جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
۱۸:۰۲ - ۰۹ تير ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۴۰۲۳۸۳
چهره ها در سینما و تلویزیون

بازیگرانی که به پرستار کودک اعتقاد ندارند را بشناسید

اکثر ستاره های هالیوود علاوه بر خدمتکار، پرستار کودک نیز استخدام می کنند که ۲۴ ساعته از فرزندان شان مراقبت کنند. البته در میان آنها افرادی هستند که با وجود مشغله کاری، از این کار سر باز می زنند و خودشان به تنهایی مسئولیت بزرگ کردن کودکان شان را به عهده می گیرند. اگر می خواهید بدانید که این ستاره ها کدامند، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

به گزارش برترین ها،  استخدام پرستار کودک در آمریکا هزینه های بالایی دارد. در تحقیقی که در سال ۲۰۱۵ انجام شد، نشان داد که هزینه پرستار برای یک کودک به طور معمول در هفته حدود ۵۵۷ دلار تمام می شود. بنابراین خانواده های شاغل مجبورند که هزینه های زیادی را بابت پرستار کودک بپردازند.

 

اکثر ستاره های هالیوود علاوه بر خدمتکار، پرستار کودک نیز استخدام می کنند که ۲۴ ساعته از فرزندان شان مراقبت کنند. البته در میان آنها افرادی هستند که با وجود مشغله کاری، از این کار سر باز می زنند و خودشان به تنهایی مسئولیت بزرگ کردن کودکان شان را به عهده می گیرند. اگر می خواهید بدانید که این ستاره ها کدامند، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

 

۱. اشتون کوچر و میلا کونیس

 

ستاره های هالیوود,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

زمانی که الن دجنرس در شوی خود از اشتون کوچر و میلا کونیس سوال کرد که آیا پرستار کودک دارند یا خیر، آنها در جواب گفتند: «پرستار کودک؟ خیر. ما به تنهایی این کار را انجام می دهیم. در واقع ما می خواهیم که نزدیک ترین ارتباط را با فرزندان مان داشته باشیم تا بتوانیم آنها را به خوبی بشناسیم و این کار تنها در صورتی عملی می شود که خودمان از آنها مراقبت کنیم. از این رو پرستاری برای آنها استخدام نکرده ایم.»اشتون کوچر گفت که در زمان هایی که او سر کار است، میلا به تنهایی از بچه ها مراقبت می کند. به گفته او: «میلا بهترین مادری ست که به عمرم دیده ام.»

 

۲. سلن دیون

 

ستاره های هالیوود,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

زمانی که سلن دیون صاحب ۲ فرزند پسر دوقلو شد، تصمیم گرفت که بدون هیچ کمک آنها را بزرگ کند. او در مصاحبه ای گفت: «اگر من نمی خواستم که فرزندانم را خودم بزرگ کنم، اصلا آنها را به دنیا نمی آوردم. بچه داری، از پوشک عوض کردن گرفته تا شیر دادن، اگرچه کار بسیار سختی ست اما واقعا لذت بخش می باشد.»

 

اما او چگونه از پس نگهداری از ۲ فرزند دوقلو و یک پسر ۹ ساله اش برآمد؟ به گفته او: «من تمام کارهایم را به موقع انجام می دادم، یعنی کار امروزم و به فردا موکول نمی کردم.» اگر چه سلن دیون از استخدام پرستار خودداری کرد اما گاهی از مادر و خواهرش برای انجام دیگر کارهای خانه مانند خرید یا تمییزکاری کمک می گرفت.

 

۳. رایان رینولدز و بلیک لایولی

 

ستاره های هالیوود,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

باور این که رایان رینولدز و بلیک لایولی، با آنهمه مشغله کاری، پرستاری ۲۴ ساعته ندارند، سخت است! در واقع آنها مسئولیت انجام کارهایشان را خود به عهده گرفته اند. رایان در مصاحبه ای گفت: «من با این که ۵ بار در شب بیدار شوم و کهنه بچه ام را عوض کنم، مشکلی ندارم. با این که خستگی آن در کل روز توی صورتم دیده می شود اما برایم اهمیتی ندارد. مهم فرزندانم هستند و بس!»

 

البته آنها در نگهداری از فرزندان شان سوتی هایی هم داده اند که در عکس ها مورد توجه و نقد هواداران شان قرار گرفت. با این حال آنها باز هم ترجیح می دهند که به تنهایی این وظیفه را به عهده بگیرند.

 

۴. کامیلا آلوز و متیو مک کانهی

 

ستاره های هالیوود,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

درست ۳ ماه پس از این که کامیلا آلوز و متیو مک کانهی صاحب سومین فرزند خود شدند، متیو به سر کار خود بازگشت. او در این باره گفت: «کار کردن در این شرایط بسیار سخت است، زیرا من مجبور می شوم که نیمه های شب برای نگهداری از فرزندانم بیدار شوم، از این رو با کمبود خواب مواجه ام و مغزم درست کار نمی کند.» با این وجود آنها باز هم از استخدام پرستار سر باز زدند.

 

کامیا نیز در این باره گفت: «من دوست ندارم که پرستارهای کودک در خانه ام به این ور و آن ور سرک کشند. اگر چه فرزند داری بسیار سخت است اما ترجیح می دهم که این کار را با دست های خودم انجام دهم. البته این را هم بگویم که گاهی از مادرم کمک می گیرم. من و مادرم هر روز غذاهای بچه ها را آماده می کنیم، آنها را به مدرسه می فرستیم و پس از بازگشت شان به تکالیف آنها رسیدگی می کنیم. رمز موفقیت من در این کار منظم بودن است.»

 

۵. مارک آنتونی و جنیفر لوپز

 

ستاره های هالیوود,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

زمانی که مارک آنتونی و جنیفر لوپز صاحب دوقلوهایشان شدند، از استخدام پرستار خودداری کردند. به جای آن وظایف نگهداری از فرزندان شان را تقسیم کردند. مارک در این باره می گوید: «جنیفر از من توقع دارد که به او کمک کنم. به همین دلیل من از ۱۰ شب تا ۸ صبح مسئولیت نگهداری از بچه ها را به عهده داشتم، در حالی که جنیفر در طول روز از آنها مراقبت می کرد.»

 

پس از جدایی این زوج هالیوودی، جنیفر تصمیم گرفت که برای دوقلوهای ۶ ساله اش یک پرستار استخدام کند. او برای این کار یک پسر را انتخاب کرد زیرا عقیده داشت که یک مرد باید در خانه باشد تا کارهای مردانه را انجام دهد.

 

۶. رایان گاسلینگ و اوا مندس

 

ستاره های هالیوود,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

رایان گاسلینگ و اوا مندس نه تنها همسران خوبی برای یکدیگرند، بلکه پدر و مادر فوق العاده ای برای فرزندان شان نیز می باشند. پس از تولد اولین دختر آنها، مندس در مصاحبه ای گفت: «من دوست دارم که کارهایم را خودم به تنهایی انجام دهم. مهم نیست که چقدر این کار برایم خستگی دارد، من پرستار کودک نمی خواهم.»

 

برای اوا مندس بسیار سخت است که خستگی را در صورت اش پنهان کند. زمانی که از او در مورد مراقبت های زیبایی اش پرسیدیم در جواب گفت: «من دیگر روی برنامه های شخصی ام هیچ کنترلی ندارم. به همین دلیل مجبور می شوم در زمان هایی که فرزندم خواب است، مثلا ۴ صبح، به ظاهرم رسیدگی کنم.»

 

اوا مندس حتی در بسیاری از مراسم شرکت نمی کند تا در خانه بماند و از فرزندش مراقبت کند. به عنوان مثال زمانی که رایان برای دریافت جایزه گلدن گلوب خود به روی سن رفت، از همسرش که در آن زمان در حال نگهداری از فرزندش در خانه بود، تشکر کرد.

 

۷. ریس ویترسپون و رایان فیلیپ 

 

ستاره های هالیوود,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

اگرچه ریس ویترسپون و رایان فیلیپ در حال حاضر از هم جدا شده اند اما اگر به زندگی مشترک شان نگاهی بیاندازیم، خواهیم دید که برای نگهداری از فرزندان شان چقدر سختی کشیدند. رایان فیلیپ در این باره می گوید: «به نظر من اگر ما پرستار کودک می گرفتیم، کارمان سخت تر می شد. به علاوه، پرستار کودک میان ما و فرزندان مان جدایی می اندازند. بنابراین به جای کمک گرفتن از شخص دیگری، ما خودمان مسئولیت این کار را به عهده گرفتیم. من برای این کار، به خودمان افتخار می کنم.»با وجود این که ریس ویترسپون و رایان فیلیپ از هم جدا شده اند اما هنوز هم ارتباط نزدیک شان را با فرزندان شان حفظ کرده اند.

 

پردیس بختیاری

  • 13
  • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
بزرگمهر بختگان زندگینامه بزرگمهر بختگان حکیم بزرگ ساسانی

تاریخ تولد: ۱۸ دی ماه د ۵۱۱ سال پیش از میلاد

محل تولد: خروسان

لقب: بزرگمهر

حرفه: حکیم و وزیر

دوران زندگی: دوران ساسانیان، پادشاهی خسرو انوشیروان

ادامه
صبا آذرپیک بیوگرافی صبا آذرپیک روزنامه نگار سیاسی و ماجرای دستگیری وی

تاریخ تولد: ۱۳۶۰

ملیت: ایرانی

نام مستعار: صبا آذرپیک

حرفه: روزنامه نگار و خبرنگار گروه سیاسی روزنامه اعتماد

آغاز فعالیت: سال ۱۳۸۰ تاکنون

ادامه
یاشار سلطانی بیوگرافی روزنامه نگار سیاسی؛ یاشار سلطانی و حواشی وی

ملیت: ایرانی

حرفه: روزنامه نگار فرهنگی - سیاسی، مدیر مسئول وبگاه معماری نیوز

شغل های دولتی: کاندید انتخابات شورای شهر تهران سال ۱۳۹۶

حزب سیاسی: اصلاح طلب

یاشار سلطانیبیوگرافی یاشار سلطانی

ادامه
زندگینامه امام زاده صالح زندگینامه امامزاده صالح تهران و محل دفن ایشان

نام پدر: اما موسی کاظم (ع)

محل دفن: تهران، شهرستان شمیرانات، شهر تجریش

تاریخ تاسیس بارگاه: قرن پنجم هجری قمری

روز بزرگداشت: ۵ ذیقعده

زندگینامه امامزاده صالح

باورها و اعتقادات مذهبی، نقشی پررنگ در شکل گیری فرهنگ و هویت ایرانیان داشته است. احترام به سادات و نوادگان پیامبر اکرم (ص) از جمله این باورهاست. از این رو، در طول تاریخ ایران، امامزادگان همواره به عنوان واسطه های فیض الهی و امامان معصوم (ع) مورد توجه مردم قرار داشته اند. آرامگاه این بزرگواران، به اماکن زیارتی تبدیل شده و مردم برای طلب حاجت، شفا و دفع بلا به آنها توسل می جویند.

ادامه
شاه نعمت الله ولی زندگینامه شاه نعمت الله ولی؛ عارف نامدار و شاعر پرآوازه

تاریخ تولد: ۷۳۰ تا ۷۳۱ هجری قمری

محل تولد: کوهبنان یا حلب سوریه

حرفه: شاعر و عارف ایرانی

دیگر نام ها: شاه نعمت‌الله، شاه نعمت‌الله ولی، رئیس‌السلسله

آثار: رساله‌های شاه نعمت‌الله ولی، شرح لمعات

درگذشت: ۸۳۲ تا ۸۳۴ هجری قمری

ادامه
آپولو سایوز ماموریت آپولو سایوز؛ دست دادن در فضا

ایده همکاری فضایی میان آمریکا و شوروی، در بحبوحه رقابت های فضایی دهه ۱۹۶۰ مطرح شد. در آن دوران، هر دو ابرقدرت در تلاش بودند تا به دستاوردهای فضایی بیشتری دست یابند. آمریکا با برنامه فضایی آپولو، به دنبال فرود انسان بر کره ماه بود و شوروی نیز برنامه فضایی سایوز را برای ارسال فضانورد به مدار زمین دنبال می کرد. با وجود رقابت های موجود، هر دو کشور به این نتیجه رسیدند که برقراری همکاری در برخی از زمینه های فضایی می تواند برایشان مفید باشد. ایمنی فضانوردان، یکی از دغدغه های اصلی به شمار می رفت. در صورت بروز مشکل برای فضاپیمای یکی از کشورها در فضا، امکان نجات فضانوردان توسط کشور دیگر وجود نداشت.

مذاکرات برای انجام ماموریت مشترک آپولو سایوز، از سال ۱۹۷۰ آغاز شد. این مذاکرات با پیچیدگی های سیاسی و فنی همراه بود. مهندسان هر دو کشور می بایست بر روی سیستم های اتصال فضاپیماها و فرآیندهای اضطراری به توافق می رسیدند. موفقیت ماموریت آپولو سایوز، نیازمند هماهنگی و همکاری نزدیک میان تیم های مهندسی و فضانوردان آمریکا و شوروی بود. فضانوردان هر دو کشور می بایست زبان یکدیگر را فرا می گرفتند و با سیستم های فضاپیمای طرف مقابل آشنا می شدند.

فضاپیماهای آپولو و سایوز

ماموریت آپولو سایوز، از دو فضاپیمای کاملا متفاوت تشکیل شده بود:

ادامه
نیلوفر اردلان بیوگرافی نیلوفر اردلان؛ سرمربی فوتسال و فوتبال بانوان ایران

چکیده بیوگرافی نیلوفر اردلان

نام کامل: نیلوفر اردلان

تاریخ تولد: ۸ خرداد ۱۳۶۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیکن سابق فوتبال و فوتسال، سرمربی تیم ملی فوتبال و فوتسال بانوان

سال های فعالیت: ۱۳۸۵ تاکنون

قد: ۱ متر و ۷۲ سانتی متر

ادامه
حمیدرضا آذرنگ بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ

نام کامل: حمیدرضا آذرنگ

تاریخ تولد: تهران

محل تولد: ۲ خرداد ۱۳۵۱ 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و صداپیشه

تحصیلات: روان‌شناسی بالینی از دانشگاه آزاد رودهن 

ادامه
محمدعلی جمال زاده بیوگرافی محمدعلی جمال زاده؛ پدر داستان های کوتاه فارسی

تاریخ تولد: ۲۳ دی ۱۲۷۰

محل تولد: اصفهان، ایران

حرفه: نویسنده و مترجم

سال های فعالیت: ۱۳۰۰ تا ۱۳۴۴

درگذشت: ۲۴ دی ۱۳۷۶

آرامگاه: قبرستان پتی ساکونه ژنو

ادامه
دیالوگ های ماندگار درباره خدا

دیالوگ های ماندگار درباره خدا دیالوگ های ماندگار درباره خدا پنجره ای به دنیای درون انسان می گشایند و راز و نیاز او با خالق هستی را به تصویر می کشند. در این مقاله از سرپوش به بررسی این دیالوگ ها در ادیان مختلف، ادبیات فارسی و سینمای جهان می پردازیم و نمونه هایی از دیالوگ های ماندگار درباره خدا را ارائه می دهیم. دیالوگ های سینمایی معروف درباره خدا همیشه در تاریکی سینما طنین انداز شده اند و ردی عمیق بر جان تماشاگران بر جای گذاشته اند. این دیالوگ ها می توانند دریچه ای به سوی دنیای معنویت و ایمان بگشایند و پرسش های بنیادین بشری درباره هستی و آفریننده آن را به چالش بکشند. دیالوگ های ماندگار و زیبا درباره خدا نمونه دیالوگ درباره خدا به دلیل قدرت شگفت انگیز سینما در به تصویر کشیدن احساسات و مفاهیم عمیق انسانی، از تاثیرگذاری بالایی برخوردار هستند. نمونه هایی از دیالوگ های سینمایی معروف درباره خدا در اینجا به چند نمونه از دیالوگ های سینمایی معروف درباره خدا اشاره می کنیم: فیلم رستگاری در شاوشنک (۱۹۹۴): رد: "امید چیز خوبیه، شاید بهترین چیز. و یه چیز مطمئنه، هیچ چیز قوی تر از امید نیست." این دیالوگ به ایمان به خدا و قدرت امید در شرایط سخت زندگی اشاره دارد. فیلم فهرست شیندلر (۱۹۹۳): اسکار شیندلر: "من فقط می خواستم زندگی یک نفر را نجات دهم." این دیالوگ به ارزش ذاتی انسان و اهمیت نجات جان انسان ها از دیدگاه خداوند اشاره دارد. فیلم سکوت بره ها (۱۹۹۱): دکتر هانیبال لکتر: "خداوند در جزئیات است." این دیالوگ به ظرافت و زیبایی خلقت خداوند در دنیای پیرامون ما اشاره دارد. پارادیزو (۱۹۸۸): آلفردو: خسته شدی پدر؟ پدر روحانی: آره. موقع رفتن سرازیریه خدا کمک می کنه اما موقع برگشتن خدا فقط نگاه می کنه. الماس خونین (۲۰۰۶): بعضی وقتا این سوال برام پیش میاد که خدا مارو به خاطر بلاهایی که سر همدیگه میاریم می بخشه؟ ولی بعد به دور و برم نگاه می کنم و به ذهنم می رسه که خدا خیلی وقته اینجارو ترک کرده. نجات سربازان رایان: فرمانده: برید جلو خدا با ماست ... سرباز: اگه خدا با ماست پس کی با اوناست که مارو دارن تیکه و پاره می کنن؟ بوی خوش یک زن (۱۹۹۲): زنها ... تا حالا به زن ها فکر کردی؟ کی خلقشون کرده؟ خدا باید یه نابغه بوده باشه ... زیر نور ماه: خدا خیلی بزرگتر از اونه که بشه با گناه کردن ازش دور شد ... ستایش: حشمت فردوس: پیش خدا هم که باشی، وقتی مادرت زنگ می زنه باید جوابشو بدی. مارمولک: شاید درهای زندان به روی شما بسته باشد، اما درهای رحمت خدا همیشه روی شما باز است و اینقدر به فکر راه دروها نباشید. خدا که فقط متعلق به آدم های خوب نیست. خدا خدای آدم خلافکار هم هست. فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد. او اند لطافت، اند بخشش، بیخیال شدن، اند چشم پوشی و رفاقت است. دیالوگ های ماندگار درباره خدا؛ دیالوگ فیلم مارمولک رامبو (۱۹۸۸): موسی گانی: خدا آدمای دیوونه رو دوس داره! رمبو: چرا؟ موسی گانی: چون از اونا زیاد آفریده. سوپر نچرال: واقعا به خدا ایمان داری؟ چون اون میتونه آرامش بخش باشه. دین: ایمان دارم یه خدایی هست ولی مطمئن نیستم که اون هنوز به ما ایمان داره یا نه. کشوری برای پیرمردها نیست: تو زندگیم همیشه منتظر بودم که خدا، از یه جایی وارد زندگیم بشه ولی اون هیچوقت نیومد، البته اگر منم جای اون بودم خودمو قاطی همچین چیزی نمی کردم! دیالوگ های ماندگار درباره خدا؛ دیالوگ فیلم کشوری برای پیرمردها نیست سخن پایانی درباره دیالوگ های ماندگار درباره خدا دیالوگ های ماندگار درباره خدا در هر قالبی که باشند، چه در متون کهن مذهبی، چه در اشعار و سروده ها و چه در فیلم های سینمایی، همواره گنجینه ای ارزشمند از حکمت و معرفت را به مخاطبان خود ارائه می دهند. این دیالوگ ها به ما یادآور می شوند که در جستجوی معنای زندگی و یافتن پاسخ سوالات خود، تنها نیستیم و همواره می توانیم با خالق هستی راز و نیاز کرده و از او یاری و راهنمایی بطلبیم. دیالوگ های ماندگار سینمای جهان درباره خدا گردآوری: بخش هنر و سینمای سرپوش

ویژه سرپوش