شنبه ۰۵ اسفند ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۴۰۰۸۳

بیوگرافی امین اسماعیل نژاد، فوق ستاره جدید والیبال آسیا و دنیا (+ تصاویر)

امین اسماعیل نژاد,بیوگرافی امین اسماعیل نژاد,زندگینامه امین اسماعیل نژادعکسهای امین اسماعیل نژاد
امین اسماعیل نژاد در لیگ برتر والیبال مردان ایران به عنوان بازیکن حرفه ای والیبال و پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران فعالیت دارد. او را با لقب غول جدید والیبال ایران می شناسند. در این مطلب از سرپوش با بیوگرافی  امین اسماعیل نژاد آشنا خواهید شد.

چکیده ای از بیوگرافی امین اسماعیل نژاد

نام:امین اسماعیل نژاد

تاریخ تولد:۲۷ آذر ۱۳۷۵

محل تولد:ملکان تبریز

قد:۲۰٣ سانتیمتر

پیشه:ورزشکار( والیبالیست)

پست:پشت خط زن

بیوگرافی امین اسماعیل نژاد

زمان و مکان تولد امین اسماعیل نژاد در ۲۷ آذر سال ۱۳۷۵ در ملکان می باشد. اصلیت او از ملکان در ۱۵۰ کیلومتری جنوب تبریز است. امین اسماعیل نژاد در لیگ برتر والیبال مردان ایران به عنوان بازیکن حرفه ای والیبال و پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران و باشگاه پاس گرگان فعالیت دارد.

امین اسماعیل نژاد قد,بیوگرافی امین اسماعیل نژاد والیبال,تصاویر امین اسماعیل نژادتصاویر امین اسماعیل نژاد

فعالیت های امین اسماعیل نژاد

امین اسماعیل نژاد با باشگاه پیکان در سال ۱۳۹۵ به صورت حرفه ای بازی کرد. او در حال حاضر در تیم پاس گرگان فعالیت دارد. امین اسماعیل نژاد بعنوان بهترین پشت خط زن در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا ۲۰۱۷ به میزبانی اردبیل انتخاب شد که ایران در این مسابقات، مقام قهرمانی را بدست آورد. او همچنین در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان در مصر بخاطر مصدومیتش شرکت نکرد. 

از سوابق فعالیتی امین اسماعیل نژاد می توان به حضورش در تیم پیکان تهران در سال های ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶، تیم شهرداری تبریز در سال ۱۳۹۷ و همچنین تیم سایپای تهران در سالهای ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ اشاره کرد. او همچنین با تیم پیکان تهران در لیگ برتر والیبال ایران در سال ۹۵۱۳ مقام نایب قهرمانی را کسب کرد. وی با تیم شهداب یزد در سال ۱۴۰۰_ ۱۴۰۱ قهرمانی لیگ برتر را کسب کرد و لقب ارزشمندترین بازیکن لیگ برتر والیبال ایران و بهترین پشت خط زن لیگ برتر والیبال ایران را دریافت کرد. او در مسابقات قهرمانی مردان آسیا ۲۰۲۱ بهمراه تیم ملی والیبال ایران در سال ۲۰۲۱ مقام اول را کسب کرد و مدال طلا را از آن خود کرد.

امین اسماعیل نژاد اهل کجاست,امین اسماعیل نژاد,قد امین اسماعیل نژادامین اسماعیل نژاد والیبالیست

امین اسماعیل نژاد در مقابل لهستان در ۱۴ تیر ماه ۱۴۰۱ بازی کرد و عملکرد خوبی برجای گذاشت و او بهمراه تیم ملی والیبال ایران در یک بازی هیجان انگیز توانست با نتیجه ۳- ۲ در مقابل حریفش پیروز شود و شروع شگفت انگیزی را در هفته سوم با پیروزی مقابل تیم پرستاره لهستان تجربه کند.

بیوگرافی امین اسماعیل نژاد,زندگینامه امین اسماعیل نژاد,عکس های امین اسماعیل نژادعکس از امین اسماعیل نژاد

در این مسابقه عملکرد تمام بازیکنان ایران، فوق العاده بود ولی امین اسماعیل نژاد با عملکرد درخشانش توانست به یک فوق ستاره در والیبال ایران و آسیا و همچنین دنیا تبدیل شود. 

امین اسماعیل نژاد بازیکن والیبال قد,بیوگرافی امین اسماعیل نژاد,زندگینامه امین اسماعیل نژادامین اسماعیل نژاد بازیکن والیبال

امین اسماعیل نژاد، اوج کار خود را در ست پنجم بازی نشان داد و امتیاز دو پشت خط سرویس را دریافت کرد. او توانست با سرویس های مهارنشدنی با لهستان، فاصله امتیازی عجیب و غریبی را به وجود آورد و لقب مرد تعيين کننده والیبال ایران را در این برد بزرگ بگیرد.

عکس های عکس های اینستاگرام امین اسماعیل نژاد,بیوگرافی امین اسماعیل نژاد,زندگینامه امین اسماعیل نژادامین اسماعیل نژاد فوق ستاره جدید والیبال آسیا و دنیا
امین اسماعیل نژاد اهل کجاست,امین اسماعیل نژاد,تصاویر جدید امین اسماعیل نژادتصاویر اینستاگرامی امین اسماعیل نژاد

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 10
  • 3
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱۰
غیر قابل انتشار: ۱۲
جدیدترین
قدیمی ترین
امین اسماعیل نژاد قهرمان دوست داشتنی والیبال ایران همیشه خاطرت قلب ایران می ماند
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش