جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۶۰۰۰۴

بیوگرافی یورگن لوکادیا فوتبالیست هلندی (+ تصاویر)

یورگن لوکادیا,بیوگرافی یورگن لوکادیا,زندگینامه یورگن لوکادیاعکسهای یورگن لوکادیا
یکی از بازیکنان فوتبال اهل هلند به نام یورگن لوکادیا میباشد او از دوران نوجوانی به عرصه فوتبال بطور حرفه ای وارد شد. در این مطلب از سرپوش با بیوگرافی یورگن لوکادیا آشنا می شوید.

چکیده ای از بیوگرافی یورگن لوکادیا

نام:یورگن لوکادیا

زاده:۷ نوامبر ۱۹۹۳

زادگاه:هلند

سمت:فوتبالیست

ملیت:هلندی

قد:۱۸۵ سانتی متر

بیوگرافی یورگن لوکادیا

یورگن لوکادیا در تاریخ ۷ نوامبر ۱۹۹۳ در شهر امن هلند دیده به جهان گشود. او از زمان کودکی، مشغول به بازی فوتبال شد و برای پی اس وی آیندهوون، بوخوم، برایتون و هوفنهایم و تیم فوتبال ملی هلند در پست مهاجم بازی کرد.

قد یورگن لوکادیا ۱۸۵ سانتیمتر می باشد. او از دوران نوجوانی به عرصه فوتبال بطور حرفه ای وارد شد و فعالیت خود را در پست مهاجم بعنوان بازیکن پرسپولیس شروع کرد.

همسر و فرزندان یورگن لوکادیا

یورگن لوکادیا با رایا مجتن، ازدواج کرده است و ثمره ی ازدواج آن ها دو فرزند پسر می باشد که مشغول به بازی در تیم پایه بوخوم هستند. با توجه به اینکه یورگن لوکادیا در پرسپولیس به عنوان فوتبالیست، بازی میکند؛ فرزندان او نیز کار خود را در تیم پایه پرسپولیس شروع کردند.

بیوگرافی یورگن لوکادیا,یورگن لوکادیا,عکس های اینستاگرام یورگن لوکادیاعکس خانوادگی یورگن لوکادیا

رایا مجتن بهمراه همسرش به ایران سفر کرده است. رایا مجتن در زمانی که به ایران وارد شد؛ به قانون حجاب ایران احترام گذاشت و در استوری پیج اینستاگرامش، عکسی از لحظه ورودش به ایران با شال و روسری منتشر کرد. سرانجام یورگن لوکادیا قراردادی با پرسپولیسی ها بست تا زیر نظر یحیی گل محمدی در فصل جدید پرسپولیس در لیگ برتر ایران بازی کند. واکنش همسر لوکادیا در استوری اش به خرید جدید پرسپولیس، این چنین بود:« در سفر هستیم برای حمایت از پدر بچه هایم در ایران» لوکادیا که با مسئولان پرسپولیس در ترکیه، قراردادی امضاء کرده بود بهمراه مسئول امور بین الملل پرسپولیس به نام امیرعلی حسینی به تهران سفر کرد.

عکس فرزندان یورگن لوکادیا,عکس یورگن لوکادیا و و پسرانش,تصاویر اینستاگرام یورگن لوکادیایورگن لوکادیا در کنار پسرانش

شروع فوتبال و سوابق یورگن لوکادیا

یورگن لوکادیا با تیم جوانان بارگرس از سال ۱۹۹۸، فوتبال خود را شروع کرد و در این تیم تا سال ۲۰۰۱ فعالیت داشت. او از سال ۲۰۰۱ تا سال ۲۰۱۰ در تیم امن بازی کرد. او نیز با تیم پی اس وی آیندهوون هلند در سال ۲۰۱۰ قرارداد بست و برای این تیم، ۱۲۷ بار به میدان رفت. در سال ۲۰۱۱ یورگن لوکادیا در تیم بزرگسالان و لیگ اصلی هلند بعنوان بازیکن حرفه ای بازی کرد و ۴۵ گل را به ثمر رساند.

- بازی در برایتون:

در سال ۲۰۱۸ یورگن لوکادیا، پس از ملحق شدن به تیم برایتون انگلیس، ۳۵ بار به میدان رفت و موفق به زدن ۳ گل شد. او بخاطر عملکرد ضعیفش در تیم هوفنهایم انگلیس به صورت قرضی بمدت یک سال بازی کرد و باز هم به تیم سینسیناتی به صورت قرضی پیوست.

- حضور یورگن لوکادیا در بوخوم آلمان:

یورگن لوکادیا با تیم بوخوم آلمان در سال ۲۰۲۲ قراردادی امضاء کرد و ۱۱ بازی و دو گل برای این تیم به ثمر رساند.

تصاویر اینستاگرام یورگن لوکادیا,یورگن لوکادیا بازیکن پرسپولیس,زندگینامه یورگن لوکادیا,یورگن لوکادیا، فوتبالیست هلندی

- حضور یورگن لوکادیا در پرسولیس:

باشگاه پرسپولیس از یک فوتبالیست هلندی در ادامه نقل و انتقالات تابستانی خود برای لیگ برتر بیست و دوم کمک گرفت که یورگن لوکادیو نام دارد. بنابراین لوکادیو با این باشگاه، قراردادی بمدت یک سال بست و بهمراه همسر و فرزندانش در روز جمعه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ وارد ایران شد. این مهاجم هلندی فوتبال در قاره آسیا برای نخستین بار ، بازی میکند.

یورگن لوکادیا با پیراهن پرسپولیس در تاریخ ۲۹ خردادماه ۱۴۰۱ در مقابل باشگاه فوتبال فجر سپاسی در یک دیدار دوستانه به میدان رفت و موفق به زدن یکی از گل های تیمش شد.

قد یورگن لوکادیا,یورگن لوکادیا,عکس های اینستاگرام یورگن لوکادیاتصاویر یورگن لوکادیا

بازی های ملی یورگن لوکادیا

از سوابق کاری یورگن لوکادیا می توان به بازی او در رده های مختلف تیمهای ملی هلند اشاره کرد. او به تیم زیر ۱۷ سال هلند در سال ۲۰۰۹ دعوت شد و برای این تیم، ۱۱ بار به میدان رفت و ۸ گل را به ثمر رساند. یورگن لوکادیا با حضور در تیم زیر ۱۸ سال در سال ۲۰۱۰ یک بازی انجام داد و موفق به گلزنی شد. او نیز سابقه ی بازی در تیمهای زیر ۱۹ سال و زیر ۲۰ سال و زیر ۲۱ سال هلند را دارد.

حواشی یورگن لوکادیا

خالکوبی های گوناگونی بر روی بدن یورگن لوکادیا وجود دارد که یکی از آن ها تصویر حضرت مسیح میباشد که این طرح را از روی تابلوی شام آخر داوینچی کشیده و پشت بدنش نیز تتو دارد. درواقع بر روی کمر او تصویر نقاشی شام آخر اثر لئوناردو داوینچی خالکوبی شده است و تصویر حضرت عیسی روی صلیب بالای آن می باشد.

بیوگرافی یورگن لوکادیا,یورگن لوکادیا,عکس های اینستاگرام یورگن لوکادیایورگن لوکادیا، بازیکن جدید پرسپولیس

تمجید از سوی سفیر هلند

اظهارات سفیر هلند در ایران به نام فرانک مولن درباره انتقال لوکادیا به پرسپولیس چنین است:من از بابت این که یورگن میتواند عملکرد خوبی برای پرسپولیس داشته باشد؛ مطمئنم. این بازیکن بسیار بااستعداد میتواند برای این تیم، ارزش بالایی داشته باشد ولی موفقیتش در پرسپولیس، به خیلی چیزها بستگی دارد. باید در نظر گرفت که آیا لوکادیا توانایی وفق دادن خود با شرایط زندگی در تهران را دارد و چگونه در محیط پرسپولیس قرار خواهد گرفت، نحوه ی رفتار پرسپولیس با او چگونه است، آیا او می تواند با هم تیمی ها و مربیان جدیدش سازگار شود. امیدوارم عملکرد یورگن در پرسپولیس، خوب باشد؛ چون ما در این جا به حضورش افتخار می کنیم و آرزوی بهترین ها را برایش داریم.

عکس های یورگن لوکادیا,زندگینامه یورگن لوکادیا,بیوگرافی یورگن لوکادیاتصاویر اینستاگرامی یورگن لوکادیا

افتخارات یورگن لوکادیا

- لیگ برتر فوتبال هلند:

۲ بار قهرمانی:۱۵–۲۰۱۴، ۱۶–۲۰۱۵

یورگن لوکادیا,بیوگرافی یورگن لوکادیا,عکس یورگن لوکادیایورگن لوکادیا، بازیکن فوتبال

- جام حذفی فوتبال هلند :

۱ بار قهرمانی:۱۲–۲۰۱۱

- جام یوهان کرایف:

۲ بار قهرمانی:۲۰۱۵

بیوگرافی یورگن لوکادیا,تصاویر جدید یورگن لوکادیا,زندگینامه یورگن لوکادیاعکس از یورگن لوکادیا

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 15
  • 4
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش