سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۵۰۰۷۶

آشنایی با ترفندهای کسب و کار در اینستاگرام

آموزش کسب و کار در اینستاگرام,افزایش رشد کسب و کار در اینستاگرام,راه اندازی کسب و کار در اینستاگرامبرای کسب و کار در اینستاگرام مجبور به داشتن شرکتی معتبر و بزرگ نیستید
از روش های جذاب کسب درآمد از اینترنت میتوان به کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه اشاره کرد که لازمه ی راه اندازی چنین کسب و کاری، داشتن یک موبایل هوشمند و یادگیری مهارت های لازم می باشد. در این مطلب از سرپوش با ترفندهای کسب و کار در اینستاگرام آشنا می شوید.

کسب و کار در اینستاگرام

یکی از فعالیت های بازاریابی اینترنتی قابل اجرا در فضای اینستاگرام، اینستاگرام مارکتینگ می باشد. این نوع بازاریابی را می توان به روش های متفاوتی در اینستاگرام انجام داد. شبکه های اجتماعی جهت تبلیغات آنلاین بعنوان یک بستر مناسب محسوب میشوند. اخیرا در بستر شبکه های اجتماعی، تغییرات فراوانی رخ داده که این تغییرات باعث تبدیل بستر اینستاگرام به بستری محبوب شده تا از این طریق بتوان تبلیغات و بازاریابی انجام داد .برای این که از اینستاگرام، درآمدی را به دست آورید؛ نیازی به یک شرکت معتبر و بزرگ ندارید.

مراحل راه اندازی کسب و کار آنلاین در اینستاگرام

برای راه اندازی کسب و کار آنلاین در اینستاگرام باید مراحل زیر را دنبال کنید:

> مشخص کردن حوزه کاری

> هدف گذاری بر رسیدن به نتیجه مورد انتظار

> برنامه دقیق و مدون

> راه اندازی پیج اینستاگرام 

> فعالبت مداوم( قرار دادن پست و استوری در هر روز )

> جذب مخاطب و افزایش فروش

> رسیدن به هدف که درآمد از اینستاگرام است

ترفندهای کسب و کار در اینستاگرام

* معرفی کسب و کار: 

لازمه ی داشتن یک کسب و کار موفق اینست که بطور کامل و دقیق به شرح آن بپردازید؛ به این صورت که در بخش پروفایل اکانت کسب و کارتان به معرفی آن کار بپردازید؛ مثلا خودتان را در بخش بیوگرافی، معرفی کنید. فعالیت های خود در انواع زمینه ها را توضیح دهید. کسب و کارهای مرتبط با شغلتان را نام ببرید و توضیح دهید که چگونه قادر به کمک به سایر حرفه ها هستید. همچنین مدت زمان سابقه کاری خود در این زمینه را بگویید. هرچقدر معرفی شما مختصر باشد؛ مخاطب برای خواندن کامل بیوگرافی شما تحمل بیشتری دارد. عکس پروفایلی که انتخاب می کنید باید با کسب و کارتان مرتبط باشد؛ یعنی آرم شرکت یا تیم یا نمونه عکسی از محصولاتتان باشد.

* سایت داشته باشید:

از دیگر ترفند های کسب و کار در اینستاگرام برای جذب مشتری می توان به داشتن وب سایت اشاره کرد؛ به این دلیل که بسیاری از افراد برای اطمینان از خرید خود، پیجی را دنبال می کنند که دارای سایت باشد. پس خرید از کسب و کاری مطمئن تر است که سایتی را برای فروش محصولاتش طراحی کرده باشد. در قسمت بیوگرافی خود، لینک سایت را قرار دهید تا دسترسی سریع به آن برای مشتریان فراهم شود و آگاهی کاملی از وقایع سایت و محصولات جدید داشته باشند.

راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام,کسب و کار در اینستاگرامبرای داشتن یک کسب و کار موفق باید ابتدا بتوانید کسب و کار خود را دقیق معرفی کنید

* مطلب گذاشتن:

استفاده از هشتگ به عنوان یکی از موارد مهم در ارسال مطالب در اینستاگرام محسوب میشود. هشتگ ها با علامت # در اولشان نوشته شده و حروف متوالی از کلمات کلیدی محتوا دارند. به عنوان مثال، استفاده از هشتگ #فروش_ ویلا  به معنای بازدید بیشتر و دنبال کنندگان بیشتر است. زیرا در لیست جستجوی کاربرانی که با هشتگ، چنین موضوعی را جست و جو می کنند؛ محتوای شما نمایش داده میشود. لذا توصیه میشود که از هشتگ های مرتبط با کسب و کارتان و محتوای ارسالی خود استفاده کنید.

پس از معرفی خدمات خود، با استفاده از الگوها و رنگ های خاص، متن خود را قرار دهید. در عکس، حتماً از آرم برند استفاده کنید.

شما باید نظم خاصی برای ارسال پست در اینستاگرام داشته باشید و تعداد پست هایتان را کنترل کنید. یعنی پست های زیاد شما باعث خستگی مخاطب نشود و یا بحدی کم نباشد که مخاطبتان، شما را فراموش کند. تعداد حد مناسب پست در هر ماه، ۹۰ پست می باشد.

* با اینفلوئنسرها در تعامل باشید:

ایجاد تعامل و ارتباط با اینفلوئنسرهای صنعت خود، از سریع ترین راه‌های افزایش رتبه در اینستاگرام به شمار می رود. اعتبار صفحه ی شما با شات شدن در صفحه یک اینفلوئنسر مناسب، زیاد میشود.

برای برقراری ارتباط با اینفلوئنسرها راه‌های رایگان بسیاری وجود دارد تا در پست های شرکت، تگ شوید. شما میتوانید با زیر عکس های آن ها کامنت بگذارید و یا آن ها را در پست هایتان منشن کنید. هنگامی که شما، کسی را در اینستاگرام تگ یا منشن میکنید؛ آن ها اعلانی را دریافت میکنند. پس از دیدن چندین باره نام شرکت شما، با شما اشنا می شوند و احتمال دارد که با شما ارتباط برقرار کنند. بدیهی است که این منشن ها نباید موجب اذیت شوند و و اینکه این کار را باید در پست های مرتبط انجام دهید.

شما همچنین می توانید در سایر شبکه های اجتماعی با آن ها رابطه برقرار کنید. فعالیت بسیاری از کاربران اینستاگرام در توییتر، زیاد است که برای آغاز گفت و گو، گزینه ی بهتری می باشد. شما نباید از بابت برقراری ارتباط با اینفلوئنسرها و یا معرفی خود با یک توییت بترسید بلکه باید بدانند که از طرفدارانشان به شمار می روید و قصد برقراری ارتباط با آن ها را دارید.

یکی دیگر از این تکنیک ها این است که نمونه های رایگان از محصولات یا خدمات خود را به آن ها ارائه دهید که بسیار موثرتر است؛ چون شما یک ارزش را به جای صرفا تقاضا کردن ، پیشنهاد می دهید. اغلب اوقات نباید برای قرار دادن محصول یا تبلیغ آن درخواست کنید. درصورت استفاده ی آن ها از محصول شما و راضی بونشان، به احتمال زیاد، خودشان تجربه ای که از آن محصول داشته اند را در صفحه منتشر میکنند.

شما باید برای کسانی که می خواهید محصول یا خدمتی را ارائه دهید؛ دقت و وسواس به خرج دهید. به همین منظور، افرادی که سابقه خوبی در جذب مخاطب در این زمینه دارند؛ مناسب هستند. همچنین، مخاطبان آن ها باید مطابق با جامعه هدف شما باشند.

روش های کسب درآمد اینترنتی با اینستاگرام

در ادامه با انواع روش های کسب درآمد اینترنتی با اینستاگرام اشنا شوید:

>> فروش مستقیم کالا و خدمات:

توجه کنید که اینستاگرام برای به اشتراک گذاشتن عکس و فیلم، فضای مناسبی می باشد؛ به همین خاطر، کاربران میتوانند برای کسب درآمد از اینستاگرام، به اشتراک گذاری عکس و فیلم محصول و خدمات خود بپردازند. تولید محتوا در اینستاگرام از اهمیت بسزایی برخوردار است؛ بنابراین تولید محتوا شما باید در عین جذاب بودن برای کاربر، مفید باشد.

بسیاری از کسب و کارها برای فروش کالای فیزیکی یا خدمات خود از اینستاگرام بعنوان فروشگاهی آنلاین استفاده می کنند. شما در صورت داشتن یک فروشگاه کیف و کفش میتوانید اقدام به راه اندازی یک فروشگاه آنلاین در اینستاگرام کنید.

از آنجا که مردم برای پیدا کردن محصولات و خرید بیشتر از این پلتفرم استفاده می کنند، می توانند از ویژگی هایی برای آسان کردن روند خرید استفاده کنند که از آن ها می توان به دکمه فروشگاه، برچسب های محصول و تگ های خرید بر روی تصاویر محصول اشاره کرد. از این طریق، مخاطبتان می تواند رنگ بندی و سایر محصولات مشابه آنرا با انتقال به وبسایت فروشگاهی شما ببیند.

یکی از مزایای استفاده از اینستاگرام برای فروش اینست که درصورت تمایل به راه اندازی یک فروشگاه به روش سنتی، باید برای شروع فعالیتتان یک مغازه اجاره کنید؛ همچنین به یک یا چند فروشنده خبره نیاز دارید تا توانایی صحبت کردن با مشتریان و متقاعد کردنشان به خرید را داشته باشید.

همچنین باید قفسه و رگال های زیادی داشته باشید نا بتوانید به لباس ها نظم دهید که همگی هزینه بردار است. پس فروش آنلاین، کمک بسیاری به شما در کاهش هزینه ها می کند؛ بنابراین یکی از روش های خوب کسب درآمد از اینستاگرام، راه اندازی آنلاین شاپ در اینستاگرام میباشد که به سرمایه ای نیاز ندارد.

افزایش رشد کسب و کار در اینستاگرام,آموزش کسب و کار در اینستاگرام,مراحل راه اندازی کسب و کار در اینستاگرامداشتن وب‌سایت، می‌تواند یکی از ترفند های کسب و کار در اینستاگرام برای جذب مشتری باشد

>> برندسازی در اینستاگرام:

یکی دیگر از روش های کسب درآمد از اینستاگرام به صورت غیر مستقیم، برند سازی می باشد. بسیاری از کسب و کار ها برای آشنایی مخاطبان با کارشان از طریق برند سازی در اینستاگرام اقدام می کنند و بدین ترتیب، روی آنها بازاریابی انجام میدهند. مثلا کسب و کارهایی که قصد دارند با روش برند سازی، مخاطبان زیادی را دعوت کنند تا در سمینارها و ورکشاپ های عملی حاضر شوند؛ نمونه ای از برند سازی در اینستاگرام محسوب میشوند.

مخاطبان در این روش کسب و کار ها از طریق اینستاگرام به بستر اصلی کسب و کارشان( وب سایتشان) وارد می شوند و عملیات بازاریابی بر روی آنها انجام میشود تا عاشق خدمات یا محصولات شوند. با این روش کسب درآمد از اینستاگرام میتوان بر روی مخاطبان و علاقه مندان به کسب و کار، مانور بیشتری داد.

>> گرفتن تبلیغات:

تبلیغات از دیگر روش های اینستاگرام مارکتینگ محسوب میشود که از طریق آن می توان درآمدی را بدون سرمایه اولیه به دست آورد. یعنی شما پس از انتشار پست و استوری شرکت ها و برندها در صفحه اینستاگرامتان میتوانید به تبلیغ خدمات یا محصولات آن بپردازید.

اینفلوئنسرها درآمد خوبی از طریق تبلیغات در اینستاگرام به دست می آورند. به این صورت که در روش تبلیغات، محاسبه میزان درآمد شما بر اساس مدت زمان انتشار پست و یا میزان بازدید پست یا استوری است ولی در نظر داشته باشید که باید آشنایی کاملی با مهارت های بازاریابی و مهارت های لازم برای رشد یک پیج اینستاگرام داشته باشید تا بتوانید درآمد میلیونی از تبلیغات در اینستاگرام کسب کنید.

مزایای کسب درآمد با اینستاگرام

اینستاگرام در مقایسه با تلگرام و هر شبکه اجتماعی دیگری، به عنوان بهترین راه برای شروع کسب و کار شناخته میشود. مزایای کسب درآمد از اینستاگرام عبارتند از:

- امکان استفاده همه گیر

- درآمدزایی مستقیم بالا نسبت تلگرام

- ارتباط مؤثر با درج استوری

- استفاده از اینفلوئنسرها

- امکان دیده شدن با هشتگ

- خلاقیت بیشتر

- نرخ تعامل بالا

- کمک بهتر به ساخت برند

راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام,کسب و کار در اینستاگرام,مزایای کسب درآمد با اینستاگرامیکی دیگر از روش‌های کسب و کار در اینستاگرام بدون سرمایه اولیه، تبلیغات است

گردآوری: بخش کار و کارگر سرپوش

  • 16
  • 4
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
زندگینامه امام زاده صالح زندگینامه امامزاده صالح تهران و محل دفن ایشان

نام پدر: اما موسی کاظم (ع)

محل دفن: تهران، شهرستان شمیرانات، شهر تجریش

تاریخ تاسیس بارگاه: قرن پنجم هجری قمری

روز بزرگداشت: ۵ ذیقعده

زندگینامه امامزاده صالح

باورها و اعتقادات مذهبی، نقشی پررنگ در شکل گیری فرهنگ و هویت ایرانیان داشته است. احترام به سادات و نوادگان پیامبر اکرم (ص) از جمله این باورهاست. از این رو، در طول تاریخ ایران، امامزادگان همواره به عنوان واسطه های فیض الهی و امامان معصوم (ع) مورد توجه مردم قرار داشته اند. آرامگاه این بزرگواران، به اماکن زیارتی تبدیل شده و مردم برای طلب حاجت، شفا و دفع بلا به آنها توسل می جویند.

ادامه
آپولو سایوز ماموریت آپولو سایوز؛ دست دادن در فضا

ایده همکاری فضایی میان آمریکا و شوروی، در بحبوحه رقابت های فضایی دهه ۱۹۶۰ مطرح شد. در آن دوران، هر دو ابرقدرت در تلاش بودند تا به دستاوردهای فضایی بیشتری دست یابند. آمریکا با برنامه فضایی آپولو، به دنبال فرود انسان بر کره ماه بود و شوروی نیز برنامه فضایی سایوز را برای ارسال فضانورد به مدار زمین دنبال می کرد. با وجود رقابت های موجود، هر دو کشور به این نتیجه رسیدند که برقراری همکاری در برخی از زمینه های فضایی می تواند برایشان مفید باشد. ایمنی فضانوردان، یکی از دغدغه های اصلی به شمار می رفت. در صورت بروز مشکل برای فضاپیمای یکی از کشورها در فضا، امکان نجات فضانوردان توسط کشور دیگر وجود نداشت.

مذاکرات برای انجام ماموریت مشترک آپولو سایوز، از سال ۱۹۷۰ آغاز شد. این مذاکرات با پیچیدگی های سیاسی و فنی همراه بود. مهندسان هر دو کشور می بایست بر روی سیستم های اتصال فضاپیماها و فرآیندهای اضطراری به توافق می رسیدند. موفقیت ماموریت آپولو سایوز، نیازمند هماهنگی و همکاری نزدیک میان تیم های مهندسی و فضانوردان آمریکا و شوروی بود. فضانوردان هر دو کشور می بایست زبان یکدیگر را فرا می گرفتند و با سیستم های فضاپیمای طرف مقابل آشنا می شدند.

فضاپیماهای آپولو و سایوز

ماموریت آپولو سایوز، از دو فضاپیمای کاملا متفاوت تشکیل شده بود:

ادامه
نیلوفر اردلان بیوگرافی نیلوفر اردلان؛ سرمربی فوتسال و فوتبال بانوان ایران

چکیده بیوگرافی نیلوفر اردلان

نام کامل: نیلوفر اردلان

تاریخ تولد: ۸ خرداد ۱۳۶۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیکن سابق فوتبال و فوتسال، سرمربی تیم ملی فوتبال و فوتسال بانوان

سال های فعالیت: ۱۳۸۵ تاکنون

قد: ۱ متر و ۷۲ سانتی متر

ادامه
حمیدرضا آذرنگ بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ

نام کامل: حمیدرضا آذرنگ

تاریخ تولد: تهران

محل تولد: ۲ خرداد ۱۳۵۱ 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و صداپیشه

تحصیلات: روان‌شناسی بالینی از دانشگاه آزاد رودهن 

ادامه
محمدعلی جمال زاده بیوگرافی محمدعلی جمال زاده؛ پدر داستان های کوتاه فارسی

تاریخ تولد: ۲۳ دی ۱۲۷۰

محل تولد: اصفهان، ایران

حرفه: نویسنده و مترجم

سال های فعالیت: ۱۳۰۰ تا ۱۳۴۴

درگذشت: ۲۴ دی ۱۳۷۶

آرامگاه: قبرستان پتی ساکونه ژنو

ادامه
فردریش نیچه نگاهی ژرف به زندگینامه و اندیشه‌های فردریش نیچه

تاریخ تولد: ۱۵ اکتبر ۱۸۴۴

محل تولد: روکن، آلمان

حرفه: فیلسوف و منتقد فرهنگی

درگذشت: ۱۹۰۰ میلادی

مکتب: فردگرایی، اگزیستانسیالیسم، پسانوگرایی، پساساختارگرایی، فلسفه قاره‌ای

ادامه
هدیه بازوند بیوگرافی هدیه بازوند؛ بازیگر کرد سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۲۷ مرداد ۱۳۶۶

محل تولد: بندرعباس، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۶ تاکنون

تحصیلات: فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری

ادامه
سانجیو باجاج بیوگرافی سانجیو باجاج میلیارد و کارآفرین موفق هندی

تاریخ تولد: ۲ نوامبر ۱۹۶۹

محل تولد: هندی

ملیت: هندی

حرفه: تاجر، سرمایه گذار و میلیارد 

تحصیلات: دکتری مدیریت از دانشگاه هاروارد

ادامه
محمد مهدی احمدی بیوگرافی محمدمهدی احمدی، داماد محسن رضایی

تاریخ تولد: دهه ۱۳۶۰

محل تولد: تهران

حرفه: مدیرعامل بانک شهر

مدرک تحصیلی: دکترای اقتصاد واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران، کارشناسی ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهران، کارشناسی اقتصاد بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی

نسبت خانوادگی: داماد محسن رضایی، برادر عروس قالیباف، برادر داماد رحمانی فضلی

ادامه
ویژه سرپوش