جمعه ۰۸ مهر ۱۴۰۱
کد مقاله: ۱۴۰۰۰۳۰۱۰۰

آموزش درمان زود انزالی با ورزش بهمراه تصویر

درمان زود انزالی با ورزش,آموزش درمان زود انزالی با ورزش,درمان زود انزالی با ورزش اسکواتدرمان زود انزالی با ورزش موثرترین روش در تضمین سلامت آلت تناسلی است
مهمترین راه برای درمان و پیشگیری خیلی از بیماریها ، انجام وزش است. در حین برقراری رابطه جنسی، رایج ترین مشکلات جنسی مردان، زود انزالی میباشد که از بهترین راهها برای درمان زودانزالی می توان به، ورزش و انجام حرکات ورزشی مناسب اشاره کرد. در ادامه شما را با انواع روشهای درمان زود انزالی با ورزش آشنا میکنیم.

درمان زود انزالی با ورزش

در میان مردان در هر سنی یکی از شایع ترین مشکلات جنسی، انزال زودرس میباشد که این بیماری در حین رابطه جنسی بر رضایت هر دو طرف اثر دارد. خیلی از مردان درصدد این هستند که بتوانند مشکل زودانزالی خود را درمان کنند. البته دلایل مختلفی برای زود انزال شدن مردان وجود دارد ، نظیر بیماری های جسمانی که موجب کاهش شهوت جنسی می شود و باعث نابودی بنیه جنسی شخص میشود و همینطور بیماری های روانی که تأثیری مشابه بیماری های جسمی دارند. چنانچه بخواهید مشکل زود انزالی را درمان کنید، بیمار در مراحل اولیه باید با پزشک خود همکاری کند تا عواملی که سبب میشود قدرت جنسی او کاهش پیدا کند را شناسایی کنند و سپس از روش های مختلفی برای درمان آن استفاده کنند از جمله درمان زودانزالی با تغذیه  و همچنین ، درمان زود انزالی با ورزش . که در این مطلب ورزشهای مناسب برای درمان زودانزالی ذکر شده است.

- درمان زود انزالی با ورزش کگل:

برای نخستین بار تمرینات کگل توسط شخصی به نام آرنولد کگل در سال ۱۹۴۸ توصیف شد، تمرینات کگل در ابتدا به منظور درمان بی اختیاری ادرار زنان هنگام زایمان استفاده می شد ولی با گذشت زمان کم کم برای تقویت ماهیچه های لگنی که به دلایل مختلفی ضعیف شده بودند که این دلایل نظیر عمل جراحی برداشتن پروستات ( پروستاتکتومی رادیکال)، دیابت و مثانه بیش فعال بود نیز تجویز شد و این حرکت برای بهبود زودانزالی و اختلال نعوظ در مردان پیامدهای مثبتی بهمراه داشت. بدین ترتیب درمان زود انزالی با ورزش موثرترین روش در تضمین سلامت آلت تناسلی است. برای این که حرکات کگل را انجام دهید به یک محیط آرام و ارامش بخش نیازمندید. سرو کار تمرین  کیگل با عضلات لگنی است و سبب میشود که عضلات لگن منقبض شوند.

برای درمان زود انزالی با ورزش کگل ابتدا باید بدانید که عضله لگن دقیقا در کدام قسمت قرار دارد. سپس آن را ۵ ثانیه منقبض کنید و سپس آزاد کنید. شما باید ۱۰ ثانیه بین هر بار انقباض استراحت کنید و در هر دوره تمرین، این حرکت را ۱۰ بار انجام دهید. برای اثردهی بیشتر، تمرکزتان را زیاد کنید. در هنگام انجام این ورزش این نکته را در نظر بگیرید که عضلات ناحیه ران،  شکم و یا باسن را منقبض نکنید و فقط عضلات لگن را منقبض کنید. این تمرین را هرروز سه بار  هر بار در ۱۰ دوره انجام دهید. پاهایتان باید به صورت قائمه باشد و لگن را از زمین فاصله دهید به نوعی که به عضلاتش فشار بیاید. به مدت چند ثانیه ای باید در همین حالت عضلات باسن را منقبض و منبسط کنید. به تنفس خود در حین انجام تمرینات کگل دقت کنید، اگر در ایجاد هماهنگی بین تنفس و تمرینات با مشکل مواجه میشوید، در حین انقباض عضلات و نگه داشتن آنها تا ۵ شماره بشمارید. این حرکت را  هرروز به دفعات ۲ تا ۳ مرتبه انجام دهید.

درمان زود انزالی با ورزش پلانک,درمان زود انزالی با ورزش,راههای درمان زود انزالی با ورزشبرای درمان زود انزالی با ورزش کگل ابتدا باید بدانید که عضله لگن دقیقا در کدام قسمت قرار دارد

- درمان زود انزالی با ورزش کشش کشاله ران:

حرکات کششی در افزایش انعطاف پذیری تأثير بسزایی دارد و پس از مدتی میتوانید حرکاتی که توانایی انجام آن را نداشته اید به راحتی انجام دهید. با انجام این حرکت ساده میتوانید عضلات داخلی ران هایتان را کشیده و موجب تقویت آن ها شوید. برای درمان زود انزالی با ورزش کشش کشاله ران، ابتدا روی زمین بنشینید. زانوهایتان را خم کرده و کف پاهایتان را به هم بچسبانید. پس از آن کف پاهایتان را با دست بگیرید و آرنج خود را روی زانوهایتان بگذارید. کمرتان را صاف نگه دارید و سعی کنید به آرامی زانوهایتان را بالا ببرید و سپس پائین بیاورید. بمدت ۲۰ یا ۳۰ شماره در همین حالت باشید و سپس پاهایتان را به حالت اولیه حرکت بازگردانید.

درمان زود انزالی با ورزش کگل,درمان زود انزالی با ورزش کشش کشاله ران,درمان زود انزالی با ورزشدرمان زود انزالی با ورزش کشش کشاله ران، یکی از موثرترین حرکات کششی است

- درمان زود انزالی با ورزش بدنسازی:

یکی دیگر از راههای درمان زود انزالی با ورزش، رفتن سراغ ورزشهایی مانند بدنسازی است که در آن وزنه می زنید و عضله سازی دارید. وقتی که شروع به عضله سازی و وزنه زدن می کنید سطح تستوسترون بدنتان زیاد میشود و از این رو  علاوه بر افزایش میل جنسی میتواند مانع از انزال زودرس شما شود. وقتی که عضلات خود را تقویت کنید، میتوانید بر روی ارگاسم خود کنترل بهتری داشته باشید و رابطه های خود را حداقل ۳ برابر طولانی‌تر کنید.

درمان زود انزالی با ورزش,روشهای درمان زود انزالی با ورزش,اتواع درمان زود انزالی با ورزشبدنسازی یکی از راههای درمان زود انزالی با ورزش، محسوب می شود

- درمان زود انزالی با ورزش اسکوات:

برای تقویت عضلات پائین تنه و درمان زود انزالی با ورزش هیچ حرکتی بهتر از اسکوات نیست. تمرین اسکوات باعث افزایش سطح تستسترون میشود و در نتیجه جریان خون را به ناحیه لگنی بالا میبرد یعنی موجب تشدید ارگاسم خواهد شد. هر میزان که قدرت عضلات پائین تنه بیشتر باشد فرد در  زمان رابطه جنسی بهتر عمل میکند. کمر در زمان انجام دادن اسکوات، میتواند آسیب ببیند، براین اساس اگر نتوانید آن را به زور صحیح انجام دهید، فشار بیش از حد در قسمت تحتانی کمر باعث آسیب دیدگی شما میشود. وزنه بسیار سنگین و شیب خیلی زیاد به سمت دو حرکتیست که احتمال آسیب دیدگی کمرتان را افزایش میدهد، بدین ترتیب باید باسن خود را به منظور جلوگیری از آسیب به کمر به عقب بکشید. حفظ حالت ایستاده در هنگام انجام اسکوات و محکم نگه داشتن شکم برای محافظت از ستون فقرات از مواردی به شمار میرود که به پایین آمدن فشار در پشت کمک می کند.

درمان زود انزالی با ورزش لانچ,درمان زود انزالی با ورزش,درمان زود انزالی با ورزش بدنسازییکی از راه های تقویت عضلات پائین تنه و درمان زود انزالی با ورزش، انجام حرکت اسکوات می باشد

برای درمان زود انزالی با ورزش اسکوات، ابتدا باید بایستید و به اندازه ی عرض شانه، پاهایتان را از هم باز کنید. پشت و ستون فقرات خود را در حالت صاف قرار دهید ، به جلو نگاه کنید و پاهایتان را محکم روی زمین بگذارید و  باسن خود را به آرامی به طرف عقب فشار دهید و تصور کنید که روی یک صندلی می نشینید. می توانید از دمبل، هالتر یا کتل بل برای مقاومت بیشتر استفاده کنید. اگر فقط از وزن بدنتان استفاده می کنید، می توانید بازوهایتان را به سمت جلو بکشید و همان حالت نشسته را به مدت دو تا چهار ثانیه حفظ کنید، بعد مجددا به آرامی به حالت ایستاده برگردید. به تعداد معینی این حرکت را تکرار کنید و هرروز این تعداد را بیشتر کنید.

یکی از تصورات نادرست اینست كه زانوها نباید هنگام انجام اسکوات، از انگشتان پایتان جلوتر برود. شما در حالت ایده آل ، میخواهید بگونه ای قرار بگیرید که وزنتان در سه نقطه پا شامل پاشنه، قسمت داخلی و قسمت بیرونی پا بطور مساوی توزیع شود. در این موقعیت زانوهایتان در جای خود قرار میگیرند. این حرکت را تلاش کنید که بدرستی انجام دهید. پیش از ورزش کردن، فاکتورهایی مانند فرم صحیح حرکت و گرم کردن بدن به شما در جلوگیری از خطر آسیب دیدگی و عوارض جانبی منفی کمک می کند.

- درمان زود انزالی با ورزش شنا سوئدی:

به منظور درمان زود انزالی با ورزش شنا سوئدی باید ابتدا روی زمین قرار بگیرید و در راستای بدن، گردنتان را نگه دارید، سپس پنجه دست هایتان را دقیقا در زیر شانه ها روی زمین بگذارید. پشت خود را برای پائین رفتن صاف نگه دارید و درحالی که سر آرنجتان به سمت پشت اشاره می کند، با خم کردن آرنج هایتان پائین بروید و تا جایی که سینه شما به زمین برسد باید پایین بروید. در این حالت بلافاصله آرنج هایتان را باز کنید و به سمت بالا خودتان را بکشید تا به نقطه شروع برسید. اگر بدنتان از استحکام کافی برخوردار نیست که به درستی شنای سوئدی استاندارد را انجام دهید، میتوانید شنای زانو روی زمین انجام دهید تا زمانی که بدنتان قوی و محکم شود و بتوانید به شکل صحیح، حرکت شنای استاندارد را انجام دهید.

آموزش درمان زود انزالی با ورزش,درمان زود انزالی با ورزش اسکوات,درمان زود انزالی با ورزشدرمان زود انزالی با ورزش شنا سوئدی، راحت‌ترین​، سالم‌ترین و کم هزینه‌ترین راه است

برای درمان زود انزالی با ورزش شنای زانو روی زمین، باید به روش زیر عمل کنید:ابتدا به صورت چهاردست وپا روی زمین قرار بگیرید و در راستای بدن خود، گردنتان را به صورت صاف نگه دارید. به اندازه عرض شانه، دست هایتان را از هم باز کنید، بگونه ای که نیم تنه و پشتتان در حالت صاف قرار بگیرد، یعنی خط صافی از شانه ها تا زانوها داشته باشید. در این هنگام دقت کنید که مچ دست هایتان دقیقا در زیر شانه قرار بگیرد و بازوهایتان به صورت صاف و قرینه هم باشند. نوک آرنجتان باید به طرف عقب قرار گیرد. در حالی که آرنج هایتان را خم کرده اید ، بدنتان را پائین بیاورد به حدی که بدن تان به زمین نزدیک شود و بازوهایتان با زمین موازی باشد. در حین انجام تمرین، میان تنه ی خود را سفت نگه دارید، به این صورت که شکمتان بطرف داخل کشیده شود و پشتتان صاف باشد. وقتی بازوهایتان با زمین موازی شد، پنجه های خود را روی زمین فشار دهید و خودتان را با باز کردن آرنج، بطرف بالا بکشید و به موقعیت اولیه خود برگردید. این حرکت را در ۳ ست تکرار کنید و چنانچه انجام آن برایتان سخت است، میتوانید ابتدا تمرین شنای سوئدی را روی دیوار انجام دهید تا بدن تان آمادگی پیدا کند.

- درمان زود انزالی با ورزش پلانک:

از فواید تمرینات پلانک می توان به تقویت عضلات دست برای انجام پوزیشن های مختف، افزایش استقامت و بنیه جسمی اشاره کرد. حرکت پلانک مانع از آسیب دیدگی کمر میشود. عضلات مرکزی بدن باید حرکت فشار را در ناحیه شکمی در رابطه جنسی انجام دهند که از طریق حرکت پلانک شما می توانید این عضلات را تقویت کنید. بدین ترتیب از راههای درمان زود انزالی با ورزش می توان به حرکت پلانک اشاره نمود. انواع مختلفی از حرکات پلانک وجود دارد که معروف ترین آن، پلانک سنتی است و حرکات پلانک دیگر از این حرکت سرچشمه می گیرند. برای انجام حرکت صحیح پلانک سنتی به روش زیر عمل کنید:

برای درمان زود انزالی با ورزش پلانک سنتی، ابتدا بر روی شکم دراز بکشید و بدون هیچگونه قوس اضافی، آرنج ها را در موازات با شانه ها قرار دهید به طوریکه زاویه ۹۰ درجه ایجاد شود. سپس به عرض شانه، پاهایتان را باز کنید و پنجه هایتان را روی زمین بگذارید و باسنتان را به آرامی از زمین جدا کنید. نباید به پشت خود قوس اضافی دهید، بلکه باید بدن خود را در یک راستا قرار دهید و تعادل را در سراسر بدن بوجود بیاورید. موقع انجام حرکت پلانک، نباید باسنتان به هیچ وجه به طرف پائین بیاید. این حرکت را در ۳ ست ۳۰ تایی تمرین کنید و سعی کنید بین هر ست استراحت زیادی نکنید.

درمان زود انزالی با ورزش,درمان زود انزالی با ورزش پلانک,راههای درمان زود انزالی با ورزشاز راههای درمان زود انزالی با ورزش می توان به حرکت پلانک اشاره نمود

- درمان زود انزالی با ورزش لانج:

حرکت لانچ یکی از حرکات عالی برای درمان زود انزالی با ورزش محسوب میشود. این تمرین به شما کمک می کند تا استقامت، تحرک، تعادل و ثبات عضلات میانی بدن را بهبود دهید و همچنین عضلات را تقویت می کند. جریان خون در زمان انجام تمرین لانج، به سمت ناحیه لگنتان سرازیر میشود و از این رو مانع از زودانزالی شخص میشود.

درمان زود انزالی با ورزش کگل,درمان زود انزالی با ورزش,درمان زود انزالی با ورزش کشش کشاله رانحرکت لانچ یکی از حرکات عالی برای درمان زود انزالی با ورزش محسوب میشود

به منظور درمان زود انزالی با ورزش لانچ، باید به میزان کمی بر روی زانوهای خود پائین بیایید. ستون فقراتتان را به گونه ای بکشید که زانو، باسن و شانه شما در یک راستا قرار بگیرد. سپس پای چپتان را به سمت جلو بیاورید و زانویتان را بگونه ای که پاشنه پای شما زیر زانو باشد، قرار دهید. در چنین موقعیتی ران چپ شما موازی سطح زمین خواهد بود. سپس پای راستتان را به سمت عقب ببرید و انرا کاملا زیر باسنتان بگذارید. کشکک زانو در چنین حالتی نزدیک به سطح زمین قرار می گیرد ولی نباید پاشنه پایتان روی زمین باشد( یعنی پنجه را روی زمین قرار دهید ). مطمئن شوید که هر دو پایتان حدود ۹۰ درجه خم شده است. قفسه سینه خود را  بطور مستقیم و بالا نگه دارید به طوری که دقیقا در بالای باسنتان قرار بگیرد( نه جلوتر نه عقبتر ). سر خود را نیز بالا ببرید. درصورت عدم تعادل، اطمینان حاصل کنید که پاهایتان را از عرض به اندازه ی عرض شانه ها باز کرده اید. درصورت رعایت این فاصله، تعادل بهتری پیدا میکنید. پاشنه ی پای جلوی خود را در این حالت محکم بروی زمین بگذارید تا در موقعیت صحیح قرار گیرید و پای عقب خود را نیز بروی پنجه منعطف کنید تا وضعیت قرارگیری ران پای عقب شما صحیح شود.

گردآوری: بخش سلامت سرپوش

  • 13
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
تهماسب اول,شاه تهماسب اول,زندگینامه شاه تهماسب اول زندگینامه شاه تهماسب اول، دومین پادشاه صفوی

تاریخ تولد: ۳ اسفند ۸۹۲

محل تولد: شه آباد، اصفهان

سلطنت: ۹۳۰ تا ۹۸۴

جانشین: اسماعیل دوم

درگذشت: ۲۴ اردیبهشت ۹۵۵ خورشیدی

آرامگاه: مشهد، حرم امام رضا

ادامه
ابن رشد,زندگینامه ابن رشد,ابن رشد کیست زندگینامه ابن رشد همه‌چیزدان و فیلسوف نامدار

تاریخ تولد: سال ۵۲۰ قمری

محل تولد: قرطبه اندلس

شهرت: حفید

تالیفات: تفسیر مابعدالطبیعة؛ تلخیص الکون و الفساد؛ تلخیص کتاب الشعر؛ تلخیص کتاب العبارة و...

وفات: ۹ صفر ۵۹۵

ادامه
لادن مستوفی,بیوگرافی لادن مستوفی,عکس های لادن مستوفی بیوگرافی و عکس های لادن مستوفی و همسرش

تاریخ تولد: ۲۰ اسفند ۱۳۵۱

محل تولد: تن کابن، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: سال ۱۳۷۳

همسر: شهرام اسدی

ادامه
عارف غلامی,بیوگرافی عارف غلامی,عکس عارف غلامی بیوگرافی عارف غلامی فوتبالیست (+عکس)

تاریخ تولد: ۳۰ فروردین ۱۳۷۶

محل تولد: گرگان

حرفه: فوتبالیست

پست: مدافع میانی

تیم کنونی: استقلال تهران

قد: ۱۸۳ سانتی متر

ادامه
احمد سعیدی,بیوگرافی احمد سعیدی,عکس احمد سعیدی بیوگرافی و عکس های احمد سعیدی (+داستان زندگی و مهاجرتش)

تاریخ تولد: ۱۶ فروردین ۱۳۶۷

محل تولد: شیراز

حرفه: خواننده و آهنگساز

سبک: پاپ ایرانی

تحصیلات: فوق دیپلم رشته مهندسی کامپیوتر

ادامه
حمید سجادی,بیوگرافی حمید سجادی,عکس های حمید سجادی بیوگرافی حمید سجادی (+عکس)

تاریخ تولد: ۲ فروردین ۱۳۴۸

محل تولد: تهران

تحصیلات: دکترا در رشته برنامه‌ریزی

حرفه: وزیر ورزش و جوانان

حزب سیاسی: جامعه اسلامی ورزشکاران

ادامه
دقیقی طوسی,زندگینامه دقیقی طوسی,دقیقی طوسی شاعر زندگینامه دقیقی طوسی شاعر سده چهارم هجری

تاریخ تولد: پس از ۳۲۰ هجری قمری

محل تولد: توس، ایران

ملیت: ایرانی

حرفه: شاعر 

درگذشت: ۳۶۷ تا ۳۶۹ هجری قمری

ادامه
حمید فرخ نژاد,بیوگرافی حمید فرخ نژاد,عکس حمید فرخ نژاد بیوگرافی حمید فرخ نژاد ( + عکس همسر و فرزندش)

تاریخ تولد: ۲۸ فروردین ۱۳۴۸

محل تولد: آبادان

حرفه: کارگردان، فیلمنامه‌ نویس و بازیگر تلویزیون و سینما

تحصیلات: تحصیل کرده رشته کارگردانی تئاتر در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران

همسر: فروزان جلیلی فر

ادامه
امیررضا دلاوری,بیوگرافی امیررضا دلاوری,تصاویر امیررضا دلاوری بیوگرافی و عکس های امیررضا دلاوری

تاریخ تولد: ۱۷ مرداد ۱۳۵۵

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: سال ۱۳۷۷ تا کنون

مدرک تحصیلی: دیپلم علوم تجربی

همسر: الهام مرادی

ادامه
ویژه سرپوش