چهارشنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۰
کد مقاله: ۹۷۱۰۰۰۰۷۴

بیوگرافی محسن ابراهیم‌ زاده + عکس‌های فوق العاده جذاب از او

محسن ابراهیم‌ زاده,بیوگرافی محسن ابراهیم‌ زاده,عکس‌های محسن ابراهیم‌ زادهبیوگرافی محسن ابراهیم‌ زاده
یکی از خوانندگان جوان پرطرفدار ایرانی در چند ساله اخیر، محسن ابراهیم زاده است. او در همان ابتدای کار توانست، مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب کند. وی تا کنون کنسرت های مختلفی در نقاط مختلف ایران برگزار کرده است که همه کنسرت هایش هم با جمع کثیری از طرفدارانش برگزار شده است. برای آشنایی بیشتر با این خواننده جوان با سرپوش همراه باشید.

چکیده‌ای از بیوگرافی محسن ابراهیم‌ زاده

نام کامل: محسن ابراهیم‌زاده

تاریخ تولد: ۱۷ شهریور ۱۳۶۶

محل تولد: تربت حیدریه

تحصیلات: دیپلم

پیشه: خواننده و آهنگساز و ترانه سرا

سبک: پاپ

سال های فعالیت: ۱۳۸۹-اکنون

محسن ابراهیم زاده خواننده، آهنگساز و ترانه سرای ایرانی در تاریخ ۱۷ شهریور ۱۳۶۶ در تربت حیدریه متولد شد.

او در کمتر از یک سال پس شروع فعالیت خود به صورت حرفه‌ای توانست به محبوبیتی فوق العاده، دست پیدا کند به طوری که آوازه صدای او در کل ایران طنین انداز شد. محسن ابراهیم زاده

یکی از پرکارترین خواننده این روزهای کشور است و حتی می‌توان گفت او کسی است که با صدای زیبای خود به یکه تاز این روز های موسیقی تبدیل شده است.

محسن ابراهیم‌ زاده از قاری قرآن تا خوانندگی

محسن ابراهیم زاده از سال ۱۳۸۰ وقتی ۱۴ ساله بود  آموختن قرآن را فراگرفته و بعد از آشنایی با مسایلی چون صوت و ترتیل رفته رفته صدایش را وارد حوزه موسیقی کرده و در نهایت در سال ۸۳ وقتی ۱۷ ساله بود شروع به یادگیری و آغاز فعالیت در موسیقی کرد.

تحصیلات محسن ابراهیم‌ زاده

مدرک تحصیلی محسن ابراهیم زاده دیپلم است. او به دلیل علاقه شدید به موسیقی و خوانندگی فعالیت خود را به صورت تجربی شروع کرده و در کلاسهای خوانندگی و همچنین گیتار اداامه داده و سپس به صورت حرفه ای به موسیقی پرداخته است.

ازدواج محسن ابراهیم‌زاده

محسن ابراهیم زاده هنوز ازدواج نکرده و مجرد است و در چندین برنامه تلویزیونی اعلام کرده قصدی برای ازدواج نداشته و می خواهد به صورت جدی به موسیقی بپردازد.

کلاس + ورود حرفه ای

محسن ابراهیم زاده در سال ۸۸ بـه طور جدی وارد کلاس‌هاي آکادمیک موسیقی و آواز شد و پرورش صدا را نزد استاد مهدی شمس نیکنام گذراند. استاد نیکنام کـه در طول دوران حرفه‌اي خود نگاه ویژه‌اي بـه استعدادهای ساکن شهرستان و شهر هـای کوچک تر نسبت بـه پایتخت داشته، آوازخوانی رابه ابراهیم زاده آموخت.

بازخوانی محسن ابراهیم‌ زاده از آهنگ‌های خوانندگانی چون شادمهر عقیلی

محسن ابراهیم زاده اولین ملودی خود بنام هنوزم، کـه بازخوانی آواز بـه یاد ماندنی استاد تورج شعبانخانی بود را اجرا کرد و توانست با همین قطعه برای خود طرفدارانی پیدا کند. او همچین  در اوایل فعالیت کاری خود،ترک حالم عوض میشه شادمهر عقیلی را بازخوانی کرد. 

شهرت محسن ابراهیم‌‍ زاده با تیتراژ یک برنامه تلویزیونی

شهرت اصلی محسن ابراهیم زاده بـه خواندن تیتراژ پایانی برنامه شام مهتاب «پخش شده از شبکه تهران» با نام سال نو درسال ۱۳۹۶ برمی‌گردد و بعد از این برنامه بود کـه نام او بر سرزبان‌ها افتاد. نام این آهنگ سال نو می باشد.

محسن ابراهیم زاده به واسطه مدیر برنامه‌اش، مهدی کرد، که با قنبری، تهیه کننده این برنامه آشنایی داشت، به عنوان خواننده تیتراژ این برنامه انتخاب شد و آهنگ آن با استقبال زیادی مواجه شد. 

از آهنگ های معروف محسن ابراهیم زاده می توان به هنوزم بود، سال نو، شبگردی، غلاف، برداشت رفت، بد کردی به دلم، پای ثابتم، شب های دیوونگی و کجایی را نام برد.

محسن ابراهیم‌ زاده,بیوگرافی محسن ابراهیم‌ زاده,ازدواج محسن ابراهیم‌ زادهعکس‌های محسن ابراهیم‌زاده

سبک موسیقی محسن ابراهیم‌ زاده

سبک موسیقی‌ای که محسن ابراهیم زاده هم‌اکنون کار می‌کند پاپ است اما با این کـه امروزه روز این خواننده بـه سبک موسیقی پاپ شهرت دارد، صدایی قوی در زمینه موسیقی سنتی ایرانی را هم داراست

و این استعداد نهفته خودرا چندی پیش با حضور خود دریک برنامه تلویزیونی زنده در شبکه شـما نشان داد و بـه گفته خودش روزی جدا از موسیقی پاپ و مردمی، آثاری در زمینه موسیقی سنتی ایرانی را نیز خلق خواهد کرد.

استایل عینک محسن ابراهیم‌زاده

محسن ابراهیم‌زاده نیز مانند بسیاری از هنرمندان دیگر نشانه‌ای خاص و منحصر به فرد خود را در استایلش دارد. او تقریبا همه جا با عینک‌‌ دیده می‌شود، عینک‌هایی که به نظر می‌آید نه طبی است و نه آفتابی و بیشتر جنبه زیبایی دارد و این در اکثر عکس‌ها و کنسرت‌هایش مشهود است. می‌توان گفت عینک جزو جدا نشدنی استایل محسن ابراهیم‌زاده شده است.

همسر محسن ابراهیم‌ زاده,بیوگرافی محسن ابراهیم‌ زاده,عکس‌های محسن ابراهیم‌ زادهتصاویر محسن ابراهیم‌ زاده

محسن ابراهیم‌زاده و فوتبال

محسن ابراهیم زاده یک پرسپولسی دو آتیشه است بـه طوری‌كه در یکی از کنسرت‌هاي اخیرش بازیکنان پرسپولیس بعنوان مهمان شخص او حضور یافتند و او بـه این شکل از بازیکنان مورد علاقه خود تقدیر و تشکر کرد.

محسن ابراهیم‌ زاده,بیوگرافی محسن ابراهیم‌ زاده,عکس‌های محسن ابراهیم‌ زادهمحسن ابراهیم‌ زاده و مهدی کرد پرسپولیسی‌های دو آتیشه

مهدی کرد آینده کاری محسن ابراهیم‌زاده در دنیای موسیقی را تضمین کرد

مهدی کرد از مدیر برنامه و تهیه کننده با سابقه است. چه بسا مهدی کرد نیز در شکل گیری یک خواننده با استاندارد مردم پسند میتواند تاثیر زیادی داشته باشد. مهدی کرد کسی بود کـه مرحوم مرتضی پاشایی را کشف کرد و پشت او ایستاد.

او مدیریت برنامه‌ها و کنسرت‌های مرتضی پاشایی را بر عهده گرفت و رسما ثابت کرده است کـه مارکت موسیقی در ایران و نبض مخاطب را مثل کف دست خودش می‌شناسد. مهدی کرد بعد از فوت پاشایی چندان بـه ادامه همکاری با خوانندگان دیگر تمایل نداشت تا اینکه توسط همکاری با محسن ابراهیم‌زاده بازگشت شکوهمندی به عرصه پاپ داشت.

فرم خواندن و محبوبیت روزافزون ابراهیم زاده همه را یاد مرتضی پاشایی می اندازد، مهدی کرد نیز در شکل گیری استاندارد او نقش ویژه ای داشت.

جامعه پاپ موسیقی ایران افرادی که به شهرت‌هاي ناگهانی می‌رسند و این شهرت‌هاي ناگهانی بعد از مدتی فروکش کرده و فعالیت خواننده نیز کمتر می‌شود، رابه کرات بـه چشم خود دیده است. به همین دلیل حدس های زیادی درباره‌ی محسن ابراهیم‌زاده زده می‌شد که به اسامی این دسته افزوده شود.

 اما نمی‌توان برای محسن ابراهیم زاده، چنین گمانی برد چرا کـه مسیر هنری او با شخصی بنام مهدی کرد که به راحتی با خواننده ای کار نمی‌کند مگر استعداد و علم موسیقی قابل توجهی داشته باشد، درآمیخته شده اسـت.

نفوذ مهدی کرد و علم او بر بازار موسیقی پاپ، آینده‌ای درخشان را برای مسیر هنری محسن ابراهیم‌زاده تا حدود زیادی تضمین کرده است و راهی کـه محسن ابراهیم زاده بـه همراه ایجنت (Agent) یا همان مدیر برنامه‌هاي خود، مهدی کرد، پیش می رود حساب شده و دقیقتر از راهی اسـت کـه خوانندگان یک شبه مشهور شده طی می کنند.

آشنایی مهدی کرد با محسن ابراهیم زاده را از طریق فضای مجازی و دورادور شکل گرفت و بعد از مدتی کـه بـه استعداد او در خوانندگی پی برده، تصمیم گرفته کـه مدیر برنامه‌هاي او بشود و در حال حاضر او علاوه بر مدیر برنامه، تهیه کننده کارهای محسن نیز می باشد.

محسن ابراهیم‌ زاده و مهدی کرد,مدیر برنامه محسن ابراهیم‌ زاده,عکس‌های محسن ابراهیم‌ زادهمهدی کرد مدیر برنامه و تهیه کننده محسن ابراهیم‌ زاده

کنسرت‌های محسن ابراهیم‌زاده و استقبال بی‌نظیر مردم

محسن ابراهیم زاده اولین کنسرت خود را در شهریور ۱۳۹۴ در شهر کرج برپا کرد و با استقبال خوب مردم مواجه شد.

سپس او بعد از وقفه ای نسبتاً طولانی در دی ماه سال ۱۳۹۶ در سالن میلاد تهران کنسرت خود را اجرا کرد و بعد از آن در شهرهای کرج، بم، رفسنجان و کیش نیز کنسرت هایی داشت.

اولین بار فروش بلیط او در کنسرت تهران رکورد فروش بلیط را شکست و تمام اجراهای او در شهرستان ها با استقبال بی نظیری روبرو است.

کنسرت محسن ابراهیم‌ زاده,بیوگرافی محسن ابراهیم‌ زاده,عکس‌ جدید محسن ابراهیم‌ زادهکنسرت محسن ابراهیم‌ زاده

رمز موفقیت محسن ابراهیم‌زاده در دنیای موسیقی

در مورد این که چرا محسن ابراهیم زاده در مدت زمان کمی مسیر موفقیت در این عرصه را طی کرده و به شهرت رسیده است باید گفت که او در خلق آثار خلاقانه و منحصر به فرد دارای مهارت بالایی است.

از دیگر موارد موثر در جایگاه این خواننده جوان در ایران، می‌توان به  فعالیت مستمر او در تهیه و تولید تک آهنگ ها اشاره داشت که باعث مطرح تر شدن این خواننده می‌شود.

و نکته مهم دیگری کـه درباره این خواننده نباید فراموش کرد این است کـه او جدا از خواننده، آهنگساز و ترانه‌سرای اکثر قطعات خودش هم هست و همین مساله ارزش کار هنری او را دوچندان میکند.

همکاران تیم هنری محسن ابراهیم‌زاده

- تنظیم کننده: تنظیم کننده اکثر ترک های این خواننده خوش آتیه، مصطفی مومنی است.

- ترانه سرا: در مورد ترانه سراهای محسن ابراهیم زاده هم باید بدانید که او در ترک های خود با ترانه سراهایی از قبیل مریم حیدرزاده، مهرزاد امیرخانی، امید علیجانی، علیرضا مرتضی قلی، علی بحرینی همکاری دارد. همچنین با تنظیم کننده هایی از قبیل مصطفی مومنی، میثم اکبری، اشکان و رامین آریا، امین کاوه و میلاد عباسی همکاری داشته است.

محسن ابراهیم‌ زاده,ترانه سرای آهنگ‌های محسن ابراهیم‌ زاده,مصطفی مومنی و محسن ابراهیم‌ زادهمحسن ابراهیم‌ زاده و مصطفی مومنی تنظیم کننده و ترانه سرا

محسن ابراهیم‌زاده در شبکه‌های مجازی

محسن ابراهیم زاده از آغاز کارش حضور و فعالیت گسترده‌اي در شبکه اجتماعی اینستاگرام داشته و امروز صفحه شخصی او جزوه پردنبال کننده ترین صفحات اینستاگرام است. رشد شبکه‌هاي اجتماعی و تاثیرات انها در مارکتینگ هر بازار هنری از جمله موسیقی باعث شده کـه طیف مخاطبان ابراهیم زاده بسیار گسترده باشد.

محسن ابراهیم‌زاده و انتشار آلبوم

از محسن ابراهیم زاده تا کنون آلبومی بـه صورت مجزا منتشر نشده و تک‌آهنگ‌هایي از این خواننده بـه مرور انتشار یافته است. اما شنیده ها حاکی از آن است که وی به دنبال جمع آوری آلبوم می باشد که با توجه به استقبال مخاطبان از ترکهای بیس دار (هاوس و ترنس) وی، احتمالا آلبوم وی در چنین فضایی خواهد بود‌.

آهنگ محسن ابراهیم‌ زاده,آهنگ‌های محسن ابراهیم‌ زاده,آهنگ جدید محسن ابراهیم‌ زادهتک آهنگ محسن ابراهیم‌ زاده

تک آهنگ‌های محسن ابراهیم‌زاده

جدیدترین آهنگ‌های محسن ابراهیم‌ زاده

-گل پونه

- سیم آخر

- بی قرارم

- عاشق شدن

- دونه دونه

سال ۱۳۹۶

- تیمار

- چی شد

- بهونه پُره

این دل رفت    

- درد دل

- شبهای دیوونگی

- پای ثابتم

- غلاف

- شبگردی

- کجایی

- برداشت رفت    

- عزیز کی بودی    

- امشب

- تولدت

سال ۱۳۹۵

- سال نو    

- دورهمی    

- کار دل    

- تا ابد    

- بوی بارون    

- قهرمان بی ادعا (آتش سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو)     

- مگه داریم    

- چقدر زود    

- بازم برف    

- تموم کن برو    

- ارباب عاشقی    

- دِلِ مو    

- آشوب    

- ممنونم    

- تو بگو    

- گلایه    

- از سر عادت    

- تب    

سال ۱۳۹۴

- دنیا مال منه    

- بارون    

- نیستی    

- عشق من    

- عشق سر راهی    

- شاه منی    

- هفتاد و دو سردار    

- میدونی    

- آروم آروم    

- حق داری    

- بندر    

- خداحافظ    

- منو دلتنگی    

- هواخواه توام    

- برگرد    

- کی میدونه

سال ۱۳۹۳

- تنهایی    

- بی وفا    

- نگو نه    

- خواهش    

- بی اندازه

- دوست دارم(فیت مصطفی مومنی)

سال ۱۳۹۲

- مناجات    

سال ۱۳۹۱

- هنوزم    

همچنین وی بیش از۱۰ ترک دیگر نیز خوانده است. مانند:کویر،خانومی،یادته،عزیزم و.......

اجرای محسن ابراهیم‌ زاده,محسن ابراهیم‌ زاده در استدیوم آزادی,عکس‌های محسن ابراهیم‌ زادهاجرای محسن ابراهیم‌زاده در استدیوم آزادی

مهدی کرد و محسن ابراهیم‌زاده,ماشین محسن ابراهیم‌زاده,عکس‌های محسن ابراهیم‌زادهمهدی کرد و محسن ابراهیم‌ زاده

محسن ابراهیم‌زاده,بیوگرافی محسن ابراهیم‌زاده,عکس‌های محسن ابراهیم‌زادهعکس جدید محسن ابراهیم‌ زاده

محسن ابراهیم‌ زاده,بیوگرافی محسن ابراهیم‌ زاده,عکس‌های محسن ابراهیم‌زادهکنسرت محسن ابراهیم‌زاده

کنسرت محسن ابراهیم‌ زاده,بیوگرافی محسن ابراهیم‌زاده,عکس‌های محسن ابراهیم‌زادهمحسن ابراهیم‌ زاده در کنار مهدی کرد

محسن ابراهیم‌ زاده,بیوگرافی محسن ابراهیم‌زاده,عکس‌های محسن ابراهیم‌زادهمحسن ابراهیم‌زاده و مهیار کرد

همسر محسن ابراهیمزاده,بیوگرافی محسن ابراهیم‌ زاده,عکس‌ جدید محسن ابراهیم‌ زادهمحسن ابراهیم‌ زاده

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 624
  • 55
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
مطالب پیشنهادی,وبگردی
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۲۴۱
در انتظار بررسی: ۳۰۶
غیر قابل انتشار: ۳۰۹
جدیدترین
قدیمی ترین
سلام محسن جان خیلی دوست دارم دمت کرم عالیییییییییییی محسن جان آهنگاتو خیلی دوست دارم به شدت عاشق ماشقتم
سلام اقاى ابراھىم زادھ امىدوارم ھر جا کھ ھستىن حالتون خوب باشھ من ىک دخترھ محسنى ھستم تا ابدو ىک روز
عاشقتممم وخیلی اهنگاتو دوس دارم و امیدوارم هر جا ک هستی همیشه بدرخشی و خیلی دوس دارم دوباره از نزدیک تو رو ببینم ....با ارزوی بهترین ها
من واقعا آهنگاتو دوست دارم
سلــــــــام مــــــــحســــن جون صدات عالیه عزیــ ز دل
محسن دوست دارم خیلی خیلی یک روز میخام ببینمت
سلام من مبینا محسن نژاد هستم وتو را دوست دارم و میخوام مثل شما یک خواننده بشم من متولد سال دو از دهم دی هزارو سیصد و هشتاد و هفت هستم
خجالت بکش همه این چیز هایی گفتی نداره رو دو برابر داره
اهنگات عالیه مرسی
سلام محسن جون اهنگات خیلی تو دل برو هست من خیلی دوست دارم عزیزم عاشقتم نفس من خودت و دوست دارم خیلی قشنگی عشقم هم از قیافه هم از تیب
به قول خودت امضای خدا پای تکتک ارزوهات
نمیدونم چی بگم من عاشق اهنگ دوست دارم صداتون خیلی بهتون میاد دوست دارم یه روزی شما را از نزدیک ببینم کنسرت تماشا کنم از نزدیک
خیلی خوب می‌خونی محسن جان آرزویی بهترین هارو برات دارم دوست دارم از نزدیک ببینمت ♥️
عشقی عشق❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
سلام خوبی آقا محسن من دوست دارم تو را ببینم
سلام خوبی آقا محسن م...
منم دوست دارم
ببخشیدراسته که میگن محسن ابراهیم زاده براهمیشه رفته کانادا
ببخشیدراسته که میگن ...
نه ایران است
تنها مورد خوبت محسن صداته که ای ول داره وگرنه قیافه که نداری بماند که قدتم کوتاه یه فکری به حال قدت بکن محسن کوتوله
تنها مورد خوبت محسن ...
همه چیز ب دل ادمه بعدشم ما همینجوری دوسش داریم
تنها مورد خوبت محسن ...
همه این چبز هایی گفتی نداره رو دو برابر داره چشم نداری ببینی
من نمیدونم چرا بعضی ها یجوری میگن ما از محسن ابراهیم زاده خوشم نمیاد انگار محسن ابراهیم زاده افتاده دنبالشان میگه تورو خدا منو دوستم داشته باش ☆ خودمون عاشقتم *♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ اینقدر بدرخش چشم بعضیها دراد
عشقه
عاشقتم خیلی خوبه مرسی
مگه بهتر از تو داریم عالییی هستی ارزوت ارزومه
محسن خیلی عشقه
محسن جون من عاشقتم تو برای من بهترین هستی.عاشقتم عزیزم نفسم من اگه بهم بگن یه روز دیگه می مییری فقط دوست دارم تو رو از نزدیک ببینم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
تو بینظییرییی..امیدوارم همیشه بدرخشی و در اوج باشی مهربوووونه خوش صداااا
من نمی دونم عجیب از این خواننده بدم میاد
من نمی دونم عجیب از ...
زورت نکردن ک خوشت بیاد محسن انق طرفدار ک نیازی ب شماها نداره
من نمی دونم عجیب از ...
مگه بهت چیکار کرده
حالم خوب است اما با صدای تو بهتر می‌شود
هرچی که بگم کمته هرچی ازت تعریف کنم بازم کمه دوست دارم محسن جون امیدوارم همیشه درکارهات موفق باشی
عشقی محسن میمیرم برات هرکی میگه بده با من طرفه . عاشقتم.
عشقی محسن میمیرم برا...
من میگم بده می خوای نثلا چی کار کنی؟
عاشق آهنگاتو خودتم محسن جونم خیلی دوست دارم هر کی نظرش منفی با آهن گات بامن طرفه
اقا محسن خیلی دوست دارم عاشقتم تا ابد دوست دارم واسه یک بارم که شده به کنسرتت بیام
اقا محسن یدونست اونم واسه نمونست
عالی بود
عالییییییییییییییییییییی
خیلی عالی جذاب صدای عالی دیقه چی بگم
هیچ کلمه ای در وصفت نیس فقط میتونم بگم بهترینی یدونه❤
هیچ کلمه ای در وصفت ...
خیلی عالی
عاشقتم آقای ابراهیم زاده خیلی آهنگ هاتون رو دوست دارم
محسن جون عاشقتم خیلی دوست دارم من همه ی شعراتو دوست دارم عاشقتم
بعترین خواننده در دنیایی
منو دوستم چندین تا کلیپ درست کردیم ای کاش میشد ب ی راهی برای آقای ابراهیم زاده فرستاد
من خیلی دوسش دارم یه عشق که میگن اینه محسن. خودمونی شدما
قربونت بشم محسن جونم عاشق ماشقتم ♥♥♥♥♥♥♥♥♥
قربونت بشم محسن جونم...
خیلی خوب میخونه بهترین خواننده ی دنیاست
خیلی خیلی دوست دارم‌محسن ابراهیم زاده عزیزم
عاشقتممم
عاشقتممم...
خیلیجذابی
محسن ابراهیم زاده خیلی دوستت داریم
دیونه محسن ابراهیم زاده
محسن جون عالی
خیلی عالیه من که دیونش
بهترین صدا و بهترین خواننده ای که تاحالا تو عمرم دیدم .امیدوارم که همیشه بدرخشی محسن جان!I love you so much
محسن جون نفسی من خیلی دوست دارم گلم میمیرم برات نفسم عشقی عشقو
آقا محسن خیلی دوست داشتنی هستید من همیشه شب موقع خواب وقتی به شما فکر می کنم خوابم می بره
آقا محسن خیلی دوست د...
بله همینجوره منم وقتی به عشق جان فکر میکنم خوابم میبره
محسن عاشقتم
محسن عاشقتم ...
منم عاشقتن
منم عاشقتن...
خیلی قشنگ میشی با اون مو های فرفریت
بابا دیوونه تم چشم من افتاد به چشمای تو خیلی آرامش داره دنیای تو
سلام
سلام محسن اینا رو اصلا میخونه العان کجاست وا قصد چسارت نداشتم
واقعا عالی واسه هنینه که طرفدارشه منم طرفدارشم♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
خیلی ممنون از شعر های خوابم
سلام محسن جان دیوونتم
چرا داری چاق میشی؟
چرا داری چاق میشی؟...
از عوارض قرنطینه اس دیگه
سلام محسن جان دوست دارم داداشی
محسن خیلی عااااااالی هستی امیدوارم بیشتر بدرخشی
محسن جون عشق ترینی که عاشقتم
محسن ابراهیم زاده عاشقتم دوست دارم یه عالمه
محسن ابراهیم زاده عا...
صدای عالی داره
چشای تودلرباست دل منم اهن رباست مغناطیسی ترین نگاهای دنیامال ماست دوست دارم باافتخارمحسنی ام
سلام من یکی از ترفدار های دو آتیشه ی شما هستم و ۱۲ سالم است❤❤❤❤❤❤❤
محسن عاشق ماشقتم
محسن جون عاشقتم
محسن عاشق ماشقتم ❤
محسن جان سلام امیدوارم همیشه در هر جایی که هستی همین طور پایدار باشی بهت قول میدم که تا ابد توشتتم و با تمام وجودم میگم عاشق ماشقتم با افتخار محسنی ام
ارزومه یبار بیام کنسرتتون ولی نمیتونم ولی اهنگی نیست که خونده باشی و نشنیده باشم
سلام محسن جان تو بهترین دوستت دارم خیلی زیاد آنقدر تو خوبی که همه دوست دارن من خیلی خیلی دوست دارم اندازه اش خیلی زیاده همیشه زنده باشی می خواهم یک روز کنسرت تو بیام من تا ابد طرفدار تو می مانم
سلام محسن جان تو بهت...
محسن جووون احساس ات خیلی خوبه دوست دارم همیشه موفق باشی من خیلی نزدیکتم
محسن جون خیلی دوست دارم امیدوارم همیشه سالم باشی
خیلی عالی بودمن که کیف کردم
محسن جون عشقی نفسم به نفست بنده دیگه بسه غمه چشماتو نبینم واسه من مقدسه به خدا توی تک تک لحظه هام به فکرتم عزیزم نزار همه دردامو من تو خودم بریزم و واقا من تورو عاشق طوری دوست دارم تو منو چی منم مثل دوست عزیزمون آرزو دارم بیام کنسرتت ولی نمیتونم چون فکر نمیکنم تا حالا آق قلا اومدی واس کنسرت اگه زحمتشو بکشی بیای صد در صد تضمین میکنم میام و تو با این کارت منو به آرزوم میرسونی دوستمم همینطور عشق ترینی عاشق ماشقتم فدات
منحصر به فردی خیلی دوستت دارم عاشقتم
از نظر من محسن ارزشش بیشتر از نزدیک ۲میلیون فالوور هست، محسن بهتریم صداهارو توداری دمت گرم، ما تا اخر عمر طرفتارت هستیم
از نظر من محسن ارزشش بیشتر از نزدیک ۲میلون فالوور هست، محسن بهتریم صداهارو توداری، انشاالله توی اینده موفق باشی ماتا اخر عمر طرفتارت هستیم، واقعا هیچ چیزی کم نداری محسن جون
بین تموم خواننده های دنیا فقط صدای توعه که به دلم میشینه.....عشق تو در دل طرفدارانت جاودانه خواهد ماند♡♡♡فدات بشم محسن جاننننننننن
خیلی ارزو دارم که بیام کنسرت شما ولی حیف هیچ وقت به ارزوم نمیرسم
فقط میتونم بگم عالیه حرف نداره
محسن عاشقتم نفسمی بخاطر ت ازدواج نکردم تا خدا چی بخاد عشقم بوس بوس ان شاالله بیای بیرجند
محسن عاشقتم نفسمی بخ...
عزیزم امیدوارباش منم مثل توام
محسن عاشقتم نفسمی بخ...
عزیزم حتی اگه شما تاآخر عمرت ازدواج نکنی، بازم نمیتونی با اون ازدواج کنی
محسن عاشقتم نفسمی بخ...
والا عزیزم محسن کسی نیس که بخاد با شما ازدواج کنه ازدواج با اونو از کلت بنداز بیرون ا
محسن ابراهیم زاده خیلی خیلی خوب میخوانی دمتگرخیلی عشقی عاشقتم نفسی بخدا
منحصربفردی محسن عاشقتم
منحصربفردی محسن عاشق...
وقتي بچه مشهد ديگه حرفي نداره
کسی بجز من نویتونه عاشق محسن باشه اهنگاشم عالی نیست خیلی عالیه محسن عاشق ماشقتم
کسی بجز من نویتونه ع...
عزیزم خیلی ها عاشق محسن هستن فقط شما نیستی
سلام.زیبا وجذاب میخونی.دمتگر
سلام.زیبا وجذاب میخو...
خیلی عالیه عشق کردم
سلام من ارزو دارم که فقط فقط فقط بیام کنسرت شما فقط همین ارزومه
باسلام اهنگاتون عالییییییییییییییییه موفق باشید مازنجانیا خیلی دوست داریم دراین شهرهم کنسرتی داشته باشید
آهنگات حرف نداره عالییییییییییی
من آهنگ هاتونو خیلی دوست دارم ودوست دارم که امسال بیاید بوشهر
نفس کی بودی تو قلبم،عمرم،عشقم
محسن اهنگات عالیه عاااااااشقتم
محسن ابراهیم زاده عاشق تم
محسن جان اهنگات عالیه عااااشقتممم
اهنگ های آقا محسن نثل خودش عالیه
اهنگ های آقا محسن نث...
سلام سلام عزیزم
سلام سلام عزیزم ...
سلام آقای محسن من عاشق آهنگاتم
اهنگ های اقا محسن مثل خودش عالیه
مثل همیشه عالی هستید
مثل همیشه عالی هستید...
عاللللی
سلام محسن جان من خیلی آهنگ های شمارو دوست دارم موفق باشی
عاشقتم محسن ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
آقای ابراهیم زاده از اهنگ های خوبتون بسیار متشکرم خواهشا در شهر هایی که اجازه کنسرت نمی دن کنسرت بزارین . مرسی از شما
اقای محسن ابراهیم زاده ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤عاشق ماشقتمممممممممم.
محسن همیشه عالی هستی عاشق ماشقتم
اقا محسن عالی بودی هستی و خواهی بود دیوونتم همیشه بدرخشی
اهنگاتون واقعا عالیه عاشقتونم
عشقم محسن
عاشق ماشقتم لاناتیییییییییییی. الانم دارم بیقرارم گوش میدممممممم
عالی بود.. ممنوووووووون... محسن جوووووووون حرف نداری عشــــ❤ـــق ترینی ک عاشق❤تم
عاشقتم بی نظیری بهترینی
عاشقتم بی نظیری بهتر...
محسن ابراهیم زاده عشق منی تو خیلی خوبی من حسن هستم وبزرگترین طرفطارت عشقمی
من همه اهنگ هاتونو گوشددم وراضی هستم
محسن جان دمت گرم
عالیه
عالیه...
من عاشق شما هستم
من عاشق شما هستم...
شمایی آقای محسن
شمایی آقای محسن ...
عاشقتونم مرسی ازاهنگاتون
من همه ی آهنگهاتو دوست دارم
محسن من همه ی آهنگاتو حفظم شاید مثلا یکی یا پنجتا باشه
محسن جان صدات عالیه امید وارم همیشه موفق باشی❤❤❤
محست جان من همه اهنگ هاتودوست دارم همیشه موفق باشی
من عاشقتم محسن یعنی همه دوست دارن تو بی نظیری
محسن جان من خودم ۷ ساله تو کار موسیقیم و گیتار میزنم الان ۱۶ سالمه امیدوارم یه روزی مثل شما بشم . محسن جان من طرفدارتم دوست دارم ❤
میدونی از صدات متنفرم
میدونی از صدات متنفر...
یعنی خیلی تتلو قشنگ میخونه اگه آهنگای اون تتلو گوش کنی چی میگی
میدونی از صدات متنفر...
خب گوش نده کسی زورت نکرده که
میدونی از صدات متنفر...
منم از تو متنفرم
میدونی از صدات متنفر...
بی سلیقه
بنازم محسن جووون عشق مایی داداش
عشق محسن جون
صداتون عالیه♥️♥️♥️امیدوارم همیشه موفق باشی محسن جان
صداتون عالیه♥️♥️♥️ام...
اره خوب لینو همه میدونن ک محسنی عالیه
صدات خیلی عالیه محسن جوووووون تو عالی هستی امیدوارم همیشه موفق باشی
عاشقتم با اون صدای گوگولیت محسن جوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون
صداش عمر تا اخر عمرم طرفتارشم
خیلی دوست دارم محسن جان❤امید وارم به هرچی میخواهی برسی
عاشقتم واست میمیرم محسن عزیزم
تو بهترینی❤❤❤❤❤
با افتخار فراوان محسنی ام
سلام من خیلی صدای محسن جووووون رو دوست دارم
عاشقتم محسن جونممممم
واقعاشبی که اومدی بیرجند ترکوندی عاشقت هستم و میمونم تا همیشه محسن جوووووووووووووووووون
عاشقتم محسن جون منمیه مشهدی ام وپرسپولیسی من واقعا یکی از ارزو هام اینک بیای مشهد وکنسرت اجراکنی
عاشقتم محسن جون منمی...
مشهد نمیشه جون یه شهر مذهبی و زیارتیه شما باید بیاین تهران یا جاهای دیگه!
محسن عشقه
خیلیییییبیییی دوست دارم محسن
عاشقتم محسنی ام
من عاشق آهنگ های ایشون هستم بخدا فقط محسنو عشقهههههه
من عاشق آهنگ های ایش...
من عاشق آهنگ های محسن ابراهیم زاده
محسن عشقه و تا اخر هم عشق میمونه محسن عزیزم خیلی دوستت دارم من یه دختر عاشق رنگ قرمزم و همین طور پرسپولیسی هستم
محسن عشقه و تا اخر ه...
این لنگ چیه همه میگن ما باافتخار لننننننننگ هستیم
محسن عشقه و تا اخر ه...
من همیشه محسنو دوست دارم ولی نمیدونم چرا توی شهر ما کنسرت اجرا نمیکنن از این من خیلی ناراحت هستم وگر نه مشکله دیگه ای ندارم
وقتی که قلب سنگ تو راهم شکافتم چشم برای دیدن خون ناامید بود تقصیر عشق نیست خدا شاهد است.....
من خیلی خوشحالم که تا حالا ۹ بار خوابتونو دیدم عشششششششقی عشق
من خیلی خوشحالم که ت...
خب منم خوابشو دیدم چی شد بیشتر از تو
من خیلی خوشحالم که ت...
ایول بازم تو من اگه به شب هم ببینم سجده شکر به جا میارم
آقای محسن ابراهیم زاده عشقی پنهان است خدا کنه روزی هم زنگ ما رو جواب بده الهی امین
آقای محسن ابراهیم زا...
کسی هست شمارشونو بدا؟
واقعا
واقعا...
خیلی صداش قشنگه البته تو بعضی اهنگاش
اصلا هم عشق نیست بیریخته
اصلا هم عشق نیست بیر...
بیریخت قیافته
اصلا هم عشق نیست بیر...
خب منم گفتم فقط طرفدار صداشم توچیکار ریختش داری
اصلا هم عشق نیست بیر...
بی ریخت خودتی
بی ریخت خودتی...
منم عاشقشم همه آهنگ های ایشون رادوست دارم
اصلا هم عشق نیست بیر...
بیریخت خودتی
اصلا هم عشق نیست بیر...
بیریختم حودتتتتتتتتت
اصلا هم عشق نیست بیر...
ادما سعی میکنن اون صفت بدی رو که دارن به بقیه نسبت بدن ببین پس خودت چی هستی
ادما سعی میکنن اون ص...
قررربون دهنت
محسن یکی یکی یدونه منه آرزوم اینه حداقل خوابش و ببینم
محسن یکی یکی یدونه م...
میبینی غصه نخووووووووور
محسن عالیه
محسن عشقه
محسن جون عاشقتم ای کاش تو بلبل هم میذاشتی خیلی دوستت دارم....
خیلی ماهی اقای ابراهیم زاده منم دوست دارم ببینمتون
محسن یه دونه ای
محسن خیلی دوست دارم به اندازه ی هفت دریا...
محسن جان عاشق ماشقتم
الان واقعا آقای ابراهیم زاده اینارو میخونه؟؟؟؟؟
الان واقعا آقای ابرا...
محسن عشقی آقا من برات میمیرم قربون چشمات
الان واقعا آقای ابرا...
دهنتو میبندی یا بیا..
اصلا هیشکی مثل محسن جون پیدا نمیشه
اصلا هیشکی مثل محسن ...
من محسنو خیلی دوست دارم آرزو دارم که ببینمش
من محسنو خیلی دوست د...
منم آرزو دارم ببینمش پس درکت میکنم
منم آرزو دارم ببینمش...
منم ارزو دارم ببینمش
من محسنو خیلی دوست د...
منم حمینتور من تو کنسرت دیدمش
منم حمینتور من تو کن...
خوش به حالت که دیدیش
اصلا هیشکی مثل محسن ...
چون برسبلیسی هست دوسش ندارم
چون برسبلیسی هست دوس...
هرکی پرسپولیسی نباشه آدم نیست یعنی حسابی *هست
من همه اهنگ هاتو دوست دارم خودتم دوست دارم
دوستت دارم محسن عاشقتم
محسن تو فدایی داری الهی من فدات شوم خیلی عاشق عاشقتم قربونت برم الهی وای که چقدر تو ماهی من ما و ستاره میخوام چی کار من تو رو میخوام که همه زندگیمی
اغا شما خسته نمیشی انقد جذابی
اغا شما خسته نمیشی ا...
واقعا
محسن ابراهیم زاده دددددددددددووووسسسسسسست دارم
محسن ابراهیم زاده دد...
می خواست ببینه فضولش کیه
می خواست ببینه فضولش...
تو ساکت شی بهتر نیست
اصلا هیشکی مثل شما پیدا نمیشه
عاشقتم محسن جون
سلام اهنگ جدیدتون رودوست داشتم
عاشقتم محسن
عاشقتم محسن
واقعا کسی مثل تو نیست عشقی
من عاشق تو و شعر های تو هستم
محسن خیلی دوست دارم... به‍ اندازه‍ ی دریای بی انتها....
محسن خیلی دوست دارم....
سلام
من عاشقتم محسن جوووووون
سلام مز خواستم بهتون بگم یکی شیبیه شما پیدا شده هیلی شبیه هم هستید اما خواننده نیست اسمش وحید هست
سلام لطفا آهنگی از پرسپولیس بخوانید ماازطرفداران شما هستیم
شما خیلی عالی هستید لطفا آهنگی از پرسپولیس بخوانید ماازطرفداران شما هستم
شما خیلی عالی هستید ...
اره واقعا من نه اهل موسیقی بودم نه فوتبال ولی بادیدن اقا محسن عاشق ایشون و موسیقی و پرسپولیس شدم
شما خیلی عالی هستید ...
عاشقتم محسن
سلام من یکی از طرفدارای پاریس تون هستم وبراتون ارزوی موفقیت میکنم ویکی از آرزو هام اینکه از نزدیک ببینمتون عاشق تونم
کحممممحسن جان عشقم بخدا حرف نداری فرشتم ۱۵ س
من طرفدارتون هستم ودعامیکنم که بیشتر از همین الان پیشرفت کنید
محسن جان عاشقتم خیلی خیلی دوست دارم با اینکه ۱۳سالمه و ازت دورم ولی از ته قلب بوسه رو برات میفرستم
آقای ابراهیم زاده عالی مثل همیشه منودوستام ازطرفدارهای دوآتیشه شماهستیم
محسن عالی هستی
س.محسن جان هم دوستون داره حسودیم میشه
عالی
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش