جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
کد مقاله: ۹۹۰۲۰۰۰۰۱

بیوگرافی یکتا ناصر (+عکس همسر و فرزندش)

یکتا ناصر,بیوگرافی یکتا ناصر,عکس یکتا ناصریکتا ناصر
یکتا ناصر متولد آبان ۱۳۵۷ در تهران و هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. او در دبیرستان رشته ی تجربی را گذرانده و در دانشگاه رشته ی تحصیلی اش مهندسی محیط زیست بوده است.پدر یکتا ناصر افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادرش خانه‌دار است.یکتا ناصر همسر منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه نویس سینمای ایران است.

چکیده ای از "بیوگرافی یکتا ناصر" :

زمینه فعالیت:سینما، تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد:۱۲ آبان ماه ۱۳۵۷

محل تولد:تهران، ایران

شغل:بازیگر

سال های فعالیت:از سال ۱۳۷۶ تاکنون

همسر:منوچهر هادی

فرزندان:سوفیا

مدرک تحصیلی:فارغ التحصیل رشته محیط از دانشگاه آزاد اسلامی

بیوگرافی یکتا ناصر,یکتا ناصر,عکس یکتا ناصر عکس های یکتا ناصر

بیوگرافی یکتا ناصر :

یکتا ناصر در ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در تهران متولد شد. پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادرش خانه‌دار است. فرزند دوم خانواده است و یک خواهر بزرگ تر به اسم نیکتا و یک برادر کوچکتر از خود دارد. خواهرش نیکتا در رشته عکاسی تحصیل کرده است و به تازگی در سینما فعالیت می کند.

یکتا ناصر به علت علاقه به بازیگری به چند دفتر سینمایی مراجعه کرد و در تست انتخاب بازیگر شرکت کرد که در آخر در سال ۷۶ برای بازي در مجموعه تلویزیونی گل های کاغذی انتخاب شد.

زندگی خصوصی یکتا ناصر,یکتا ناصر,بیوگرافی یکتا ناصراستایل یکتا ناصر

یکتا ناصر پس از بازی درسریال گلهای کاغذی، کماکان فعالیتهای خویش را ادامه داده و در چند مجموعه تلویزیونی دیگر نیز بازی کرد؛ تا اینکه در سال ۱۳۸۰ با ایفای نقش در فیلم ساقی رسماً فعالیت خود را در سینما آغاز نمود. او در این مدت وارد دانشگاه نیز شد و در رشته محیطزیست مشغول به تحصیل گردید.

یکتا ناصر,یکتا ناصر و منوچهر هادی,بیوگرافی یکتا ناصریکتا ناصر و منوچهر هادی

یکتا ناصر پس از این کار مجموعه تلویزیونی در سریال “عید آن سال ها” به کارگردانی سعید ابراهیم فر بازی کرد. بعد از این سریال در دانشگاه پذیرفته شد و مشغول تحصیل در دانشگاه شد.

یکتا ناصر,هنرپیشه زن سینمای ایران,زندگینامه یکتا ناصر تصاویر جدید یکتا ناصر

در سال ۷۶ که مسیر و سلیقه ی سینمای ایران تغییر کرد و بسوی جوانگرایی و جوان پسندی رفت، یکتا ناصر که از قبل زمینه ی حضور در سینما را داشت ترجیح داد به درس های دانشگاه بپردازد! در این سالها موجی از جوانان بصورت فراگیر وارد سینما شدند و آن هایی که استعداد داشتند خود را نشان دادند و آنهایی هم که استعداد نداشتند این فرصت را بدست آوردند تا در چند پروژه خوب خود را مطرح کنند ولی در این میان تنها کارهایی برای یکتا پیش آمد که خيلي سبب مطرح کردن این هنرپیشه نشد( از جمله :پدر خوانده – شب چراغ) این روند کار تا سال ۷۹ ادامه داشت…. تا اینکه در سال ۷۹ تغییر تقدیر و سرنوشت یکتا به دست حمید لبخنده با کار تلویزیونی( با من بمان) رقم خورد.

یکتا ناصر در هیچ کلاس بازیگری شرکت نکرده ولی بازی در سریال ” با من بمان ” به کارگردانی حمید لبخنده و راهنمايي ها و نکاتی که این کارگردان به او یاد داد سبب گردید که ديگر به کلاسهای بازیگری فکر نکند و چنانچه خلعی در این باره دارد با مطالعه پر کند.

نکات جالب درباره یکتا ناصر :

۱- تیم مورد علاقه اش پرسپولیس است.

۲- او مهربان است ولی در برخورد اول بسیار جدّي و سرسخت بنظر می آید.

۳- دوست صمیمی اش آرام جعفری است.

۴- زودرنج است ولی بنظر خودش این زودرنجی بخاطر شغلش است که ناخوداگاه حساس و نکته بین تر می کند.

۵- در بین خوانندگان هم محسن چاوشی، علیرضا قربانی و سالار عقیلی را خيلي دوست دارد.

یکتا ناصر,عکس یکتا ناصر,بیوگرافی یکتا ناصرجدیدترین تصاویر یکتا ناصر

ازدواج یکتا ناصر:

یکتا ناصر همسر منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه نویس سینمای ایران است. آنها در ماه اسفند سال ۱۳۹۴ با هم ازدواج کردند، این زوج صاحب فرزند دختری به اسم سوفیا هستند.

مراسم ازدواج یکتا ناصر و منوچهر هادی,یکتا ناصر و همسرش,یکتا ناصرازدواج منوچهر هادی و یکتا ناصر
یکتا ناصر,جشن عروسی منوچهر هادی و یکتا ناصر,یکتا ناصر و همسرشجشن عروسی منوچهر هادی و یکتا ناصر

ماجرای آشنایی و ازدواج یکتا ناصر و منوچهر هادی:

یکتا ناصر ماجرای آشنایی و ازدواجش با منوچهر هادی را روایت کرد:

آشنایی ما پیچیده است سر یک پروژه ای به خاطر بی‌نظمی که پیش امد با هم قهر و دعوا داشتیم. پس از ادامه فیلم رابطه ادامه پیدا کرد و منوچهر به من گفت که قصد ازدواج داره و منم بهش خندیدم و یکم جا خوردم ولی بعد متوجه صداقت و روراستی منوچهر شدم و این سبب شد که به پیشنهادش پاسخ مثبت بدم.

یکتا ناصر از چگونگی زندگی با یک هم کار کارگردان می گوید:« یک بخش خوب دارد و یک بخش بد. بخش خوب آن این است که خیلی بهتر درک می شوی. خب حتما در حوزه حرفه ای هنگامی که یکی هم جنس خودت وجود داشته باشد، شرایط بهتری خواهی داشت. از جنبه ای دیگر خوب نیست. به دلیل آن که در حرفه ما اگر یکی از دو طرف اهل این کار باشند، کافی است. برنامه ریزی در این وضعیت خيلي سخت می شود. زمانی که هردوی ما سرکار باشیم به هیچ وجه نمی توانیم برنامه درستی برای اوقات بی کاری مان تعیین کنیم. چه بسا اکنون برای عید نمی توانیم هیچ برنامه ای داشته باشیم چون یا من سر کار هستم یا آقای هادی. باوجود همه ی این ها خودم دوست داشتم که اگر کسی وارد زندگی من می شود از همکاران خودم و اهالی سینما باشد.»

یکتا ناصر,منوچهر هادی و یکتا ناصر,زندگینامه یکنا ناصریکتا ناصر و همسرش

منوچهر هادی اضافه کرده است :ما حین همکاري مداوم در سه فیلم مختلف با هم آشنا شدیم و همین آشنایی ازدواجمان را رقم زد. در این رابطه منوچهر هادی ابراز داشت:مهمترین اتفاق زندگی من در سال ۹۴، آغاز زندگی با یکتا ناصر بود که در روز پنج شنبه ۲۰ اسفند ماه این عمل انجام شد. از این بابت خوشحالم چراکه امید من در زندگی با این کار بیشتر شد.

یکتا ناصر نیز در خصوص ازدواجش با منوچهر هادی خاطرنشان کرد:روزهای خوبی را پشت سر می گذارم و حسم نسبت به این ازدواج، مثبت است. پایان سال ۹۴ و شروع سال ۹۵ با این اتفاق مهم در زندگی من و منوچهر هادی رقم خورد و امید دارم همه چیز خوب پیش برود.

بیوگرافی منوچهر هادی همسر یکتا ناصر:

بیوگرافی منوچهر هادی,یکتا ناصر,یکتا ناصر و همسرشمنوچهر هادی و یکتا ناصر

منوچهر هادی در سال ۱۳۵۱ در تهران به دنیا آمد.وی درسال ۱۳۶۳ درجنگ ایران وعراق پدرش را ازدست دادو بعد از دریافت دیپلم در رشته الکتروتکنیک پا به عرصه هنر گذاشت. و تجربه هایی چون بازیگری، دستیاری کارگردان و تدارک را از سر گذراند.

گفتگو با یکتا ناصر :

تجربه مادری یکتا ناصر

مادر بودن خیلی سخته ولی خيلي جذاب و لذت بخشه. وقتی که سرِ کار هستم فیلم و عکس های سوفیا را می بینم و حس های جدیدی را تجربه می کنم، خیلی به زندگی امیدوار شدم، خیلی بیشتر تلاش می کنم از خودم مراقبت کنم به خاطرِ دخترم.

یکتا ناصر,دختر یکتا ناصر,یکتا ناصر و دخترشدختر یکتا ناصر

کلا جون دوست تر شدم، تلاش می کنم اتفاقی برام نیفته که دخترم بخواد سختی بکشه یا احیانا بخواد من و از دست بده. مثل تمامی پدر و مادرهای دیگه دوست دارم دخترم بهترین چیزها را تو زندگی تجربه کنه.

اینکه می گن ازدواج آدم و پخته و کامل می کنه واقعیت داره؟

فعلا برای من به دلیل این که تو زندگی خصوصیم آرامش دارم باعث میشه با تمرکز بیشتری اون کارهایی که بهش علاقه دارم را انجام بدم.

خجالتی بودن یکتا ناصر

این که مردم در خیابان تو را می بینند و به تو محبّت می کنند، حس لذتبخشی است البته من یک مشکل بزرگ دارم و آن خجالتی بودنم است. آن روزهای اول نمی دانستم هنگامی که مردم مرا می شناسند و به من نگاه می کنند باید چه کار کنم، باید من به آن ها سلام کنم یا آنها به من( می خندد)

زود رنج شدم

فکر می کنم حرفه آدم بالاخص بازیگری میتواند روی نحوه زندگی و شخصیت او تأثير بگذارد. این شغل خواه ناخواه آدم را حساس تر و نکته سنج تر می کند. فکر می کنم این زودرنجی را هم از شغلم وام گرفته ام

یکتا ناصر و دخترش,یکتا ناصر,یکتا ناصر و سوفیایکتا ناصر و دخترش

خیلی هم لاغر شدید!

من بخاطر حاملگی تونستم اون اندازه که دلم میخواد تو زندگیم لذت ببرم و غذا بخورم. سوسیس و چیپس و سیب زمینی و بستنی را خيلي دوست دارم.

دوران بارداری سوفیا خيلي بهم خوش گذشت و بعدش رژیم سختی گرفتم.

بارداری یکتا ناصر,یکتا ناصر,زندگینامه یکتا ناصر یکتا ناصر در دوران بارداری

خودجوش یا به دکتر مراجعه کردین؟

من بدون دکتر ۲۲ کیلو لاغر شدم. سعی کردم مثل قبلم غذا بخورم چون خيلي مراعات می کنم.

کاری که کردم و نمی گم برای این که خيلي بداموزی داره ولی هر کسی می تونه بدنش و طوری که لاغر و چاق می شود را بفهمد.

یکتا ناصر,حاملگی یکتا ناصر,دوران بارداری یکتا ناصردوران بارداری یکتا ناصر و خواهرش

حواشی ازدواج یکتا ناصیر و منوچهر هادی:

این زوج سینمایی بسیار کم حاشیه اند، اما انها در اولین سال گرد ازدواج شان درگیر حواشی از طرف رسانه ها شدند. هنگامی که سوفیا در نخستین سالگرد ازدواج شان متولد شد، رسانه های با تیترهای زرد سعی در ایجاد حاشیه داشتند.

یکتا ناصر و منوچهر هادی,یکتا ناصر,زندگی مشترک یکتا ناصر و منوچهر هادیبارداری یکتا ناصر

مهریه باورنکردنی “یکتا ناصر” از زبان همسرش :

منوچهر هادی در مصاحبه ای مهریه همسرش را اعلام کرد. منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه نویس سینما و تلویزیون ایران و همسر یکتا ناصر در مورد مهریه همسرش بیان کرد:مهریه همسرم یکتا ناصر فقط ۵ سکه بود.

یکتا ناصر,یکتا ناصر و همسرش منوچهر هادی,زندگی خصوصی یکتا ناصرمنوچهر هادی و یکتا ناصر

جوایز و افتخارات یکتا ناصر :

یکتا ناصر برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از سی و مین جشنواره فیلم فجر، برای فیلم« یکی می خواد باهات حرف بزنه»

تصاویر یکتا ناصر:

تصاویر یکتا ناصر,یکتا ناصر,بیوگرافی یکتا ناصر جدیدترن عکسهای یکتا ناصر

یکتا ناصر,دوران کودکی یکتا ناصر,عکس های یکتا ناصرکودکی یکتا ناصر

عکس های یکتا ناصر,پدر یکتا ناصر,یکتا ناصرپدر یکتا ناصر

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 21
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش