یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۴۰۲
۱۶:۵۱ - ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۱۱۰۲۰۵
چهره ها در سینما و تلویزیون

چهره های مشهوری که بعد از مرگ همسر خود دیگر ازدواج نکردند

ازدواج نکردن چهره های مشهور,مرگ همسران چهره های مشهور

هالیوود به قصه های پریان می ماند، جایی که سلبریتی ها در آن نیمه گمشده ی خود را پیدا می کنند، تشکیل خانواده می دهند و تا پایان عمر به خوشی در کنار هم زندگی می کنند. اما این شیوه از زندگی آن ها را از اتفاقات تلخ و دردناک، مثل از دست دادن همسر خود مصون نمی کند.

لیام نیسون

ازدواج نکردن چهره های مشهور,مرگ همسران چهره های مشهور

لیام نیسون و همسرش ناتاشا ریچاردسون در سال ۱۹۹۳ هنگام کار بر روی نمایشی در تئاتر برادوی باهم آشنا شدند و فوراً به یکدیگر دل باختند.

۱۵ سال بعد از ازدواج شان نیسون همسر خود را از دست داد. این اتفاق تلخ در سال ۲۰۰۹ رخ داد، زمانی که ریچاردسون در یک دوره ی آموزش اسکی از ناحیه ی سر ضربه دید.

نیسون اما هرگز دست از تحسین همسر فقیدش برنداشته است. او درباره ی همسر خود گفته: «می گویند سخت ترین چیز در دنیا از دست دادن کسی است که عاشقش هستید. همسر من یکباره از دنیا رفت. او شادی زیادی به من می بخشید و همه چیزم بود.»

«آن ۱۶ سالی که همسرش بودم یاد گرفتم که چطور بی قید و شرط عشق بورزم. ما باید قدردان همسر خود باشیم. چون یک روز به خودت می آیید و می بینید که او دیگر نیست. چیزی که بیشتر از همه یاد گرفتم این است که باید طوری زندگی کنیم و عشق بورزیم که انگار آخرین روز عمرمان است. چون یک روز همینطور خواهد شد.»

جان تراولتا

ازدواج نکردن چهره های مشهور,مرگ همسران چهره های مشهور

جان تراولتا و کِلی پرستون ازدواج عاشقانه داشتند. آن ها در سال ۱۹۸۷ هنگام بازی در فیلم The Experts با یکدیگر آشنا شدند. به گفته ی تراولتا آن ها فوراً جذب یکدیگر شدند.

در سال ۲۰۲۰ تراولتا همسر خود را به دلیل ابتلا به سرطان از دست داد.

تراولتا پس از مرگ همسرش گفت: «او شجاعانه جنگید و در این مبارزه از عشق و حمایت افراد زیادی برخوردار شد. من و خانواده ام تا ابد قدردان پزشکان و پرستاران او، همه ی مراکز درمانی که به او کمک کردند و بسیاری از دوستان و عزیزانش که در کنارش بودند، خواهیم بود. عشق و زندگی کِلی تا ابد در یاد خواهد ماند.»

تراولتا در سال ۲۰۲۱ اولین روز مادر بدون حضور همسر فقیدش را جشن گرفت. او در صفحه ی مجازی خود نوشت: «کلی عزیز تو ۳ تا از شگفت انگیزترین بچه هایی که می شناسم را به این دنیا آوردی. از تو ممنونم. دوستت داریم و دلتنگت هستیم. روز مادر مبارک.»

سلین دیون

ازدواج نکردن چهره های مشهور,مرگ همسران چهره های مشهور

زندگی مشترک سلین دیون و رنه آنجلیل ۲۱ سال به طول انجامید. رابطه ی آن ها یک داستان عاشقانه ی تمام عیار بود. آنجلیل دهه ها مدیر برنامه های دیون بود و آن ها در سال ۱۹۹۴ با یکدیگر ازدواج کردند.

آنجلیل در سال ۲۰۱۶ پس از سال ها مبارزه با سرطان درگذشت.

دیون پس از مرگ همسرش گفت: «پیش از رفتنش به ما خیلی سخت گذشت. برای من به خصوص و بچه هایم، دیدن اینکه مرد زندگی ام هر روز بیشتر و بیشتر به مرگ نزدیک می شد بسیار دشوار بود. وقتی از پیش مان رفت، یک جور تسکین بود برایم که مردی که عاشقش بودم، تنها مردی که عاشقش بودم دیگر رنج نمی کشد.»

دیون در ششمین سالگرد فوت همسرش در اینستاگرام خود خطاب به او نوشت: «دروغ گفته ام اگر بگویم حالم خوب است. برای دست کم هزارمین بار به تو فکر می کنم، چرا که در انعکاس صدایم حرف های تو را می شنوم، انگار که آنجا باشی. دلتنگت هستم.»

ونسا برایانت

ازدواج نکردن چهره های مشهور,مرگ همسران چهره های مشهور

کوبی برایانت و همسرش ونسا ازدواجی طولانی و مملوء از عشق داشتند. رابطه عاشقانه ی آن ها در سال ۱۹۹۹ آغاز شد.

این بسکتبالیست افسانه ای در سال ۲۰۲۰ به همراه یکی از دختران شان، جیانا، در یک سانحه ی سقوط هلیکوپتر جان خود را از دست داد.

ونسا پس از مرگ همسر و دخترش گفت: «این رنج خارج از تصور است، اما باید از جا بلند شوید و پیش بروید. دراز کشیدن در تخت و گریه کردن این حقیقت را که خانواده ی من دیگر هرگز مثل قبل نخواهد شد، تغییر نمی دهد. اما بیرون آمدن از تخت و پیش رفتن، زندگی را برای ۳ دختر دیگرم و خودم بهتر می کند. بنابراین این کاری است که انجام می دهم.»

ایمان

ازدواج نکردن چهره های مشهور,مرگ همسران چهره های مشهور

دیوید بویی و ایمان در سال ۱۹۹۰ در قراری که بدون شناخت قبلی ترتیب داده شده بود، با یکدیگر آشنا شدند و در سال ۱۹۹۲ باهم ازدواج کردند.

بویی در همان نگاه اول به ایمان دل باخته بود. او در اینباره گفته بود: «فوراً و به شدت جذبش شدم. از هیجان اولین قرارمان خوابم نمی برد. در فکر من اینکه او همسرم باشد، موضوعی تمام شده بود. در تمام زندگی ام هیچوقت برای هیچ چیز چنین اشتیاقی نداشتم.»

این خواننده ی افسانه ای پس از ماه ها مبارزه با سرطان در سال ۲۰۱۶ از دنیا رفت.

ایمان، سوپرمدل مشهور پس از مرگ همسرش گفت که دیگر هرگز ازدواج نخواهد کرد. او در اینباره گفت: «مردم به من می گویند: “وای من شوهر مرحومت را خیلی دوست داشتم.” من هم می گویم: “شوهر مرحومم نه، شوهرم.” این احساسی است که دارم. او واقعاً عشق زندگی ام بود و منتظرم تا دوباره همدیگر را ببینیم.»

یوکو اونو

ازدواج نکردن چهره های مشهور,مرگ همسران چهره های مشهور

جان لنون و یوکو اونو خلاق ترین زوج مشهور دهه ی ۱۹۷۰ بودند. آن ها ابتدا در سال ۱۹۶۶ در گالری ای در لندن با یکدیگر آشنا شدند، جایی که اونو نمایشگاهی از آثار خود برپا کرده بود. آن ها فوراً مجذوب یکدیگر شدند و رابطه عاشقانه خود را آغاز کردند.

پس از ۱۱ سال زندگی مشترک، اونو همسر خود را در حادثه ای تراژیک از دست داد، زمانی که لنون به دست یکی از طرفداران گروه بیتلز با شلیک گلوله ترور شد.

لنون همسر سوم اونو بود و او دیگر هرگز ازدواج نکرد. اونو یک بار در توییترش، مرگ عزیزان خود را تجربه ای ویرانگر توصیف کرد.

  • 17
  • 4
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
سارا خادم الشریعه,بیوگرافی سارا خادم الشریعه بیوگرافی سارا سادات خادم الشریعه استاد بزرگ شطرنج

تاریخ تولد: ۲۰ اسفند ۱۳۷۵

محل تولد: تهران

حرفه: شطرنج باز

عناوین: استاد بین‌المللی (۲۰۱۵)، استادبزرگ زنان (۲۰۱۳)، استاد بین‌المللی زنان (۲۰۱۱)، استاد فیده زنان

(۲۰۰۸)

وضعیت تاهل: متاهل 

ادامه
رسول خادم,بیوگرافی رسول خادم,تصاویر رسول خادم رسول خادم ورزشکار و سیاستمدار مردمی

تاریخ تولد: ۲۷ اسفند ۱۳۵۰

محل تولد: مشهد، ایران

حرفه: کشتی گیر، مدیر ورزشی و سیاستمدار

سبک ورزشی: کشتی آزاد

تحصیلات: دکتری جامعه شناسی

ادامه
ژیلا شاهی,بیوگرافی ژیلا شاهی,عکس های ژیلا شاهی بیوگرافی ژیلا شاهی، بازیگر توانمند سینمای ایران (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۲ اسفند ۱۳۶۴

محل تولد: اردبیل، ایران

حرفه: بازیگر سینما و تلویزیون

شروع فعالیت: سال ۱۳۸۹ تا کنون

آثار برنده جایزه: قصر شیرین، موقعیت مهدی

ادامه
هجویری,زندگینامه هجویری,بیوگرافی هجویری درباره زندگی هجویری دانشمند بزرگ سده پنجم

لقب: داتا گنج بخش

دوره زندگی: سده پنجم هجری

محل تولد: غزنین

نام اثر: کشف المحجوب

درگذشت: ۴۸۱ و ۵۰۰ هجری قمری

محل دفن: میان دروازه بهاتی لاهور

ادامه
گری وینر,بیوگرافی گری وینر,عکس های گری وینر گری وینرچاک کارآفرین و نویسنده موفق آمریکایی

تاریخ تولد: ۱۴ نوامبر ۱۹۷۵

محل تولد: اتحاد جماهیر شوروی

ملیت: آمریکایی- بلاروسی

حرفه: کارآفرینی، رسانه‌های دیجیتال و بازاریابی

شناخته شده برای: کارآفرینی و نویسندگی

دارایی: ۱۶۰ میلیون دلار

ادامه
میترا رفیع,بیوگرافی میترا رفیع,زندگینامه میترا رفیع بیوگرافی میترا رفیع، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران (+ تصاویر)

تولد:۱۲ آذر ۱۳۷۳

زادگاه:تهران

پیشه:بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون

تحصیلات:فوق لیسانس بازیگری

ملیت:ایرانی

ادامه
محمود صادقی,بیوگرافی محمود صادقی,عکس های محمود صادقی بیوگرافی محمود صادقی نماینده مجلس شورای اسلامی

تاریخ تولد: ۲ فروردین ۱۳۴۱

محل تولد: الیگودرز، ایران

حرفه: سیاستمدار ایرانی

تحصیلات: دکترای حقوق خصوصی

حزب سیاسی: روحانیون مبارز

ادامه
زانکو,بیوگرافی زانکو,عکس های زانکو زانکو خواننده محبوب و جوان ایرانی

حرفه: خواننده

سبک فعالیت: پاپ

سال شروع: ۱۳۹۸

ساز تخصصی: گیتار

زانکو,بیوگرافی زانکو,تصاویر زانکوبیوگرافی زانکو

ادامه
میرفندرسکی,ابوالقاسم میرحسینی فندرسکی,زندگینامه میرفندرسکی ابوالقاسم میرحسینی فندرسکی عارف و دانشمند دوران صفوی

تاریخ تولد: ۹۴۲ خورشیدی

محل تولد: فندرسک، گرگان، ایران

دلیل شهرت: دانشمند و حکیم

دوران زندگی: صفویه

وفات: ۱۰۱۹

محل دفن: تخت فولاد اصفهان

ادامه
دیالوگ ونزدی,دیالوگ سریال ونزدی,دیالوگ هایی از ونزدی

دیالوگ ونزدی ونزدی ( Wednesday) مجموعه ای تلویزیونی در ژانر کمدی، ترسناک، ماوراء طبیعی و داستان بلوغ است که بر اساس شخصیت ونزدی آدامز ساخته شده‌ است. جنا اورتگا در نقش ونزدی آدامز، یک دختر ۱۶ ساله که دارای قدرت‌های فرا حسی است. او به دلیل ایجاد شرارت در مدارس دیگر به آکادمی نِوِرمور فرستاده می‌شود. یکی از ویژگی های ونزدی این هست که به هیچ کسی اهمیت نمی دهد و نگرانی های دیگران برای او ارزشی نداره و بسیار حاضر جواب است. در ادامه این مقاله سرپوش  به معروف ترین دیالوگ های سریال ونزدی پرداخته ایم. دیالوگ معروف از ونزدی آدامز: آماتورهایی مثل شما آبروی گروگان گیری را میبرند. دیالوگ های سریال ونزدی: من فکر نمیکنم از همه بهترم، فقط اینکه از تو بهترم دیالوگ ونزدی  به دوستش: هر وقت حالم بهم خورد به تو فکر میکنم. دیالوگ هایی از ونزدی: من طوری رفتار می‌کنم که انگار مهم نیست اگر کسی من رو دوست نداشته باشه. در اعماق وجودم پنهانی از آن لذت می برم. دیالوگ هایی از ونزدی آدامز: من به انتقام باور دارم، معمولا هم خیلی گرم و با درد زیاد درستش می‌کنم. حاضرجوابی های ونزدی: دوست شما بودن باید با یک برچسب هشدار دهنده همراه باشد. دیالوگ های به یاد ماندی ونزدی آدامزی جالب ترین دیالوگ های ونزدی:  احساسات مساوی با ضعف است. دیالوگ هایی مشهور در سریال ونزدی: ونزدی دختر رویاهای شما نیست. او کابوس شماست. دیالوگ جذاب ونزدی: جالب ترین گیاهان در سایه رشد می کنند. پاسخ های ونزدی به دوستانش: من به بهشت یا جهنم اعتقاد ندارم، اما به انتقام اعتقاد دارم! دیالوگ مشهور ونزدی آدامز: هرکس کفش های پاشنه بلند را اختراع کرد، به وضوح یک شکنجه گر در کنارش بوده. دیالوگ های کاراکتر اصلی سریال ونزدی: تو دلیلی هستی که میفهمم چقدر ضروری است که هرگز خود را از دست ندهم. گردآوری: بخش هنر و سینما بیتوته

ویژه سرپوش