چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۰۰۸۰۰۳۶

بیوگرافی بردیا سعادت بازیکن پشت خط زن والیبال (+ تصاویر)

بردیا سعادت,بیوگرافی بردیا سعادت,زندگینامه بردیا سعادتعکسهای بردیا سعادت
بردیا سعادت در نظر عموم به عنوان پدیده والیبال ایران می باشد. این بازیکن که در لیگ صربستان نامی به شهرت رسیده، توانست که در دیدار های اخیرش، نام خودش را بر زبان ها بیاندازد.

چکیده ای از بیوگرافی بردیا سعادت

نام و نام خانوادگی:بردیا سعادت

تاریخ تولد:۲۱ مرداد سال ۱۳۸۱

زادگاه:نورآباد ممسنی- استان فارس

سمت:بازیکن والیبال

پست:خط زن

قد:۲۰۷ سانتی متر

بیوگرافی بردیا سعادت

بردیا سعادت در تاریخ ۲۱ مرداد ماه ۱۳۸۱ در ارومیه دیده به جهان گشود و با قد ۲٫۰۵ متر در پست پشت خط زن، بازی میکند. وی در یک خانواده ۴ نفره که با اصالت و ورزشکار هستند، تربیت شده است. پدر این بازیکن، قبلا در تیم نوجوانان و امید ارومیه، والیبالیست بوده است. او غیر از خودش، یک خواهر کوچک تر دارد. همه ی عموهای این والیبالیست در زمینه والیبال فعالیت دارند.

تحصیلات بردیا سعادت,جوایز بردیا سعادت,افتخارات بردیا سعادتبردیا سعادت والیبالیست

تحصیلات بردیا سعادت

بردیا سعادت در رشته مهندسی معماری، فارغ التحصیل شده است.

ازدواج بردیا سعادت

بردیا سعادت تا به حال زندگی مشترکی نداشته و اینک مجرد است.

فعالیت های بردیا سعادت

بردیا سعادت وقتی که به سن ۹ سالکی رسید، یعنی از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را زیر نظر آقایان انوری و کارگرپیشه شروع کرد و آقای وکیلی به استعداد این بازیکن پی برد. بردیا سعادت برای نخستین بار به صورت حرفه ای در سال ۱۳۹۶ در باشگاه درنای ارومیه وارد شد. ایشان در تیم ملی نوجوانان و جوانان در سن ۱۷ سالگی عضو شد و بعد از گذشت یک سال یعنی در آبان سال ۱۳۹۸ با باشگاه خاتم اردکان قرارداد بست.

بردیا سعادت,بردیا سعادت اهل کجاست,تصاویر بردیا سعادتتصاویر بردیا سعادت

بردیا سعادت به عنوان جوان ترین لژیونر تاریخ در خرداد سال ۱۳۹۹ انتخاب شد و به تیم اوکی نیش صربستان در همان سال پیوست. او بعد از این که در این کشور بمدت یکسال فعالیت داشت، از لیگ سری آ ایتالیا و کره جنوبی با پیشنهاد رسمی مواجه شد. در نتیجه ایشان با باشگاه« سوان کپکو ویکستورم» کره جنوبی در تاریخ ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ قرارداد بست. مربی این تیم، دراگان کوبیس دستیار کولاکویچ سرمربی سابق تیم ملی ایران است

بردیا سعادت جوان ترین لژیونر والیبال ایران

بردیا سعادت به خاطر عملکرد خوبش در مسابقات والیبال توانست نظر تیم صربستانی را به خود جلب کند و در زمانی که ۱۸ ساله شد؛ به عنوان لژیونر در لیگ والیبال صربستان و تیم نیش و سوان کپکو ویکستورم شناخته شد. این بازیکن، لقب جوان ترین لژیونر تاریخ والیبال ایران را با حضور در لیگ والیبال صربستان و تیم نیش و سوان کپکو ویکستورم، از آن خود کرد. او پس از این که به ترکیب نیش پیوست، توانست به عنوان امتیاز آورترین بازیکن در طول سه هفته متوالی انتخاب شود.

قد بردیا سعادت,ازدواج بردیا سعادت,بیوگرافی بردیا سعادتبردیا سعادت بازیکن والیبال

بردیا سعادت می گوید:من صرفا بخاطر اهداف بزرگم، لژیونر شده ام. درواقع قصد دارم در والیبال به قله این رشته صعود کنم و امیدوارم که توانایی بازی در تیم های باشگاهی مطرح جهان را داشته باشم و پیراهن تیم ملی را با کسب تجربه و بالا بردن سطح بازی ام، بپوشم و برای تیم ملی، بهترین بازی ها را انجام دهم تا مردم ایران، شاد شوند.

تیم ملی بزرگسالان

ولادیمیر آلکنو در تاریخ ۵ فروردین ماه ۱۴۰۰ بردیا سعادت را به تیم بزرگسالان ملی ایران دعوت کرد و درحال حاضر به عنوان یکی از پشت خط زن های درخشان تیم شناخته میشود. پرش اسپک این بازیکن ۳/۵۵ متر و پرش دفاعش ۳/۲۸ متر است.

مهارت ها و ویژگی های بردیا سعادت

قدرت پرش فوق العاده بردیا سعادت از مهمترین ویژگی های او به شمار می رود. ارتفاع قدرت پرش این والیبالیست، ۱۴۵ سانتیمتر می باشد. طبق بررسی های ورزشی، قدرت پرش این بازیکن با نیشیدای ژاپنی برابری می کند.

زندگینامه بردیا سعادت,بیوگرافی بردیا سعادت,بردیا سعادت اهل کجاستعکس های اینستاگرامی بردیا سعادت

پاداش رهبر به بردیا سعادت

بردیا سعادت در تیم ملی زیر ۲۱ سال ایران در تابستان ۱۳۹۸ موفق به کسب نخستین عنوان قهرمانی جهان شد. معافیت از خدمت سربازی، پاداش رهبر به بردیا سعادت بود.

اوقات فراغت بردیا سعادت

انجام بازی های آنلاین از بیشترین اوقات فراغت بردیا سعادت با هم تیمی هایش محسوب میشود ، درحالیکه بخش دیگری از اوقاتش را صرف خواندن و تماشای فیلم و سریال میکند.

تیم های مورد علاقه بردیا سعادت

از تیمهای مورد علاقه بردیا سعادت در ایران می توان به تیم تراکتور آذربایجان و از تیمهای خارجی می توان به تیم بارسلونا اشاره کرد.

تصاویر اینستاگرام بردیا سعادت,عکس های بردیا سعادت,بیوگرافی بردیا سعادتتصویر بردیا سعادت بازیکن پشت خط زن والیبال

اظهارات بردیا سعادت در مورد دوری از خانواده

اظهارات بردیا سعادت درخصوص غم غربت و دوری از خانواده اش این چنین است:دوری از خانواده سختی های خاص خودش را دارد، ولی من حس غربت را از آن لحظه که عضو تیم ملی نوجوانان بودم، تجربه کرده ام. البته برای کسی که اهداف بزرگی دارد نباید دلتنگی مانعی بر سر راهش باشد. با توجه به اینکه در اردو های تیم ملی نوجوانان بمدت طولانی حضور داشته ام و همچنین به خاطر این که در باشگاهی خارج از شهر ارومیه که خانواده ام در آن سکونت داشتند؛ فعالیت داشتم، حس غربت را تجربه کرده ام. البته من هم گاهی وقت ها دلتنگ خانواده و کشورم می شوم؛ ولی اهداف یک بازیکن حرفه ای، نسبت به حس دلتنگی اش اولویت بیشتری دارد.

جوایز بردیا سعادت,افتخارات بردیا سعادت,عکس بردیا سعادتعکس از بردیا سعادت

شوخی با بردیا در فضای مجازی

یکی از کاربران توییتر درباره ی بردیا سعادت می نویسد؛ ظاهر بردیا سعادت، بیشتر به یک دانشجوی ورودی ۹۸ مهندسی معماری دانشگاه شریف شباهت دارد که هر ترم الف ئه و یکی دو ترم دیگه کارای اپلای اش به اروپا درست میشه تا یک بازیکن سرعتی توی والیبال!!!

قد بردیا سعادت,زندگینامه بردیا سعادت,تصاویر بردیا سعادتاسب سواری بردیا سعادت

جوایز و افتخارات بردیا سعادت

> قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان

> مدال طلا – جایگاه اول ۲۰۱۹ الرفاع

> بردیا سعادت یکی از اعضای تیم ملی زیر ۲۱ سال ایران در سال ۲۰۱۹ بود که توانست در بحرین قهرمان جهان شود.

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 9
  • 5
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۱۴
غیر قابل انتشار: ۱۶
جدیدترین
قدیمی ترین
خیلی جیگره
طرف ۱۹ سالشه چطوری از مهندسی معماری فارغ التحصیل شده؟
طرف ۱۹ سالشه چطوری ا...
راست میگی واقعا
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش