دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳
کد مقاله: ۹۹۰۳۰۰۰۳۰

بیوگرافی مجتبی میرزاجانپور(+تصاویر)

مجتبی میرزاجانپور,بیوگرافی مجتبی میرزاجانپور,زندگینامه مجتبی میرزاجانپورآشنایی با بیوگرافی مجتبی میرزاجانپور
مجتبی میرزاجانپور در بابل بدنیا آمده و طی دوران کوتاهی که در عرصه والیبال گذرانده خیلی زود جای خودش را میان حرفه ای ها باز کرد. وی متأهل بوده و دارای یک فرزند می باشد.

چکیده ای از بیوگرافی "مجتبی میرزاجانپور"

نام کامل: مجتبی میرزاجانپور موزیرجی

تاریخ تولد: ۱۵ مهر ۱۳۷۰

زادگاه: بابل ، ایران

ملیت : ایرانی

شغل: بازیکن والیبال

پست در والیبال: دریافت کننده قدرتی زن

قد: ۲۰۵ سانتی متر

وزن: ۸۸ کیلوگرم

همسر: نیلوفر ابراهیمی

فرزند: دلوین

بیوگرافی مجتبی میرزاجانپور

مجتبی میرزاجانپور  متولد ۱۵ مهر ۱۳۷۰ در بابل، والیبالیست ایرانی که در تیم ملی والیبال زیر ۲۱ سال سابقه بازی دارد و هم اینک عضو تیم ملی والیبال ایران است.

مجتبی میرزاجانپور یکی از افتخارات والیبال ایران و بازیکن مشهور جهانی بوده و پست اصلی او دریافت کننده قدرتی زن است. مجتبی میرزاجانپور متأهل بوده و همسر او نیلوفر ابراهیمی یکی از دختران والیبالیست تیم ملی بانوان و اهل کرمان می باشد. حاصل این ازدواج دختری به نام دلوین می باشد.

فعالیت های باشگاهی مجتبی میرزاجانپور

رشته ورزشی مجتبی میرزاجانپور,مجتبی میرزاجانپور,مجتبی میرزاجانپور در مسابقات ورزشیتورنمت های والیبال با حضور مجتبی میرزاجانپور

مجتبی میرزاجانپور سابقه بازی در شهرداری کهنوج،  اتکا تهران،  دانشگاه ازاد تهران، پرسپولیس تهران ، متین ورامین و پیکان تهران را دارد.  مجتبی میرزاجانپور  بعد از حضور در متین و رامین با پیشنهاد تیمهای هالک بانک و باشگاه فنرباغچه ترکیه رو به رو شد و در پایان با باشگاه پیکان به توافق رسید و قراردادی یک ساله با این تیم به امضا رساند.

در سال ۹۴ هم در تیم سابق خود پیکان باقی ماند تا کنار پیمان اکبری این سال تجربه حضور در بسياري از تورنمتهای جهانی را تجربه نماید.

در همین سال مجتبی میرزاجانپور بهمراه تیم پیکان در جام قهرمانان باشگاه های جهان ۲۰۱۵، جام باشگاه های آسیا ۲۰۱۵ نیز شرکت نمود.

حضور مجتبی میرزاجانپور در تیم ملی والیبال ایران

تصاویر مجتبی میرزاجانپور,مجتبی میرزاجانپور در ورزش,مجتبی میرزاجانپورمجتبی میرزاجانپور در المپیک

مجتبی میرزاجانپور به تیم ملی بزرگسالان برای مسابقه های انتخابی لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۳ دعوت شد، میرزاجانپور در مسابقات زیر ۲۳ سال جهان ۲۰۱۳، تصویرش بر روی کاور اصلی فدراسیون جهانی والیبال قرار گرفت و در آن مسابقات درخشید. مجتبی میرزاجانپور به وسیله ولاسکو به تیم ملی والیبال برای مسابقه های جام بزرگ قهرمانان جهان ۲۰۱۳ دعوت گردید و در سه بازي خود بازي های قابل توجه ای به نمایش گذاشت.

ازدواج مجتبی میرزاجانپور و نیلوفر ابراهیمی

مجتبی میرزاجانپور,ازدواج مجتبی میرزاجانپور,بیوگرافی مجتبی میرزاجانپورمجتبی میرزاجانپور و نیلوفر ابراهیمی

مجتبی میرزاجانپور در سوم فروردین ماه سال ۹۳ با نیلوفر ابراهیمی ازدواج کرد. همسر مجتبی میرزاجانپور اهل کرمان و او هم از اعضای تیم ملی والیبال بانوان است او در خصوص نحوی اشنایی خود میگوید:من عضو تیم والیبال بانوان پرسپولیس بودم و در سال ۸۷ با این باشگاه در مسابقه های لیگ کشور شرکت کردم.آقای میرزاجانپور هم در آن دوران بازیکن تیم والیبال مردان پرسپولیس بودند، پرسپولیس هم محل اقامت بازیکن های غیر بومی خودش را در آکادمی ملی المپیک در نظر گرفته بود و این رفت و آمد ها به باشگاه و آکادمی منجر به ازدواج ما شد.

افتخارات مجتبی میرزاجانپور

 • نایب قهرمانی جوانان آسیا
 • سومی لیگ برتر ایران همراه با پیکان
 • نایب قهرمانی لیگ برتر ایران با متین
 • قهرمانی لیگ برتر ایران با متین
 • راهیابی به لیگ جهانی همراه با تیم ملی بزرگسالان ۲۰۱۳
 • جزء هشت بازیکن برتر سال ۱۳۹۰ والیبال ایران
 • بهترین اسپک زن بیستمین دوره مسابقات بین المللی جام ریاست جمهوری قزاقستان
 • راهیابی به المپیک ۲۰۱۶ با تیم بزرگسالان
 • قهرمانی لیگ برتر ۹۶ با تیم باشگاهی بانک سرمایه تهران
 • عنوان بهترین دریافت کننده سال ۹۶ با تیم باشگاهی بانک سرمایه تهران
 • عنوان سومی جهان در سال ۲۰۱۷

گفت و گو با مجتبی میرزاجانپور

افتخارات مجتبی میرزاجانپور,زندگینامه مجتبی میرزاجانپور,مجتبی میرزاجانپورعکس های مجتبی میرزاجانپور

در ابتدا بگو والیبالت را از کجا شروع کردی؟

شهرداری کهنوج، اتکا تهران، دانشگاه آزاد تهران، پرسپولیس تهران ، متین ورامین و پیکان تهران تیم هایی بودند که من در آن جا حضور داشتم و بازي کردم، البته والیبال را از زمین های خاکی بابل شروع کردم و در سال ۸۶ از بابل به شهرداری کهنوج رفتم اما بهترین دوران ورزشی ام را از هر جهت در پرسپولیس تجربه کردم و دو سال در این تیم بازی کردم و در آن جا با همسرم( نیلوفر ابراهیمی) اشنا شدم. در خانواده والیبالی بزرگ شدم و علاوه بر خانواده خودم همسرم نیز والیبالیست است و مادر همسرم هم والیبالیست بود.

پرسپولیس برای تو از نظر شناخت با همسرت خوب بود یا از نظر فنی در این تیم پیشرفت داشتی؟

سال دوم حضورم در پرسپولیس مصادف بود با آشنایی با همسرم ولی از این تیم هم از نظر عاطفی و هم از نظر فنی خاطرات بسیار خوبی دارم. پیشرفت خوبی در این تیم داشتم و توانستم در این تیم به دو هدف زندگی ام برسم که این دو هدف هم از نظر عاطفی بود هم از نظر فنی. طرف دار استقلال هستم ولی در تیم پرسپولیس ستاره شدم.

در کل آدم احساسی ای هستی، دوست داری به تو بگویم« پسر احساسی» ؟

بله، در کل احساساتی هستم، مردم در زمان مسابقات من را با چهره درهم می بینند در حالیکه اینگونه نیست و قلبی مهربان دارم، مردم فکر می کنند که اخلاقم بد است ولی زمانی که با من برخورد می کنند نظرشان تغییر می کند، افردی که برای نخستین بار با من برخورد می کنند این موضوع را بارها گفته اند.

شادی بعد از امتیازات هم تا حدودی نشان می دهد که فرد خشمگینی هستی!

شاید بنظر برسد که خشمگین هستم ولی این طور نیست. در خصوص شادی بعد از کسب امتیازات هم اینگونه نیست که به این موضوع از قبل فکر کرده باشم، سرانجام قدرتی زن هستم و این موضوع باید در خوشی هایم احساس شود.

حالا غیر از والیبال چه رشته دیگری دوست داری؟ 

من این را بگویم که اول کشتی گیر بودم بعد والیبالیست شدم.

والیبالی بودن خانواده‌ات بخصوص همسرت تا چه حد شرایط را برای ادامه ورزش حرفه‌ای آسانتر می‌کند؟

از نظر من یک ورزشکار برای ادامه کارش در ورزش باید با یک ورزشکار ازدواج کند تا شرایط ورزش‌کار توسط همسرش درک شود.  بارها به همسرم این جمله را گفته ام که زن ورزش‌کار شدن مرد می خواهد، همراهی با تیمهای ملی و باشگاهی برای برگزاری مسابقات، تورنمنت های مختلف و چه بسا اردوها موجب می شود تا بیشترین زمان را در ورزش و همراه تیم بگذرانم.

 در ۶ ماهی که ازدواج کردم تنها ۲۰ روز همسرم را دیدم، داشتن همسر ورزش‌کار موجب می شود که درک این مسئله برای طرف مقابل آسان‌تر شود، همسر من قبل از این بازیکن تیم ملی بوده و شرایط را بخوبی درک می کند.

حضورت در تیم ملی بزرگسالان در زمان ولاسکو اتفاق افتاد ، چطور توانستی نظر مربی بزرگ و سخت گیری مانند ولاسکو را جلب کنی و به تیم بزرگسالان دعوت شوی؟

من قبل از حضورم در بزرگسالان در تیم ملی جوانان حضور داشتم و در یک دوره بهمراه ولاسکو به اردویی در ترکیه و قطر رفتیم و در آن جا عملکرد مناسبی داشتم، این موضوع باعث شد تا ولاسکو را مجاب کنم به من اعتماد کند، بعد از آن بود که ولاسکو به من گفت که کارت را همین گونه در تیم ملی جوانان ادامه بده، سال آینده تو را به بزرگسالان می آورم.

در سال سهمیه المپیک به تیم ملی بزرگسالان دعوت شدم البته در آن سال زیاد برای تیم ملی بازي نکردم و تنها در چند امتیاز از من استفاده شد، همین چند دقیقه برای من کافی بود تا بتوانم نظر ولاسکو را برای ادامه حضورم در تیم ملی جلب کنم.

تصاویر مجتبی میرزاجانپور

زندگی خصوصی مجتبی میرزاجانپور,مجتبی میرزاجانپور,مجتبی میرزاجانپور در والیبالدلوین دختر مجتبی میرزاجانپور
عکس مجتبی میرزاجانپور,مجتبی میرزاجانپور,عملکرد مجتبی میرزاجانپور در والیبالتصاویر مجتبی میرزاجانپور و همسرش
مجتبی میرزاجانپور,سفرهای مجتبی میرزاجانپور,مجتبی میرزاجانپور در ایتالیاتصاویر مجتبی میرزاجانپور در میلان
فامیل های مجتبی میرزاجانپور,خانواده مجتبی میرزاجانپور,مجتبی میرزاجانپور مجتبی میرزاجانپور و برادر زاده هایش
آمادگی بدنی مجتبی میرزاجانپور,مجتبی میرزاجانپور,تمرینات مجتبی میرزاجانپورتصاویر تمرینات بدنسازی مجتبی میرزاجانپور
بستگان مجتبی میرزاجانپور,مجتبی میرزاجانپور,زندگینامه مجتبی میرزاجانپورعکس پدر همسر مجتبی میرزاجانپور

مجتبی میرزاجانپور,آشنایی با مجتبی میرزاجانپور,زندگینامه مجتبی میرزاجانپورعکس مجتبی میرزاجانپور و پدر بزرگش

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

 • 10
 • 2
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش