پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۲
۱۴:۴۳ - ۳۱ تير ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۴۲۴۸۰
فیلم و سینمای ایران

قسمت سوم سریال حیثیت گمشده + دانلود و خلاصه داستان

پیشنهاد ویژه سریال های روز ایران و جهان: جدیدترین قسمت های سریال حیثیت گمشده (سجاد پهاوان زاده) پدر گواردیولا (سعید نعمت الله)  دفتر یادداشت (رضا عطاران) ضد (سعید ابوطالب) ! در این میان فیلم جنگ جهانی سوم و ابلق از به روز ترین و بهترین وبسایت فعال در زمینه فیلم و مالتی مدیا

-    قسمت ۳ حیثیت گمشده!

به گزارش کول دانلود پس از دوره ای نسبتا طولانی رکود در شبکه نمایش خانگی و پخش سریال های نه چندان جذاب، سریال حیثیت گمشده با وجود فیلمنامه قوی و داستانی ملتهب توانسته است تا حدودی، هیجان را به این مدیوم بازگرداند. این سریال  از جمله سریال های موفق امسال بوده است که نشان داده است حرف های بسیاری برای گفتن دارد. بنابراین پیشنهاد جدی داریم که این سریال را از دست نداده و به تماشای آن بنشینید!

حیثیت گمشده – Heysiate Gomshodeh محصول سال ۱۴۰۲ که از ۲۵ تیرماه ۱۴۰۲ به وسیله وبسایت کول دانلود در شبکه نمایش خانگی پخش شد، به تهیه کنندگی: محمدرضا منصوری و کارگردانی: سجاد پهلوان زاده تولید و ساخته شده است. شما می توانید از طریق لینک هایی که در این نوشتار برای شما آماده شده است، جهت دانلود و یا تماشای این سریال اقدام کنید.

**     شما می توانید قسمت ۳ سریال حیثیت گمشده را از لینک:

**     دانلود قانونی: قسمت سوم سریال حیثیت گمشده

**     و همچنین سایر سایر قسمت های این سریال ملتهب و جذاب را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

**     دانلود سریال حیثیث گمشده

هنرپیشه های سریال حیثیت گمشده چه کسانی هستند؟

مهدی حسینی نیا , بهاره افشاری , نادر فلاح , الناز حبیبی , مهدی زمین پرداز , ستاره پسیانی , امیر نوروزی , بهزاد خلجی , نادر فلاح، آرش فلاحت پیشه، اشکان دلاوری، روزبه ریوفی، لویی سیفی، عباس شجاع، وحید عبدالمجیدی، جواد پورحیدری، سحر لطفی، مرضیه بدرقه، عباس قلی زاده، عماد درویشی، ابراهیم طلعتی نژاد، محمد مهدی نظری و بازیگران خردسال: آرشیدا درستکار ، آوین فرخی

داستان و موضوع حیثیت گمشده حول چه محوری است؟

زخمی، عمیق تر از انزوا… ‌پای «حیثیت گمشده» در میان است! امیر (با بازی مهدی حسینی نیا) و هاجر (با بازی بهاره افشاری) زوج جوانی هستند که در کنار یکدیگر زندگی نه چندان شادی را بخاطر نبود و خلا داشتن بچه سپری می کنند. معین زد (معین زندی) آهنگ و موزیک ویدیویی را با نام «دنبال خودم می گردم» برای حیثیت گمشده اجرا کرده است که در واقع تیتراژ پایانی این سریال نیز می باشد

زمان دقیق پخش سریال حیثیت گمشده چه روزی است؟

سریال حیثیت گمشده ساعت ۰۸:۰۰ آدینه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

در قسمت های پیشین حیثیت گمشده چه خبر؟

در قسمت ۱ حیثیت گمشده بیشتر با کارکترهای اصلی قصه آشنا شدیم. امیر اوقات و لحظات خوشی را سپری نمی کند او حتی در قهوه خانه و جمع دوستانه اش مورد تمسخر و تحقیر دیگران قرار می گیرد و بخاطر نداشتن بچه نیش و کنایه ها را تحمل می‌کند،زندگی با همسرش نیز سوت و کور و به سردی و دور بودن از هم سپری می شود. بر سر سفره صبحانه هاجر از امیر می خواهد که شب زودتر به منزل برگردد تا بتواند بخاطر موضوعی با او صحبت کند اما در ادامه ی آنچه که شاهد هستیم می بینیم که این گفتگو بخاطر اتفاقی که برای هاجر رخ می‌دهد حاصل نمی شود. در ادامه شاهد هستیم هاجر با طفلی که در آغوشش دارد با استفاده از این بچه کار مواد فروشی انجام می دهد. هاجر پدری پیر و معتاد و خواهری کوچکتر به نام ریحان دارد که در طول روز برای درست کردن غذا و رساندن مواد به دست پدرش با آنها دیدار می‌کند. روز هاجر با بی قراری بچه ای که به همراه دارد شروع میشود،بچه مدام بی قرار و در حال گریه کردن است، همین مساله باعث می‌شود که هاجر با شخصی به نام سهیلا تماس بگیرد تا برای آرام کردن بچه راه حلی نشان دهد، هاجر به توصیه سهیلا در حالی که از چیزی خبر ندارد با خوراندن دارویی که تصورش داروی آرامبخش است بچه را آرام می‌کند. هاجر آشفته در تماس با سهیلا به او می‌گوید که بچه مرده است اما در کمال تعجب می بینیم که با واکنش خونسرد و بی تفاوت سهیلا مواجه می شود. اما هاجر که مطمئن شده کودک نفس نمی کشد به مطب شخصی به نام رسول مراجعه می‌کند.

قسمت دوم از سریال جذاب و هیجان انگیز حیثیت گمشده با سکانسی از گذشته امیر آغاز می شود. با پایان یافتن این سکانس به زمان حال برمیگردیم و ادامه ی آنچه که برای هاجر رخ داده است. امیر و رسول(که از بستگان امیر می باشد )در تقابل با یکدیگر قرار گرفته اند،امیر با تمام بدبینی و یک عالمه سوال بدون جواب رسول را مورد بازخواست و شماتت قرار می دهد،از اینکه چرا هاجر به سراغ رسول رفته است؟ امیر که در ابتدای ماجرا برخورد بسیار تند و زننده ای با پزشک معالج همسرش داشته است اکنون در حالی که تمام تلاشش این است که آرامش خود را حفظ کند به سراغ پزشک همسرش می‌رود و از او بابت رفتار نادرستی که داشته عذرخواهی و با نرمش از او تقاضای کمک و راهنمایی می‌کند. امیر و هاجر که طی سال‌های زندگی مشترکشان به رغم تلاش و درمان فراوان قادر به فرزند آوری نبوده اند اکنون تست مثبت باردار بودن هاجر برای امیر اصلا قابل باور نیست و ذهنش مورد هجوم افکار نادرست قرار گرفته و از خانم دکتر عاجزانه تقاضا دارد راه حلی پیشنهاد بدهد تا بتواند از این افکار رهایی یابد که در نهایت با پیشنهاد تست DNA مواجه میشود تا از طریق خون جنیین و تطابق با امیر به جواب این سوال برسد که آیا جنین به امیر تعلق دارد یا خیر. سهیلا که از دوستان هاجر است با موبایلش تماس می‌گیرد و از امیر بابت اتفاقی که برای هاجر پیش آمده مطلع میشود امیر از او می‌خواهد که برای یافتن پدر و مادر کودکی که به همراه هاجر بوده به او کمک کند،سهیلا از طریق یک ویس در حالی که تاکید دارد شخص مورد نظر متوجه نشود که آدرس را از طریق سهیلا به دست آورده به امیر می‌گوید که به سراغ شخصی به نام نسرین برود تا بتواند به جواب سوالش برسد. امیر افسر پرونده را درجریان می‌گذارد که آدرس خانواده ی کودک را پیدا کرده است،امیر به همراه یک سرباز راهی آدرس مورد نظر می‌شوند در برخورد اولیه امیر با نسرین کم کم به سر نخ هایی می‌رسد ورود نسرین به همراه یک خانم امیر را مجبور می‌کند که در یک کمد پنهان شود و از گفتگوی آنها متوجه یک سری مسائل میشود اما باز شدن در کمد توسط آن خانم باعث می‌شود امیر در تقابل با آنها قرار بگیرد.

درگیری و کشمکش نسرین و امیر به جاهای خطرناکی کشیده می شود اما اطلاع دادن سربازی که همراه امیر آمده بود باعث حضور به موقع نیروهای پلیس می‌شود. در این درگیری و زد و خورد نسرین کشته، اعضای آن خانه به همراه امیر دستگیر می‌شوند و کودکان و نوزادان به بهزیستی منتقل می‌شوند. در اداره پلیس امیر از طریق توضیحات افسر پرونده متوجه می‌شود که اینها تعدادی بچه ی بدون هویت هستند که صاحب پدر و مادر نیستند و از آنها برای انجام اعمال خلاف مثل جابه‌جایی مواد استفاده می‌شود. جواب آزمایشات هاجر و کودکی که همراه داشته نشان می‌دهد که کودک چند ساعت قبل از تصادف بر اثر مورفین فوت شده و در خون هاجر نیز مورفین مشاهده شده و به گفته ی پزشک معالج هر چه بوده هر دو با هم استفاده می کرده اند اما اینها برای امیر قابل باور نیست. در مراسم خاکسپاری هاجر،امیر به دنبال شخصی نا آشنا می‌گردد که شاید از این طریق بتواند به سر نخی دست پیدا کند. حضور سهیلا و گفتگو با امیر باعث می‌شود که پای شخصی به نام اسماعیل که رئیس پخش مواد است و بارها  باعث آزار هاجر شده است در میان باشد. حضور شبانه امیر به خانه ی مشترکشان و یادآوری خاطرات سورپرایز سالگرد ازدواجشان و ...امیر را غرق در اشک و اندوه می‌کند در همین اثنا تماس شخصی ناشناس با امیر و گفتن یک سری حرفهای مبهم و اینکه  آیا تحمل دارد که بداند واقعا همسرش چه کسی بوده امیر را به یک ملاقات حضوری دعوت میکند و باعث می‌شود امیر سراسیمه خود را به خیابان برساند.

حال باید دید که در قسمت سوم حیثیت گمشده چه اتفاقاتی در انتظار است. در این جا شما را دعوت به تماشای قسمت ۳ این سریال می کنیم.

-    قسمت اول سریال پدر گواردیولا

سریال پدر گواردیولا نام تازه ترین اثر سعید نعمت الله است که به مرحله پخش رسیده است. قرار است این سریال از تاریخ ۱۲ امردادماه ۱۴۰۲ در سایت کول دانلود منتشر شود. تاریخ پخش پدر گواردیولا قطعی است. تهیه کنندگی این اثر بر عهده جواد نوروزبیگی و همچنین نویسنده کار نیز باز هم سعید نعمت الله می باشد.

نعمت الله درباره ممیزی و اصلاحات سریالش توضیح داده: «به هر حال ممیزی و اصلاحات در زمان پخش وجود دارد اما آنچه در این جلسات مطرح شد موارد ریشه‌ای نیستند. مواردی مانند سیگار و…. من از این جلسات استنباط‌های خوبی داشته‌ام. باید صبر کنیم تا ببینیم نکاتی که درنهایت مطرح می‌شود، چیست.ما حدود ۶ قسمت را به ساترا داده بودیم و این قسمت‌ها را اعضای شورا به‌طور کامل دیده و طبق صحبت‌هایی که مطرح شد، پلان به پلان کار را تماشا کرده بودند. بخشی از این موارد پذیرفتنی است و بخشی نه! به هر حال در هر اثری هرکس سلیقه و استنباطی دارد اما درمجموع به ماجرای عجیبی برخورد نکردیم.» او توضیح داده که هنوز هم پس از تولید دو سریال، نوشتن فیلمنامه برایش جذابیت بیشتری دارد و در این باره گفته: «من همیشه مشتاق نویسندگی بوده‌ام و تا لازم نبینم کاری را نمی‌سازم. اگر بتوانم کارگردان مورد علاقه‌ام را برای فیلمنامه‌ای که نوشته‌ام در نظر بگیرم حتماً این کار را خواهم کرد. دو دستی به ساختن نچسبیده‌ام؛ اصلاً این‌طور نیست. بلکه دو دستی به نوشتن چسبیده‌ام. نوشتن برایم جذاب‌تر است. هرچند که «پدرگواردیولا» را از هرکس دیگری موفق‌تر درآورده‌ام. به نظرم این کار موفق خواهد شد البته باید منتظر باشیم مردم کار را ببینند تا چه نظری داشته باشند.»

**     شما می توانید از لینک زیر جهت دانلود سریال تماشایی و پربازیگر پدر گواردیولا اقدام کنید:

**     دریافت لینک: دانلود سریال پدر گواردیولا

موضوع سریال پدر گواردیولا درباره چه چیزی است؟

پدر گواردیولا داستان یک خانواده را روایت می کند که وقوع یک حادثه موجب دگرگونی روابطشان شده و سرنوشت مسیر متفاوتی برایش رقم می زند.

چه هنرپیشه هایی در پدر گواردیولا حضور دارند؟

آرش عدل ‌پرور , امیرمهدی ژوله , پریوش نظریه , حمید فرخ نژاد , ستاره اسکندری , شادی مختاری , علیرضا خمسه , مرجانه گلچین , مهدی سلطانی , مهران غفوریان , مهران مدیری , نرگس محمدی , هنگامه قاضیانی , پانته آ بهرام , نسیم ادبی، سیامک صفری، سارا خویینی ها، علی اوجی، محمدرضا علیمردانی، مسعود شریف، سهیل قاصدی، النا حیدری، محمدرضا هاشمی و جانان نعمت الله

زمان دقیق پخش سریال پدر گواردیولا چه روزی است؟

سریال پدر گواردیولا ساعت ۲۰:۰۰ پنج شنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

-    سریال دفتر یادداشت نیز در راه است

سریال دفتر یادداشت The Notebook محصول ۱۴۰۱ به تهیه کنندگی: حسین اکبری ، نویسندگی: مسعود خاکباز و کارگردانی: کیارش اسدی زاده از جدیدترین سریال های نمایش خانگی است که قرار است تا چند روز دیگر در سایت کول دانلود پخش شود.

این سریال از یک حیث دیگر نیز مهم است و آن هم نخستین حضور رضا عطاران در یک پروژه نمایش خانگی است. وی که تا به حال در شبکه نمایش خانگی تجربه بازی نداشته است ولی در سینما حضور کاملا موفق داشته و به نوعی تضمین فروش همه فیلم های سینمایی اواخر بوده است. انتظار می رود که این سریال از جمله مهم ترین سریال های امسال باشد.

**     شما می توانید با کلیک بر روی این لینک که در ادامه آمده است نسبت به دانلود و یا تماشای سریال کمدی و طنز دفتر یادداشت اقدام کنید:

**     لینک دانلود: دانلود سریال دفتر یادداشت

چه بازیگرانی در دفتر یادداشت حضور دارند؟

رضا عطاران ، ریما رامین فر ، سیامک انصاری ، مینا ساداتی ، حسن معجونی , سوگل خلیق , کاظم سیاحی

موضوع و خط داستانی سریال دفتر یادداشت درباره چه چیزی ست؟

هنوز خلاصه داستانی از این اثر در دست نیست. رضا عطاران سال ۱۴۰۱ با فیلم انفرادی به غیبت چند ساله‌ اش بر روی پرده سینماها پایان داده و توانست با این کمدی عنوان پرفروش‌ ترین فیلم سال ۱۴۰۱ را از آن خودش کند. او در حال حاضر چهار فیلم آماده اکران دارد و این روزها مشغول بازی در یک سریال شبکه خانگی به نام “دفتر یادداشت” است. آثاری که پیش بینی می‌ شود با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شود.

زمان و تاریخ پخش دفتر یادداشت کی است؟

انتظار می رود که سریال دفتر یادداشت از نیمه های امردادماه ۱۴۰۲ به پخش برسد.

منبع: کول دانلود | CoolDl.Net

 کول دانلود یکی از معتبرترین، به روزترین و در عین حال قدیمی ترین و سابقه دارترین وبسایت ها در زمینه پخش، توزیع و  دانلود فیلم و سریال های ایرانی و خارجی است که سال هاست با داشتن مجوزهای لازم از نهادهای مربوطه به صورت قانونی به عرضه آثار نمایش خانگی پرداخته است و در همه این سال ها در صف نخست و از بهترین و جامع ترین سایت ها در این زمینه بوده است. این وبسایت، عناوین ایرانی را در دو بخش فروش قانونی و طرح "رایگان ولی قانونی" و همچنین آثار خارجی را به صورت کاملا رایگان و با زیرنویس چسبیده و دوبله اختصاصی برای علاقمندان در بستری کاملا امن و آسوده مهیا کرده است. جهت رفاه حال کاربران، لینک های دانلود این سایت مستقیم و با سرعت بالا می باشد تا با خیال آسوده به دانلود فیلم های جدید بپردازید. پیشنهاد می کنیم که حتما از این وبسایت مفید و به روز بازدید به عمل آورید. این اطمینان را به شما می دهیم که تحت هیچ عنوانی پشیمان نخواهید شد. با کول دانلود همیشه به روز باشید.

  • 12
  • 5
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
زندگینامه لقمان حکیم زندگینامه لقمان حکیم و روایت های قرآنی وی

دوران زندگی: دوران حضرت داوود

محل تولد: حبشه

شهرت: لقمان حکیم

محل دفن: فلسطین یا ناحیه راشدیه در شمال بغداد

زندگینامه لقمان حکیمبیوگرافی لقمان حکیم

ادامه
سروش صحت بیوگرافی سروش صحت بازیگر و مجری پرطرفدار ایرانی

تاریخ تولد: ۸ آذر ۱۳۴۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و مجری

آغاز فعالیت: ۱۳۷۶ تاکنون

تحصیلات: لیسانس آلودگی شیمیایی دریا

ادامه
عبدالقادر گیلانی زندگینامه عبدالقادر گیلانی شاعر و عارف قرن ششم

تاریخ تولد: ۱ رمضان ۴۷۱ هجری قمری

محل تولد: صومعه سرا، گیلان

محل زندگی: گیلان، بغداد

حرفه: عارف، صوفی، محدث، و شاعر

درگذشت: ۸ ربیع الاول ۵۶۱ هجری قمری

محل دفن: محله باب ‌الشیخ بغداد

ادامه
استیو جابز زندگینامه ثروتمند بزرگ استیو جابز و بنیان گذار شرکت اپل (+ تصاویر دوران جوانی)

تاریخ تولد: ۲۴ فوریه ۱۹۵۵

محل تولد: سان فرانسیسکو، کالیفرنیا

ملیت: آمریکایی

حرفه: کارآفرین، مخترع، بنیان‌گذار و مدیر ارشد اجرایی شرکت رایانه‌ای اپل

سال های فعالیت: ۱۹۷۴ تا ۲۰۱۱

درگذشت: ۵ اکتبر ۲۰۱۱ در پالو آلتو، کالیفرنیا

ادامه
پاتریک دمپسی بیوگرافی پاتریک دمپسی جذابترین مرد ۲۰۲۳

تاریخ تولد: ۱۳ ژانویه ۱۹۶۶

محل تولد: لوئیستون، مین

ملیت: آمریکایی

حرفه: بازیگر، رانندهٔ اتومبیل‌رانی

شروع فعالیت: ۱۹۸۵ تاکنون

ادامه
 محمدرضا حیاتی بیوگرافی محمدرضا حیاتی مجری اسبق صدا و سیما / حواشی زندگی وی

تاریخ تولد: ۲۷ دی ۱۳۳۴

محل تولد: آبادان

محل زندگی: تهران

حرفه: گوینده و مجری صدا و سیما 

شروع فعالیت: ۱۳۵۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس رشته علوم سیاسی

ادامه
زندگینامه آرتمیس یکم زندگینامه آرتمیس یکم نخستین بانوی دریاسالار ایرانی

تولد: سده ۵ (پیش از میلاد)، هالیکارناس

سلطنت: ۴۶۰–۴۸۴ پیش از میلاد

جانشین: ۴۸۴ پیش از میلاد

تاجگذاری: پیسیندلیس

درگذشت: سده ۵ (پیش از میلاد)

ادامه
یسنا میرطهماسب بیوگرافی یسنا میرطهماسب بازیگر نوظهور سینما

تاریخ تولد: ۲۸ فروردین ۱۳۷۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

آغاز فعالیت:  سال ۱۳۹۱ تاکنون

تحصیلات: دانشجوی رشته معماری

ادامه
زر امیرابراهیمی بیوگرافی زر امیرابراهیمی و حواشی زندگی او (+تصاویر)

تاریخ تولد: ۱۸ تیر ۱۳۶۰ 

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

شروع فعالیت: سال ۱۳۷۸ تاکنون

تحصیلات: فارغ‌التحصیل رشته بازیگری تئاتر

ادامه
دیالوگ ونزدی,دیالوگ سریال ونزدی,دیالوگ هایی از ونزدی

دیالوگ ونزدی ونزدی ( Wednesday) مجموعه ای تلویزیونی در ژانر کمدی، ترسناک، ماوراء طبیعی و داستان بلوغ است که بر اساس شخصیت ونزدی آدامز ساخته شده‌ است. جنا اورتگا در نقش ونزدی آدامز، یک دختر ۱۶ ساله که دارای قدرت‌های فرا حسی است. او به دلیل ایجاد شرارت در مدارس دیگر به آکادمی نِوِرمور فرستاده می‌شود. یکی از ویژگی های ونزدی این هست که به هیچ کسی اهمیت نمی دهد و نگرانی های دیگران برای او ارزشی نداره و بسیار حاضر جواب است. در ادامه این مقاله سرپوش  به معروف ترین دیالوگ های سریال ونزدی پرداخته ایم. دیالوگ معروف از ونزدی آدامز: آماتورهایی مثل شما آبروی گروگان گیری را میبرند. دیالوگ های سریال ونزدی: من فکر نمیکنم از همه بهترم، فقط اینکه از تو بهترم دیالوگ ونزدی  به دوستش: هر وقت حالم بهم خورد به تو فکر میکنم. دیالوگ هایی از ونزدی: من طوری رفتار می‌کنم که انگار مهم نیست اگر کسی من رو دوست نداشته باشه. در اعماق وجودم پنهانی از آن لذت می برم. دیالوگ هایی از ونزدی آدامز: من به انتقام باور دارم، معمولا هم خیلی گرم و با درد زیاد درستش می‌کنم. حاضرجوابی های ونزدی: دوست شما بودن باید با یک برچسب هشدار دهنده همراه باشد. دیالوگ های به یاد ماندی ونزدی آدامزی جالب ترین دیالوگ های ونزدی:  احساسات مساوی با ضعف است. دیالوگ هایی مشهور در سریال ونزدی: ونزدی دختر رویاهای شما نیست. او کابوس شماست. دیالوگ جذاب ونزدی: جالب ترین گیاهان در سایه رشد می کنند. پاسخ های ونزدی به دوستانش: من به بهشت یا جهنم اعتقاد ندارم، اما به انتقام اعتقاد دارم! دیالوگ مشهور ونزدی آدامز: هرکس کفش های پاشنه بلند را اختراع کرد، به وضوح یک شکنجه گر در کنارش بوده. دیالوگ های کاراکتر اصلی سریال ونزدی: تو دلیلی هستی که میفهمم چقدر ضروری است که هرگز خود را از دست ندهم. گردآوری: بخش هنر و سینما بیتوته

ویژه سرپوش