شنبه ۰۱ مهر ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۵۰۰۲۴

بهترین پرچم رومیزی را از ما بخواهید: موارد مهمی که باید بدانید، قیمت، مزیت ها

آیا می خواهید یک پرچم تبلیغاتی یا رومیزی باشکوه و جذاب سفارش دهید که معرف برند و یا نمادی از ارزش های شما باشد؟ دنیای پرچم اینجاست تا بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را به شما عزیزان ارائه دهد. اما قبل از سفارش پرچم، موارد بسیار مهمی وجود دارد که حتما باید بدانید. چه موارد خاصی را باید حتما قبل از سفارش و چاپ پرچم رومیزی در نظر بگیرید؟ یک پرچم تبلیغاتی یا رومیزی چه مزیت هایی برای شما دارد؟ کدام جنس پارچه و چه نوع پرچمی مناسب هدف شما خواهد بود؟ پاسخ این سوالات بسیار مهم را در ادامه می خوانیم. مچنین برای چاپ پرچم میتوانید به وبسایت دنیای پرچم سر بزنید.

دوام پرچم,پرچم تبلیغاتی یا رومیزی,نحوه مراقبت و شستشوی پرچم رومیزیچاپ دیجیتال پرچم

موارد مهمی که حتما باید قبل از سفارش پرچم های رومیزی بدانید

اگر شما هم قصد سفارش پرچم رومیزی دارید، موارد مهمی وجود دارند که حتما باید در نظر بگیرید. قبل از این که سفارش خود را ثبت کنید، حتما نگاهی به این مقاله بیندازید تا در نهایت از نتیجه کار لذت بیشتری ببرید. آیا شما این موارد را در سفارش خود در نظر گرفته اید؟

هدف پرچم

پرچم شما چه هدفی را دنبال می کند؟ آیا پرچم مورد نظر شما یک پرچم ملی یا استانی است؟ (در این صورت برای فروش پرچم کشور ها در خدمت شما هستیم). آیا اهداف تاریخی یا مذهبی است؟ (ممکن است شما مایل باشید عکس مذهبی امام زمان یا عکس های موجود در سایت های مذهبی ایران را بر روی پرچم چاپ کنید. برای سفارش پرچم امام حسین و دیگر پرچم های مذهبی نیز در  وبسایت دنیای پرچم در خدمت شما هستیم ). آیا این پرچم رومیزی نشانه ای از شرکت شما است و به عنوان نمادی از کسب و کارتان استفاده می شود؟ هنگام سفارش، حتما هدف مد نظرتان از این پرچم را ذکر کنید. 

هزینه  : قیمت هر پرچم به چند فاکتور بستگی دارد؟

-متریال مورد استفاده در آن

-طراحی آن

برای هر پرچم متریال متفاوتی می تواند انتخاب شود، از جمله نایلون و پلی استر. هر جنس پرچم قیمت متفاوتی دارد. بنابراین شما باید جنس پرچم مورد نظر خود را با توجه به بودجه و سلیقه تان انتخاب کنید. لیست قیمت پرچم های گوناگون در سایت دنیای پرچم موجود است.

دوام پرچم

پرچم رومیزی شما قرار است تا سال های سال روی میز محل کار شما باقی بماند. بنابراین اگر مایل هستید که پس از مدتی پرچم رنگ و رو و جلوه خود را از دست ندهد، باید دوام آن را در نظر بگیرید. خوشبختانه نایلون و پلی استر دو جنس بسیار با دوام و پایدار هستند که دنیای پرچم طیف وسیعی از پرچم هایی با این جنس را به شما عزیزان ارائه می دهد. 

ملیت

ممکن است شما کسب و کاری داشته باشید که پذیرای میهمانان خارجی نیز باشد. مثل هتل، رستوران های بزرگ، و غیره. در صورتی که پرچم رومیزی ملیت های گوناگون را سفارش می دهید، حتما سایز آن ها را در نظر بگیرید. پیشنهاد می کنیم که در این حالت، سایز تمام پرچم ها را مانند یکدیگر انتخاب کنید تا نشانه ای از برابری و صلح بین این ملیت ها باشد. سایت دنیای پرچم با فروش پرچم ایران با طراحی بسیار زیبا در خدمت شما عزیزان است. برای خرید پرچم آمریکا و پرچم کشورها نیز می توانید با ما تماس بگیرید.  

فضا

در نظر بگیرید که میز شما باید به قدری فضا داشته باشد که پرچم آزادانه بر روی آن موج بخورد. اگر پرچم ملیت های گوناگون یا پرچم کشور عزیزمان ایران را سفارش می دهید، توجه کنید که سایز آن باید به گونه ای باشد که پرچم شکوه و جلال خود را حفظ کند. یک پرچم رومیزی ملی نباید هیچوقت رو به پایین باشد. این موارد را هنگام ثبت سفارش تان حتما در نظر بگیرید. 

نحوه مراقبت و شستشوی پرچم رومیزی 

پرچم های رومیزی هم مثل هر وسیله دیگری نیاز به تمیزکاری و مراقبت دارند تا در طولانی مدت جلوه خود را از دست ندهند. چگونه باید از پرچم های رومیزی دنیای پرچم مراقبت کرد؟ این پرچم ها را می توانید با یک شوینده ملایم در ماشین لباسشویی بشویید. البته توجه کنید که در این حالت، ماشین لباسشویی نباید روی دور تند باشد. در صورتی که ماشین لباسشویی روی سرعتی ملایم تنظیم شده باشد و از شوینده ملایم استفاده شود، مشکلی پیش نخواهد آمد. هیچوقت از سفید کننده برای شست و شوی پرچم رومیزی استفاده نکنید. 

اگر مایل هستید پرچم های رومیزی را پس از شستشو در خشک کن بیندازید، مشکلی نیست. فقط توجه کنید که خشک کن شما به هیچ وجه نباید روی دور تند باشد. این پرچم ها را می توانید با دور آهسته در خشک کن خشک کنید. به این صورت، پرچم شما دچار آب رفتگی نخواهد شد. اتو کردن این پرچم ها مانعی ندارد. با درجه ملایم پرچم را اتو بزنید تا از چروک شدن آن جلوگیری کنید. در صورتی که طبق این موارد از پرچم رومیزی خود نگهداری کنید، ما تضمین می کنیم که پرچم سفارشی شما تا سال های سال همچنان مثل روز اول زیبا، جذاب و پرشکوه خواهد بود. 

پرچم های رومیزی برای هر کسب و کاری واجب هستند! چرا؟

استفاده از این پرچم ها می تواند تاثیر شگفت انگیزی در پیشرفت کسب و کار شما داشته باشد. اگر مایل هستید محصولات تان دیده شود و بازاریابی موفقی داشته باشید، باید brand خود را به روش های مناسبی تبلیغ کنید. استفاده از پرچم رومیزی باعث می شود که برند شما در محیط های مختلف دیده شود. استفاده از پرچم های رومیزی پرستیژ خاصی دارد و ابهت و جذابیت خاصی به برند شما می دهد. بیننده با دیدن پرچمی که بر روی آن لوگوی شما نقش بسته است، برند شما را به عنوان یک برند رسمی و با ابهت در نظر می گیرد. 

چاپ پرچم تشریفاتی,پرچم های رومیزی برای هر کسب و کار,پرچم تشریفات و پرچم کاغذیپرچم تشریفات و پرچم کاغذی

چرا استفاده کردن از پرچم رومیزی بسیار مهم است؟ 

مردم زمانی که به خدمات یا محصولات خاصی نیاز دارند، به طور ناخودآگاه به سراغ برندی می روند که برای شان آشنا تر باشد. بنابراین، یک استراتژی بسیار مهم برای بازاریابی، این است که برند خود را در خاطر مخاطبان ثبت کنید. یعنی به روش های مختلف اسم یا نشانه ای از برند خود در محیط های مختلف در دید مخاطبان قرار دهید. به این صورت، به مرور زمان افراد بیشتری برند شما را به خاطر خواهند سپرد. استفاده از پرچم های رومیزی قدیمی بسیار خوب در مسیر این هدف است. 

پرچم رومیزی روشی کم هزینه برای تبلیغ برند شماست. در عین حال، پایداری بسیار زیادی دارد. در نتیجه شما می توانید با هزینه کم، سال های سال از مزایای یک پرچم تبلیغاتی بهره مند شوید. پرچم های رومیزی نه تنها بر روی مخاطبان شما اثر دارند، بلکه اثر بسیار مثبتی بر روی شما و کارمندان و پرسنل تان نیز خواهند داشت. با استفاده از این پرچم ها، می توانید برند خود، و یا هر چیزی که برای شما ارزش و انگیزه محسوب می شود را دائما بر روی میز کارتان داشته باشید. پرچم رومیزی شما، نشان از ارزش های شماست. با داشتن یک پرچم زیبا و جذاب می توانید به خودتان هم انگیزه بدهید. 

قیمت پرچم تبلیغاتی و رومیزی، ما بهترین قیمت را ارائه می دهیم

قیمت پرچم های رومیزی بستگی به عوامل متفاوتی دارد. برای تعیین قیمت دقیق پرچم، به پاسخ این سوالات نیاز داریم: جنس پارچه مورد نظر شما چیست؟ سایز پرچم مورد نظر شما چیست؟ چه نوع طرحی مد نظر دارید؟ آیا شما مایل به سفارش یک پرچم آماده هستید و یا طرح سفارشی خاصی در نظر دارید؟ 

در هر صورت، دنیای پرچم با ارائه انواع پرچم رومیزی، تمام تلاش خود را بر این دارد که قیمت مناسب و کیفیت بالا را در کنار یکدیگر حفظ کند. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید پرچم، سری به سایت دنیای پرچم بزنید و یا از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت، با ما تماس بگیرید. 

دنیای پرچم سفارش و خرید دنیای پرچم,هدف پرچم,سفارش پرچم رومیزیچاپ پرچم تشریفاتی-چاپ روی پرچم

سخن آخر

افتخار ما این است که در طول سال های سال سابقه فعالیت در زمینه چاپ پرچم رومیزی و دیگر انواع پرچم، بهترین کیفیت را همراه با قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود ارائه داشته ایم. دنیای پرچم هیچ محدودیتی در زمینه نوع پارچه، سایز، رنگ و طراحی ندارد و شما می توانید دقیقا طرح مد نظر خود را به طراحان ما سفارش دهید. در کوتاه ترین زمان ممکن، نتیجه ای حتی زیبا تر از آن چه مد نظر داشتید به دست شما خواهد رسید. 

  • 17
  • 5
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
امیرحسین صدیق امیرحسین صدیق بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۸ آبان ۱۳۵۱

محل تولد: نیشابور

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما

ادامه
باران خوش اندام باران خوش اندام و ماجرای جدایی تا ازدواج مجدد

نام کنونی: نها خوش اندام

تاریخ تولد: ۳۰ شهریور ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

اصالت: کورد کورمانج خراسان

حرفه: شاعر، نویسنده، تصنیف سرا

آغاز فعالیت: ۱۳۹۲ تا کنون

ادامه
ساناز سعیدی بیوگرافی ساناز سعیدی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۲۴ فروردین ۱۳۶۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس معماری 

ادامه
جی پی مورگان بیوگرافی جی پی مورگان: مردی که بانکداری را متحول کرد

تاریخ تولد: ۱۷ آوریل ۱۸۳۷

محل تولد: هارتفورد، کنتیکت

ملیت: آمریکایی

حرفه: بانکدار و سرمایه گذار

محل تحصیل: دانشگاه گوتینگن

درگذشت: ۳۱ مارس ۱۹۱۳

ادامه
علی شریفی زارچی بیوگرافی علی شریفی زارچی استادیار اخراج شده شریف

تاریخ تولد: دهه ۶۰ شمسی

محل تولد: تهران

حرفه: استادیار اخراج شده از دانشگاه صنعتی شریف، رئیس کمیته علمی المپیاد جهانی کامپیوتر

تحصیلات: دانش‌آموخته کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف و دکتری بیوانفورماتیک از دانشگاه تهران، دانش آموخته دوره‌های پژوهشی و پسادکتری در ماکس پلانک آلمان و دانشگاه دولتی آمریکا

افتخارات: دریافت مدال طلای المپیاد جهانی کامپیوتر در سال ۲۰۰۰، انتخاب به عنوان رئیس کمیته علمی المپیاد جهانی کامپیوتر انتخاب

ادامه
عمران خان بیوگرافی عمران خان نخست وزیر سابق پاکستان

تاریخ تولد: ۵ اکتبر ۱۹۵۲

محل تولد: لاهور، پاکستان

ملیت: پاکستانی

حرفه: نخست وزیر سابق پاکستان

شروع فعالیت: ۲۵ آوریل ۱۹۹۶

حزب سیاسی: تحریک انصاف پاکستان

ادامه
ژوائو فلیکس ژائو فلیکس سوپراستار نوظهرو فوتبال

تاریخ تولد: ۱۰ نوامبر ۱۹۹۹

محل تولد: ویزئو، پرتغال

حرفه: فوتبالیست

پست: مهاجم / هافبک هجومی / وینگر

باشگاه کنونی: الهلال عربستان

شماره پیراهن: ۱۴ 

ادامه
رضا شکاری رضا شکاری بازیکن با استعداد فوتبال ایران

تاریخ تولد: ۱۰ خرداد ۱۳۷۷

محل تولد: محله خاک سفید، تهرانپارس

اصالت: سراب، آذربایجان شرقی، ایران

حرفه: فوتبالیست

پست: هافبک هجومی

باشگاه کنونی: باشگاه فوبتال سپاهان

ادامه
الکساندر میتروویچ بیوگرافی الکساندر میتروویچ بازیکن فوتبال موفق صربستانی

تاریخ تولد: ۱۶ سپتامبر ۱۹۹۴

محل تولد: اسمدرفو، صربستان و مونته‌نگرو

حرفه: فوتبالیست

پست: مهاجم

باشگاه کنونی: الهلال عربستان

شماره پیراهن: ۹

ادامه
ویژه سرپوش