یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۳
کد مقاله: ۱۴۰۰۱۰۰۰۲۹

بیوگرافی تریپل اچ قهرمان کمربند wwe سنگین‌وزن جهان (+ تصاویر)

تریپل اچ,بیوگرافی تریپل اچ,زندگینامه تریپل اچتصاویری از تریپل اچ
از تأثير گذارترین قهرمانان و نوابغ کشتی جهان می توان به تریپل اچ اشاره کرد که به کشتی گیری در کمپانی WWE مشغول بود و از او به عنوان قهرمان کمربند wwe سنگین وزن جهان یاد میشود. وینس مکمن در سال ۲۰۱۱، تریپل اچ را در پست مدیر عامل WWE انتخاب کرد.

چکیده ای از بیوگرافی تریپل اچ

نام:پُل مایکل لِوِک

زاده:۲۷ ژوئیهٔ ۱۹۶۹

زادگاه:Nashua, New Hampshire

پیشه:کشتی گیر حرفه ای آمریکایی

ملیت:آمریکایی

قد:۱۹۳ سانتیمتر

بیوگرافی تریپل اچ

تریپل اچ در تاریخ ۲۷ ژوئیهٔ ۱۹۶۹ در نشوا( یک شهر در نیوهمپشایر) دیده به جهان گشود و به کشتی گیری در شرکت WWE مشغول شد. تریپل اچ دارای یک خواهر می باشد. قد این کشتی گیر ۱۹۳ سانتیمتر می باشد. او همچنين به ایفای نقش در فیلم های سینمایی پرداخته که از آن ها می توان به بلید ترینتی و چَپرون اشاره کرد.

عکس استفانی مکهان همسر تریپل اچ,زندگینامه تریپل اچ,تریپل اچ قهرمان کمربند wweتریپل اچ در کنار همسرش

زندگی شخصی تریپل اچ

تریپل اچ در سال ۲۰۰۰ با شخصی به نام استفانی مک من وارد رابطه شد و درنهایت با او در ۲۵ اکتبر سال ۲۰۰۳ ازدواج کرد. این زوج صاحب سه فرزند دختر به نام های ارورا روس لِوِک، متولد ۲۴ ژوئیه ۲۰۰۶ و مورفی کلایر لِوِک، زاده ی ۲۸ ژوئیه ۲۰۰۸ و آخرین دخترشان به نام واون اولین لِوِک، متولد ۲۴ اگوست ۲۰۱۰ می باشند.

کتاب تریپل اچ

تریپل اچ در اواخر سال ۲۰۰۴ توانست کتاب ساخت بازی را بنویسد که موضوع این کتاب درخصوص نحوه ی داشتن اندام بهتر می باشد. درواقع تریپلچ با نوشتن این کتاب به اصول بدنسازی اشاره کرد که به شرح حال و نظرات و خاطرات او می پردازد.

فعالیت های تریپل اچ

تریپل اچ در سن ۱۴ سالگی به یک باشگاه پرورش اندام در یک روز تابستانی رفت و همین امر باعث تحولاتی در زندگی او شد. او هرروز بمدت سه سال به باشگاه رفت تا جاییکه رشد عضلاتش به خوبی نمایان شد. تریپل اچ وقتی که از دبیرستان در سال ۱۹۸۷ فارغ التحصیل شد؛ به مسابقات پرورش اندام رفت و توانست در منطقه خود به پیروزی ها و مدالهای بسیاری دست یابد.

بیوگرافی تریپل اچ,تریپل اچ,کتاب تریپل اچعکسهای تریپل اچ

تریپل اچ با وجود موفقیتی که در ورزش داشت، این چنین گفت:" من در زمینه ی پرورش اندام ، آینده ی درخشانی ندارم بلکه آینده ی من در World Wrestling Entertainment است" او در دورانی که جوان بود از طرفداران کشتی حرفه ای به شمار می رفت و به ریک فلیر، علاقه دافری داشت؛ از این رو به مدرسه اموزش کشتی حرفه ای Killer Kowalski رفت. تریپل اچ، آینده ی خود را زیر نظر کیلر کووالسکی در تمرینات چهار روز در هفته رقم زد. او به این صورت اوقات خود را سپری کرد که در هر هفته یا به شکل مستقل، مشغول به کشتی گیری بود و یا باشگاه طلایی در Nishua را اداره میکرد. تریپل اچ بطور اتفاقی در سال ۱۹۹۳ به سمت آتلانتا سفر کرد و در باشگاهی که مسئول آن اریک بیشاف بود؛ شرکت کرد و به فهرست قهرمانان کشتی حرفه ای دنیا افزوده شد.

تریپل اچ در اوایل ۱۹۹۴ با WCW قراردادی بمدت یکسال بست. او با نام ترور رایسین در نخستین مسابقه شرکت کرد و موفق به شکست کیت کول شد. نام وی در رینگ، تا اواسط سال ۹۴ به ترا رایزینگ تغيير یافت و بعد از آن زمان ، تحت عنوان ژان پاول لِوِک شناخته شد. او در طول این مدت، حرکت پایانی خود به نام شجره نامه را شروع کرد. تریپل اچ در اواخر سال ۹۴ و اوایل سال ۹۵ با ویلیام ریگال بمدت کوتاهی هم تیمی بود. در زمان اتمام قرارداد او، مسئولین WCW در تلاش بودند تا قرار داد او را تمدید کنند. به همین خاطر تریپل اچ در ژانویه ۱۹۹۵ با World Wrestling Federation شروع به همکاری کرد و World قرارداد خود را باChampionship Wrestling فسخ کرد و بطور رسمی در ماه می همان سال، فعالیت خود را در WWF شروع کرد.

عکس های جدید تریپل اچ,تریپل اچ کیست,زن تریپل اچتصاویر تریپل اچ در اینستاگرام

وقتی که تریپل اچ توانست برای نخستین بار ، تونی روی را شکست دهد؛ به عنوان قهرمان سنگین وزن جهان شناخته شد و با شکست.

مارک مرو در ۲۶ اکتبر ۱۹۹۶ در راو، مقام قهرمان کمربند اینتر کانتینل تال را از آن خود کرد. عنوان پادشاه رینگ برای نخستین بار در جون سال ۱۹۹۷ به تریپل اچ تعلق گرفت. تریپل اچ توانست شان مایکلز را در ۲۲ دسامبر ۱۹۹۷ در راو، شکست دهد و قهرمانی دبلیو دبلیو یوروپن را به دست آورد. قهرمانی یورو پن در ۱۷ مارچ ۱۹۹۸ در راو با شکست اون هارت به تریپل اچ تعلق گرفت. در ۳۰ آگست ۱۹۹۸ تریپل اچ در سامر اسلم توانست در مقابل راک باز پیروز شود و بعنوان قهرمانی اینتر کانتینل تال دست یابد. تریپل اچ در آنفورگیون در یک مسابقه۶ نفره در ۲۶ سپتامبر ۱۹۹۹ با حضور افرادی همچون بیگ شو، بریتیش بواداگ، منکایند، د راک و کین به پیروزی رسید و قهرمانی Federation را برای دومین بار از آن خود کرد.

زندگینامه تریپل اچ,تریپل اچ قهرمان کمربند wwe,بیوگرافی تریپل اچتریپل اچ، قهرمان سنگین وزن کشتی جهان

تریپل اچ مجددا توانست قهرمانی Federation را با پیروزی در مقابل بیگ شو در ۳ ژانویه ۲۰۰۰ به دست آورد. او با شکست راک باز در ۲۱ می سال ۲۰۰۰ در جاج منت دی توانست مجددا مقام قهرمانی Federation را کسب کند. عنوان قهرمانی اینر کانتینل تال با شکست خوردن جریکو از تریپل اچ در ۵ آوریل ۲۰۰۳ در اسمکدان به تریپل اچ اختصاص داده شد. تریپل اچ در مقابل جف هاردی در ۱۶ آوریل همان سال در راو به پیروزی رسید و به عنوان قهرمان اینر کانتینل تال انتخاب شد. تریپل اچ بهمراه استیو آستین در ۳۰ آوریل ۲۰۰۳ در بکلاش، کین و آندر تیکر را شکست داد و قهرمان دبلیو دبلیو تگ تیم شد. برنده ی رویال رامبل در سال ۲۰۰۲، تریپل اچ بود.

تریپل اچ در رسلمانیا در ۱۷ مارچ همان سال( ۲۰۰۲) موفق شد جریکو را شکست دهد و قهرمان Undisputed Title شود و برای ششمین بار در ۲ سپتامبر ۲۰۰۲ در راو به عنوان قهرمان جهان انتخاب شد. تریپل اچ در آرماگدون در ۱۵ دسامبر ۲۰۰۲ توانست در مقابل شاون مایکلز پیروز شود و لقب قهرمانی سنگین وزن جهان را بگیرد و برای هفتمین مرتبه، لقب قهرمانی جهان را از آن خود کند.

تریپل اچ چند سال دارد,تصویر تریپل اچ,عکس تریپل اچتریپل اچ، کشتی گیر آمریکایی

در ۱۴ دسامبر ۲۰۰۳ تریپل اچ توانست، قهرمانی خود را از Bill Goldberg در آرماگدون در یک بازی ۳ نفره پس بگیرد و برای هشتمین بار قهرمان جهان شود. او در آنفورگیون در ۱۲ سپتامبر ۲۰۰۴ در مقابل رندی اورتون پیروز شد و مقام قهرمانی را گرفت و در جهان برای بار نهم ، قهرمان شد. او در نویرز روولوشن در ۹ ژانویه ۲۰۰۵ در مسابقه المینیشن چمبر با حضور افرادی همچون رندی اورتن، کریس بنوا، اج، کریس جریکو و باتیستا به پیروزی رسید و به لقب قهرمانی جهان برای دهمین بار دست یافت. وی همچنین با پیروزی مقابل رندی اورتن در تاریخ ۷ اکتبر ۲۰۰۷ در نومرسی به عنوان قهرمان جهان برای یازدهمین بار انتخاب شد.

عکس های تریپل اچ,بیوگرافی تریپل اچ,تریپل اچ کشتی گیر آمریکاییتصاویر تریپل اچ

تریپل اچ در بکلش در ۲۷ آوریل ۲۰۰۸ در یک مسابقه ۴ نفره شرکت کرد که دربرابر افرادی همچون رندی اورتن، جان سینا و جی بی ال برای دوازدهمین بار، مقام قهرمانی جهان را کسب کرد. او در مسابقه المینیشن چمبر در ۱۶ فوریه ۲۰۰۹ در نو وی اوت شرکت کرد و در این مسابقه با حضور اج، ولادمیر کوزلاو، جف هاردی، بیگ شو و آندرتیکر به موفقیت رسید و برای سیزدهمین بار، قهرمان جهان شد. تریپل اچ در یک مسابقه ی ۳۰ نفره در تاریخ ۲۴ ژانویه ۲۰۱۶ شرکت کرد و توانست آخرین نفر یعنی دین امبروز را شکست دهد و قهرمان کمربند دبلیودبلیوئی سنگین وزن جهان را برای چهاردهمین بار به خود اختصاص دهد.

تریپل اچ,بیوگرافی تریپل اچ,تصاویر تریپل اچتریپل اچ در مسابقات کشتی گیری

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 18
  • 2
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش