شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
کد مقاله: ۹۹۰۹۰۰۰۰۶

بیوگرافی امبر هرد (+ تصاویر)

امبر هرد,طلاق امبر هرد,آثار امبر هردعکس های امبر هرد
امبر هرد زیباترین زن جهان در سال ۲۰۰۸ میباشد، وی مدل و بازیگر است و اغلب حواشی زندگی وی مربوط  به داستان ازدواج و زندگی مشترکش با جانی دپ می شود.

چکیده ای از بیوگرافی امبر هرد

نام کامل: اَمبر لارا هرد

زادگاه: ۲۲ ماه آوریل ۱۹۸۶

زاده: آستین، تگزاس

ملیت: آمریکایی

والدین: دیوید کلینتون هرد- پاتریشیا پیج

محل تحصیل: آکادمی کاتولیک سنت مایکل

سال های فعالیت: ۲۰۰۳

بیوگرافی امبر هرد

امبر هرد با نام میانی لورا (به انگلیسی Laura) متولد ۲۲ ماه آوریل ۱۹۸۶ و شهر آستین، تگزاس است. پدرش دیوید کلینتون هرد، است و مادرش پاتریشیا پیج که نام اصلی او پارسونز است.

پاتریشیا پیج، یک محقق اینترنتی و پدرش دیوید کلینتون هرد، صاحب یک شرکت ساختمانی کوچک، بود. وی یک خواهر کوچکتر به نام ویتنی دارد. این خانواده در خارج از آستین زندگی می کردند. پدر امبر هرد در اوقات فراغت خود با اسب ها سر و کار داشت لذا امبرهرد در کنار پدرش با سوارکاری، شکار و ماهیگیری بزرگ شد. او نیز در مراسم های بالماسکه شرکت کرده است.

جانی دپ و امبر هرد,امبر هرد,تصاویر امبر هردامبر هرد زیباترین زن جهان

فعالیت های امبر هرد

در سال ۲۰۰۲ زمانی که امبر هرد ۱۶ ساله بود، بهترین دوستش در تصادف اتومبیل جان باخت. امبرهرد، که کاتولیک بزرگ شد، بعداً خود را ملحد و بی دین اعلام کرد. در همان زمان، وی شروع به خواندن کتاب هایی از نویسندگانی مانند آین رند، ری بردبری و جورج اورول کرد که سبب زیر سؤال بردن جامعه اطراف خود شد.

امبر هرد در سال ۲۰۰۳ یعنی در ۱۷ سالگی، دیگر حس راحتی در تگزاس را نداشت و از دبیرستان کاتولیک خود خارج شد تا به نیویورک سیتی منتقل شود. وی عاقبت از طریق یک دوره تحصیل در خانه، دیپلم دریافت کرد. در نیویورک، او از طریق مدلینگ، معاشش را تأمین کرد، ولی خیلی زود به لس آنجلس رفت تا حرفه بازیگری را دنبال کند.

زندگینامه امبر هرد,عکس های امبر هرد,امبر هردتصاویر امبر هرد

آرتور ویبرندرز را میتوان نخستین کسی دانست که امبر هرد را وارد سینمای هالیوود کرد. امبر هرد بر روی پرده نقره ای و زندگی واقعی با ویبرندرز رابطه عمیق و صمیمی برای چند سال داشت. دومین کسی که نام او را میتوانید در کنار امبرهرد مشاهده کنید، کریسپین گلاور است. این دو اسم از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۸ در رسانه ها ترکیب آشنایی بود.

امبر هرد اولین تجربه های تصویری خود را با بازی در موزیک ویدئو خواننده های مختلفی مانند کنی چزنی شروع کرد و نخستین تجربه بازیگری خویش را در سال ۲۰۰۴ در یک درام به نام چراغ های جمعه شب کسب کرد. بعد نقش جزئی در فیلم های سرزمین شمالی و آلفا داگ بر عهده داشت. نخستین بازی حرفه ای و نقش آفرینی امبرهرد بعنوان بازیگر نقش اول مربوط به فیلم همه پسران عاشق ماندی لین که در سال ۲۰۰۶ فیلم برداری شد، است. فعالیت بعدی او در سال ۲۰۰۷ با بازی در برنامه تلویزیونی سی دبلیو تلویژن شو شروع شد.

امبر هرد,عکس های امبر هرد,عکسهای امبر هردامبر هرد بازیگر سینمای هالیوود

دستیابی به موفقیت برای امبر هرد در سال ۲۰۰۸ و با اجرای نقش در فیلم  های عقب نشینی هرگز ‏و پاین اپل اکسپرس حاصل شد، او جایزهٔ پیشرفت را در جوایز هالیوود جوان ‏دریافت کرده است، حضور وی در فیلم هایی مثل آگاه گر ‏(۲۰۰۸)، ناپدری (فیلم ۲۰۰۹)، سرزمین زامبی ها و جونزس ها ‏توجه بیشتری را برای او به ارمغان آورد، بازی بعدی امبرهرد در فیلم جان کارپنتر به نام نگهبان بود، در فیلم رانندگی جنون در کنار نیکلاس کیج هم بازی بود و در فیلم خاطرات عجیب و غریب در کنار جانی دپ به ایفای نقش پرداخت که به دنبال آن برندهٔ جایزهٔ ویژه در فستیوال فیلم هالیوود شد، در سال ۲۰۱۴ در فیلم سه روز برای کشتن ظاهر شد و در سال ۲۰۱۵ در فیلم مایک جادویی ایکس ایکس ال و دختر دانمارکی بازی کرد، در سال ۲۰۱۷ امبر هرد در فیلم لیگ عدالت نقش سوپر قهرمان مرا (کمیک) از زک اسنایدر به نمایش گذاشت.

تصاویر امبر هرد زیبا,امبر هرد,ازدواج امبر هردعکسهای اینستاگرامی امبر هرد

ازدواج و طلاق امبر هرد

در سال ۲۰۰۸، امبر هرد اعلام کرد که همجنسگرا است و با عکاس مشهوری به نام تاسیا ون ری رابطه دارد، این دو در سال ۲۰۱۲ از هم جدا شدند.

امبر هرد زیباترین زن دنیا,بیوگرافی امبر هرد,امبر هردامبر هرد و تاسیا ون ری

بعد از آن امبر هرد در سال ۲۰۱۲ میلادی با «جانی دپ» بازیگر مشهور هالیوود نامزد شد و آن ها در یک مراسم خصوصی مدنی در منزل خود در لس آنجلس در ۳ فوریه ۲۰۱۵ ازدواج کردند ولی در سال ۲۰۱۶ از او جدا شد.

امبر هرد,تصاویر امبر هرد زیبا,ازدواج امبر هردعکس امبر هرد درکنار همسر دومش جانی دپ

پس از جدایی بزرگ امبر هرد، سال ۲۰۱۷ او زندگی خودش را سرشار از آرامش دانست. این در حالی بود که عکاسان، عکس هایی از او در کنار میلیاردر مشهور ایلان ماسک منتشر کردند. گمانه زنی هایی بر این اساس که امبر هرد همزمان با جانی دپ رابطه عاشقانه ای با ایلان ماسک داشت، مطرح شد. ۲۳ ماه آوریل ۲۰۱۷ بود که این دو بطور رسمی ازدواج خود را تائید کردند ولی این رابطه امبر هرد نیز دیری به طول نیانجامید و پایان ۲۰۱۷ با جدایی این دو زوج همراه شد.

طلاق امبر هرد,امبر هرد,آثار امبر هردامبر هرد و ایلان ماسک

امبر هرد، زیباترین زن دنیا با نسبت طلایی زیبایی

- بر طبق نقشه کشی صورت، امبر هرد،زیباترین زن دنیاست. امبر هرد ۹۲.۸۵ درصد، دارای خصوصیات تعریف شده در “نسبت زیبایی یونان” است که برای هزاران سال به عنوان فرمول مرموز برای ارزیابی زیبایی کامل تصور می شود.

- امبر هرد یک نجات غریق است.

- شنیده می شود که امبر هرد در فعالیت های اجتماعی برای مواردی مانند حقوق دگرباشان جنسی من جمله حقوق دگرباشان در کشورهای مختلف مشارکت دارد و طرفدار اسکان بشریت است، همینطور او عضو دختر برتر یک کمپین از بنیاد سازمان ملل، هنر بهشت و عفو بین الملل می باشد.

عکس های امبر هرد,عکسهای امبر هرد,امبر هردتصاویر امبر هرد زیبا

- امبر هرد دو تتو در کمر خود دارد، او یک شعر از عمر خیام را در کمر خود خالکوبی کرده است.

- امبر هرد در سفری به کشور استرالیا، دو سگ را همراه با خودش به این کشور برد که در این کشور فعالیتی غیرقانونی محسوب می شود. او و جانی دپ بعدها برای عذرخواهی از این اقدام، ویدئویی عجیب منتشر کردند که شبیه به تمسخر قانون های استرالیا بود!

- فیلم «London Fields» با بازی امبر هرد، جایگاه دوم بدترین فروش افتتاحیه تاریخ سینما را در اختیار دارد!

- جولیا رابرتز، کیت بلانشت، ناتالی پورتمن، هیلاری سوانک و شارلیز ترون بازیگران مورد علاقه ی امبر هرد هستند.

امبر هرد,زندگینامه امبر هرد,امبر هرد زیباترین زن دنیاعکس های امبر هرد

- سازندگان فیلم «London Fields» از امبر هرد بابت عدم پایبندی به مفاد قراردادش برای بازی در این فیلم تقاضای ۱۰ میلیون دلار خسارت کردند!

- کتاب خواندن، یکی از کار های مورد علاقه ی امبر هرد می باشد.

- کارا دلوین دوست نزدیک امبر هرد است.

- امبر هرد عنوان «زیباترین بازیگر نو ظهور» را توسط مجله «جین» دریافت کرده است.

- اسب سواری، غواصی، صخره نوردی، گلف و شنا ورزش های مورد علاقه ی امبر هرد هستند.

بیوگرافی امبر هرد,امبر هرد,تصاویر امبر هردامبر هرد بازیگر مشهور

- امبر هرد برای جدایی اش از جانی دپ در سال ۲۰۱۶، به دادگاه گفت که مورد خشونت فیزیکی توسط دپ قرار گرفته است. این ادعا بعدها رد شد.

- امبر هرد به زبان اسپانیایی و زبان اشاره ناشنوایان تسلط کامل دارد.

- امبر هرد علت زیبایی چهره خود را صورتی با پوست صاف، یکدست، شفاف و همینطور بدون چروک به دلیل ورزش های مداوم و همچنین برنامه ریزی روزانه ورزشی در باشگاه می داند. او به زندگی شخصی خویش اهمیت فراوانی میدهد و علاقه زیادی هم به وسایل آرایشی بهداشتی از خود نشان داده است. ساده ترین علت برای اهمیت دادن وی به سلامتی در زندگی استفاده او از غذاهای ارگانیک است.

تصاویر امبر هرد,جانی دپ و امبر هرد,امبر هردتصاویری از امبر هرد

- امبر هرد تمام ۷ میلیون دلاری که از جدایی اش از جانی دپ به دست آورد را صرف امور خیریه کرد.

مهمترین آثار امبر هرد          

مهمترین آثار امبر هرد عبارتست از:

  • Zombieland
  • The Rum Diary
  • Pineapple Express
  • North Country
  • Alpha Dog
  • Justice League
  • Aquaman

امبر هرد,تصاویر امبر هرد زیبا,زندگینامه امبر هردامبر هرد مدلینگ

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 11
  • 6
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱۰
غیر قابل انتشار: ۱۱
جدیدترین
قدیمی ترین
وحشت ناشیانه
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش