دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۰۰۹۰۰۳۴

بیوگرافی سمیرا ایمانی فولادی قهرمان لیگ والیبال زنان کشور (+ تصاویر)

سمیرا ایمانی فولادی,بیوگرافی سمیرا ایمانی فولادی,عکس های سمیرا ایمانی فولادیعکسهایی از سمیرا ایمانی فولادی
یکی از بازیکنان سابق تیم ملی والیبال بانوان ایران و اصفهان که موفق شده در لیگ والیبال زنان، مقام قهرمانی را کسب کند؛ سمیرا ایمانی فولادی است و هم چنان نقش این بازیکن در تیم ملی، بسیار موثر است.

چکیده ای از بیوگرافی سمیرا ایمانی فولادی

نام کامل:سمیرا ایمانی فولادی

متولد:دهه شصت

محل تولد:اصفهان

حرفه:مربی والیبال

ملیت:ایرانی

تاهل:متاهل

قد:  ۱۸۴ سانتی متر

بیوگرافی سمیرا ایمانی فولادی

سمیرا ایمانی فولادی زاده ی سال ۱۳۶۰ میباشد و بمدت چندین سال، مشغول به فعالیت در تیم ملی والیبال بانوان ایران بوده است. اصلیت این بازیکن از اصفهان است و موفق به کسب قهرمانی های بسیاری در لیگ والیبال زنان کشور با تیمهای گوناگون شده است.

ازدواج سمیرا ایمانی فولادی

با وجود ازدواج سمیرا ایمانی فولادی در سن کم، هیچگاه این وضعیت، باعث عدم موفقیت او در زمینه ورزش نشد و حتی با تلاش های زیادی پس از دوران متاهلی اش در زمینه ی والیبال پیشرفت کرد و افتخارات زیادی را از آن خود کرد.

همسر سمیرا ایمانی فولادی,تصاویر سمیرا ایمانی فولادی,زندگینامه سمیرا ایمانی فولادیسمیرا ایمانی فولادی بهمراه همسرش

آغاز والیبال و فعالیت های سمیرا ایمانی فولادی

سمیرا ایمانی فولادی برای نخستین بار با تیم ذوب آهن اصفهان، بازی والیبال را شروع کرد و از این طریق به تیم ملی ایران به خاطر عملکرد خوبش دعوت شد. او سابقه ی بازی در تیم هایی همچون تیم گیتی پسند اصفهان، باریج اسانس کاشان و شهرداری اراک را داشته و از افتخارات او می توان به کسب ۷ عنوان قهرمانی و ۸ عنوان نایب قهرمانی اشاره کرد.

سن سمیرا ایمانی فولادی,سمیرا ایمانی فولادی اهل کجاست,سمیرا ایمانی فولادی کیستسمیرا ایمانی فولادی والیبالیست

مربیگری سمیرا ایمانی فولادی

سمیرا ایمانی فولادی که لقب پرافتخارترین بازیکن ایرانی را به خاطر کسب ۸ قهرمانی و ۳ نایب قهرمانی در لیگ برتر والیبال، گرفته، اینک تبدیل به نخستین مربی لژیونر بانوان ورزش ایران شده است که مشغول به مربیگری در یک لیگ معتبر اروپایی است. در سال گذشته ، تیم والیبال بانوان پورتو توانست بعنوان قهرمان لیگ پرتغال انتخاب شود و در لیگ قهرمانان اروپا به عنوان نماینده این کشور میباشد و در حال حاضر در لیگ برتر والیبال پرتغال به خاطر کسب ۶ پیروزی از ۶ مسابقه و همچنین کسب ۱۸ امتیاز در رده ی نخست قرار گرفته است. او نیز هم باشگاهی مهدی طارمی در تیم والیبال بانوان پورتو میشود تا ایران در این باشگاه معتبر اروپایی، دو نماینده داشته باشد.

سمیرا ایمانی فولادی کیست,تاریخ تولد سمیرا ایمانی فولادی,سمیرا ایمانی فولادیتفریحات سمیرا ایمانی فولادی

اینک در لیگ هایی نظیر لیگ اسپانیا، پرتغال، اسلوونی و ترکیه، ۶ والیبالیست دختر ایرانی فعالیت دارند که این دختران در تیم پرتغال، حضور فعال تری دارند. در باشگاه بواویستا پرتغال، دخترانی به نام مهتاب رحمانی و مونا دریس محمودی حضور دارند. در داس آویس پرتغال، نگین شیرتری توپ میزند. در باشگاه اکستریمادورا باداجز اسپانیا، مینا روستا مشغول به فعالیت است. از دخترانی که در باشگاه نمونه گنچلیک ترکیه فعالیت دارند، می توان به سودابه باقرپور گوریسای اسلوونی و مائده برهانی اشاره کرد. این افراد مذکور، چهره والیبال زنان را بین المللی کرده اند.

سمیرا ایمانی فولادی,سمیرا ایمانی فولادی والیبالیست,سمیرا ایمانی فولادی و همسرشسمیرا ایمانی فولادی بازیکن والیبال زنان کشور

اظهارات سمیرا ایمانی فولادی درخصوص هم باشگاهی شدنش با طارمی به این شرح بود:این باعث افتخار من است که فعالیت خود را در باشگاهی شروع میکنم که مهدی طارمی( اسطوره ی فوتبال از نظر اخلاقی و بازی) هم باشگاهی من است. امیدوارم که با عملکرد خوب و محبوبیتمان، ایران را سرافراز کنیم. والیبال بانوان در استان اصفهان، به کشتی مازندران شباهت دارد؛ به این معنی که کل والیبال بانوان ایران به یک کنار است و والیبال اصفهان یک کنار دیگر، درواقع استان اصفهان، والیبال خیز است. من، خود را مدیون زحمات مربیان اصفهانی می دانم و از استادانی نظیر خانم صادقی، شریف زاده و آنرا قدردانی میکند. آدم با کسب هرجایگاهی، نباید اساتیدش را فراموش کند. امیدوارم در زمینه ی والیبال بانوان هم بین المللی بشویم.

بیوگرافی سمیرا ایمانی فولادی,عکس های سمیرا ایمانی فولادی,قد سمیرا ایمانی فولادیعکسهای سمیرا ایمانی فولادی و فرزندش

سمیرا ایمانی فولادی بهترین بانوی والیبالیست تاریخ ایران

درحقیقت یکی از بهترین بانوان والیبالیست تاریخ ایران، سمیرا ایمانی فولادی می باشد که در کنار والیبال حرفه ای به عنوان یک همسر مهربان و مادر دلسوز برای خانواده ی خود محسوب میشود.

تاریخ تولد سمیرا ایمانی فولادی,سمیرا ایمانی فولادی,سمیرا ایمانی فولادی والیبالیستتصاویر اینستاگرامی سمیرا ایمانی فولادی

خداحافظی سمیرا ایمانی فولادی با بازی والیبال

زمانی که تیم شهرداری اراک در فینال مسابقات لیگ دسته یک بانوان، به لیگ برتر راه یافت؛ سمیرا ایمانی فولادی برای همیشه از بازی در میدان والیبال خداحافظی کرد.

سمیرا ایمانی فولادی,تصاویر سمیرا ایمانی فولادی,بیوگرافی سمیرا ایمانی فولادیعکس های سمیرا ایمانی فولادی در اینستاگرام

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 17
  • 4
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش