جمعه ۰۸ مرداد ۱۴۰۰
کد مقاله: ۱۴۰۰۰۳۰۰۴۰

تله پاتی موفق چگونه انجام می شود؟ + تاریخچه

تله پاتی,ارتباط تله پاتی,آموزش تله پاتی به طور کاملتوصیف تله پاتی در نوشته ها ، افسانه ها و روایات قومی به صورت جهانی دیده می شود
تله پاتی یک پدیده روانی محسوب میشود که در اثر آن ارتباطی بین ذهنها برقرار می شود. این ارتباط روانی تلپاتیکی شامل افکار، ایده ها، احساسات، حس ها و حتی تصاویر ذهنی می باشد.

تله پاتی

به ارتباط بین ذهن افراد، که یکی از قدرت های مغز انسان به شمار میرود، تله پاتی گفته میشود. بسیاری از مردم به منظور یادگیری هنر «دو هم اندیشی یا تله پاتی یا دورآگاهی» باید بتوانند احساسات خود را کنترل کنند تا در بین چاکراها، گردش انرژی ازادانه هدایت شود. در تله پاتی ، لازمه ی رسیدن به آن سطح از وضوح ذهنی اینست که ذهن آرام و خالی داشته باشید و اگر ذهن شما آشفته و سرشار از احساسات، غم، کینه و یا هیجان باشد نمیتوانید تله پاتی با یک ذهن دیگر انجام دهید. اگراین کار را به خوبی انجام دهید، می توانید از افکار دیگران نسبت به خود آگاه شوید.

بعد از جنگ جهانی دوم علاقه به تله پاتی زیاد شد، سوگواران بسیاری که عزیزانشان را در جنگ از دست داده بودند برای ارتباط معنوی با عزیزانشان به طرف روح گرایی کشیده شده بودند. به طور مثال یکی از موارد تله پاتی اینست که تا به حال برایتان اتفاق افتاده که یکی از بستگان یا دوستانتان در حادثه ای زخمی یا کشته شوند و شما بی آن که اطلاع داشته باشید یک دفعه مضطرب میشوید و احساس بدی وجودتان را فرا می گیرد حتی در تلاشید که با آن شخص تماس بگیرید و جویای احوالش شوید.

تله پاتی و انتقال احساسات,تله پاتی,اسرار تله پاتیتله پاتی توانایی ویژه ایست که به عارفان و فیزیکدان ها تعلق دارد

تاریخچه تله پاتی

ریشه کلمه« تله پاتی » برگرفته از یک کلمه یونانی تله به معنای دور و پاتی به معنای وقوع میباشد ، در سال ۱۸۸۲ برای نخستین بار ، تله پاتی توسط محقق فرانسوی« فردریک» بیان شد، که فردریک از بنیانگذاران انجمن تحقیقات روانی در دنیا بوده است. ارتباط افکار با یکدیگر، پدیده ایست که در آن؛ افکار، عقاید، احساسات و تصاویر ذهنی وجود دارد.

توصیف تله پاتی در نوشته ها ، افسانه ها و روایات قومی به صورت جهانی دیده می شود، تله پاتی حتی در جوامع قبیله ای استرالیا بعنوان قوه ذهنی و استعداد فکری پذیرفته شده است ولی در جوامع پیشرفته معتقد هستند که تله پاتی توانایی ویژه ایست که به عارفان و فیزیکدان ها تعلق دارد و تحقیقات زیادی در عصر معاصر توسط فیزیکدانان انجام گرفته که نشان میدهد علاقه به تله پاتی شروع دوره هیپتوزیم بود، همچنین دانشمندان روی افراد انگلیسی و آمریکایی آزمایش های بسیاری انجام دادند و فهمیدند که تله پاتی از پدیده هایی محسوب میشود که در حوزه مغناطیسی قرار دارد.

نحوه آموزش تله پاتی

>> تمرین اول تله پاتی:

با استفاده از تمرین اول تله پاتی میتوانید مهارت تله پاتی خود را یاد بگیرید یا ورزش کنید. انجام این کار به دو نفر نیاز دارد، تصورات ذهنی و فکری به وسیله یک نفر فرستاده میشود و شخص دیگر این افكار را دریافت می کند. شما و فرد مورد نظرتان باید زمان بگذارید، به سایر عوامل تأثیرگذار در محیط و همچنین شرایط آب و هوایی توجه کنید، سپس به یک مکان آرام بروید و متمرکز بر پیامی شوید که می خواهید آن را ارسال کنید، به این منظور باید با تمرکز بر روی یک کلمه، آنرا ساده نگه دارید، سپس یک بازه زمانی مشخص کنید و در انتهای آن زمان با دوست خود بررسی کنید که آیا موفق بوده اید یا خیر. پیش از هر نتیجه، امکان دارد نتیجه گیری چندین بار انجام شود. بعد از این که با این روش به نتیجه رسیدید، میتوانید چند روش پیشرفته تر را امتحان کنید.

>> تمرین دوم تله پاتی :

تمرین دوم تله پاتی اینست که وقتی با دوست خود میخواهید آن را انجام دهید، باید تصاویر و تصورات ساده ارسال کنید، مانند رنگهای روشن و بعد از آن بتدریج میتوانید افکار و تصاویر پیچیده تری را ارسال کنید. پس از دریافت افکار میتوانید تمامی آن افکار و تصویرهایی که به ذهنتان می آید را بنویسید. نوشته های خودتان را بعد از هر جلسه تمرین با نوشته های دوست خود مقایسه کنید. میزان احساسات و تصورات درست را مورد توجه قرار دهید. با انجام تمرین بیشتر، دریافت هایتان درست تر و دقیقتر میشود.

معنی کلمه تله پاتی,تله پاتی چیست,تله پاتیباید مدت زمان تله پاتی را پیش از شروع تمرین، بطور دقیق مشخص کنید

>> تمرین سوم تله پاتی:

از دوست خود بخواهید که روبرویتان بنشیند و یا روی زمین بخوابد، سپس شما در بالای سرش قرار بگیرید و دستهایتان را به فاصله کمی از سرش( ۲ تا ۳ سانتیمتری) قرار دهید. آنگاه از دوستتان بخواهید که چشمانش را ببندد و در حالت آرام و ریلکس قرار بگیرد اکنون با استفاده از نیروی ذهنتان به دوست خود انرژی دهید. در حین انجام تله پاتی باید بطور آهسته و عمیق تنفس کنید( نفس کشیدن عمیق سبب میشود اکسیژن اضافی به بدنتان برسد وموجب افزایش انرژی شما میشود)

برای این که تله پاتی انجام دهید باید به صورت ذهنی تصور کنید که انرژی از طریق دستان شما به سر و سپس از انجا به تمام قسمت بدن شخص مورد نظرتان انتقال پیدا کند( شکل و نوع انرژی مهم نیست. به هر شکل که راحتترید انرژی را تصور کنید به طور مثال شبیه نور، گرما، آتش، مغناطیس و…) اکنون انرژی را به کمک نیروی فکر خود و قوه تصویر سازی ذهنی( قوه تخیل ) در تمام بدنش یعنی از سر به گردن و سپس به دستها و سینه، شکم و پاهایش به حرکت در آورید. تصور کنید در تک تک سلولها این انرژی نفوذ کرده وبه آن ها سلامتی و نیرو میدهد.

در صورت قویتر و شفافتر بودن تصویر ذهنی شما، انرژی ارسالی شما قدرت و نیروی بیشتری پیدا میکند. تلاش کنید از تصاویر ذهنی خوب و مثبت در موقع تمرین تله پاتی استفاده کنید و از به کار بردن تصاویر ذهنی منفی مانند بیماری و درد و… بپرهیزید. به مدت ۲۰- ۳۰ دقیقه اِین تمرین را بطور مستمر انجام دهید و بعد از انجام این تمرین از دوستتان بخواهید که برای شما حالت و احساس خود را بازگو کند( حالتهای مختلفی برای اشخاص مانند سستی و رخوت رخ می دهد. آرامش و یا حتی ناارامی که به افراد وخود شخص انرژی دهنده ونوع انرژی دادن(( مثبت ومنفی)) بستگی دارد.) برخی از افراد در مقایسه با بقیه برای دریافت انرژی حساستر هستند.

تله پاتی,تله پاتی ذهن,آموزش تله پاتیدر حین انجام تله پاتی رها باشید و متکی بر قدرت درونتان باشید

پس درصورتی که به شخصی که در تمرینات تله پاتی خود انرژی دادید حالت خاصی را حس نکرد، نگرانی نشوید و بطور مستمر تمرینات را انجام دهید تا انرژی شما نیز افزایش یابد. تلاش کنید چندین بار درهفته این تمرین را با افراد مختلف انجام دهید. چنانچه تصمیم داشته باشید فردی که بیماری خاصی دارد را درمان کنید باید همین عمل را انجام دهید.

تغییرات فیزیکی همراه با تله پاتی

زمانی که بین دو فرد تله پاتی انجام می شود، هم فرستنده و هم گیرنده، این تغییرات فیزیکی را نیز تجربه می کنند. امکان دارد این تغییرات فیزیکی بحدی محسوس نباشد که خود فرد نسبت به آنها مطلع باشد، ولی مشاهدات چنین چیزهایی را تائید کرده اند. براساس تحقیقات، شخصی که از ذهن خود به سمت ذهن دیگر، افکار یا احساساتی را اشکار می کند، گردش خون سریع تری دارد و در نتیجه در رگ های منتهی به مغزش، حجم خون افزایش پیدا میکند. شخص گیرنده( به کسی گفته میشود که پیام ذهنی را دریافت کرده) تغییرات مغزی( البته گذرا) را از خود نشان می دهد.

نکات مهم برای انجام موفق تله پاتی

تمرین های جالب و متنوعی برای شکوفایی استعدادهای« تله پاتی » وجود دارد . به این نکات بسیار مهم را در اجرای تله پاتی توجه کنید:

* تله پاتی درواقع نتیجه جانبی ذهنیست که رشد یافته است. توجه داشته باشید که اگر با درون خودتان و کاینات ارتباط پیوسته ای ندارید یا به تازگی با قدرت ذهن آشنایی پیدا کرده اید و نسبت به پدیده های حسی و ذهنی آگاهی کمی دارید احتمالا نمی توانید تله پاتی موفقی را انجام دهید به علت این که تله پاتی ناشی از قدرت های نهفته در اعماق وجود شماست. برای نتیجه گیری از تله پاتی ، نخستین گام اینست که با درون خودتان، پدیده های فراحسی و ماورایی آشنایی کامل داشته باشید.

دلایل تله پاتی,تله پاتی,راههای تله پاتیاز عوامل مهم تاثیرگذار در تمرینات تله پاتی می توان به تاریکی و سکوت مطلق اشاره کرد

* باید مدت زمان تله پاتی را پیش از شروع تمرین، بطور دقیق مشخص کنید. توجه کنید که نباید زمان آنرا طولانی کنید. مدت زمان انجام تمام مراحل تله پاتی نهایتاً باید پانزده دقیقه باشد؛ ولی پیام ارسال شده و باورتان را باید برای دریافت پاسخ مثبت نگه دارید.

* اندکی پیش از انجام تله پاتی  و انتقال یک فکر، مصرف چای و قهوه مؤثر است به علت این که برای فعالیت های مغزی بعنوان یک محرک لحظه ای بسیار مؤثر میباشد.

* برای تله پاتی شک و تردید را کنار بگذارید و آرام بمانید. در صورتیکه میخواهید پیامی را به شخص مقابل بفرستید به خودتان فشار نیاورید و از تفکراتی که ناامید کننده و مایوس کننده هستند به طور مثال بگویید این کار جواب نمیدهد، دوری کنید. بررسی کردن نتیجه و اصرار برای دریافت سریع پاسخ از شخص مورد نظر با روش فعال کردن ایگو سبب میشود که نتیجه گرفتن از تله پاتی سختتر شود.

* عواملی که سبب افزایش کیفیت تله پاتی میشود شامل شدت ایجاد حس یکی بودن و حس وحدت و یگانگی با شخص ازنظر حسی می باشد. برای تله پاتی از ابزارهایی مانند تجسم کمک بگیرید؛ و تا جایی که ممکن است در هنگام ارسال تله پاتی احساسات خود را فعال نگه دارید.

* در حین انجام تله پاتی رها باشید و متکی بر قدرت درونتان باشید. حضور در لحظه حال و احساس حضور کامل در حین انجام فرایند مهم ترین نکته برای نتیجه گرفتن از پدیده هایی مثل تله پاتی و دیگر ابزارهای قدرت درونی می باشد. از این جهت تلاش کنید در هنگام تله پاتی و بعد از آن رها باشید و منطق و ایگو را در فرایند دخیل نکنید. همینطور بهتر است پس از این که تمریناتتان تمام شد ، در چند نوبت مقداری آب بنوشید تا مواد زائد بدنتان دفع شود.

* از عوامل مهم تاثیرگذار در تمرینات« تله پاتی » می توان به تاریکی و سکوت مطلق اشاره کرد. برای انجام تله پاتی سعی کنید زمانیکه که فرد گیرنده شما خوابیده است تمرینات مربوطه را انجام دهید.

تله پاتی یا ارتباط فکر,مطالبی درباره تله پاتی,تله پاتیبرای تله پاتی شک و تردید را کنار بگذارید و آرام بمانید

* بهتر است که حداکثر ۱۰ فرمان در هر جلسه ی تله پاتی صادر شود.

* برقراری رابطه تله پاتی با جنس مخالف یا افرادی که رابطه صمیمانه با آن ها دارید، بهتر می باشد.

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 17
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
مطالب پیشنهادی,وبگردی
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
 سرخیو راموس,بیوگرافی سرخیو راموس,زندگینامه سرخیو راموس بیوگرافی سرخیو راموس و ماجرای ازدواجش (+ تصاویر خانوادگی)

زادروز:۳۰ مارس ۱۹۸۶

زادگاه: کاماس، Flag of Spain.svg اسپانیا

قد:۱ ٬ ۸۳ متر

پُست: دفاع راست و دفاع وسط

ملیت:اسپانیایی

ادامه
جواد عزتی,بیوگرافی جواد عزتی,عکس جواد عزتی بیوگرافی جواد عزتی بازیگر سینما و تلویزیون (+ تصاویر همسرش)

تاریخ تولد: ۲۰ دی ۱۳۶۰

تحصیلات:فارغ التحصیل تئاتر از هنرستان سوره

زمینه فعالیت:بازیگر

همسر:مه لقا باقری

ملیت:ایرانی

ادامه
دارا خسروشاهی کیست,بیوگرافی دارا خسروشاهی,عکس دارا خسرو شاهی بیوگرافی دارا خسروشاهی مدیر عامل اجرایی اوبر (+ تصاویر)

زاده:۷ خرداد ۱۳۴۸

زادگاه:تهران

ملیت:ایرانی

پیشه:بیزینس ایرانی آمریکایی و مدیر عامل اجرایی اوبر و  مدیر عامل اجرایی سابق اکسپیدیا 

وضعیت تاهل:متاهل

ادامه
 ناصر خسرو,بیوگرافی ناصر خسرو,ناصر خسرو قبادیانی زندگینامه ناصر خسرو یکی از شاعران و فیلسوفان خراسان

زمینه فعالیت:شاعر، فیلسوف، حکیم، جهانگرد و مبلغ ۹ذیقعده ۳۹۴ قمری مذهب اسماعیلی

تولد:۹ ذیقعده ۳۹۴ قمری

وفات:۴۶۷ شمسی

محل زندگی:شهر قبادیان و شهر بدخشان در افغانستان

زمان حکومت:غزنویان و سلجوقیان

ادامه
 مهرداد جم,بیوگرافی مهرداد جم,عکس های مهرداد جم بیوگرافی مهراد جم از کودکی تا به شهرت رسیدنش (+ تصاویر)

متولد:۱۳۷۶/۰۵/۱۴ آبادان

ملیت:ایرانی

حرفه:خواننده، ترانه سرا، آهنگساز 

سال های فعالیت: ۱۳۹۷ تا کنون

بیوگرافی مهراد جم

محسن سعیدی کیا متولد ۱۴ مرداد سال ۱۳۷۶ در شهر آبادان است که نام هنری او مهراد جم میباشد.

ادامه
خسرو پرویز و شیرین,بیوگرافی خسرو پرویز,خسرو پرویز زندگینامه خسرو پرویز پادشاه ساسانی ایران

زاده:۵۷۰ م.

ملیت:ایرانی

دین و مذهب:مزدیسنا

خاندان:خاندان ساسان

درگذشته:فوریهٔ ۶۲۸ م.

ادامه
نظریۀ موج توماس یانگ,نظریه توماس یانگ,زندگی نامه توماس یانگ زندگینامه توماس یانگ فیزیکدان معروف قرن هجدهم و نوزدهم (+ تصاویر)

زاده: ۱۳ ژوئن ۱۷۷۳

زادگاه: میلورتون، سامرست،  انگلستان

درگذشت: ۱۰ مهٔ ۱۸۲۹ 

دین: کواکر

ملیت: انگلستانی

ادامه
سرنا ویلیامز,بیوگرافی سرنا ویلیامز,سرنا ویلیامز تنیسور بیوگرافی سرنا ویلیامز تنیسور مشهور آمریکایی (+ تصاویر)

زاده:۲۶ سپتامبر ۱۹۸۱ ‏

زادگاه:سگینو، میشیگان،  ایالات متحده آمریکا

ملیت:آمریکایی

پیشه:تنیسور  آمریکایی

قد:۱٫۷۵ متر

ادامه
عکس های شخصی جواد نکونام,جواد نکونام و همسرش,فرزند جواد نکونام بیوگرافی جواد نکونام مربی معروف فوتبال کشور (+ تصاویر)

محل تولد:شهر ری

تاریخ تولد:۱۶ شهریور ماه ۱۳۵۹

پست:هافبک

فعالیت فعلی:سرمربی نساجی مازندران

ملیت:ایرانی

ادامه
ویژه سرپوش