شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۵۰۰۸۸

بیوگرافی و عکس های بهاره افشاری

بهاره افشاری,بیوگرافی بهاره افشاری,عکس های بهاره افشاریبهاره افشاری
بهاره افشاری بازیگر جوان ایرانی که توانست در چند سال اخیر به شهرت زیادی برسد، این بازیگر با فیلم ناف به کارگردانی محمد شیروانی در سال ۱۳۸۱ پا به عرصه بازیگری گذاشت و به دنبال بازی در سریال او یک فرشته بود به شهرت رسید.

چکیده بیوگرافی بهاره افشاری:

نام کامل: بهاره افشاری

تاریخ تولد: شاهرود

محل تولد: ۱۴ تیر ۱۳۶۳

حرفه: بازیگر و طراح لباس

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته نقاشی و دارای دیپلم بازیگری

سال شروع فعالیت: ۱۳۸۱

بهاره افشاری,بیوگرافی بهاره افشاری,تصاویر بهاره افشاریبیوگرافی بهاره افشاری

بیوگرافی بهاره افشاری:

بهاره افشاری در ۱۴ تیر ۱۳۶۳ در شاهرود واقع در سمنان به دنیا آمد. او رشته تحصیلی خود را نقاشی انتخاب کرد و از همین رشته هم فارغ التحصل شد، علاوه بر این دارای دیپلم بازیگری نیز می باشد. قبل از اینکه وارد عرضه بازیگری شود به عنوان یک مونتاژ کار و نقاش فعالیت می کرد. 

بهاره افشاری در عرصه کارگردانی و طراحی لباس هم تجربه دارد. 

بهاره افشاری,بیوگرافی بهاره افشاری,عکس های بهاره افشاریکودکی بهاره افشاری

تجربه بازی در اولین فیلم:

آغاز فعالیت خانم افشاری با بازی در یک سریال آغاز شد که به زمان ۱۸ سالگی اش و در سال ۱۳۸۱ بر می گردد. تجربه بد او در این سریال سبب می شود که آن را ار کارنامه کاری خود حذف کند و از دنیای بازیگری برای همیشه کناره گیری کند. 

بهاره افشاری,بیوگرافی بهاره افشاری,عکس بهاره افشاریعکس های اینستاگرامی بهاره افشاری

بازی در سریال سرگذشت دکتر غریب:

بعد از گذشت چندین سال کیانوش عیاری این بازیگر را مجاب کرد که با او همکاری کند و جدیدترین ساخته خود را که سرگذشت دکتر غریب بود را نقش بزند. 

در این سریال بهاره افشاری دو نقش را برعهده داشت، بعد از این سریال هم نقشی بسیار ناب به او پیشنهاد شد و سومین کار هنری او را رقم زد. بازی در نقش فرشته به قدری خاص بود که برای جلوگیری از تکراری شدن آن حاضر به قبول نقش های دیگر نیست.

بهاره افشاری,بیوگرافی بهاره افشاری,بازی بهاره افشاریبهاره افشاری در نمایش تئاتر

ورود به عرصه سینما:

بهاره افشاری با بازی در فیلم سینمایی ناف در سال ۱۳۸۱ به کارگردانی محمد شیروانی وارد عرصه سینما شد. این بازیگر بعد از بازی در فیلم صد سال به این سالها تسویه حساب و... کارنامه خود را پربار تر کرد. 

سریال تلویزیونی فاصله ها:

این سریال در سال ۱۳۸۹ منتشر شد که بهاره افشاری در کنار شاهرخ استخری و دانیال حکیمی بازی خوبی را از خود نشان داد. 

بازی در فیلم معراجی ها:

بهاره افشاری در سال ۱۳۹۲ در فیلم معراجی ها در کنار ستاره ای مانند اکبر عبدی ایفای نقش کرد. این فیلم به کارگردانی مسعود ده نمکی ساخته شد. 

بهاره افشاری,بیوگرافی بهاره افشاری,بهاره افشاری در معراجی هابهاره افشاری و نقش آفرینی در معراجی ها

سایر بازی های بهاره افشاری:

در سال ۱۳۹۳ بهاره افشاری در سریال آخرین بازی به کارگردانی حسین سهیلی بازی کرد، داستان این فیلم درباره پسری به نام قباد است که مانی نوری کاراکتر آن را بازی می کند، این پسر در آخرین بازی عالم رویا و توهمات خودش قرار دارد و سعی دارد که به ستاره ای مطرح تبدیل شود و ره صدساله را یک شبه طی کند. 

بهاره افشاری,بیوگرافی بهاره افشاری,بهاره افشاری در فیلم آخرین بازیبهاره افشاری در فیلم آخرین بازی

خانواده بهاره افشاری:

بهاره افشاری در یک خانواده بسیار مذهبی در شاهرود به دنیا آمده و بزرگ شده است. طبق گفته خود این بازیگر بیشتر خاطرات کودکی اش به حضور در محرم و تکیه ها ختم می شود. در تمام این سال ها سعی رده است معتقد باشد نه مذهبی یا هر چیز دیگری که به آن مربوط است. ایشان اعلام کرده است که بیشتر معتقد است و به اسلام واقعی ایمان دارم.

بهاره افشاری,بیوگرافی بهاره افشاری,عکس کودکی بهاره افشاریکودکی بهاره افشاری درآغوش مادرش

زمینه طراحی لباس بهاره افشاری:

پدر بهاره افشاری کارگاه تولیدی لباس داشته است به همین دلیل از همان کودکی به ترکیب رنگ لباس ها و مد علاقه داشته است، اما دیپلم خود را از مدرس سوره در رشته تئاتر دریافت کرد. 

بعد از اینکه دیپلم خود را دریافت کرد، معلم خصوصی گرفت و برای حضور در صنعت مد و لباس خود را آماده کرد. 

بهاره افشاری خیلی سریع توانست مزون خود را افتتاح کند و وارد عرصه طراحی لباس شد. زمانی که ۲۰ ساله شد یعنی در سال ۱۳۸۳ مجله چلچراغ بهاره افشاری را به عنوان جوان ترین طراح لباس ایران نام برد.

ورود به بازیگری:

همانطور که چهره های هنری به مزون خانم افشاری رفت و آمد داشتند زمینه ورود او به بازیگری نیز فراهم شد. 

شهرت بهاره افشاری:

همانطور که اشاره شد روزگار غریب در سال ۱۳۸۳ اولین تجربه حرفه ای این بازیگر بود اما شهرت او مربوط به یک سال بعد یعنی ۱۳۸۴ با بازی در سریال او یک فرشته بود، می شود. در این سریال بهاره افشاری نقش یک شیطان را برعهده داشت. 

شرکت طراحی لباس:

بهاره افشاری همراه با تنها برادر خود یک شرکت طراحی دارد که از معماری و طراحی صنعتی تا طراحی لباس را انجام می دهد. صبا سهیلی دختر کارگردان معروف سعید سهیلی نیز از اعضای هیئت مدیره این شرکت است.

بهاره افشاری,بیوگرافی بهاره افشاری,عکس های اینستاگرامی بهاره افشاریبهاره افشاری در روز تولدش

دوستان صمیمی بهاره افشاری:

بهاره افشاری دوستان زیادی دارد و از بین آنها دوستان هنری مانند الناز حبیبی  و نرگس محمدی را می توان به دایره دوستان نزدیک او اضافه کرد، این بازیگر اکثر وقت خود را با دوستانش می گذراند. 

بهاره افشاری,بیوگرافی بهاره افشاری,زندگینامه بهاره افشاریبهاره افشاری در کنار الناز شاکردوست

علت ممنوع التصویر شدن بهاره افشاری:

فیلم سیاسی پایان نامه که در سال ۱۳۸۹ قرار به ساخته شدن او بود چندان باب میل بهاره افشاری نبود و از نقش آفرینی در این فیلم کناره گیری کرد، اما تهیه کننده این فیلم از او خسارت ۸۰ میلیونی تقاضا کرد. 

بهاره افشاری به اجبار در این فیلم بازی کرد اما به به اتمام رسیدن آن روح الله شمقدری تهیه کننده فیلم و برادرش جواد شمقدری؛ بهاره افشاری را ممنوع التصویر کردند. 

ازدواج بهاره افشاری:

شایعه ازدواج بهاره افشاری با بنیامین بهادری مدتی در میان مردم پیچیده بود اما بعد از مدتی این خوانند به شایلی محمودی ازدواج کرد و این خبر به فراموشی سپرده شد، در حال حاضر بهاره افشاری مجرد است.

بهاره افشاری,بیوگرافی بهاره افشاری,جدیدترین عکس های بهاره افشاریعکس های اینستاگرامی بهاره افشاری

خصوصیات اخلاقی بهاره افشاری:

رنگ مورد علاقه:

بنابر آنچه خود این بازیگر عنوان کرده است؛ عاشق رنگ های شاد است و آنها را به رنگ های تیره ترجیح می دهد، سبز و سفید یا زرد و قرمز از جمله رنگ های مورد علاقه او هستند. 

اخلاق در خانه:

بهاره افشاری عنوان کرده است که انسان رکی است و پست سر کسی صحبتی نمی کند، تا جایی که امکان داشته باشد دروغ نمی گویم و برای مردم بسیار خوش اخلاق هستم، البته خانواده ام اعتقاد دارند که من بد اخلاق هستم. 

بهاره افشاری گفته است مادرم می گوید به کسی که با تو ازدواج کند چک سفید امضا می دهم.

گزیده کاری:

بهاره افشاری درباره انتخاب فیلم هایش دقیق عمل می کند و سعی دارد بیشتر دو الی سه فیلم در سال بازی کند و همان ها را هم گزیده انتخاب می کند تا اثراتی ماندگار شوند. 

گسترش طراحی لباس:

بهاره افشاری درباره کار طراحی خود گفته است: دوست دارم کارم را گسترش دهم تا زمانی که بتوانم در خارج از کشور هم شعبه داشته باشم و مدل مانتوهایم را جهانی کنم.

پیرو تفکر کیانوش عیاری:

بهاره افشاری در زندگی شخصی و کاری خود بسیار تفکر برادرش و کیانوش عیاری را تایید می کند و درواقع پیرو آنها می باشد. 

بهاره افشاری,بیوگرافی بهاره افشاری,خانواده بهاره افشاریبهاره افشاری در کنار برادرش

بهاره افشاری و تجربه کارگردانی:

بهاره افشاری در سال ۱۳۹۷ فیلم سریک را ساخت و درمورد اسب مسابقه ای سردار آزمون است که درگیر دوپینگ شده است. 

بهاره افشاری,بیوگرافی بهاره افشاری,جدیدترین عکس از بهاره افشاریبهاره افشاری به همراه سردار آزمون

ماجرای تشنج در کودکی:

بهاره افشاری زمانی که جنگ بین ایران و عراق بود، بعد از برخورد یک موشک در نزدیکی خانه شان از صدای ناشی از آن دچار تشنج می شود و به مدت ۳ ماه در بیمارستان بستری می شود. 

در نهایت پزشکان به خانواده او اطلاع می دهند که تا ۲۴ ساعت آینده خواهد مرد، اما مادر بزرگ او که بسیار به امام رضا معتقد بوده است از شنیدن این خبر از حال می رود. در عالم بیهوشی شخصی به دیدار مادربزرگش می آید و می گوید شما به ضامن آهو اعتقاد دارید، من به شما قول می دهم نوه شما نمی میرد و خیلی زود در جوانی اش انسان شناخته شده ای خواهد شد . تا ۱۰۵ سالگی نیز عمر می کند. بعد از به هوش آمدن مادربزرگش می بیند که بهاره افشاری هم به زندگی برگشته است.

گرآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 9
  • 3
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش