دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
۰۷:۲۵ - ۲۶ مهر ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۷۰۶۲۳۵
چهره ها در سینما و تلویزیون

۱۰ چهره مشهوری که مادران‌شان به تنهایی آن‌ها را بزرگ کردند

بازیگران سلبریتی به همراه مادرانشان,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

بسیاری از مادرها فرزندان شان را به تنهایی بزرگ می کنند. گاهی این شرایط است که مادران را وادار به چنین انتخابی می کند؛ یعنی همان چیزی که برای مادران چهره های مشهور این مطلب رخ داده بود. در ادامه با سلبریتی هایی آشنا خواهیم که مادران شان به تنهایی آن ها را بزرگ کردند.

۱- آنجلینا جولی

بازیگران سلبریتی به همراه مادرانشان,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

مارچلین برترند، مادر آنجلینا جولی، ستاره ی مشهور هالیوودی، خود آرزوی فعالیت در سینما را داشت. در سال ۱۹۷۱، مارچلین با جان ویت، بازیگر جوان، ازدواج کرد اما ۹ سال بعد این زوج از هم جدا شدند. مارچلین مجبور شد آرزوی بازیگر شدنش را فراموش کند و خود را وقف بزرگ کردن فرزندانش کند.

حالا دختر او، آنجلینا جولی نه فقط یک بازیگر موفق، بلکه سفیر یونیسف و مادر ۶ فرزند هم هست.

۲- باراک اوباما

بازیگران سلبریتی به همراه مادرانشان,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

آن دانهم، یک انسان شناس آمریکایی و مادر باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا است. دانهم در هاوایی مشغول تحصیل در رشته ی زبان روسی بود که با اولین عشق زندگی اش، یعنی باراک اوباما سینیور که یک دانشجوی آفریقایی بود، آشنا شد. چند ماه بعد، آن ها با هم ازدواج کردند و چیزی نگذشت که صاحب پسری به نام باراک حسین اوباما شدند.

دانهم که در آن زمان تنها ۱۸ سال داشت، مجبور شد دانشگاه را رها کند تا از پسرش نگهداری کند. دانهم درحالی که همسرش تحصیلات دانشگاهی اش را ادامه می داد، به تنهایی پسرش را بزرگ کرد و ۳ سال بعد، وقتی متوجه شد باراک همسر دیگری در کنیا دارد، از او جدا شد.

باراک اوباما اولین رئیس جمهور سیاه پوست تاریخ آمریکا بود.

۳- هلی بری

بازیگران سلبریتی به همراه مادرانشان,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

جودیت آن هاوکینز، مادر هلی بری، بازیگر مشهور هالیوودی، پرستار یک بیمارستان روانی بود. پدر هلی، جروم جسی بری، هم در همان بیمارستان کار می کرد. هلی تنها ۴ سال داشت که پدر و مادرش از هم جدا شدند. مادر هلی، او و خواهر بزرگ ترش، هایدی را به تنهایی بزرگ کرد.

هلی بری اولین بازیگر زن سیاه پوست تاریخ سینما است که موفق به دریافت جایزه ی اسکار شده و جوایز معتبری دیگری هم از جمله امی و گلدن گلوب دریافت کرده.

۴- لئوناردو دیکاپریو

بازیگران سلبریتی به همراه مادرانشان,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

لئوناردو دیکاپریو تنها فرزند جورج دیکاپریو، نویسنده ی کتاب های کمیک، و ارملین ایندنبرکن، منشی دادگاه بود. لئوناردو تنها یک سال داشت که جورج و ارملین از یکدیگر جدا شدند. لئوناردو پیش مادرش ماند. بعد از طلاق، ارملین مجبور شد کارهای مختلفی انجام دهد تا بتواند هزینه های زندگی خود و پسرش را تأمین کند.

لئوناردو دیکاپریو حالا نه فقط یک بازیگر مشهور و موفق، بلکه یک فعال محیط زیست هم هست. بنیاد لئوناردو دیکاپریو از سال ۱۹۹۸ بیش از ۳۰ میلیون دلار برای انجام پروژه های اکوسیستمی خلاقانه در ۴ کشور مختلف دنیا اهدا کرده است.

۵- ماریا کری

بازیگران سلبریتی به همراه مادرانشان,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

پاتریشیا هیکی، مادر ماریا کری، خواننده ی پاپ آمریکایی، خود یک خواننده ی اپرا بود. پدر ماریا، آلفرد روی کری، یک مهندس ناوبری هوایی بود. پدر و مادر ماریا وقتی او ۳ ساله بود از یکدیگر جدا شدند. پاتریشیا دو شغل داشت تا بتواند هزینه های زندگی خانواده اش را تأمین کند. پاتریشیا برای ماریای کوچک، در همه چیز یک الگو بود و مادرش بود که باعث شد او تبدیل به یک خواننده شود.

حالا ماریا کری یک خواننده ی شناخته شده است و نه فقط تا به حال ۵ جایزه ی گرمی دریافت کرده، بلکه بازیگر و خَیر هم هست. کری از مؤسسان یک اردوگاه ویژه ی کودکان در حومه ی شهر نیویورک است. در این اردوگاه به کودکان مناطق فقیر نشین، آموزش هنر داده می شود. این خواننده بارها برای انجام فعالیت های خیرخواهانه پول جمع آوری کرده و خود به مؤسسات خیریه ای که به کودکان بیمار کمک می کنند، پول اهدا کرده.

۶- جاستین بیبر

بازیگران سلبریتی به همراه مادرانشان,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

الیزابت پاتریشیا مالیت یک نویسنده و تهیه کننده ی کانادایی و مادر جاستین بیبر، خواننده ی محبوب است. الیزابت ۱۵ سال داشت که با جرمی بیبر وارد رابطه شد و ۳ سال بعد صاحب پسری شد که بعدها تبدیل به خواننده ی مشهوری شد. از تولد جاستین چیزی نگذشته بود که پدر و مادر او از هم جدا شدند و الیزابت مجبور شد پسرش را به تنهایی بزرگ کند.

جاستین در کودکی نواختن پیانو، درامز، گیتار و ترومپت را یاد گرفت. در اوایل سال ۲۰۰۷، یعنی زمانی که جاستین تنها ۱۲ سال داشت، مادرش ویدئویی از آوازخوانی جاستین را در یوتیوب منتشر کرد. همین ویدئو باعث شهرت جاستین شد.

در طول دوران فعالیت خوانندگی بیبر، نزدیک به ۱۰۰ میلیون نسخه از آلبوم های او به فروش رفته و او به یکی از پرفروش ترین موزیسین های تاریخ کانادا تبدیل شده.

۷-  سلنا گومز

بازیگران سلبریتی به همراه مادرانشان,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

ماجرای زندگی مادر سلنا گومز هم تا حدودی شبیه به داستان زندگی والدین بیبر است. آماندا کورنت در سن ۱۶ سالگی از مردی مکزیکی به نام ریکاردو جوئل گومز صاحب یک دختر به نام سلنا شد. سلنا ۵ ساله بود که پدر و مادرش از هم جدا شدند. مادر سلنا خود یک بازیگر تئاتر بود. او دخترش را به تنهایی بزرگ کرد و الهام بخش سلنا برای کار خوانندگی بود.

سلنا گومز بعد از بازی در چندین سریال تلویزیونی دیزنی شهرت پیدا کرد. در ۱۷ سالگی، سلنا تبدیل به یک خواننده ی مشهور شد. در نوامبر سال ۲۰۱۲، سلنا گومز از طرف نشریه ی گلامور، به عنوان یکی از زنان سال انتخاب شد. او حالا کار طراحی لباس هم انجام می دهد.

۸- کانیه وست

بازیگران سلبریتی به همراه مادرانشان,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

پدر و مادر کانیه وست، زمانی که او تنها ۳ سال داشت، از یکدیگر جدا شدند. دوندا وست، مادر کانیه، استاد زبان انگلیسی در دانشگاه شیکاگو بود. او همیشه از تلاش های پسرش برای تبدیل شدن به یک موزیسین حمایت می کرد. وقتی کانیه مشهور شد، مادرش کارش را رها کرد تا به پسرش کمک کند و مدیر شخصی کانیه شد.

شش آلبوم اول کانیه وست بیش از یک میلیون فروش داشتند. او تا به حال ۲۰ جایزه ی گرمی دریافت کرده و یک بار هم با انتخاب نشریه ی تایم، در فهرست صدتایی تأثیرگذارترین افراد دنیا قرار گرفت.

۹- جولیا رابرتز

بازیگران سلبریتی به همراه مادرانشان,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

بتی لو بریدیمس، بازیگر آمریکایی و همسرش والتر رابرتز که یک نمایشنامه نویس بود، ۳ فرزند داشتند: اریک، لیزا و جولیا. این زوج اغلب با یکدیگر اختلاف داشتند و وقتی جولیا ۵ ساله بود، آن ها تصمیم به جدایی از یکدیگر گرفتند. یک سال بعد، بتی لو دوباره و این بار با مردی به نام مایکل موتس ازدواج کرد، اما مایکل فرزندان بتی لو را اذیت می کرد، به همین خاطر مادر جولیا از او هم جدا شد.

جولیا رابرتز حالا یکی از پردرآمد ترین و محبوب ترین بازیگران زن هالیوود است. او تا به حال ۱۲ بار به انتخاب نشریه ی پیپل، در صدر فهرست جذاب ترین افراد دنیا قرار گرفته. جولیا گرچه بازیگر بسیار محبوبی است، اما وقت زیادی را صرف بزرگ کردن دختر و ۲ پسرش می کند.

  • 14
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مرتضی شریفی,زندگینامه مرتضی شریفی,عکس های مرتضی شریفی بیوگرافی مرتضی شریفی والیبالیست (+ مصاحبه و جدیدترین تصاویر)

محل تولد: ارومیه

تاریخ تولد: ۱۳۷۸/۳/۶

قد: ۱متر و ۹۳ سانتیمتر

ورزش: والیبال

شروع فعالیت در والیبال: ۱۳۸۸

ادامه
علی علیپور,تصاویر اینستاگرام علی علیپور,علی علیپور فوتبالیست بیوگرافی علی علیپور و موفقیت های آن در عرصه فوتبال (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۰ آبان ماه ۱۳۷۴

محل تولد: قائم شهر

پست: مهاجم

قد: ۱۸۱ سانتی متر

وضعیت تاهل: متاهل

ادامه
شادمهر عقیلی,کنسرت شادمهر عقیلی,تصاویر شادمهر عقیلی بیوگرافی شادمهر عقیلی (+ تصاویر خانوادگی)

تولد: ۷ بهمن ۱۳۵۱

محل تولد: تهران

ملیت: ایرانی

ساکن: ایالات متحده آمریکا

سبک ها: موسیقی پاپ فارسی

آغاز سال فعالیت: ۱۳۷۵

ادامه
بابک جهانبخش,کنسرت بابک جهانبخش,آهنگهای بابک جهانبخش بیوگرافی بابک جهانبخش خواننده پاپ ایرانی (+ عکس همسر و فرزند بابک جهانبخش)

سال تولد: ۱ فروردین ماه ۱۳۶۲

محل تولد: بوخوم، کشور آلمان

ملیت: ایران

سبک: پاپ

همسران: مروارید شهریاری (سابق)، پریا پرتوی فرد

فرزند: آرتا

ادامه
تایگر وودز,بیوگرافی تایگر وودز,عکس های تایگر وودز بیوگرافی تایگر وودز از کودکی تا به شهرت رسیدنش (+ تصاویر خانوادگی)

نام عامیانه: تایگر

زاده: ۳۰ دسامبر ۱۹۷۵

محل تولد: کیپرس، کالیفرنیا

قد: ۱٫۸۵ متر

ملیت: ایالات متحده آمریکا

ادامه
پوریا یلی,زندگینامه پوریا یلی,تصاویر پوریا یلی بیوگرافی پوریا یلی مشهورترین بازیکن والیبال جوانان (+ تصاویر اینستاگرامی)

متولد: ۱ بهمن ۱۳۷۷

محل تولد: قوچان، ایران

قد: ۲۰۹ سانتی متر

رشته ورزشی: والیبال

پست: پشت خط زن

ادامه
استفن کری,تصاویر اینستاگرامی استفن کری,ازدواج استفن کری بیوگرافی استفن کری(+ تصاویر همسر و فرزندانش)

تاریخ تولد: ۱۴ مارس ۱۹۸۸

محل تولد: اکران، اوهایو

ملیت: American

قد: ۱٫۹۱ متر

دبیرستان: Charlotte Christian(شارلوت، کارولینای شمالی)

ادامه
کاکا,تصویر کاکا,سن کاکا بیوگرافی کاکا، یکی از مشهورترین بازیکن تاریخ فوتبال برزیل(+ تصاویر خانوادگی)

نام کامل: ریکاردو ایزکسون دوس سانتوز لیته

زادروز: ۲۲ آوریل ۱۹۸۲

زادگاه: گاما، برزیل

قد: ۱٫۸۶ متر 

پست: هافبک هجومی

وضعیت تاهل: متاهل

ادامه
میلاد عبادی‌ پور,بیوگرافی میلاد عبادی پور,زندگینامه میلاد عبادی پور بیوگرافی میلاد عبادی‌ پور بازیکن قدرتی تیم والیبال ایران (+ تصاویر)

متولد: ۲۵ مهر ۱۳۷۲

محل تولد: قره حسنلو، ارومیه، ایران

قد: ۱۹۶ سانتی متر

پست: دریافت کنندهٔ قدرتی

وضعیت تاهل: متاهل 

ادامه
دیالوگ های فیلم سینمایی,بررسی بهترین دیالوگ ها,دیالوگ های باارزش

سخنوری یکی از ارکان ادبیات ایران و جهان است و نغزگویی و جمله‌های تاثیرگذار دو بن مایه اصیل در زبان محاوره تمامی ملل هستند. با توجه به همین اصل یکی از پایه‌های ماندگاری فیلم‌های سینمایی و مجموعه‌های تلویزیونی را باید در دیالوگ‌هایی جستجو کرد که در حافظه تاریخی مخاطبانشان نقش بسته‌اند. با توجه به استقبال و درخواست شما عزیزان تصمیم گرفتیم دیالوگ‌های ماندگار سینمای جهان و ایران و همچنین سریال‌های تلویزیونی را بازنشر کنیم. از این که همراه ما هستید و نظرات خود را با ما در میان می‌گذارید، سپاسگزاریم.

ویژه سرپوش