شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳
کد مقاله: ۱۴۰۲۰۳۰۰۵۱

بیوگرافی بیگ رامی؛ غول بدنسازی مصری

بیوگرافی بیگ رامیبیگ رامی
بیگ رامی که نام اصلی وی ممدوح محمد حسن السبیعی می باشد یک بدنساز حرفه ای اهل مصر است که اکنون در دبی اقامت دارد. بیگ رامی به دلیل جثه بزرگش شناخته شده است و عناوین متعددی را در مسابقات بدنسازی در سراسر جهان به ارمغان آورده است.

چکیده ای از بیوگرافی بیگ رامی:

نام کامل: ممدوح محمد حسن السبیعی

تاریخ تولد: ۱۶ سپتامبر ۱۹۸۴

محل تولد: بلطیم، کفرالشیخ، مصر

شهرت: بیگ رامی

حرفه: بدنساز حرفه ای

شروع فعالیت: از سال ۲۰۰۳ تاکنون

زندگینامه بیگ رامیبیوگرافی بیگ رامی

بیوگرافی بیگ رامی:

ممدوح محمد حسن السبیعی که با نام مستعار بیگ رامی شناخته می شود در ۱۶ سپتامبر ۱۹۸۴ در بلطیم، کفرالشیخ، مصر به دنیا آمد. این قهرمان آفریقایی تبار در زمان جوانی به کویت مهاجرت کرد و شغل ماهیگیری را درپی گرفت. او در همین کشور ازدواج کرد و تشکیل خانواده داد. بیگ رامی الگوی ورزشی خود را برادر بزرگترش معرفی می کند. در سال ۲۰۰۳ به دنبال حجم بزرگ عضله پرورش اندام و بدنسازی را انتخاب کرد. با افزایش فعالیت او در باشگاه، فیزیک بدنی اش روزبه روز بهبود پیدا می کرد به همین دلیل بسیاری از دوستانش وی را تشویق به شرکت در مسابقات می کردند. 

ازجمله بدنسازان موردعلاقه این ورزشکار می توان به دوریان یتس و ویکتور مارتینز اشاره کرد. بالاترین وزن مسابقاتی وی ۱۴۰ کیلوگرم بوده است.

ممدوح السبیعی قهرمانی دوباره مستر المپیا را نتیجه تلاش شبانه روزی خود می‌داند. مردم مصر تلاش شبانه روزی وی را با استقبال بسیار بینظیری هنگام ورودش به مصر پاسخ دادند. او یکی از محبوب‌ترین افراد مصر است.

بیگ رامی بدنسازدرباره زندگی بیگ رامی

آغاز فعالیت حرفه ای:

بیگ رامی در سال ۲۰۱۰ عضویت باشگاه اکسیژن کویت را به دست آورد. این باشگاه به دنبال برنامه های تمرینی و تغذیه حرفه ای، از بیگ رامی یک هیولا ساخت. بیگ رامی در این باشگاه زیرنظر دنیس جیمز فعالیتش را آغاز کرد. بدون شک فیزیک بدنی فوق العاده وی در ساخت مسیر موفقیتش بی تاثیر نبود. 

عکس های بیگ رامیبدنساز حرفه ای بیگ رامی

شرکت در مسابقات جهانی بدنسازی:

بیگ رامی مسابقات بدنسازی خود را در سال ۲۰۱۰ با شرکت در المپیای آماتور در کویت آغاز کرد و در رده فوق سنگین به مقام اول رسید.

او در سال ۲۰۱۲ در نمایشگاه IFBB New York Pro شرکت کرد و در رده فوق سنگین در جایگاه دوم قرار گرفت. سال بعد برای اولین بار در مسابقات مستر المپیا شرکت کرد و به مقام هشتم دست یافت.

این بدنساز مشهور در سال ۲۰۱۲ با قهرمانی در جام طلای کویت کارت حرفه‌ای خود را دریافت کرد. در همان سال هم به مقام قهرمانی مسابقات المپیا آماتور دست یافت. 

سال ۲۰۱۳ قهرمان مسابقات بدنسازی حرفه‌ای نیویورک شد. این موفقیت اولین قهرمانی وی در مسابقات حرفه ای محسوب می شد. شاید برای شما هم جالب باشد که فرزند دوم این ورزشکار شب قهرمانی اش در مسابقات حرفه ای نیویورک به دنیا آمد، به همین دلیل وی آن شب را یکی از بهترین شب های زندگی خود معرفی می کند. 

در سال ۲۰۱۷ توانست با شکست از فیل هیث به مقام نایب قهرمانی دست پیدا کند.

در کمال تعجب در سال ۲۰۱۸ او در مقالم ششم قرار گرفت.

در سال ۲۰۲۰ بلاخره توانست فیل هیث افسانه ای را شکست دهد و برای اولین بار مقام قهرمانی مستر المپیا را از آن خود کرد.

موفقیت های چشمگیر این ورزشکار در مسابقات مختلف سبب محبوبیت بسیار زیاد او در میان بدنسازان شده است. 

تصاویر بیگ رامیبیگ رامی؛ غول بدنسازی مصری

افتخارات بیگ رامی:

- در سال ۲۰۱۲ وی توانست در مسابقات المپیا آماتور مقام قهرمانی جام طلای کویت را از آن خود کند. 

- در سال ۲۰۱۳ وی توانست در مسابقات حرفه ای نیویورک مقام هشتم مستر المپیا را از آن خود کند. 

- در سال ۲۰۱۴ وی توانست در مسابقات حرفه ای نیویورک مقام هفتم مستر المپیا را از آن خود کند. 

- در سال ۲۰۱۵ وی توانست در مسابقات مسابقات EVLS  پراگ مقام قهرمانی آرنولد کلاسیک برزیل ، مقام نایب قهرمانی  را از آن خود کند. 

- در سال ۲۰۱۵ وی توانست در مسابقات آرنولد کلاسیک اروپا مقام چهارم را از آن خود کند. 

- در سال ۲۰۱۵ وی توانست در مسابقات مستر المپیا مقام پنجم را از آن خود کند. 

- در سال ۲۰۱۶ وی توانست در طرفدار  IFBB مقام قرمانی کویت را از آن خود کند. 

- در سال ۲۰۱۶ وی توانست در مسابقات آرنولد کلاسیک اروپا مقام نایب قهرمان را از آن خود کند. 

- در سال ۲۰۱۶ وی توانست در مسابقات مسابقات EVLS  پراگ مقام نایب قهرمانی  را از آن خود کند. 

- در سال ۲۰۱۶ وی توانست در مسابقات مستر المپیا مقام چهارم را از آن خود کند. 

- در سال ۲۰۱۷ وی توانست در مسابقات آرنولد کلاسیک اروپا مقام قهرمانی را از آن خود کند. 

- در سال ۲۰۱۷ وی توانست در مسابقات مستر المپیا مقام نایب قهرمانی را از آن خود کند. 

- در سال ۲۰۱۸ وی توانست در مسابقات مستر المپیا مقام ششم را از آن خود کند. 

- در سال ۲۰۲۰ وی توانست در مسابقات مستر المپیا برای اولین بار، مقام قهرمانی را از آن خود کند. 

- در سال ۲۰۲۰ وی توانست در مسابقات آرنولد کلاسیک مقام سوم را از آن خود کند. 

- در سال ۲۰۲۱ وی توانست در مسابقات مستر المپیا مقام قهرمانی مسابقه را مجددا به دست بیاورد. 

افتخارات بیگ رامیافتخارات بیگ رامی

مربی بیگ رامی:

تا سال ۲۰۲۰ مربی بیگ رامی دنیس جیمز آمریکایی بود اما بعد از شکست دادن فیل هیث توسط این ورزشکار، مربی را تعویض کرد و با چد نیکولز مشغول به تمرین شد. نتیجه این همکاری قهرمانی در مسابقات مستر المپیا بود. باید توجه داشت که بیگ رامی به مدت یک سال در هیچ مسابقه ای شرکت نکرد تا وارد مسابقات مستر المپیا شود. اکنون هم مدافع ساندوی قهرمانی مستر المپیا تحت نظر چد نیکولز تمرین می‌کند.

فعالیت های بیگ رامیعکس های شخصی بیگ رامی

ماجرای غیبت بیگ رامی از مستر المپیا:

بیگ رامی براساس آنچه برندون کوری عنوان کرده است بعد از افولی که در سال ۲۰۱۸ داشت و به مقام ششم مسترالمپیا افت پیدا کرد، از باشگاه اکسیژن جدا شد. درسال ۲۰۱۹ دقیقا چند هفته مانده به مسابقات مسترالمپیا، دچار شکستگی از نه چندان جدی از ناحیه سرشانه شد. چند روز مانده با برگزاری مسابقات برای شرکت در رقابت اعلام امادگی کرد اما مسئولین وی را به مسابقات دعوت نکردند. 

بسیار معتقد هستند این عدم دعوت به دنیال نداشتن حمایت اسپانسری مانند باشگاه اکسیژن بوده است. باشگاه اکسیژن کویت یک اسپانسر قهرمانی بزرگ جهانی است که تابه حال از ورزشکارانی مانند ناتان دی آشا، جرمی بوندیا، برندون کوری همچنین رولی وینکلار حمایت کرده است. این قهرمانان همیشه برای مسابقات مسترالمپیا شرکت داشتند. البته رولی وینکلار دوسال است که با افول شدیدی روبرو می باشد. 

عکس های اینستاگرامی بیگ رامیعکس های اینستاگرامی بیگ رامی

قد و وزن و سایز بدن بیگ رامی:

بسیاری معتقد هستند که قهرمانی بیگ رامی در مسابقات جهانی بدنسازی بسیار به سایز بدنی او مربوط است. در عصر جدید حجیم ترین بدنسازان دنیا، جثه بزرگ او جایگاه ارزشمندی را به خود اختصاص می دهد. وزن این ورزشکار در سال ۲۰۱۱ برابر با ۹۰ کیلوگرم بوده است که برای شرکت در مسابقات المپیا آماتور در سال ۲۰۱۲ این رقم را به ۱۳۰ کیلوگرم افزایش داد. 

قد این ورزشکار در حجیم دیده شدن این ورزشکار نقش بسیار زیادی داشته است، به طوری که او با قد ۱۷۸ سانتی متر جزء افراد بلندقامت در این ورزش محسوب می شود. 

بازوهای حجیم این ورزشکار بسیار زیبا و اصولی است، اندازه این قسمت نیز به ۵۶ سانتی متر می رسد که بسیار در این حوزه مدنظر است. 

بیگ رامی در طول دوران حرفه‌ای خود عناوین متعدد دیگری از جمله عنوان Arnold Classic Europe در سال ۲۰۱۳ و عنوان Arnold Classic USA در سال ۲۰۲۰ به دست آورده است. 

افتخارات بیگ رامیافتخارات بیگ رامی

زندگی خصوصی:

خارج از بدنسازی، بیگ رامی در چندین فعالیت بشردوستانه از جمله حمایت از موسسات خیریه کودکان و شرکت در برنامه های غذایی برای نیازمندان در کشور خود مصر شرکت داشته است. او همچنین پدر دو دختر است و در مورد اهمیت خانواده و ایجاد تعادل بین حرفه بدنسازی و زندگی شخصی اش صحبت کرده است.

جدیدترین عکس های بیگ رامیدرباره زندگی خصوصی بیگ رامی

در خاتمه، بیگ رامی یک بدنساز حرفه ای اهل مصر است که در دنیای بدنسازی رقابتی به موفقیت های بزرگی دست یافته است. او به دلیل جثه بزرگ و تعهد به تمرین و رژیم غذایی شناخته شده و عناوین متعددی را در طول دوران حرفه ای خود کسب کرده است، از جمله دو عنوان مستر المپیا. علیرغم موفقیت هایش، او همچنان متواضع بوده و به خانواده و تلاش های بشردوستانه علاقه زیادی دارد. 

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 9
  • 3
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش