شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
کد مقاله: ۹۹۱۰۰۰۰۲۸

بیوگرافی فریبا نادری و چگونگی بازیگر شدن او (+ تصاویر خانوادگی)

فریبا نادری,فریبا نادری و مسعود رسام,فریبا نادری بازیگرتصاویری از فریبا نادری
فریبا نادری بازیگر ایرانی است. او بطور اتفاقی وارد عالم بازیگری شد و با سریال «مروارید سرخ» معرفی شد و با سریال «گل بارون زده» سبب شد که اهالی سینما روی بازی او حساب ویژه ای باز کنند.

چکیده ای از بیوگرافی فریبا نادری

نام: فریبا نادری

تاریخ تولد: ۲۳ فروردین ماه ۱۳۶۳

پیشه: بازیگری و مدلینگ

سالهای فعالیت: ۱۳۸۲ تاکنون

همسرها: مسعود رسام (فوت شده)، مهرداد طباطبایی

ملیت: ایرانی

بیوگرافی فریبا نادری

فریبا نادری بازیگر زن سینما و تلویزیون متولد ۲۱ فروردین ماه سال ۱۳۶۳ در تهران می باشد. فریبا نادری در خانواده ای کم جمعیت متولد شد و یک خواهر و برادر دارد. برادرش حمید نام دارد و خواهرش هم وکیل است و تمام دوران کودکی فریبا نادری در کنار برادرش گذشت. او از کودکی عاشق بازیگری بوده و از بزرگ ترين آرزوهای زندگی اش این بوده که جای قهرمان فیلم هایی که دوستشان داشته قرار بگیرد ولی پدر و مادرش مخالف بازیگرشدن وی بودند و او را به درس خواندن توصیه می کردند. رابطه دوستانه فریبا نادری و برادرش حمید او را به سوی شیطنت ها و بازی های پسرانه می کشاند و تمام مدت کودکی او با برادرش و بدون داشتن حتی یک عروسک و با بازی های کودکانه در کوچه سپری شد.

فریبا نادری فرزند,فریبا نادری,عکسهای فریبا نادریفریبا نادری و برادرش حمید

خصوصیات اخلاقی فریبا نادری

فریبا نادری انسان زودرنج، حساس، بامحبت، آرام و احساساتی است که برطبق سلیقه خودش زندگی می کند و حاضر نیست نقشی که مطابق میلش نیست را به هیچ وجه قبول کند و حتی در خرید لباس هم سختگیر است و مد برای او اهمیتی ندارد و ملاک اصلی وی سلیقه شخصی است. خانم بازیگر به معاشرت علاقه زیادی دارد و اهل رفت و آمد است و یکی از مهم ترین دغدغه زندگی اش بچه های فقیر است که مجبورند کار کنند و شب را در خیابان سر کنند.

عکسهای فریبا نادری,بیوگرافی و زندگینامه فریبا نادری عکس,فریبا نادریفریبا نادری بازیگر سینمای ایران

فریبا نادری میگوید: من یک مسلمان معتقدم احتمالا ظاهرم مثل عرفی باشد که در جامعه وجود دارد ولی به احکام دینم پایبندم نماز می خوانم و مرجع تقلیدم آیت الله مکارم شیرازی هستند. بارها با دفترشان تماس گرفته ام تا در موارد مختلف سؤال کنم و جوابم را بگیرم خمس و زکات هم جزء کارهایی است که همیشه سر وقت آن ها را پرداخت می کنم و از واجبات زندگی من است، بی اندازه عاشقان امامان هستم و دوستشان دارم.

فریبا نادری,عکس های فریبا نادری,بیوگرافی فریبا نادریعکسهای اینستاگرام فریبا نادری

رشته تحصیلی و شغل فریبا نادری

فریبا نادری در مورد رشته تحصیلی اش گفت: رشته تحصیلی ام، گرافیک رایانه ای بود، ولی می خواستم زودتر به هدف هایم نزدیک شوم. من با کار بازاریابی شروع کردم، البته به دلیل بازیگری نمی توانستم تمام وقت کار کنم. کار سختی بود، طرف های مذاکره من اکثر مدیران باتجربه شرکتهای بازرگانی بودند، خوش بختانه الان در سمت مدیریت بازرگانی شرکتی بزرگ مشغول بکار هستم، طی این مدت به این نتیجه رسیدم که بيش ترین نیاز مشتریان، کار خوب و درجه یک است و بهتر است به جای توجیه، از دقت در اجرای کار ها استفاده کرد.

عکس های فریبا نادری و همسرش,فریبا نادری,عکس فریبا نادریتصویر فریبا نادری

ازدواج اول فریبا نادری

فریبا نادری در سال ۸۳ با مسعود رسام آشنا شدند و دو سال بعد در سال ۸۵ با هم ازدواج کردند.، فریبا نادری گفت که این ازدواج به تشخیص خودش انجام شده است. او بعد از مرگ همسرش مسعود رسام در سال ۱۳۸۸ دیگر ازدواج نکرد و در مصاحبه ای اعلام کرد هیچوقت با بازیگران تلویزیون یا سینما ازدواج نخواهد کرد. فریبا نادری در خصوص همسرش می گوید در کنار مسعود رسام زندگی عاشقانه ای داشتم و با وجود بیست و هفت سال تفاوت سنی هیچ وقت در زندگی با او خللی حس نکردم. حتی کوچکترین سخنان وی برای من آموزنده بود و این بهترین خاطره ام از اوست که هنوز هم حرف های پرمحتوایش در خاطرم هست.

فریبا نادری و همسرش,عکس فریبا نادری و همسرش,فریبا نادریفریبا نادری و همسر مرحومش مسعود رسام

فریبا نادری در مورد زندگی با مسعود رسام میگوید: من و مسعود پس از مدتی آشنایی حس کردیم که به هم علاقه مندیم و همین علاقه ما را متقاعد کرد که ازدواج کنیم و من در آن هنگام از بیماری مسعود خبر داشتم و سال ۸۵ پزشکان گفتند که شش ماه بیشتر زنده نیست ولی عشق نیرویی دوباره به او بخشید تا سه سال بعد هم با سرطان مبارزه کرد. پدر فریبا نادری مخالف سرسخت ازدواج دخترش با مسعود رسام بود و تا پس از فوت مسعود رسام حاضر نشد تا دخترش را ببیند ولی نیروی عشق در فریبا نادری و چیزهای که از مسعود رسام آموخته بود او را محکم تر و استوارتر کرده بود و حاضر بود به خاطر او خیلی چیزها را تحمل کند.

فریبا نادری,مسعود رسام و فریبا نادری,بیو گرافی فریبا نادریعکسهای فریبا نادری بازیگر تلویزیون

ازدواج مجدد و همسر جدید فریبا نادری

فریبا نادری برای بار دوم بعد از ۸ سال در تیرماه ۹۶ مجدد ازدواج کرد. اسم همسر دوم او مهرداد طباطبایی است که مدیریت یک رستوران در تهران به نام دلیجان را بر عهده دارد. مهرداد طباطبایی از فعالان مواد غذایی و لبنیات است. ثمره این زندگی یک دختر به نام یارا طباطبایی متولد اسفند ماه ۹۶ می باشد.

عکس های فریبا نادری,فریبا نادری,فریبا نادری و مسعود رسامفریبا نادری و همسر دومش مهرداد طباطبایی

فریبا نادری در یک گفت و گو در مورد آینده فرزندش گفت: دلم میخواهد فرزندم انسان خیلی خوبی باشد و برای خودش مفید باشد و امیدوارم که مانند نوجوانی من نباشد و از تجربه های آدم های موفق در زندگی اش استفاده کند و تجربه پذیر باشد و دلم نمیخواهد ریسک کند و وارد یکسری خطرات در زندگی اش شود. مانند من نباشد که وقتی همه میگفتند اشتباه میکنی من نمی پذیرفتم.

بیوگرافی فریبا نادری,فریبا نادری و همسرش,عکس فریبا نادری و همسرش,فریبا نادریفریبا نادری در کنار دخترش

رستوران فریبا نادری

فریبا نادری بازیگر سنیما و تلویزیون کشورمان خرداد سال ۹۶ رستورانی را با نام دلی جان تأسیس کرد. در مراسم افتتاحیه رستوران فریبا نادری بازیگرانی چون سمانه پاکدل، سام نوری، کمند امیر سلیمانی، مریم سلطانی، پرستو صالحی، لاله اسکندری، گلاره عباسی، مژده لواسانی، مریم کاویانی و پژمان بازغی حضور داشتند.

فریبا نادری,بیو گرافی فریبا نادری,فریبا نادری بازیگرتصاویری از فریبا نادری

بازیگری فریبا نادری

فریبا نادری گفت: زمانی که در دوران راهنمایی تحصیل می کردم، بطور اتفاقی به من پیشنهاد اجرای برنامه «نیمرخ» داده شد، ولی مادرم مخالفت کرد. از این حکایت چند سالی گذشت تا این که یک روز با دوستم که گریمور بود برای تست به دفتر«مسعود رسام» رفتیم، آن روز او با تست بازیگران برای سریال «مروارید سرخ» مشغول بود، من هم غافل از این ماجرا نشسته بودم تا این که از اتاقشان بیرون آمدند و گفتند نوبت شماست. گفتم من برای تست بازیگری نیامده ام، دوستم آمده است… او به من گفت: حالا که آمدی بیا تست بده… آن روز خوش شانس بودم و در تست قبول شدم، ولی می دانستم که خانواده ام مخالفت خواهند کرد. در قراردادم شرط کردم که خانواده ام هم باید پشت صحنه بیایند و گروه مروارید سرخ هم پذیرفتند. با این شرایط باز هم مادرم مخالفت کرد، ولی عاقبت متوجه شد که علاقه من به بازیگری وصف ناپذیر است و نمی تواند مقابل علاقه ام ایستادگی کنند و این شد که به بازیگری روی آوردم و خوشحالم که مردم هم از آن استقبال کردند.

فریبا نادری فرزند,فریبا نادری,عکسهای فریبا نادریفریبا نادری هنرپیشه معروف ایرانی

سریالهای فریبا نادری

از جمله سریال های فریبا نادری عبارتند از:

مجموعه تلویزیونی ستایش ۳ در نقش انیس، مروارید سرخ، گل بارون زده، فاخته، یلدا، چک برگشتی، پرستاران (۱۳۹۵ علیرضا افخمی)، ستایش ۲، ستایش ۱، میلیاردر، فاکتورهشت، غیرمحرمانه، من وپوتی، بزرگمرد کوچک، مثل شیشه، پنجره، پرستاران، گمشدگان

فیلمهای سینمایی فریبا نادری

 • شرط ازدواج (محسن منشی زاده ۱۳۸۹)
 • ساده دل (محسن منشی زاده ۱۳۹۰)
 • از یاد رفته (فریدون حسن پور ۱۳۹۰)
 • دو شارلاتان (جوانشیر رستمی ۱۳۹۲)
 • شتر مرغ (علی اسداللهی ۱۳۹۲)
 • دریاکنار (آرش معیریان ۱۳۹۴ - ۱۳۹۳)
 • من و شارمین (بیژن شیر مرز ۱۳۹۴)
 • مشکل گیتی (بهرام کاظمی ۱۳۹۴)
 • راه خانه عروس (افشین صادقی ۱۳۹۴)
 • حس خوب زندگی (فرناز امینی ۱۳۹۵)
 • لامبورگینی (محمد اسدنیا ۱۳۹۵)

عکس های فریبا نادری و همسرش,بیوگرافی و زندگینامه فریبا نادری عکس,فریبا نادریتصاویر فریبا نادری در اینستاگرام

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

 • 18
 • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش