چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
کد مقاله: ۹۹۱۱۰۰۰۶۲

چه کارهایی برای جذب شوهر انجام دهیم؟

جذب همسر,راه های جذب همسر,روش جذب شوهرراه های جذب شوهر، نقش مهمی در پایداری زندگی مشترک ایفا می کند
با گذشت زمان، عشق و علاقه در زندگی های مشترک کم رنگ تر می شود ولی راههای ساده ای برای جذب همسر وجود دارد که میتوانید با رفتارتان برای همیشه صمیمیت و عشق را در زندگی تان داشته باشید.

جذب همسر

کشف کردن راه های جذب شوهر کمک می کند تا روابط زناشویی پایدار بین زوجین ایجاد شود. ترس از دست دادن همسر، باعث شده تا هر زنی به دنبال راهی برای جذب شوهر خویش باشد. درصورتی که راه‌های جذب شوهر را بدانید، می توانید سفری جاودانه به اعماق قلب وی داشته باشید. متأسفانه در رابطه خیلی از زوجین عشق و علاقه بعداز مدتی کم رنگ میشود، پس ضروری است برای این که عشقی به یاد ماندنی داشته باشید از راههای جذب شوهر برای مقابله با فراز و شیب های رابطه آگاه باشید.

ترفندهای جذب همسر

برعکس جذابیت های جسمی، ایجاد جاذبه احساسی زمان زیادی می طلبد. شما باید توانایی داشته باشید تا همسرتان را جذب کنید تا همیشه فکر و ذهن همسرتان فقط سمت شما باشد. بدین ترتیب برای جذب همسر باید کاری کنید که او را مجذوب خود نگه دارید تا همیشه شما را بخواهد.

توجه داشته باشید که ایجاد صمیمیت (احساس نزدیکی، راحت بودن و شریک شدن در دنیای خصوصی دیگری) پیش از جذب همسر مهم است و افرادی که با هم صمیمی هستند حرف های دلشان را بی آنکه از یکدیگر خجالت بکشند به هم می گویند و همدیگر را کنترل نمی کنند و ارتباطی عاشقانه، دوستانه و لذتبخش با هم برقرار می کنند. صمیمیت نیازی است که شکل قوام یافته آن در ازدواج بوجود می آید و در ارتباط بین همسران دیده می شود که شامل ۸ قسمت به شرح مشارکت صمیمانه زوج ها با یکدیگر، تعهد و پایبندی زوجین نسبت به هم و زندگی مشترک، رضایت مندی آنان از رابطه جنسی، احساس استقلال زن و شوهر برای ارتباط با خانواده و دوستان، اعتماد به نفس و عزت نفس زن و شوهر، ميزان ابراز زوجین نسبت به عقیده ها و نگراش هایشان، حل و فصل اختلاف نظرهای خویش و بیان احساسات و عواطف میباشد.

نحوه جذب شوهر,جذب شوهر,شیوه جذب همسربکار بردن ظرافت‌های زنانه یک راه بسیار قدرتمند برای جذب شوهر است

ایجاد صمیمیت بین زوجین سبب میشود روابط بین آنان استحکام یابد و آنها را نسبت به یکدیگر متعهدتر و وفادارتر می کند. همینطور صمیمیت بین زوجین باعث خشنودی آنها از زندگی مشترک و تداوم عشق و زندگیشان می شود و دلخوری کمتری در بین آنان پیش می آید و چنانچه این دلخوری ها صورت پذیرفت به بهترین شکل ممکن حل میشود. پس توجه داشته باشید که پیش از جذب همسر با یکدیگر صمیمی باشید.

>> از این که شوهر شما مرد خوبی باشد خوشحالیتان را نشان دهید:

آرزوی هر زنی داشتن یک شوهر خوب، نمونه و ایده آل است، شما هم اگر چنین همسری دارید به وی افتخار کنید و شادمانی خود را نشان دهید. چه بسا وقتی در ضیافت هستید و همسرتان غایب است، جلوی سایرین خوبی هایتان را بگویید. اینکار علت افزایش اعتماد به نفس همسرتان میشود و ترفندی برای جذب همسر است.

>> توجه به علاقه مندی های شوهر:

به موضوعاتی مثل ورزش، اتومبیل، دوچرخه سواری یا تماشای فیلم که برای شوهرتان جذاب است علاقه مندی خود را نشان دهید. این ترفند سبب میشود تا به همسرتان نزدیکتر شوید و روشی خوب برای گذراندن اوقات فراغت به صورت مشترک است. از این جهت میتوانید علاوه بر همسر، دوست او هم باشید و از قرار گرفتن در یک محیط دوستانه لذت ببرید. ایجاد احساس  خوشایند به همین سادگی میتواند منجر به جذب همسر شود.

>> صحبت با همسر:

با همسرتان افکار، احساسات، نیازها و خواسته هایتان را واضح و روشن در میان بگذارید تا وی به شناخت بیشتری از شما برسد و روابط دوستانه ای برقرار کند و برای براورده‌کردن نیازهایتان تلاش کند. بدین ترتیب یکی از راه های جذب همسر اینست که با شوهر خود در خصوص آن چه که شما را مسرور یا دلگیر کرده و برداشت هایی که از اتفاقات و حرف های سایرین داشتید صحبت کنید و برای شناساندن خود به همسرتان هیچگاه پیش قدم نشوید، زیرا همسرتان ناچار میشود طبق حدس ها و پیش بینی های خود عمل کند که امکان دارد واقعی نباشد.

راههای جذب شوهر به خود,راز های جذب شوهر,جذب همسریافتن راه های جذب شوهر می‌تواند برای ایجاد رابطه زناشویی پایدار به زوجین کمک کند

>> در مواقع سختی پشتیبان همسرتان باشید و در هر شرایطی وی را بپذیرید:

گاهی وقت ها در مراحل زندگی مشکلات مالی و کاری بسیار بزرگی برای همسرتان بوجود می آید. در این هنگام بهترین کاری که شما میتوانید انجام دهید و به او کمک کنید اینست که پشتیبان او باشید و اصلاً او را تنها نگذارید. شما باید در بدترین وضعیت همسرتان را بپذیرید و او را از خویش نرانید. بگذارید همسرتان بداند شما برای او جایی امن و دلگرم هستید. این هم روشی برای جذب شوهر است.

>> زنانگی خودتان را حفظ کنید:

مردان تمایل دارند از زن مورد علاقه ی خودشان حمایت کنند. پس نباید خودتان را بیش از حد قوی نشان دهید. در مواردی از همسرتان بخواهید تا به شما کمک کند تا وی بفهمد که حضورش برای شما مفید است. از خصوصیات مردها اینست که زنان خوشرفتار را دوست دارند، خوش رفتاری همراه با روحیه زنانه تأثير مهمی در جذب همسر دارد. مردان به این که فرزندانشان در آغوش مادری مهربان و خوش رفتار پرورش پیدا کنند، علاقمندند. ولی منظور ما صرفا خانم هایی نیست که به دنبال مد هستند. یک راه بسیار قدرتمند برای جذب شوهر به کار بردن ظرافت های زنانه است.

>> پذیرش خود:

در ابتدا عشق را در خودتان تجربه کنید از آن چه دیگران در خصوص شما فکر می کنند چشم پوشی کنید، اینکه چه شخص خوبی هستید یا اینکه چه قدر دوست داشتنی هستید! در واقع احتیاجی به این که فرد دیگری شما را دوست داشته باشد نیست صرفا کافیست تا شما خودتان را دوست داشته باشید که این مبنای قانون ازدواج و جذب همسر است. عشق بخود سبب فزونی اعتماد به نفس شما میشود که نتیجه فوق العاده ای را برای شما بهمراه دارد و نتیجه آن جذب عشق دیگران است. دربرابر اعتماد به نفس و عزت نفس عالی و قوت گرفته در شما نمی توان مقاومت کرد و خواه ناخواه سایرین با این روش به شما جذب خواهند شد.

جذب شوهر,راههای جذب همسر,راه های جذب شوهراهمیت دادن به همسر یکی از گام های بزرگ برای جذب شوهر است

>> هیچوقت نشان ندهید که اذیت می شوید:

بزرگ ترين اشتباه اکثر خانم‌ها اینست که دائم گلایه می کنند که« چرا دیشب دیروز فلان هنگام به من زنگ نزدی؟» اینگونه پرسش ها باعث شود به جای این که بیشتر دوستتان داشته باشد، فقط او را از شما دورتر می کند. این که بگویید،« قبلاًها اینکار را می کردی» حتی اوضاع را هم بدتر می کند. فراموش نکنید که مردها از سوال و جواب کردن در روابط متنفرند. شور و هیجان در ابتدای هر رابطه، در بالاترین حد است که این موجب می شود همیشه دنبالتان باشد. ولی رابطه هم مثل هر چیز دیگری به مرحله ای می رسد که شما دو نفر با هم راحت تر شوید و این یعنی دیگر نیازی نیست هر چند ساعت یکبار به هم زنگ بزنید تا از این طريق حس کنید هم را دوست دارید.

>> به غریزه همسرتان رسیدگی کنید:

با تحسین کردن شوهرتان، چه از نظر ظاهر و چه از نظر شخصیتی، ایجاد ارتباط چشمی و نگاه های نافذ، احساساتش را شکوفا کنید. ممکن است مردی به شما بگوید که به کمی فضا نیاز دارد و  بدون اینکه به نامزدش فکر کند، تمایل دارد زمانی را بخود و دوستان هم جنسش اختصاص دهد ولی این همیشه درست نیست. میتوانید این مسأله را بپذیرید و بگذرید یا کاری کنید تا بدون این که حتی از او بخواهید، شما را بخواهد و همیشه دنبالتان باشد. پس برای جذب همسر خود کافیست تا اعتماد به نفس داشته باشید و طوری وانمود کنید که بسیار به حضور همسرتان نیاز ندارید.

راهکارهایی برای جذب همسر,جذب همسر,قانون جذب همسرتوجه به نیازهای همسر یکی از راه‌های جذب همسر است

>> هنگامی که مردها بهتر ارتباط برقرار می کنند:

زمانی مردان با شما بهتر ارتباط برقرار می کنند که به میزان کافی تمرکز داشته باشند و از قبل حدود مکالمه را بشناسند و در مورد آن اطلاعات کافی داشته باشند به عنوان مثال بدانند پیش از مکالمه مقصود از این صحبت چیست و از آن چه می خواهید. از این جهت ، احساس می کنند بر روی رفتار شما کنترل کافی دارند. این روش یکی از دیگر ترفندهای جذب شوهر است.

>> برقرار کردن تماس چشمی:

از عوامل مؤثر در جذب همسر، تماس چشمی بدون کلام و خیره شدن به چشمان همسرتان است. در زمان صحبت کردن تلاش کنید به چشمان همسرتان خیره شوید؛ به علت اینکه برقرار کردن تماس چشمی سبب میشود صمیمیت شما بیشتر شود و روابطتان بهبود یابد. در این وضعیت قسمتی از مغز که مخصوص لذت بردن و پاداش است فعال می شود.

راههای جذب شوهر,جذب همسر دلخواه,جذب شوهردلبری کردن مهارتیست که می‌توانید به صورت کلامی یا غیر کلامی برای جذب شوهر استفاده کنید

گردآوری: بخش سلامت سرپوش

  • 12
  • 3
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
آرش کمانگیر,آرش کمانگیر عکس,بیوگرافی آرش کمانگیر زندگی نامه آرش کمانگیر یکی از اساطیر ایرانی

دین:اسلام

پیشه:پهلوان

ملیت:ایرانی

علت مرگ:بی جان شدن پس از پرتاب تیر

منصب:سردار

ادامه
علی یاسینی,تصاویر علی یاسینی,کنسرت علی یاسینی زندگینامه علی یاسینی خواننده و ترانه سرای ایرانی (+ تصاویر)

زاده:۱۴ آذر ماه ۱۳۷۵

زادگاه:تهران

پیشه:خواننده

ملیت:ایران

بیوگرافی علی یاسینی

علی یاسینی خواننده جوان و پرطرفدار ایرانی در تاریخ ۱۴ آذر ماه ۱۳۷۵ در تهران متولد شد. وی در یک خانواده چهار نفره بزرگ شده است و یک خواهر بزرگتر از خودش دارد.علی یاسینی فارغ التحصیل رشته معماری می باشد. قد علی یاسینی ۱۹۳ سانتیمتر است.

ادامه
امیر روستایی,امیر روستایی بازیکن پرسپولیس,شروع فوتبالی امیر روستایی بیوگرافی امیر روستایی بازیکن فوتبال + تصاویر

تاریخ تولد:۱۴ مرداد ۱۳۷۶

محل تولد:تهران

پست:مهاجم، وینگر

شغل:فوتبالیست

قد:۱۸۲ سانتی متر

ادامه
مجید اخشابی,بیو گرافی مجید اخشابی,زندگی نامه مجید اخشابی بیوگرافی مجید اخشابی خوانندهٔ موسیقی پاپ و سنتی کشور (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۲۷ دی ۱۳۵۱

زادگاه:تهران

سبک:پاپ، سنتی

ساز:سنتور،  سه تار

ملیت:ایرانی

حرفه:خواننده، آهنگساز، نوازنده، پژوهشگر، مدرس دانشگاه

ادامه
امام هادی (ع),نحوه شهادت امام هادی (ع),امام هادی علیه السلام زندگی نامه امام هادی (ع) امام دهم شیعیان

زاده:۱۵ ذی الحجه سال ۲۱۲ هجری قمری

زادگاه:یکی از محله های نزدیک مدینه به نام صریا 

درگذشته:۳ رجب سال ۲۵۴ هجری قمری

محل دفن:سامرا

والدین:جواد ، سمانه مغربیه معروف به سیّده  

ادامه
مهستی گنجوی,زندگی نامه مهستی گنجوی,رباعیات عاشقانه مهستی گنجوی زندگینامه مهستی گنجوی یکی از شاعران زن متقدم ادبیات فارسی

زاده: پنجم/ششم قـ.

زادگاه:گنجه

پیشه:دبیر

ملیت:ایرانی

آرامگاه:گنجه، آذربایجان

ادامه
هوروش بند,بیوگرافی هوروش بند,تشکیل هوروش بند بیوگرافی هوروش بند یکی از گروههای موسیقی پاپ (+ تصاویر)

متولد:۱۷ مرداد ۱۳۷۲

زادگاه:کوهدشت

فعالیت:خوانندگی

ملیت:ایرانی

شروع فعالیت در هوروش بند: از سال ۱۳۹۵ تاکنون

ادامه
عباس جدیدی,عباس جدیدی کیست,کشتی عباس جدیدی بیوگرافی عباس جدیدی نماینده چهارمین دوره شورای شهر تهران (+ تصاویر)

زاده:۲۳ دی ۱۳۴۸ خورشیدی

زادگاه:تهران

پیشه:ورزشکار

ملیت:ایرانی

دین:اسلام

ادامه
مایک پومپئو,بیوگرافی مایک پومپئو,زندگی نامه مایک پومپئو بیوگرافی مایک پومپئو وزیر امور خارجه آمریکا (+ تصاویر)

زاده:۳۰ دسامبر ۱۹۶۳

زادگاه:اورنج، کالیفرنیا

حزب سیاسی:حزب جمهوری خواه ایالات متحده آمریکا

محل تحصیل:آکادمی نظامی وست پوینت

مدرسه:حقوق هاروارد

همسران:لزلی لیبرت، سوزان جاستیس مُستروس

ادامه
ویژه سرپوش