شنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۰
۱۹:۵۲ - ۱۹ مهر ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۰۷۱۴۸۶
رادیو و تلویزیون

ایرج نوذری بار دیگر پلیس شد

ایرج نوذری,مجموعه ارادتمند آقای خاص
مجموعه نمایشی ـ پلیسی "ارادتمند آقای خاص" با حضور ایرج نوذری به عنوان بازیگر اصلی در ژانری نو در قالب برنامه "رادیو پلاس" تولید شد.

به گزارش ایسنا، روابط عمومی رادیو نمایش در توضیح این نمایش آورده است: «مجموعه نمایشی-پلیسی "ارادتمند آقای خاص" در یک ژانر جدید و با همکاری مشترک رادیو نمایش و معاونت اجتماعی نیروی انتظامی در محل ساختمان ارگ رادیو رونمایی شد. 

این نمایش که برای نخستین بار در ژانر تازه طراحی شده "رادیو پلاس" به تولید رسیده، تلفیقی از مدیوم های مختلف رسانه ای و تلاشی برای دستیابی به ساختارهای نوین رسانه ای خلاق صداپایه به شمار می رود. همچنین تجربه گرایی و طراحی و تولید ساختارهای نوین جز سیاست های دور جدید رادیو نمایش و اداره کل هنرهای نمایشی رادیو است.

در رونمایی از مجموعه رادیویی "ارادتمند آقای خاص" به دلیل رعایت شیوه نامه های بهداشتی، محسن سوهانی، مدیر کل هنرهای نمایشی و رادیو نمایش و ایرج نوذری، بازیگر سینما و تلویزیون به نمایندگی از مدیران و هنرمندان مجموعه نمایشی ـ پلیسی "ارادتمند آقای خاص" حضور داشتند.

مجموعه نمایشی "ارادتمند آقای خاص" درباره مردی به نام آقای خاص است که پلیس افتخاری است و در هر قسمت با مشکلی مواجه می شود که یا به خودش مربوط است یا یکی از آشنایان و دوستان که باعث می شود نیروی انتظامی درگیر ماجرا شود.

بنابراین گزارش، مدیر کل هنرهای نمایشی و رادیو نمایش در رونمایی این نمایش با اشاره به این موضوع که در عصری به سر می بریم که رسانه ها به تقاطع رسیده اند، بر این نکته که می بایست در این راستا هم افزایی و ساختارها و قالب های نوین رسانه ای تعریف شود تأکید کرد.

سوهانی گفت: این دغدغه باعث شد یک ژانر جدید به نام "رادیو پلاس" طراحی کنیم و این اثر یعنی آقای خاص، یک گام موثر در دستیابی به رسانه صداپایه خلاق محسوب می شود. 

وی سپس از زحمات سرهنگ علی جویا، مدیرکل امور هنری، سردار حاجیان، معاون اجتماعی ناجا و فرزام محبی، مدیر گروه ترکیبی ـ نمایشی رادیو نمایش و همچنین هنرمندان رادیو نمایش در زمینه تولید این نمایش نیز قدردانی کرد.

امیدوارم آقای خاص ادامه دار باشد

در ادامه ایرج نوذری که بازیگر نقش اصلی مجموعه نمایشی "ارادتمند آقای خاص" است، گفت: وقتی این کار به من پیشنهاد شد، یاد نمایش جانی دالر افتادم و اتفاقا معلوم شد این اثر برداشت آزادی از همان کار است، البته آن برنامه طوری بود که از مردم هم دعوت می شد تا در مسابقه شرکت کنند و داستان را حدس بزنند اما در این مجموعه خط داستانی به این صورت است که آقای خاص خود، با هوشی که دارد به پلیس در حل پرونده ها کمک می کند.

نوذری خاطرنشان کرد: بازی در این نقش برایم جذاب بود، چون من "کلانتر" را هم بازی کرده ام و همیشه معتقدم  کار پلیسی برای شنونده جالب بوده که  امیدوارم با پخش این مجموعه در رادیو نمایش و شبکه تلویزیونی نسیم، استقبال مردمی را در پی داشته باشد و باعث شود ساخت این مجموعه ادامه پیدا کند تا به نوعی به عنوان برند شبکه رادیویی نمایش مطرح شود. 

همچنین علاوه بر مجموعه "ارادتمند آقای خاص" مجموعه رادیویی دیگری با عنوان "کلانتری ۵/۱۰۷" نیز با همکاری نیروی انتظامی در رادیو نمایش تولید شده است که پخش آن در شبکه رادیویی نمایش آغاز شده و تا پایان هفته نیروی انتظامی ادامه دارد.

هنرمندانی که در این زمینه با این دو مجموعه همکاری داشته اند نظراتی را ارائه داده اند که در ذیل می خوانید:  

فریدون محرابی، کارگردان رادیویی مجموعه "ارادتمند آقای خاص" گفت: در ساخت این مجموعه  از همه مدیوم ها و رسانه ها برای تأثیرگذاری بیشتر بر مخاطب کمک گرفته ایم که امیدواریم مورد توجه علاقه مندان قرار بگیرد. 

همچنین نوژان حیدری، کارگردان تلویزیونی مجموعه "ارادتمند آقای خاص" بیان کرد: آقای خاص یک تجربه جدید در تلفیق مدیوم رادیو با مدیوم های دیگر است، البته در گذشته هم این اتفاق در اشکال دیگری اتفاق افتاده است. به عنوان مثال تلفیق مدیوم های رادیو و تئاتر در برنامه ای تحت عنوان "رادیو تئاتر" است ولی ما در این مدیوم جدیدی که اسمش "رادیو پلاس" است، سعی کرده ایم فراتر از چارچوب ها ی تعریف شده گذشته عمل کنیم.

در ادامه مهدی طهماسبی، مدیر گروه فرهنگ و تاریخ رادیو نمایش درباره تولید مجموعه "کلانتری ۵/۱۰۷ " توضیح داد: این یک برنامه ترکیبی نمایشی است که بر اساس  پرونده هایی که دوستان نیروی انتظامی به ما داده اند تولید شده است که در آن طی تعاملی که با مخاطب داریم  به جریان آموزشی نیز می پردازیم و سعی داریم از این طریق  سواد انتظامی شنوندگان را بالا ببریم.

سپس نگین خواجه نصیر، مجری طرح و بازیگر هر دو مجموعه رادیویی در بخشی دیگر گفت: در آغاز تصمیم گرفته شد برای هفته نیروی انتظامی نمایشی رادیویی ساخته شود، بر این اساس با همکاری نیروی انتظامی طرحی پیشنهاد دادیم و قرار شد یک برنامه ترکیبی نمایشی با نام "کلانتری ۵/۱۰۷ " به روی آنتن رادیو نمایش برود که ماجرای یک کلانتری است که هر روز در آن پرونده های مختلفی را بررسی می کنند. برای تولید مجموعه "ارادتمند آقای خاص" نیز کاری مانند جانی دالر که یادآور آن دوران باشد، پیشنهاد داده شد که مورد موافقت قرار گرفت و با استقبال مخاطبان تولید آن ادامه یافته و به برند رادیو نمایش تبدیل خواهد شد.

به گزارش ایسنا، مجموعه "ارادتمند آقای خاص" به سردبیری شهلا دباغی، نویسندگی جعفر غلامپور، سیمین بنایی، حکیمه فرهنگ مهر، شهلا دباغی، فاطمه حسن وند، سهیلا خدادادی، تهیه کنندگی نوید جولایی، کارگردانی رادیویی فریدون محرابی، کارگردانی تلویزیونی نوژان حیدری، افکتوری محمدرضا قبادی فر، صدابرداری علی حاجی نوروزی، مدیر تولید میثم کریمی، مدیر تصویربرداری حامد جوانی، طراح نورپردازی علیرضا نصرتی، ساخت تیزر امیر شعیبی، گرافیک مسعود ساعت ساز و با هنرمندی ایرج نوذری، نوشین حسن زاده، نازنین مهیمنی، داریوش شهبازی، سیروس همتی، مجتبی طباطبایی، میثم کریمی، نگین خواجه نصیر، ماکان رضایی پور، عاطفه محرابی، فرید قبادی، احمد هاشمی، محمد مجدزاده، مهدی محرمی، مجید قهرمان پور و مسعود زنوزی تهیه شده است که هر شب ساعت ۲۱ از رادیو نمایش به روی آنتن می رود. همچنین به زودی پخش آن از آنتن شبکه تلویزیونی نسیم آغاز خواهد شد.

مجموعه رادیویی "کلانتری ۵و۱۰۷" به نویسندگی زهرا کولیوند، تهیه کنندگی نوید جولایی، کارگردانی بهرام سروری نژاد و با هنرمندی نگین خواجه نصیر، حمید یزدانی ابیانه هر روز ساعت ۸ الی ۹ صبح به مدت یک ساعت از آنتن رادیو نمایش پخش می شود.

  • 9
  • 3
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مطالب پیشنهادی,وبگردی
زندگی نامه وصال شیرازی,پایان عمر وصال شیرازی,بیوگرافی وصال شیرازی زندگینامه وصال شیرازی یکی از شاعران دوره ی قاجار

زاده:۱۱۹۷( قمری)

زادگاه:شیراز

ملیت:ایرانی

پیشه:شاعر و خوش نویس

آرامگاه:شاهچراغ

ادامه
تهمورث،زندگینامه تهمورث،طهمورث زندگینامه تهمورث، سومین پادشاه پیشدادی

لقب:زیناوند، دیوبند

فرزند:جمشید

تبار:کیومرثیان

نام پدر:هوشنگ

منصب:پادشاهی

ادامه
بردیا سعادت,بیوگرافی بردیا سعادت,زندگینامه بردیا سعادت بیوگرافی بردیا سعادت بازیکن پشت خط زن والیبال (+ تصاویر)

نام و نام خانوادگی:بردیا سعادت

تاریخ تولد:۲۱ مرداد سال ۱۳۸۱

زادگاه:نورآباد ممسنی- استان فارس

سمت:بازیکن والیبال

پست:خط زن

قد:۲۰۷ سانتی متر

ادامه
بیوگرافی علی لهراسبی,عکس علی لهراسبی,آلبوم جدید علی لهراسبی بیوگرافی علی لهراسبی خواننده موسیقی پاپ (+ تصاویر)

نام خانوادگی:لهراسبی

متولد:۲۰ فروردین ۱۳۵۵

زادگاه:تهران

سبک موسیقی:پاپ

ملیت:ایرانی

ادامه
پل رومر,بیوگرافی پل رومر,پل رومر کیست زندگینامه پل رومر اقتصاددان آمریکایی (+ تصاویر)

نام خانوادگی:رومر

زاده:۷ نوامبر ۱۹۵۵

زادگاه:دنور, کلرادو, ایالات متحده

ملیت:آمریکایی

پیشه:اقتصاد دان آمریکایی

ادامه
جوانی حسین پاکدل,زندگی نامه حسین پاکدل,حسین پاکدل بیوگرافی حسین پاکدل نمایشنامه نویس و کارگردان (+ تصاویر خانوادگی)

زادروز:۷ دی ۱۳۳۸

محل تولد:اصفهان

همسر:عاطفه رضوی

ملیت:ایرانی

زمینه فعالیت:نمایشنامه نویس، کارگردان و مجری

ادامه
اشعاری از آذر بیگدلی,سبک ادبی آذر بیگدلی,لقب آذر بیگدلی زندگینامه آذر بیگدلی، نویسنده‌ و شاعر دوره ی ‌افشاریه و زندیه‌

زاده:۱۱۳۴( قمری)

زادگاه:اصفهان

لقب:آذر

پیشه:شاعر، تذکره نویس و ادیب

ملیت:ایرانی

درگذشت:۱۱۹۵( قمری)

ادامه
حضرت مريم,زندگینامه حضرت مريم,بیوگرافی حضرت مريم زندگينامه حضرت مريم (س) و بارداری او

پدر: عمران

لقب:مریم مقدس، مریم باکره، مادر عیسی مسیح

زادگاه:ناصره

فرزند: حضرت عیسی (ع)

روز مقدس:۲۵ مارس مسیحیان - ۱۵ اوت (کاتولیک)

۱۵ اوت مسیحیان - ۲۲ اوت (ارتودوکس)

ادامه
جیمز واتسون,بیوگرافی جیمز واتسون,بیوگرافی جیمز واتسون بیوگرافی جیمز واتسون متخصص آمریکایی در علم ژنتیک (+ تصاویر)

زاده:۶ آوریل ۱۹۲۸

زادگاه:شیکاگو، ایلینوی، ایالات متحده آمریکا

ملیت:آمریکایی

محل تحصیل:دانشگاه شیکاگو، دانشگاه ایندیانا

همسر:الیزابت واتسون

ادامه
متن فاز سنگین درباره رفاقت,دیالوگ درباره رفاقت,دیالوگ رفاقتی

انواع دیالوگ های رفاقتی جملات ناب و دلنشینی که مرتبط با رفاقت و دوستی باشند موجب انتقال انرژی مثبت زیادی می شوند و در رابطه با دوستی احساسی خوش آیند و ماندگار را بر جای می گذارند. دیالوگ های رفاقتی هر فردی براساس موقعیت کاری و تحصیلی خود در زندگی میتواند دوستان زیادی داشته باشد و ارزش و احترام زیادی برایشان قائل باشد ولی در این بین، فرد یا افرادی، رفیق نامیده می شوند که جایگاهشان از هر لحاظ نسبت به یک دوست معمولی و یا حتی صمیمی بالاتر است. چون رفیق به جای رسم رفاقت و دوستی همواره سنگ تمام می گذارد و در تنگناهای زندگی و غم ها و شادی ها مشارکت دارد و هر آنچه در توان داشته باشد بدون هیچ چشم داشتی به پای رفاقت و دوستی اش خرج می کند. انواع جملات قشنگ مرتبط با رفیق از حس صمیمیت و نزدیکی برخوردارند و بیان آن ها موجب قوی تر شدن ارتباط دوستی می شود. در ادامه انواع دیالوگ های رفاقتی عبارتند از: > دیالوگ های رفاقت: سرگرد:هنوزم دنبالِ جنازه یِ رفیقات می گردی؟! جلیل:رفیق اگه رفیق باشه، جنازه شم به درد می خوره... > دیالوگ های کوتاه رفاقتی: با تمـام مـداد رنگـی هـای دنـیا بـه هـر زبـانی که بـدانی یـا نـدانی! خـالی از هـر تشبیه و استعـاره و ایهـام … تنهـا یکــ جملـه برایـت خـواهـم نوشت: دوستت دارم بهترین دوست دنیا > دیالوگ های زیبای رفاقتی: رفاقت رو از دست فروش بازار نخریدم بلکه تو کوچه های خاکی محلمون یاد گرفتم پس خوب میدونم که برای کدوم رفیق زمین بخورم که از زمین خوردنم شاد نشه بلکه دست خاکیم رو بگیره و از زمین بلندم کنه > دیالوگ های جذاب رفاقتی: رفاقت رو از دست فروش بازار نخریدم بلکه تو کوچه های خاکی محلمون یاد گرفتم پس خوب میدونم که برای کدوم رفیق زمین بخورم که از زمین خوردنم شاد نشه بلکه دست خاکیم رو بگیره و از زمین بلندم کنه > دیالوگ های رفاقتی: ممکنه طول بکشه با کسی صمیمی بشی ولی وقتی دیدی اون آدم یه شخصه خاص و با ارزشه پس به سادگی از دستش نده > دیالوگ رفیق: سلامتی رفیقایی که روز قیامت فقط زمین از دستشون شاکیه! اونم بخاطر سنگینیه مرامشون... دیالوگ های رفاقتی دلنشین > دیالوگ های کوتاه و زیبای رفاقتی: زندگی با همه تلخیاش یه درس خوب بهم داد اونم اینه که رفیق اونی نیست که باهاش خوشی، رفیق اونیه که بدون اون داغونی! > انواع دیالوگ های رفاقتی: خیالم راحته که اگه زمستون هرچقدرم سرد باشه، رفقایی مثل شما دارم که دمشون خیلی گرمه … > بهترین دیالوگ های رفاقتی: رفیق معامله فسخ شد در قبال دنیا یک تار مویت را می خواستند ندادم > دیالوگ های جدید رفاقتی: دلت آبی تر از دریا رفیقم به کامت شادی دنیا رفیقم الهی دائما چون گل بخندی شب و روزت خوش و زیبا رفیقم > دیالوگ رفاقتی زیبا: یه رفیق با معرفت، یه تکیه گاه همیشگیه تو غم و شادی > دیالوگ رفاقتی کوتاه: حکایت رفاقت حکایت سنگهای کنار ساحله … اول یکی یکی جمع شون میکنی تو بغلت بعدش یکی یکی پرت شون میکنی تو آب ؛ ولی بعضی وقتها یک سنگهای قیمتی گیرت میاد که هیچ وقت نمی تونی پرت شون کنی … > دیالوگ های بیاد ماندنی رفاقتی: رسم رفاقـــــــــــت اینه که با رفیـــــق پیر شــــــــــــى نه اینکه وســـــــــــط راه از رفیـــــق سیر شـــــــــــــى > برترین دیالوگ بیاد ماندنی رفاقتی: گل اگه خشک شود ساقه ی آن می ماند دوست اگر دور شود خاطره اش می ماند زیباترین دیالوگ های رفاقتی > دیالوگ جذاب رفاقتی: رفـاقت را جـای عشـق در دلـم سپـردم تـا بـا یـاد دوسـت از درد هیــچ عشـقی نسـوزم بـه سلامتـی هـر چـی رفیـق بـامرامرفـاقت را جـای عشـق در دلـم سپـردم تـا بـا یـاد دوسـت از درد هیــچ عشـقی نسـوزم بـه سلامتـی هـر چـی رفیـق بـامرام گردآوری: بخش هنر و سینما سرپوش

ویژه سرپوش