شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
کد مقاله: ۱۴۰۰۰۳۰۰۷۸

بیوگرافی صابر کاظمی بازیکن والیبال (+جدیدترین تصااویر)

صابر کاظمی,فعالیت های ورزشی صابر کاظمی,صابر کاظمی و افراد پشت خط زنصابر کاظمی والیبالیست
یکی از بازیکنان جوان و با استعداد والیبال ایران ، صابر کاظمی است. وی در پست پشت خط زن فعالیت دارد و در این پست توانست به خوبی مهارت خود را نشان دهد و محبوبیت خود را به مربی اش ثابت کند.

چکیده ای از بیوگرافی صابر کاظمی

نام کامل: صابر کاظمی

تاریخ تولد:  ۳ دی ماه سال ۱۳۷۷

محل تولد: شهرستان آق قلای استان گلستان

قد ۲:  متر و ۵ سانتی متر 

وزن: ۸۷ کیلوگرم 

پست:پشت خط زن

بیوگرافی صابر کاظمی

صابر کاظمی در تاریخ ۳ دی ماه ۱۳۷۷ در شهرستان آق قلای استان گلستان، به دنیا آمد. وی در تیم ملی والیبال ایران و باشگاه زراعت بانک آنکارا بازی کرده است. اصالت خانوادگی آن ها ترکمنی است. صابر کاظمی ۲ متر و ۵ سانتیمتر قد دارد. او بخاطر قد بلندی که داشت، از کلاس پنجم ابتدایی به واسطه ی تشویق خانواده اش، ورزش والیبال را شروع کرد. صابر کاظمی در والیبال، الگوی داخلی یا خارجی خاصی ندارد.

تفریحات و سرگرمی های صابر کاظمی,صابر کاظمی,نقش پول در زندگی صابر کاظمیصابر کاظمی در پست پشت خط زن

نقش پول در زندگی صابر کاظمی

صابر کاظمی  درخصوص ثروت می گوید که توقع بالایی نداشته و ندارد ولی اگر بگوید در رشته والیبال به پول فکر نکرده دروغ گفته است. کسب عنوان بهترین بازیکن جهان از اهداف اصلی وی میباشد و با این روش می تواند کسب درآمد کند. او معتقد است که یک روز میتواند به هدفش برسد و از این طریق بهترین بازیکن جهان شود.

صابر کاظمی و افراد پشت خط زن

صابر کاظمی در پست پشت خط زن مشغول بازی کردن است و در زیر مجموعه این پست، افراد دیگری فعالیت می کنند که از انها می توان به امیر غفور و پوریا یلی اشاره کرد که به خوبی توانسته اند مهارت خود را نشان دهند و در کشور ایران ، محبوب و مشهور شوند.

زندگی نامه صابر کاظمی,بیوگرافی صابر کاظمی,صابر کاظمیصابر کاظمی بازیکن والیبال کشور

تفریحات و سرگرمی های صابر کاظمی

صابر کاظمی در روزهای استراحت خود یا زمانی که مصدوم شده، تمام تلاش خود را می کند تا از والیبال فاصله نگیرد. به همین خاطر در این زمانها، در سالن فدراسیون والیبال حاضر میشود و بدن خود را با انجام ورزش های سبک در حالت آماده نگه می دارد. او در فضای مجازی فعالیت دارد ولی وابستگی زیادی به آن ندارد و خود را درگیر چنین فضایی نمی کند.

فعالیت های ورزشی صابر کاظمی

صابر کاظمی برای اولین بار برای لیگ ملت های والیبال مردان ۲۰۱۸ به تیم ملی بزرگسالان دعوت شد و نخستین بازی ملی خود را در مقابل تیم ایتالیا تجربه کرد و از نوجوانان ایران تا جوانان ایران و تیم ملی ایران در رده های مختلف تیم ملی والیبال ایران بازی کرده است.  او توانست در هشتمین مسابقه خود در رقابت های لیگ ملت های والیبال دربرابر برزیل قرار گیرد که متأسفانه این بازی با نتیجه ی ۳ بر ۲ به نفع برزیل تمام شد. صابر کاظمی در این بازی، موفق شد ۱۵ امتیاز کسب کند و عنوان امتیاز آورترین بازیکن ایران را به دست آورد. بار دیگر از صابر کاظمی در همان سال، برای شرکت بازی های آسیایی ۲۰۱۸ و والیبال قهرمانی مردان جهان ۲۰۱۸ دعوت شد.

صابر کاظمی,زندگینامه صابر کاظمی,صابر کاظمی بازیکن والیبال کشورتصاویری از صابر کاظمی

صابر کاظمی در فصل ۲۰۱۷ بمدت یک فصل با تیم شمس قرارداد بست. پس از این که صابر کاظمی عملکرد درخشان خود را در لیگ ملت های آسیا ۲۰۱۸ نشان داد، مسئولان باشگاه زراعت بانک ترکیه با او به مذاکره پرداختند و با این تیم بمدت یک سال قرارداد بست که این انتقال باعث شد تا او جوان ترین لژیونر تاریخ والیبال ایران شود. وی قبلا عضو تیم شمس بود که خود این تیم نیز از مشتقات کارخانه کاله مازندران به شمار می رفت و به منظور حمایت از بازیکنان تیم ملی والیبال نوجوانان در لیگ برتر بعنوان اسپانسر حاضر شد ولی پیوستن صابر کاظمی  از تیم ملی والیبال ایران به زراعت بانک ترکیه موجب شد تا با حاشیه هایی رو به رو شود که نشان داد به بعضی از اصول حرفه ای توجه ندارد و این امر تبعات منفی بر آینده ی درخشان صابر کاظمی دارد. به همین خاطر یکی از مسئولان باشگاه ورزشی کاله مازندران گفت که صابر کاظمی متولد سال ۱۳۷۷ می باشد.

باشگاه کاله به خاطر عملکرد درخشان صابر کاظمی قراردادی در سال ۱۳۹۵ بمدت پنج ساله را با صابر کاظمی امضا کرد و این عقد قرارداد با امضای  او در حضور پدرش ثبت شد.

با توجه به قرارداد باشگاه کاله با صابر کاظمی که تا سال ۱۴۰۰ ادامه داشته است، در صورتیکه این بازیکن بخواهد به تیم دیگری ملحق شود باید پیش از انجام چنین کاری با مسئولان باشگاه کاله هماهنگی کرده باشد. بعد از این انتقال، صابر کاظمی باید در وهله دوم بعنوان حق رشد، درصدی از قراردادش را به باشگاه کاله بپردازد به علت اینکه در مسیر پشتوانه سازی، باشگاه هایی وجود دارند که باید از طریق کسب درآمد به راهشان ادامه دهند.

فعالیت های ورزشی صابر کاظمی,صابر کاظمی,صابر کاظمی و افراد پشت خط زنصابر کاظمی ملی پوش والیبال ایران

باشگاه هایی در تمام دنیا و رشته های مختلف ورزشی وجود دارند که هدف آن ها صرفا نتیجه گرفتن میباشد ولی هدف بعضی از باشگاه های دیگر، سازندگی و پرورش استعدادهاست. درواقع هدف ما از این بحث ها کاسبی کردن نیست به علت اینکه پول اصلی را دلال ها به جیب می زنند. ما واقعا نمی دانیم که صابر کاظمی از چه راهی با تیم زراعت بانک قرارداد بسته است. وقتی بازیکنی مشهور نیست، قراردادش در محضرخانه بعد از بررسی ارگان های مختلف ثبت می شود ولی این قراردادها در هیئت والیبال ثبت نمیشود. قطعاً پیگیری میکنیم و اکنون با باشگاه زراعت بانک، مکاتبه های رسمی را شروع نموده ایم و این مسأله را به خود صابر کاظمی هم تذکر دادیم و او باید در این باشگاه حضور پیدا کند تا در این مورد صحبت شود.

با تمام شدن مدت قرارداد صابر کاظمی در لیگ ترکیه ، او به ایران سفر کرد و در لیگ ایران بازی کرد. او با تیم والیبال اردکان قرارداد بست و اینک در این تیم حضور دارد. شاگرد مسعود آرمان در این تیم، صابر کاظمی  نام دارد. او در این تیم به عنوان جایگزین شهرام محمودی انتخاب شده است.

تفریحات و سرگرمی های صابر کاظمی,نقش پول در زندگی صابر کاظمی,صابر کاظمیعکسهای صابر کاظمی

در پنجمین دور از رقابت های لیگ ملت ها ، تیم ملی والیبال مردان ایران در روز جمعه ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ از ساعت ۱۹ به مصاف ایتالیا رفت و این بازی با نتیجه ۳ بر ۱ به نفع ایران تمام شد. دیدار تیم والیبال ایران و ایتالیا در چهار ست به ترتیب با نتایج ۲۶ بر ۲۴، ۲۹ بر ۲۷، ۲۱ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۲ به سود ایران پایان یافت. صابر کاظمی ملی پوش والیبال ایران در پایان این بازی،  موفق شد ۲۴ امتیاز به دست اورد به عنوان امتیازآورترین بازیکن زمین و ایران انتخاب شد.

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 29
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
مطالب پیشنهادی,وبگردی
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۹
غیر قابل انتشار: ۱۳
جدیدترین
قدیمی ترین
سلام به آقای صابر کاظمی شما خیلی خوب بازی مکنید امید وارم همیشه سالم باشید
واقعا پشتاکارت را تحسین میکنم امیدوارم منم تو درس هام پشنکاری مثل تو داشته باشم
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش