پنجشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۹
۱۲:۱۵ - ۰۸ مهر ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۷۰۰۴۰۲
سرپوش فوتبالی

انتقاد شدید آشتیانی از رفتارهای پوپولیستی سعادتمند

پاسخ تند استراماچونی به صحبت‌های احمد سعادتمند!/ اینقدر به مردم دروغ نگویید!

استوری استراماچونی در واکنش به اظهارات شب گذشته سعادتمند,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,حواشی فوتبال
آندره آ استراماچونی تمامی صحبت های احمد سعادتمند پیرامون مذاکرات با وی برای بازگشت به استقلال را رد کرد و مدعی شد همه این ادعاها ساختگی بود.

 آندره آ استراماچونی در صفحه اینستاگرام خود متنی را منتشر و نسبت به اتفاقات پیرامون مذاکره با وی واکنش نشان داد.

متن منتشر شده به زبان فارسی در صفحه سرمربی سابق استقلال به شرح زیر است: 

قلب های آبی سلام

اگر ممکنه پرس و جو کنید چه کسی، چگونه، کجا و کی به من پیشنهاد ۸۰۰ هزار یورو و بعلاوه یک میلیون و دویست هزار یورویی قرارداد جدید ا دادند؟

کدوم انسان عاقلی این پیشنهاد رو رد می کنه در حلی که من با مبلغ بسیار کمتر به ایران اومدم. چطور من از این پیشنهاد خبر ندارم؟ شاید از فدراسیون اجازه ندادند که من رو برگردونند که من احترام می ذارم.

شاید کسی دوست نداره که سرمربی تنها تصمیم گیرنده جذب بازیکنان باشه که من احترام می ذارم، شاید به طور کلی اصلا نمی خوان من برگردم که باز هم من احترام می ذارم. ولی تمام کنید این دروغ ها رو، طرفداران استقلال هم خسته شده اند!من هرگز پیشنهادی رو رد نکردم چون اصلا چیزی نیامد از سمتشون.فقط نشان دادند که می خواهند من برگردم در حالی که هیچوقت واقعا نمی خواستند!

ممکنه لطفا بپرسید اون فرد واسطه ایتالیایی که خود باشگاه در ماه جولای معرفی و وارد مذاکرات کرد کجاست؟ چرا ناپدید شد؟مذاکرات رو کلا رها کرد و وقتی متوجه شد( همانطور که همه ما متوجه شدیم) مذاکرات فیک و غیر واقعی است.

و اینکه چرا باشگاه بعد از فینال جام حذفی اسم من رو اعلام کرد و در مورد مذاکرات صحبت کردند ولی هیچکس از باشگاه حتی از مربی آینده و مورد نظرشون در مورد بازیکنان و برنامه تیم چیزی نپرسید و با بازیکنان قدیمی تمدید کرد و بازیکن جدید گرفت بدون هیچگونه مشورت؟

همه چیز فیک بود مثل اعدادی که دیروز در موردش صحبت شد.تمام هدفشون این بود و هست که فقط به مردم نشون بدن تمام تلاششون رو کردند که استراماچونی رو برگردونن ولی در واقع اقدام محکم و جدی در این ۲ ماه نیفتاد و فقط حرف بود که به مردم بگویند داریم عمل می کنیم. دیگه این حرفها رو تمام کنید و لطفا از الان با من یا بدون من فقط تمرکز کنید برای ساختن یک تیم فوق العاده و تلاش برای قهرمانی.

استوری استراماچونی در واکنش به اظهارات شب گذشته سعادتمند,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,حواشی فوتبال
استوری استراماچونی در واکنش به اظهارات شب گذشته سعادتمند,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,حواشی فوتبال

انتقاد شدید آشتیانی از سعادتمند: آقای مدیر جسارت برخورد داشته باش/او اسیر بازی پوپولیستی شد

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: ‌وقتی بازی پوپولیستی را شروع می‌کنید تاوانش هم این می‌شود که باید امروز اقرار کنید با فشار افکار عمومی و هواداران قرارداد بسته اید.

به گزارش  فارس، امیررضا واعظ‌آشتیانی درباره اظهارات شب گذشته احمد سعادتمند دربار حواشی مربوط به اردوی استقلال در قطر اظهار داشت: اسم صحبت‌های سعادتمند شفاف سازی نیست بلکه بیان تلخی از اتفاقاتی است که در استقلال رخ داده و به مدیریت کلان باشگاه هم بازمی‌گردد. متاسفانه این مسائل نه جنبه حرفه‌ای دارد و نه می‌توان نسبت به آنها نگاه منطقی داشت.

وی افزود: اسم استقلال و پرسپولیس را باشگاه نمی‌گذارم بلکه آنها را دو تیم فوتبال می‌بینم. آیا این دو تیم سرپرست و مدیر ندارند؟‌ نقش آنها چیست؟ مدیر و سرپرست باید این مسائل را مدیریت کنند. اگر نمی‌توانند چنین کاری انجام دهند انتخاب‌شان برای این سمت‌ها درست نبوده است.

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال تصریح کرد: اگر گزارش این اتفاقات را دریافت کرده و مماشات کرده‌اند باید خودشان پاسخگو باشند. دلیل نمی‌شود عملکرد ضعیف خود را در قالب شفاف سازی و گزارش مطرح کنید. آقای مدیرعامل ابتدا با این مسائل برخورد کن و سپس مدعی شو. جسارت داشته باش تا اگر بهترین بازیکن تیم هم چنین تخلفاتی مرتکب شد با وی برخورد کرده و سپس درباره برخوردهایی که داشته‌ای صحبت کن.

واعظ آشتیانی ادامه داد:‌ نمونه این موضوع را در دوران مدیریت خودم داشتم ولی به این شکل نبود. بازیکن بدون اجازه سرپرست از تیم جدا شده بود و وی را مورد تنبیه قرار دادیم. اصلا آن موضوع قابل قیاس با این اتفاقات نبود. آن موضوع در کشور خودمان اتفاق افتاده و در سفر خارجی نبود. باید با قاطعانه برخورد کردن نتیجه بگیریم. قبل اینکه از این اتفاقات درز پیدا کند آقایان به اسم شفاف سازی و صداقت درباره‌اش صحبت می‌کنند.

وی افزود: مطرح کردن چنین مسائلی صداقت و شفاف سازی نیست بلکه انتقاد به عملکرد خودتان است که نتوانسته‌اید یک تیم فوتبال را اداره کنید و مدعی می‌شوید این تخلفات در شان باشگاه حرفه‌ای نیست. باید این سؤال را از خودتان بپرسیم چگونه نتوانستید شان باشگاه استقلال را حفظ کنید و حتی نمی توانید زمان خوابیدن، بیدار شدن و خوراک بازیکنانی که پول حرفه‌ای گرفته و سرمایه باشگاه محسوب می‌شوند مدیریت کنید.

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال درباره ادعای سعادتمند مبنی بر اینکه با فشار هواداران این قراردادها را می بنددد گفت: ‌وقتی بازی پوپولیستی را شروع می‌کنید تاوانش هم این می‌شود که باید امروز اقرار کنید با فشار افکار عمومی و هواداران چنین کارهایی انجام داده‌اید. آیا اگر فردا تیم نتیجه نگیرد، هواداران نمی‌توانند اعتراض کنند؟ این حرف معنی ندارد و منطق پشتش نیست. بدون منطق بازیکن می‌گیرید و اگر فردا مربی که انتخاب می‌کنید نتواند با این بازیکنان نتیجه بگیرد مدعی می‌شود تیم را من نبستم.

واعظ ‌آشتیانی تصریح کرد:در چنین وضعیتی وقوع چنین اتفاقاتی اجتناب ناپذیر است و طبیعی است این حرف و حدیث‌ها کنار تیم و پشت مدیرعامل باشد. این چه حرفی است که می‌گویید با فشار هواداران قرارداد بستم. مدیریت باشگاه بازی‌های پوپولیستی راه انداخته و خودش هم قربانی این رفتارها شده است. 

وی درباره استوری ارسلان مطهری علیه مجید نامجومطلق و صالح مصطفوی و واکنش ورویا غفوری به این موضوع اظهار داشت: رفتار غفوری منطقی و اصولی بوده و حرف ووریا را صحیح می‌دانم. بازیکن باید اصول خود را بداند و تابع باشگاه باشد. مطهری هر زمان از استقلال رفت می‌تواند اظهار نظر کند اما تا زمانی که تحت قرارداد با این باشگاه است باید تابع باشد. این موضوع نشان می دهد باشگاه استقلال هم نتوانسته درباره چنین رفتارهایی تصمیم گیری قاطع انجام دهد.

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال  توضیح داد:‌در قرارداد بازیکنان بندی وجود دارد که طبق آن بازیکن باید در چارچوب وظایف خودش صحبت کند و اگر مطالبه‌ای دارد آن را در چارچوب مقررات درخواست کند. فکر می‌کنم آشفتگی در مجموعه باشگاه استقلال وجود دارد و این آشفتگی وحواشی را هم خودشان از درون باشگاه درست کرده‌اند.

واعظ ‌آشتیانی خاطرنشان کرد: ترمیم حواشی درون باشگاه دشوار است اما اگر حاشیه‌ها از بیرون باشد قابل مدیریت است. حاشیه‌های درونی چالش برانگیز است و امیدوارم آقایانی که مدعی مدیریت هستند بتوانند هنر خود را نشان داده و این حواشی را مدیریت کنند.

وی درباره احتمال برکناری احمد سعادتمند و اعضای هیأت مدیره استقلال توضیح داد: اعتقاد دارم انتخاب افراد توسط مدیران ارشد وزارت ورزش حائز اهمیت است و اگر موفقیتی داشته باشند افتخارش برای آنها است. اگر هم ناموفق بوده و مشکلاتی ایجاد می‌کنند، مدیران وزارتخانه باید پاسخگو باشند که با چه متر و معیاری مدیرعامل و هیأت مدیره انتخاب کرده‌اند.

مدیرعامل اسبق استقلال در گفت و گو با رادیو تهران ادامه داد: خودشان باید وارد این کارزار شوند تا متوجه شوند آیا هیأت  مدیره با ترمیم قابل اصلاح است یا خیر. اگر قرار است مدیری را تغیر دهند این کار را انجام دهند. اما اگر فکر می‌کنند با مطرح  کردن مسائلی جزئی و کلی می‌توانند تیم از این فضا را خارج کند به خودشان باز می‌گردد.

.

 • 18
 • 5
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
کامالا هریس,زندگینامه کامالا هریس,ازدواج کامالا هریس بیوگرافی کامالا هریس و فعالیت های او در عرصه سیاست (+ تصاویر)

زاده:۲۰ اکتبر ۱۹۶۴ 

زادگاه: اوکلند، کالیفرنیا، آمریکا

حزب سیاسی: حزب دموکرات آمریکا

دین: باپتیست

وضعیت تأهل: متاهل

ادامه
لبرون جیمز,عکسهای لبرون جیمز,قد لبرون جیمز بیوگرافی لبرون جیمز، بسکتبالیست مشهور و با استعداد (+تصاویر)

لقب: کینگ جیمز

متولد: ۳۰ دسامبر ۱۹۸۴

محل تولد: آکرون اوهایو

قد: ۲۰۳ سانتیمتر

وضعیت تأهل: متأهل

ادامه
احمد جنتی,سن احمد جنتی,احمد جنتی بیوگرافی زندگینامه احمد جنتی و فعالیت های او (+ تصاویر)

زاده: ۳ اسفند ماه ۱۳۰۵  

زادگاه: لادان، اصفهان

شروع به کار : ۲۷ اسفند ماه ۱۳۷۵

سمت: پنجمین رئیس مجلس خبرگان رهبری

تحصیلات: اجتهاد

گمارنده: سید علی خامنه ای

ادامه
امام حسین (ع),درباره امام حسین (ع),تصاویر امام حسین (ع) زندگینامه امام حسین (ع) از امامت تا شهادتش

زادگاه: مدینه، حجاز

کنیه: اَباعَبْدِاللّه، ابوعلی

زادروز: ۳ شعبان ۴ ه‍.ق

نقش: سومین امام شیعیان

فوت: ۱۰ محرم ۶۱ ه‍.ق

محل دفن: حرم امام حسین، کربلا، عراق

ادامه
شیخ بهایی,درباره شیخ بهایی,لقب شیخ بهایی زندگی نامه شیخ بهایی شاعر و عارف ایرانی (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۱۸ فوریهٔ ۱۵۴۷

زادگاه: بعلبک، لبنان

تاریخ مرگ: ۱ سپتامبر ۱۶۲۱

آثار برجسته: کشکول

محل دفن: حرم امام رضا (علیه السلام)، مشهد، ایران

ملیت: ایرانی

ادامه
محسن ربیع خواه,افتخارات محسن ربیع خواه,بازی های باشگاهی محسن ربیع خواه بیوگرافی محسن ربیع خواه و تصاویری از وی

زادروز: ۳ دی ۱۳۶۶ ‏

زادگاه: تهران

قد: ۱٫۷۹ متر

پست: هافبک دفاعی، مدافع

ملیت: ایرانی

ادامه
مهدی کوشکی,ازدواج اول مهدی کوشکی,گروه لیو مهدی کوشکی بیوگرافی مهدی کوشکی بازیگر و کارگردان سینمای ایران + تصاویر همسرانش

تاریخ تولد: مرداد ماه ۱۳۵۹

محل تولد: خرم آباد، ایران

حرفه: بازیگر، نویسنده

ملیت: ایرانی

تحصیلات: لیسانس ادبیات نمایشی

قد: ۱.۷۰

ادامه
حضرت زینب (س),زندگینامه حضرت زینب (س),سرگذشت حضرت زینب (س) زندگی نامه حضرت زینب (س) از کودکی تا به شهادت رسیدنش

نام پدر: حضرت امیرالمؤمنین (علیه السلام)

نام مادر: حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)

ناریخ ولادت: پنجم جمادی الأولی سال پنجم (یا ششم) هجری قمری

محل تولد: مدینه منوره

همسر: عبدالله بن جعفر بن ابی‎طالب

وفات: شب یکشنبه ۱۵ رجب سال ۶۲ هجری قمری

ادامه
خواهران منصوریان,زندگی نامه خواهران منصوریان,زندگینامه خواهران منصوریان بیوگرافی خواهران منصوریان ( شهربانو - الهه - سهیلا ) + تصاویر

ملیت: ایران

زادهٔ: ۸ بهمن ۱۳۶۴

محل تولد: سمیرم

قد: ۱٫۷۵ متر

وزن: ۶۰ کیلوگرم

ورزش: ووشو

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • چهارشنبه ۷ آبان
  لیگ قهرمانان اروپا
  کراسنودار - چلسی
  ساعت: ۲۱:۲۵
 • لیگ قهرمانان اروپا
  یوونتوس - بارسلونا
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  منچستر یونایتد - لایپزیش
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • پنجشنبه ۸ آبان
  لیگ اروپا
  میلان - اسپارتا پراگ
  ساعت: ۲۱:۲۵
 • لیگ اروپا
  سوسیداد - ناپولی
  ساعت: ۲۳:۳۰
ویژه سرپوش