جمعه ۰۱ مرداد ۱۴۰۰
۱۰:۴۵ - ۱۷ تير ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۰۴۱۳۵۱
اخبار خواندنی ها و دیدنی ها

تصاویری عجیب از جهان هستی که شما را حیرت زده می‌کنند!

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب
برخی از چیزها در طبیعت وجود دارند که مردم ممکن است با دیدن آن ها احساس ترس کنند یا حتی درباره آن ها کابوس ببینند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از راکت ساینس؛ اگر در مورد چیز‌های عجیب و غریب در طبیعت پارانوئید هستید، به احتمال زیاد  موارد عجیبی که بقیه نمی‌بینند را دیده اید. به عنوان مثال، ترک روی دیوار برای شما مانند بینی جادوگر به نظر می‌رسد و خط و نشان‌ها در کف سنگ مرمر مانند یک حیوان گریان برای شما به نظر می‌آید. گاهی برخی از این تصاویر بسیار وحشتناک هستند و بقیه مردم ممکن است با دیدن این تصاویر بترسند و حتی کابوس ببینند.

در این گزارش تصاویری از سراسر جهان جمع آوری شده که ناراحت کننده، ترسناک و دردآور هستند که در ادامه آن‌ها را مشاهده می‌کنید:

موجود دریایی

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

ما نمی‌دانیم که این چیست و واقعاً اهمیتی هم نمی‌دهیم. همه آنچه ما می‌دانیم این است که این یک تکه میگو است که دست این شخص را می‌گیرد، زیرا کرم‌ها آن‌ها را می‌بلعد.

هیولا

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

فکر می‌کنید این عکس در یک استودیوی عالی گرفته شده تا این هیولا به طرز وحشتناکی عظیم به نظر برسد؟ ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که اشتباه می‌کنید! این واقعه در واقع به مراتب ساده‌تر و احمقانه‌تر از رویا‌های هر سینماگر است. این تصویر یک پشه کوچک است که کمی به دوربین نزدیک شده است.

ارتش

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

موم‌های عسلی کاملاً گره خورده را در نظر بگیرید، جایی که ملکه کل قبیله و جامعه اش در یک دقیقه زنبور‌های عسل به دنیا می‌آورند. بسیاری از ما در واقع هرگز ندیده ایم که زنبور‌های تازه متولد شده به چه شکل هستند. شما این عکس را چگونه توصیف می‌کنید؟ ما چند کلمه برای شما داریم. ارتش؟ سربازها؟ بیگانگان؟ چشمان تیره‌ای که به نظر می‌رسد می‌توانند از طریق دوربین نیز به فرد حمله کرده و او را نیش بزنند.

سگ؟

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

این چه نوع حیوان اهلی است؟ اگر بلافاصله سگ را حدس زدید یا کاملاً هوشمند هستید یا یکی از این عکس‌ها توسط شما گرفته شده است. اگر شما صاحب یکی از این‌ها هستید، فقط می‌خواهیم بپرسیم: چرا؟ چه چیزی ممکن است شما را وادار به گرفتن این عکس‌ها کند، آن‌ها را نزد خود نگه دارید یا در شبکه‌های اجتماعی بارگذاری کنید تا بقیه هم ببینند و کابوس را به آن‌ها را منتقل کنید و اگر این‌ها سگ‌های شما هستند، آن‌ها را نوازش کنید.

عنکبوت وحشی

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

این یک مدل سه بعدی چاپ شده از عنکبوت یا یک سکه سیاه نیست. این یک حشره واقعی و زنده است که روی  زمین زندگی می‌کند.

موجود دریایی خشک

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

این یک حیوان در اعماق دریا زندگی می‌کند و پس از پوست کنده شدن در موزه‌ها نگهداری می‌کنند. این حیوانات شبیه به نسخه‌های بلندتر و بزرگتر گیاه بلند Mandrake در مجموعه فیلم‌های هری پاتر هستند.

کیک یا بافت بدن؟

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

این یک کیک نیست بلکه تصویر مدلی است که چربی، پوست و اعصاب بدن انسان را به تصویر می‌کشد. مطمئناً چیزی مشابه این را در آزمایشگاه زیست شناسی در مدرسه دیده اید.

عنکبوت‌ها

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

این تصویر مروبط به تعداد زیادی عنکبوت است که از یک شاخه درخت بلند به پایین سقوط کرده و کمپ تفریحی را به عنوان فضای زندگی خودشان در اختیار دارند.

دست درختی

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

این تصویری از یک درخت است که دچار صاعقه شده است.

کودک مار مانند

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

این لباس برای مراسم هالووین و ترساندن همسایه‌ها طراحی شده، اما بنظر شما این لباس از چه ماده‌ای ساخته شده است؟ چگونه تا این اندازه منعطف است؟ و چرا ساخته شده است؟ آیا این بچه نمی‌تواند مانند یک روح ساده یا یک دزد دریایی لباس بپوشد؟ آیا مار می‌تواند روی دم خود راه برود؟

زره پلک جنازه

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

در حالی که در بسیاری از فرهنگ‌ها در سراسر جهان، مردگان مستقیماً در خاک دفن و یا خاکستر می‌شوند، برخی از فرهنگ‌ها اجازه می‌دهند مردم برای آخرین بار شخص متوفی را قبل از دفن ببینند. برای جلوگیری از باز شدن خودکار پلک‌ها در برخی از نقاط جهان از این وسیله‌ها برای محکم نگه داشتن چشم‌ها استفاده می‌شود.

اسباب بازی‌ یا حشره؟

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

ممکن است با دیدن این تصویر فکر کنید که این قطعات لگو یا اسباب بازی‌های هستند، اما اینطور نیست. برخی از این‌ها حشرات بسیار واقعی و زنده هستند و برخی فقط پوست‌های خشک شده همان حشرات هستند.

عکسبرداری از بدن

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

چرا پزشک گرفتن عکس از صفحه MRI آن‌ها را ضروری می‌داند، زیرا در این تصاویر وجود هرگونه بیماری مشخص می‌شود. شما در این تصویر یک MRI از شکم مادری باردار را مشاهده می‌کنید که کمی قبل از زایمان گرفته شده است.

دستکش‌ها

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

این تصویر به گونه عجیب و هنری شده که انگار دستکش‌ها از ما می‌خواهند که به آن‌ها کمک کنیم، اما در واقع تصویری از شستشوی چند دستکش در ماشین لباسشویی است.

دسته زنبورها

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

با دیدن تصویر ممکن است فکر کنید که این‌ها لکه‌های سیاه روی شیشه اتومبیل هستند، اما این‌ها دسته‌ای از زنبور‌ها هستند که در آسمان پرواز می‌کنند.

پرنده غول پیکر

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

گویا این بزرگترین عقاب جهان است و مردی برای اندازه گیری و مقایسه در کنار آن نشسته تا بزرگی و عظمت آن را نشان بدهد.

آیا آن سگ‌ها هستند؟

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

این تصویر یک اسکن از شکم یک سگ باردار است  و آن ساختار‌های استخوانی توله سگ‌های او هستند که منتظر تولد و آغوش مادرشان هستند.

دوربین مخفی

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

بسیاری از مراکز پذیرایی و هتل‌ها با قرار دادن دوربین‌های مخفی و سایر وسایل جاسوسی در اتاق مهمانان  بدنام هستند. این تصویر یک دوربین مخفی کوچک است که در وسط پیچ قرار گرفته و به طور بالقوه می‌تواند در هر نقطه از اتاق قرار بگیرد.

کفشدوزک ژله‌ای

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

این یک کفشدوزک است که روی یک شاخه یا ساقه گیاه نشسته است و ژله خوردنی نیست.

مرد برفی

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

چرا این آدم برفی اینگونه به نظر می‌رسد؟ صندلی‌اش کجاست؟ چرا مانند اسلندرمن به نظر می‌رسد که منتظر مانده تا مردم را فریب بدهد؟ کاش خالق این آدم برفی هیچوقت احساس نمی‌کرد که باید هنرش را به نمایش بگذارد.

مانتیس‌ها‎‌

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

این تصویری از ملکه مانتیس نمازگزار و لانه نوزادان کوچک او است که به خانه‌ای حمله کرده اند.

قورباغه‌ها

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

یک ارتش قورباغه متقارن و سازمان یافته در این جاده‌ها پس از کمی باران جمع شدند. این تصویر می‌تواند یک رژه، جشن، تشییع جنازه باشد.  

سیب زمینی شاخ و برگ دار

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

اگر سیب زمینی را بیش از حد در خانه خود نگه دارید، این اتفاقی است که قطعاً برای آن‌ها خواهد افتاد.

میوه‌های لزج

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

اگر میوه‌های موجود در مزرعه، باغ یا حیاط خانه شما دقیقاً مانند دسته‌ای از  چشم است که به طرز ظریفانه‌ای توسط پلک پوشانده می‌شود، لطفاً فارغ از اینکه فکر می‌کنید خنک یا خوش طعم است، از شر آن‌ها خلاص شوید، چون بسیار وحشتناک هستند. این "چیزها" از دور به اندازه کافی چسبناک به نظر می‌رسند و حتی اگر در بهترین رستوران‌ها سرو شوند، کسی آن‌ها را بخورد.

سیب زمینی یا مادربزرگ؟

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

شرط می‌بندیم که چشمان کوچک و لبخند مختصر را روی این صورت کهنه و خشک شده سیب زمینی می‌بینید. این سیب زمینی مادر و مادربزرگ هایمان را که بدون دندان شده اند را به یاد ما می‌آورد.

گله گوسفند

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

نگاهی به این پدیده‌های جدید گوسفندان در تاریکی بیندازید و بدانید گوسفند‌ها بیشتر از ما، از انسان‌ها می‌ترسند پس از این تصویر نرسید.

لیمو یا هشت پا؟

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

مشخصه اصلی لیمو کوچک، گرد و منفرد بودن آن است. چرا این یک کل توده است؟ آیا روی درخت واقعی رشد کرده است؟ به نظر می‌رسد این تصویر به طور بالقوه می‌تواند یک گیاه ترکیبی بین لیمو و قارچ و حتی شاید یک موز باشد.

مثل باد بدو

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

اگر توانایی جادویی، بدن و بال‌های پرواز در آسمان را داشتیم، دیگر هرگز راه نمی‌رفتیم. اما به نظر می‌رسد که این پرندگان به توانایی‌های محدود ما حسادت می‌کنند! تا به حال پرنده‌ای را دیده اید که بدود؟ اگر گفتید نه، دوباره به تصاویر بالا نگاه کنید. این پرندگان بسیار پرخاشگرانه می‌دوند.

گرینچ

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

اگر The Grinch، یکی از محبوب‌ترین فیلم‌های جیم کری در همه زمان‌ها و کلاسیک کریسمس را تماشا نکرده اید، ممکن است بخواهید از تصویر زیر چشم پوشی کنید. تصور کنید تا چه اندازه بر عضلات صورت خود کنترل دارید که می‌توانید بدون هیچ گونه CGI، آرایش، فناوری یا فتوشاپ مانند گرینچ به نظر برسید. به همین دلیل است که همه او را یک بازیگر شگفت انگیز می‌دانند. ما نمی‌توانیم بدون گرفتگی عضلات این کار را انجام دهیم.

مومیایی در دیوار

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

این تصویر یک مرد قد بلند نیست. سوال ما این است که، این دقیقاً چیست؟ آیا این یک شوخی بیمارگونه است که کسی یک مجسمه در دیئار کاشته است؟ یا آنجا مومیایی وجود دارد؟

خرس یا آدم؟

عجایب جهان هستی,موجودات عجیب

یا این مردی با لباس خرس است که پوست خز قسمت جلو را تراشیده است تا زیبا به نظر برسد، یا این موجود یک خرس واقعی است که اصلاً برای او مهم نیست که چه کسی به او نگاه کند در حالی که مانند یک انسان ایستاده است.  

مائده زمان فشمی

  • 19
  • 6
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
مطالب پیشنهادی,وبگردی
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
جواد عزتی,بیوگرافی جواد عزتی,عکس جواد عزتی بیوگرافی جواد عزتی بازیگر سینما و تلویزیون (+ تصاویر همسرش)

تاریخ تولد: ۲۰ دی ۱۳۶۰

تحصیلات:فارغ التحصیل تئاتر از هنرستان سوره

زمینه فعالیت:بازیگر

همسر:مه لقا باقری

ملیت:ایرانی

ادامه
دارا خسروشاهی کیست,بیوگرافی دارا خسروشاهی,عکس دارا خسرو شاهی بیوگرافی دارا خسروشاهی مدیر عامل اجرایی اوبر (+ تصاویر)

زاده:۷ خرداد ۱۳۴۸

زادگاه:تهران

ملیت:ایرانی

پیشه:بیزینس ایرانی آمریکایی و مدیر عامل اجرایی اوبر و  مدیر عامل اجرایی سابق اکسپیدیا 

وضعیت تاهل:متاهل

ادامه
 ناصر خسرو,بیوگرافی ناصر خسرو,ناصر خسرو قبادیانی زندگینامه ناصر خسرو یکی از شاعران و فیلسوفان خراسان

زمینه فعالیت:شاعر، فیلسوف، حکیم، جهانگرد و مبلغ ۹ذیقعده ۳۹۴ قمری مذهب اسماعیلی

تولد:۹ ذیقعده ۳۹۴ قمری

وفات:۴۶۷ شمسی

محل زندگی:شهر قبادیان و شهر بدخشان در افغانستان

زمان حکومت:غزنویان و سلجوقیان

ادامه
 مهرداد جم,بیوگرافی مهرداد جم,عکس های مهرداد جم بیوگرافی مهراد جم از کودکی تا به شهرت رسیدنش (+ تصاویر)

متولد:۱۳۷۶/۰۵/۱۴ آبادان

ملیت:ایرانی

حرفه:خواننده، ترانه سرا، آهنگساز 

سال های فعالیت: ۱۳۹۷ تا کنون

بیوگرافی مهراد جم

محسن سعیدی کیا متولد ۱۴ مرداد سال ۱۳۷۶ در شهر آبادان است که نام هنری او مهراد جم میباشد.

ادامه
سرنا ویلیامز,بیوگرافی سرنا ویلیامز,سرنا ویلیامز تنیسور بیوگرافی سرنا ویلیامز تنیسور مشهور آمریکایی (+ تصاویر)

زاده:۲۶ سپتامبر ۱۹۸۱ ‏

زادگاه:سگینو، میشیگان،  ایالات متحده آمریکا

ملیت:آمریکایی

پیشه:تنیسور  آمریکایی

قد:۱٫۷۵ متر

ادامه
گرشا رضایی,بیوگرافی گرشا رضایی,عکس های گرشا رضایی بیوگرافی گرشا رضایی (خواننده) بهمراه تصاویرش

متولد:۲۲ اردیبهشت ۱۳۶۳

زمینه فعالیت: موسیقی پاپ

پیشه:خواننده، آهنگساز و نوازنده

سالهای فعالیت:۱۳۹۱ تاکنون

ساز تخصصی: گیتار الکترونیک

قد:۱۹۰ سانتیمتر

ادامه
گلاره عباسی,عکس جدید گلاره عباسی,تصاویر جدید گلاره عباسی بیوگرافی گلاره عباسی بازیگر سینمای ایران (+ تصاویر خانوادگی)

تاریخ تولد: ۲۹ تیر ماه ۱۳۶۲

محل تولد: تهران

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته تئاتر 

همسر: ادیب راد

ملیت:ایرانی

ادامه
سیما تیرانداز,بیوگرافی سیما تیرانداز,سیما تیرانداز و همسرش بیوگرافی سیما تیرانداز بازیگر سینما و تلویزیون (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۹ شهریور ۱۳۴۹

محل تولد:تهران

تحصیلات:کارشناسی در رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد و کارشناسی ارشد کارگردانی و بازیگری از دانشکدهٔ سینما و تئاتر

حرفه:بازیگر سینما و تلویزیون

سالهای فعالیت:۱۳۶۶ تاکنون

ملیت:ایرانی

ادامه
ویشکا آسایش,بیوگرافی ویشکا آسایش,زندگینامه ویشکا آسایش زندگینامه ویشکا آسایش بازیگر و طراح صحنه و لباس در سینما (+ تصاویر خانوادگی)

تاریخ تولد:۱۳۵۱/۸/۱۶

محل تولد:تهران

قد: ۱.۷۶ m

تحصیلات:فارغ التحصیل طراحی صحنه از انگلستان

همسر:رضا قبادی

فرزند: گیو

ادامه
ویژه سرپوش