شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳
۱۴:۴۳ - ۳۱ تير ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۴۲۴۸۰
فیلم و سینمای ایران

قسمت سوم سریال حیثیت گمشده + دانلود و خلاصه داستان

پیشنهاد ویژه سریال های روز ایران و جهان: جدیدترین قسمت های سریال حیثیت گمشده (سجاد پهاوان زاده) پدر گواردیولا (سعید نعمت الله)  دفتر یادداشت (رضا عطاران) ضد (سعید ابوطالب) ! در این میان فیلم جنگ جهانی سوم و ابلق از به روز ترین و بهترین وبسایت فعال در زمینه فیلم و مالتی مدیا

-    قسمت ۳ حیثیت گمشده!

به گزارش کول دانلود پس از دوره ای نسبتا طولانی رکود در شبکه نمایش خانگی و پخش سریال های نه چندان جذاب، سریال حیثیت گمشده با وجود فیلمنامه قوی و داستانی ملتهب توانسته است تا حدودی، هیجان را به این مدیوم بازگرداند. این سریال  از جمله سریال های موفق امسال بوده است که نشان داده است حرف های بسیاری برای گفتن دارد. بنابراین پیشنهاد جدی داریم که این سریال را از دست نداده و به تماشای آن بنشینید!

حیثیت گمشده – Heysiate Gomshodeh محصول سال ۱۴۰۲ که از ۲۵ تیرماه ۱۴۰۲ به وسیله وبسایت کول دانلود در شبکه نمایش خانگی پخش شد، به تهیه کنندگی: محمدرضا منصوری و کارگردانی: سجاد پهلوان زاده تولید و ساخته شده است. شما می توانید از طریق لینک هایی که در این نوشتار برای شما آماده شده است، جهت دانلود و یا تماشای این سریال اقدام کنید.

**     شما می توانید قسمت ۳ سریال حیثیت گمشده را از لینک:

**     دانلود قانونی: قسمت سوم سریال حیثیت گمشده

**     و همچنین سایر سایر قسمت های این سریال ملتهب و جذاب را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

**     دانلود سریال حیثیث گمشده

هنرپیشه های سریال حیثیت گمشده چه کسانی هستند؟

مهدی حسینی نیا , بهاره افشاری , نادر فلاح , الناز حبیبی , مهدی زمین پرداز , ستاره پسیانی , امیر نوروزی , بهزاد خلجی , نادر فلاح، آرش فلاحت پیشه، اشکان دلاوری، روزبه ریوفی، لویی سیفی، عباس شجاع، وحید عبدالمجیدی، جواد پورحیدری، سحر لطفی، مرضیه بدرقه، عباس قلی زاده، عماد درویشی، ابراهیم طلعتی نژاد، محمد مهدی نظری و بازیگران خردسال: آرشیدا درستکار ، آوین فرخی

داستان و موضوع حیثیت گمشده حول چه محوری است؟

زخمی، عمیق تر از انزوا… ‌پای «حیثیت گمشده» در میان است! امیر (با بازی مهدی حسینی نیا) و هاجر (با بازی بهاره افشاری) زوج جوانی هستند که در کنار یکدیگر زندگی نه چندان شادی را بخاطر نبود و خلا داشتن بچه سپری می کنند. معین زد (معین زندی) آهنگ و موزیک ویدیویی را با نام «دنبال خودم می گردم» برای حیثیت گمشده اجرا کرده است که در واقع تیتراژ پایانی این سریال نیز می باشد

زمان دقیق پخش سریال حیثیت گمشده چه روزی است؟

سریال حیثیت گمشده ساعت ۰۸:۰۰ آدینه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

در قسمت های پیشین حیثیت گمشده چه خبر؟

در قسمت ۱ حیثیت گمشده بیشتر با کارکترهای اصلی قصه آشنا شدیم. امیر اوقات و لحظات خوشی را سپری نمی کند او حتی در قهوه خانه و جمع دوستانه اش مورد تمسخر و تحقیر دیگران قرار می گیرد و بخاطر نداشتن بچه نیش و کنایه ها را تحمل می‌کند،زندگی با همسرش نیز سوت و کور و به سردی و دور بودن از هم سپری می شود. بر سر سفره صبحانه هاجر از امیر می خواهد که شب زودتر به منزل برگردد تا بتواند بخاطر موضوعی با او صحبت کند اما در ادامه ی آنچه که شاهد هستیم می بینیم که این گفتگو بخاطر اتفاقی که برای هاجر رخ می‌دهد حاصل نمی شود. در ادامه شاهد هستیم هاجر با طفلی که در آغوشش دارد با استفاده از این بچه کار مواد فروشی انجام می دهد. هاجر پدری پیر و معتاد و خواهری کوچکتر به نام ریحان دارد که در طول روز برای درست کردن غذا و رساندن مواد به دست پدرش با آنها دیدار می‌کند. روز هاجر با بی قراری بچه ای که به همراه دارد شروع میشود،بچه مدام بی قرار و در حال گریه کردن است، همین مساله باعث می‌شود که هاجر با شخصی به نام سهیلا تماس بگیرد تا برای آرام کردن بچه راه حلی نشان دهد، هاجر به توصیه سهیلا در حالی که از چیزی خبر ندارد با خوراندن دارویی که تصورش داروی آرامبخش است بچه را آرام می‌کند. هاجر آشفته در تماس با سهیلا به او می‌گوید که بچه مرده است اما در کمال تعجب می بینیم که با واکنش خونسرد و بی تفاوت سهیلا مواجه می شود. اما هاجر که مطمئن شده کودک نفس نمی کشد به مطب شخصی به نام رسول مراجعه می‌کند.

قسمت دوم از سریال جذاب و هیجان انگیز حیثیت گمشده با سکانسی از گذشته امیر آغاز می شود. با پایان یافتن این سکانس به زمان حال برمیگردیم و ادامه ی آنچه که برای هاجر رخ داده است. امیر و رسول(که از بستگان امیر می باشد )در تقابل با یکدیگر قرار گرفته اند،امیر با تمام بدبینی و یک عالمه سوال بدون جواب رسول را مورد بازخواست و شماتت قرار می دهد،از اینکه چرا هاجر به سراغ رسول رفته است؟ امیر که در ابتدای ماجرا برخورد بسیار تند و زننده ای با پزشک معالج همسرش داشته است اکنون در حالی که تمام تلاشش این است که آرامش خود را حفظ کند به سراغ پزشک همسرش می‌رود و از او بابت رفتار نادرستی که داشته عذرخواهی و با نرمش از او تقاضای کمک و راهنمایی می‌کند. امیر و هاجر که طی سال‌های زندگی مشترکشان به رغم تلاش و درمان فراوان قادر به فرزند آوری نبوده اند اکنون تست مثبت باردار بودن هاجر برای امیر اصلا قابل باور نیست و ذهنش مورد هجوم افکار نادرست قرار گرفته و از خانم دکتر عاجزانه تقاضا دارد راه حلی پیشنهاد بدهد تا بتواند از این افکار رهایی یابد که در نهایت با پیشنهاد تست DNA مواجه میشود تا از طریق خون جنیین و تطابق با امیر به جواب این سوال برسد که آیا جنین به امیر تعلق دارد یا خیر. سهیلا که از دوستان هاجر است با موبایلش تماس می‌گیرد و از امیر بابت اتفاقی که برای هاجر پیش آمده مطلع میشود امیر از او می‌خواهد که برای یافتن پدر و مادر کودکی که به همراه هاجر بوده به او کمک کند،سهیلا از طریق یک ویس در حالی که تاکید دارد شخص مورد نظر متوجه نشود که آدرس را از طریق سهیلا به دست آورده به امیر می‌گوید که به سراغ شخصی به نام نسرین برود تا بتواند به جواب سوالش برسد. امیر افسر پرونده را درجریان می‌گذارد که آدرس خانواده ی کودک را پیدا کرده است،امیر به همراه یک سرباز راهی آدرس مورد نظر می‌شوند در برخورد اولیه امیر با نسرین کم کم به سر نخ هایی می‌رسد ورود نسرین به همراه یک خانم امیر را مجبور می‌کند که در یک کمد پنهان شود و از گفتگوی آنها متوجه یک سری مسائل میشود اما باز شدن در کمد توسط آن خانم باعث می‌شود امیر در تقابل با آنها قرار بگیرد.

درگیری و کشمکش نسرین و امیر به جاهای خطرناکی کشیده می شود اما اطلاع دادن سربازی که همراه امیر آمده بود باعث حضور به موقع نیروهای پلیس می‌شود. در این درگیری و زد و خورد نسرین کشته، اعضای آن خانه به همراه امیر دستگیر می‌شوند و کودکان و نوزادان به بهزیستی منتقل می‌شوند. در اداره پلیس امیر از طریق توضیحات افسر پرونده متوجه می‌شود که اینها تعدادی بچه ی بدون هویت هستند که صاحب پدر و مادر نیستند و از آنها برای انجام اعمال خلاف مثل جابه‌جایی مواد استفاده می‌شود. جواب آزمایشات هاجر و کودکی که همراه داشته نشان می‌دهد که کودک چند ساعت قبل از تصادف بر اثر مورفین فوت شده و در خون هاجر نیز مورفین مشاهده شده و به گفته ی پزشک معالج هر چه بوده هر دو با هم استفاده می کرده اند اما اینها برای امیر قابل باور نیست. در مراسم خاکسپاری هاجر،امیر به دنبال شخصی نا آشنا می‌گردد که شاید از این طریق بتواند به سر نخی دست پیدا کند. حضور سهیلا و گفتگو با امیر باعث می‌شود که پای شخصی به نام اسماعیل که رئیس پخش مواد است و بارها  باعث آزار هاجر شده است در میان باشد. حضور شبانه امیر به خانه ی مشترکشان و یادآوری خاطرات سورپرایز سالگرد ازدواجشان و ...امیر را غرق در اشک و اندوه می‌کند در همین اثنا تماس شخصی ناشناس با امیر و گفتن یک سری حرفهای مبهم و اینکه  آیا تحمل دارد که بداند واقعا همسرش چه کسی بوده امیر را به یک ملاقات حضوری دعوت میکند و باعث می‌شود امیر سراسیمه خود را به خیابان برساند.

حال باید دید که در قسمت سوم حیثیت گمشده چه اتفاقاتی در انتظار است. در این جا شما را دعوت به تماشای قسمت ۳ این سریال می کنیم.

-    قسمت اول سریال پدر گواردیولا

سریال پدر گواردیولا نام تازه ترین اثر سعید نعمت الله است که به مرحله پخش رسیده است. قرار است این سریال از تاریخ ۱۲ امردادماه ۱۴۰۲ در سایت کول دانلود منتشر شود. تاریخ پخش پدر گواردیولا قطعی است. تهیه کنندگی این اثر بر عهده جواد نوروزبیگی و همچنین نویسنده کار نیز باز هم سعید نعمت الله می باشد.

نعمت الله درباره ممیزی و اصلاحات سریالش توضیح داده: «به هر حال ممیزی و اصلاحات در زمان پخش وجود دارد اما آنچه در این جلسات مطرح شد موارد ریشه‌ای نیستند. مواردی مانند سیگار و…. من از این جلسات استنباط‌های خوبی داشته‌ام. باید صبر کنیم تا ببینیم نکاتی که درنهایت مطرح می‌شود، چیست.ما حدود ۶ قسمت را به ساترا داده بودیم و این قسمت‌ها را اعضای شورا به‌طور کامل دیده و طبق صحبت‌هایی که مطرح شد، پلان به پلان کار را تماشا کرده بودند. بخشی از این موارد پذیرفتنی است و بخشی نه! به هر حال در هر اثری هرکس سلیقه و استنباطی دارد اما درمجموع به ماجرای عجیبی برخورد نکردیم.» او توضیح داده که هنوز هم پس از تولید دو سریال، نوشتن فیلمنامه برایش جذابیت بیشتری دارد و در این باره گفته: «من همیشه مشتاق نویسندگی بوده‌ام و تا لازم نبینم کاری را نمی‌سازم. اگر بتوانم کارگردان مورد علاقه‌ام را برای فیلمنامه‌ای که نوشته‌ام در نظر بگیرم حتماً این کار را خواهم کرد. دو دستی به ساختن نچسبیده‌ام؛ اصلاً این‌طور نیست. بلکه دو دستی به نوشتن چسبیده‌ام. نوشتن برایم جذاب‌تر است. هرچند که «پدرگواردیولا» را از هرکس دیگری موفق‌تر درآورده‌ام. به نظرم این کار موفق خواهد شد البته باید منتظر باشیم مردم کار را ببینند تا چه نظری داشته باشند.»

**     شما می توانید از لینک زیر جهت دانلود سریال تماشایی و پربازیگر پدر گواردیولا اقدام کنید:

**     دریافت لینک: دانلود سریال پدر گواردیولا

موضوع سریال پدر گواردیولا درباره چه چیزی است؟

پدر گواردیولا داستان یک خانواده را روایت می کند که وقوع یک حادثه موجب دگرگونی روابطشان شده و سرنوشت مسیر متفاوتی برایش رقم می زند.

چه هنرپیشه هایی در پدر گواردیولا حضور دارند؟

آرش عدل ‌پرور , امیرمهدی ژوله , پریوش نظریه , حمید فرخ نژاد , ستاره اسکندری , شادی مختاری , علیرضا خمسه , مرجانه گلچین , مهدی سلطانی , مهران غفوریان , مهران مدیری , نرگس محمدی , هنگامه قاضیانی , پانته آ بهرام , نسیم ادبی، سیامک صفری، سارا خویینی ها، علی اوجی، محمدرضا علیمردانی، مسعود شریف، سهیل قاصدی، النا حیدری، محمدرضا هاشمی و جانان نعمت الله

زمان دقیق پخش سریال پدر گواردیولا چه روزی است؟

سریال پدر گواردیولا ساعت ۲۰:۰۰ پنج شنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

-    سریال دفتر یادداشت نیز در راه است

سریال دفتر یادداشت The Notebook محصول ۱۴۰۱ به تهیه کنندگی: حسین اکبری ، نویسندگی: مسعود خاکباز و کارگردانی: کیارش اسدی زاده از جدیدترین سریال های نمایش خانگی است که قرار است تا چند روز دیگر در سایت کول دانلود پخش شود.

این سریال از یک حیث دیگر نیز مهم است و آن هم نخستین حضور رضا عطاران در یک پروژه نمایش خانگی است. وی که تا به حال در شبکه نمایش خانگی تجربه بازی نداشته است ولی در سینما حضور کاملا موفق داشته و به نوعی تضمین فروش همه فیلم های سینمایی اواخر بوده است. انتظار می رود که این سریال از جمله مهم ترین سریال های امسال باشد.

**     شما می توانید با کلیک بر روی این لینک که در ادامه آمده است نسبت به دانلود و یا تماشای سریال کمدی و طنز دفتر یادداشت اقدام کنید:

**     لینک دانلود: دانلود سریال دفتر یادداشت

چه بازیگرانی در دفتر یادداشت حضور دارند؟

رضا عطاران ، ریما رامین فر ، سیامک انصاری ، مینا ساداتی ، حسن معجونی , سوگل خلیق , کاظم سیاحی

موضوع و خط داستانی سریال دفتر یادداشت درباره چه چیزی ست؟

هنوز خلاصه داستانی از این اثر در دست نیست. رضا عطاران سال ۱۴۰۱ با فیلم انفرادی به غیبت چند ساله‌ اش بر روی پرده سینماها پایان داده و توانست با این کمدی عنوان پرفروش‌ ترین فیلم سال ۱۴۰۱ را از آن خودش کند. او در حال حاضر چهار فیلم آماده اکران دارد و این روزها مشغول بازی در یک سریال شبکه خانگی به نام “دفتر یادداشت” است. آثاری که پیش بینی می‌ شود با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شود.

زمان و تاریخ پخش دفتر یادداشت کی است؟

انتظار می رود که سریال دفتر یادداشت از نیمه های امردادماه ۱۴۰۲ به پخش برسد.

منبع: کول دانلود | CoolDl.Net

 کول دانلود یکی از معتبرترین، به روزترین و در عین حال قدیمی ترین و سابقه دارترین وبسایت ها در زمینه پخش، توزیع و  دانلود فیلم و سریال های ایرانی و خارجی است که سال هاست با داشتن مجوزهای لازم از نهادهای مربوطه به صورت قانونی به عرضه آثار نمایش خانگی پرداخته است و در همه این سال ها در صف نخست و از بهترین و جامع ترین سایت ها در این زمینه بوده است. این وبسایت، عناوین ایرانی را در دو بخش فروش قانونی و طرح "رایگان ولی قانونی" و همچنین آثار خارجی را به صورت کاملا رایگان و با زیرنویس چسبیده و دوبله اختصاصی برای علاقمندان در بستری کاملا امن و آسوده مهیا کرده است. جهت رفاه حال کاربران، لینک های دانلود این سایت مستقیم و با سرعت بالا می باشد تا با خیال آسوده به دانلود فیلم های جدید بپردازید. پیشنهاد می کنیم که حتما از این وبسایت مفید و به روز بازدید به عمل آورید. این اطمینان را به شما می دهیم که تحت هیچ عنوانی پشیمان نخواهید شد. با کول دانلود همیشه به روز باشید.

  • 12
  • 5
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
فردریش نیچه نگاهی ژرف به زندگینامه و اندیشه‌های فردریش نیچه

تاریخ تولد: ۱۵ اکتبر ۱۸۴۴

محل تولد: روکن، آلمان

حرفه: فیلسوف و منتقد فرهنگی

درگذشت: ۱۹۰۰ میلادی

مکتب: فردگرایی، اگزیستانسیالیسم، پسانوگرایی، پساساختارگرایی، فلسفه قاره‌ای

ادامه
هدیه بازوند بیوگرافی هدیه بازوند؛ بازیگر کرد سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۲۷ مرداد ۱۳۶۶

محل تولد: بندرعباس، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۶ تاکنون

تحصیلات: فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری

ادامه
سانجیو باجاج بیوگرافی سانجیو باجاج میلیارد و کارآفرین موفق هندی

تاریخ تولد: ۲ نوامبر ۱۹۶۹

محل تولد: هندی

ملیت: هندی

حرفه: تاجر، سرمایه گذار و میلیارد 

تحصیلات: دکتری مدیریت از دانشگاه هاروارد

ادامه
محمد مهدی احمدی بیوگرافی محمدمهدی احمدی، داماد محسن رضایی

تاریخ تولد: دهه ۱۳۶۰

محل تولد: تهران

حرفه: مدیرعامل بانک شهر

مدرک تحصیلی: دکترای اقتصاد واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران، کارشناسی ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهران، کارشناسی اقتصاد بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی

نسبت خانوادگی: داماد محسن رضایی، برادر عروس قالیباف، برادر داماد رحمانی فضلی

ادامه
علی عسکری بیوگرافی علی عسکری سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۳۳۷

محل تولد: دهق، اصفهان

حرفه: سیاستمدار، نظامی، مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آغاز فعالیت: ۱۳۶۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک، کارشناسی ارشد مدیریت، دکتری مهندسی صنایع - سیستم و بهره‌وری

ادامه
ندا قاسمی بیوگرافی ندا قاسمی؛ بازیگر تازه کار و خوش چهره تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی ندا قاسمی

نام کامل: ندا قاسمی

تاریخ تولد: ۳۰ خرداد ۱۳۶۰

محل تولد: کرمانشاه

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، مجری و صداپیشه

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

تحصیلات: دکترای شیمی آلی

ادامه
غلامعلی حداد عادل بیوگرافی غلامعلی حداد عادل؛ سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۲۴

محل تولد: تهران

حرفه: سیاستمدار ایرانی، عضور مجمع تشخیص مصلحت نظام، دانشیار بازنشسته دانشگاه، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی و بنیاد سعدی

آغاز فعالیت: ۱۳۵۷ تاکنون

حزب سیاسی: اصولگرا

تحصیلات: لیسانس و فوق لیسانس فیزیک از دانشگاه تهران و شیراز (پهلوی قدیم)، دکتری فلسفه از دانشگاه تهران

ادامه
عبدالله دوم پادشاه اردن بیوگرافی عبدالله دوم پادشاه اردن به همراه عکس های خانواده اش

تاریخ تولد: ۳۰ ژانویه ۱۹۶۲ (۶۲ ساله)

محل تولد: عمان، اردن

سمت: پادشاه اردن (از سال ۱۹۹۹)

تاجگذاری: ۹ ژوئن ۲۰۰۰

ولیعهد: حسین بن عبدالله دوم

همسر: رانیا عبدالله (ازدواج ۱۹۹۳)

ادامه
فرزان عاشورزاده بیوگرافی فرزان عاشورزاده تکواندوکار ایرانی

تاریخ تولد: ۵ آذر ۱۳۷۵

محل تولد: تنبکابن، مازندران

محل زندگی: آمریکا

حرفه: تکواندوکار

لقب جهانی: سونامی تکواندو جهان

ادامه
دیالوگ های ماندگار شهاب حسینی

دیالوگ های ماندگار شهاب حسینی شهاب حسینی یکی از بهترین بازیگران سینمای ایران است که تا به حال در آثار فاخری مانند محیا، دلشکسته، شهرزاد و... به نقش آفرینی پرداخته است. این هنرمند در هر یک از هنرنمایی های خود دیالوگ های ماندگاری دارد که در ادامه این مقاله از سرپوش قصد داریم به بخشی از آنها اشاره کنیم. بیوگرافی کوتاه از شهاب حسینی سید شهاب الدین حسینی تنکابنی در ۱۴ بهمن ۱۳۵۲ در تهران به دنیا آمد. وی اصالتا تن کابنی است و تحصیلات عالیه خود را در رشته روانشناسی از دانشگاه تهران برای مهاجرت به کانادا ناتمام گذاشت. وی در سال ۱۳۷۳ با پریچهر قنبری ازدواج کرد و حاصل این پیوند دو فرزند پسر به نام های محمد امین و امیرعلی است. فعالیت هنری شهاب حسینی با تئاتر دانشجویی و سپس، گویندگی در رادیو شروع شد. از جمله جوایز این هنرمند می توان به موارد زیر اشاره کرد: - او برای بازی در شمعی در باد (۱۳۸۲) و رستگاری در هشت و بیست دقیقه (۱۳۸۳) نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر شد.  - حسینی در سال ۱۳۸۷ با بازی در فیلم سوپر استار جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر را دریافت کرد. -  او خرس نقره‌ای بهترین بازیگر مرد جشنواره بین‌المللی فیلم برلین ۲۰۱۱ را به‌همراه گروه بازیگران فیلم جدایی نادر از سیمین کسب کرد. - او در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۶ نیز با ایفای نقش در فیلم فروشنده توانست جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کن را به خود اختصاص بدهد. دیالوگ های ماندگار شهاب حسینی؛ درباره شهاب حسینی دیالوگ های ماندگار شهاب حسینی فیلم سینمایی دلشکسته در نقش امیرعلی: - هر کی ریــش گـذاشت مسلمـــون نیـست، هـــرکی پیـشونیش رو داغ کـــرد، مــرد خــدا نیست. - تو همه ی اعتقادا اشتباه میشه. همیشه ام یه عده گرگن تو لباس میش! -  من بنده آن دمم که ساقی گوید یک جام دگر بگیر و من نتوانم - ما فردا میایم خواستگاری، دیگه نمی خوام خواهرم باشی می خوام نفسم باشی دیالوگ های ماندگار شهاب حسینی در فیلم دلشکسته سریال شهرزاد در نقش قباد: -شهرزاد نمی دونی بدون، من با تو چیزایی پیدا کردم که هیچوقت تو زندگیم نداشتم و نمی خوام از دستش بدم. - ما همه مهره های سوخته ایم که زیر دست بزرگ آقاییم. -  آره خب عمو جان حقیقت تلخه عموجان، شنیدنش همچین یه جاهایی از وجدان آدمو جز میده. -  میرم صاف وامیستم جلوی بزرگ آقا بش میگم بزرگ آقا من، زن من، خب؟! پا به ماهه! عین ۱۰-۱۲ ماهو میخوام بمونم ور دلش چی میگی شما؟ - قباد : فقط یه سوال، خیلی دلم می خواد جوابشو بدونم، تو هنوزم دلت باهاشه؟ شهرزاد : فراموشی زمان می بره، فقط فکر می کنم اگه من به هر دری زدم، و اونی نشد که می خواستم بشه، لابد قسمت خرافه نیست، هست واقعا - موقتیه این روزا شهرزاد، می گذره. این وسط تنها چیزی که مهمه اینه که من هنوز با همه ی وجودم دوست دارم. عاشقتم - قباد : سخته واسم دوری تو اینو بفهم، چطوری اینو بهت ثابت کنم؟ شهرزاد : دیر شده، برای ثابت کردنش خیلی خیلی دیر شده … حتی ملک جوانبخت هزار و یک شبم نبودی وگرنه من کم قصه و داستان به گوش تو نخوندم. عاشق بزدل عشقو هم زایل می کنه آقای قباد دیوانسالار -قباد : این کارو باهام نکن شهرزاد. اینطوری خردم نکن. من هنوز دوستت دارم، خیلی بیشتر از قبل. همه چیو خراب نکن شهرزاد : برو قباد، پشت سرتم دیگه نگاه نکن -  من چی کار به کسی داشتم، داشتم زندگیمو می کردم. با بدبختی خودم سر و کله می زدم. اصلا روحمم خبر داشت همچین کسی تو این دنیا زندگی می کنه؟ کی نشونم داد؟ شما. بعدشم که فرستادینم تو بهشت تازه می خواستم بفهمم زندگی یعنی چی؟ تازه طعمش داشت زیر دهنم مزه مزه می کرد که یقه مو گرفتین ترپ انداختینم وسط جهنم. دیالوگ های ماندگار شهاب حسینی در سریال شهرزاد سریال مدار صفر درجه در نقش حبیب پارسا: -تو را به جای همه دوست میدارم-تو را به خاطر عطر نان گرم برفی که اب میشود -برای بخشش اولین گناه-تو را برای دوست داشتن دوست میدارم-تو را به خاطر تمام کسانی که دوست نمیدارم دوست میدارم ...  - همين قدر حاليمه كه هيچ دست مساعدتي از طرف قدرتهاي استعماري داخل اين كشور دراز نشده!!الي به اينكه مقاصد سياسي و اغراض اقتصادي خاصي رو دنبال مي كردن.وام كه بهم فرصت بدن كه خودم براي زندگيم تصميم بگيرم؛خودم انتخاب كنم؛همين  - مظفر:منوببخش ...یافراموش کن! حبیب:میبخشم...ولی فراموش نمیکنم!!!  -حبيب: فقط چرا فكر مي كنيد كه سفر اعزام ممكنه منتفي بشه؟ دكتر: اين مملكت پسرجان،سرزمين گسل و زلزله و پس لرزه است!آدم از فردا روزش - این و خداوند باید جواب بده ، باید جواب این سوال رو بده ! اگه تو این دنیا هیچ جایی برای آرامش وجود نداره ؛ و اگه تمام رویاهای ما از عشق ، عدالت و آزادی فقط ی خیال بیهودس! پس چرا ما رو آفرید ؟!... -ميدوني چيه تقي جان؟من بر خلاف مرحوم پدرم،ازسياست چيز زيادي نميدونم! همين قدر حاليمه كه هيچ دست مساعدتي از طرف قدرتهاي استعماري داخل اين كشور دراز نشده!!الي به اينكه مقاصد سياسي و اغراض اقتصادي خاصي رو دنبال مي كردن.وام كه بهم فرصت بدن كه خودم براي زندگيم تصميم بگيرم؛خودم انتخاب كنم؛ همين دیالوگ های ماندگار شهاب حسینی در سریال مدار صفر درجه سایر فیلم ها: -یه پایان تلخ بهتر از یه تلخی پایان ناپذیره ... (درباره الی) - میدونی برتر از عشق بی فرجام چیه؟فرجام بدون عشق... (برف روی شیروانی داغ) - من زندگی مو باختم حاج اقا منو از زندون می ترسونی؟برو از خدا بترس ... (جدای نادر از سیمین) - جنگ احساس مسولیته نه شلیکه گلوله ... (شوق پرواز) - هر چه تو اوج میگیری دنیا از دید تو بزرگتر می شود و تو از دید دنیا کوچکتر می شوی ... (شوق پرواز) - تو کویر ادم به خدا نزدیک تره چون اسمون به زمین نزدیک تره ... (پلیس جوان) - میدونی چیت حرص ادمو درمیاره؟اینکه حالت از من بده ولی حس واقعیتو بهم نمیگی خب چیه هر چی هست بیا به خودم بگو فکر میکنی چیزیمه؟فکر میکنی چون چیزیمه عرضه ندارم پس چون عرضه ندارم دیگه.....این منصفانه نیست چون من دارم سعی خودمو میکنم غلطی تا حالا نتونستم بکنم چون نمیتونم تمرکز کنم رو کاری ک باید بکنم نمیتونم تمرکز کنم چون همه ی وقتمو اون چرت وپرتا ی مزخرف و دغدغه های احمقانه پر کرده دانشکده ی مزخرف و شاگردای خنگ و... (پرسه در مه) گردآوری: بخش هنر و سینمای سرپوش

ویژه سرپوش