یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۰۰۹۰۰۵۱

بیوگرافی پیام نیازمند دروازه بان فوتبال (+ تصاویر)

پیام نیازمند,بیوگرافی پیام نیازمند,زندگینامه پیام نیازمندپیام نیازمند فوتبالیست
پیام نیازمند که زاده ی شهر کرج است؛ فوتبال خود را از تیم شهباز کرج در رده نونهالان آغاز کرد و سپس با باشگاه پیکان از رده نوجوانان قرارداد بست.

چکیده ای از بیوگرافی پیام نیازمند

نام:پیام نیازمند

زاده:۱۷ فروردین ۱۳۷۴

زادگاه:کرج

پست:دروازه بان

ملیت:ایرانی

قد:۱۹۳ سانتی متر

بیوگرافی پیام نیازمند

پیام نیازمند در تاریخ ۱۷ فروردین ماه ۱۳۷۴ دیده به جهان گشود.

بیوگرافی پیام نیازمند,قد پیام نیازمند,پیام نیازمندعکسهای پیام نیازمند

تحصیلات پیام نیازمند

پیام نیازمند، رشته مترجمی زبان انگلیسی را به خاطر تشویق خواهرش که معلم زبان انگلیسی بود در دانشگاه انتخاب کرد و به تحصیل پرداخت. هرچند سرعت تحصیل او به دلیل فوتبال حرفه ای کم شده ولیکن هنوز متوقف نشده است.

ازدواج پیام نیازمند

پیام نیازمند در حال حاضر ، زندگی مشترکی را تشکیل نداده است.

نحوه ی فوتبالیست شدن پیام نیازمند

پیام نیازمند درخصوص فوتبالیست شدنش گفت:من از محل زندگی خود در کرج، بازی فوتبال را شروع کردم و از کودکی به فوتبال، علاقه بسیاری داشتم.

زندگینامه پیام نیازمند,سن پیام نیازمند,تاریخ تولد پیام نیازمندپیام نیازمند دروازه بان فوتبال کشور

فعالیت های پیام نیازمند

پیام نیازمند از زمانیکه کودک بود؛ فوتبال را شروع کرد و با تیم پیکان بطور حرفه ای، مشغول به کار شد و تاکنون سابقه فعالیت در تیم هایی داشته که از آن ها می توان به باشگاه فوتبال سیاه جامگان و پیکان، امید ایران، سپاهان و تیم ملی اشاره کرد.

در هفته بیست و ششم لیگ شانزدهم، پیام نیازمند برای نخستین بار در مقابل ذوب آهن بازی کرد که با نتیجه ی ۲–۱ تیم پیکان شکست خورد. بعد از آن در سال ۱۳۹۶ نام او، با نیمکت نشین کردن رحمان احمدی مقابل پرسپولیس برای نخستین بار در لیگ برتر مطرح شد که بعد از آن، فعالیت خود را به عنوان دروازه بان اول تیم پیکان شروع کرد.

سن پیام نیازمند,عکس های پیام نیازمند,ازدواج پیام نیازمندعکس از پیام نیازمند

پیام نیازمند که دروازه بان فصل گذشته پیکان تهران بود؛ به صورت رسمی با باشگاه سپاهان قرارداد بست. این دروازه بان همچنین قراردادی بمدت دو سال با سپاهان اصفهان بست.

در سال ۹۵ پیام نیازمند در تیم پیکان برای داوود فنایی بازی کرد. او برای این تیم، ۲۳ مرتبه در درون دروازه رفت و سپاهان اصفهان را در سال ۱۳۹۷ به خدمت گرفت و در این تیم، عملکرد درخشانی از خود نشان داد. او به خاطر این عملکردش در تیم سپاهان اصفهان ، مورد توجه کادر فنی تیم ملی ایران قرار گرفت و برای سپاهان، سی و شش مرتبه در درون دروازه قرار گرفت و گل های بسیار کمی را دریافت کرد. پیام نیازمند با تیم سپاهان اصفهان موفق شد نایب قهرمانی در لیگ برتر کشور را تجربه کند.

پیام نیازمند پس از درخشش در سپاهان، برای اولین بار در جام ملت های آسیای امارات ۲۰۱۹ به آخرین اردوی تیم ملی ایران در قطر دعوت شد و بعنوان یکی از سه دروازه بان ایران در لیست پایانی کارلوس کی روش در این رقابت ها به امارات رفت. پیام نیازمند با حضور دراگان اسکوچیچ در تیم ملی فوتبال ایران؛ در تاریخ ۱۷ مهر ۱۳۹۹ اولین بازی رسمی ملی خود را در مقابل ازبکستان انجام داد. وی در تیم های ملی جوانان و امید ایران، فعالیت داشته است.

تصاویر پیام نیازمند,بیوگرافی پیام نیازمند,زندگینامه پیام نیازمندعکسهای اینستاگرامی پیام نیازمند

دلایل حضور پیام نیازمند در سپاهان

پیام نیازمند درباره ی حضور در سپاهان گفت:یکی از تیمهای بزرگ در فوتبال ایران، تیم سپاهان است که همیشه جایگاه آن در بین مدعیان قهرمانیست. بعد از پیشنهاد سپاهان و قلعه نویی به من، نمی توانستم چنین درخواستی را رد کنم و از این که به پرافتخارترین تیم لیگ برتر پیوستم، خوشحالم. مسئولان باشگاه، خیال من را از بابت جایگاه و موقعیت راحت کردند و در تلاش هستم تا بهترین عملکرد خود را در این تیم نشان دهم.

اظهارات پیام نیازمند درمورد قرارداد ۲ میلیاردی اش با سپاهان اینچنین است:این موضوع، کذب است و حتی اگر قصد پرداخت چنین پولی را برای من داشتند، من نمی پذیرفتم. من باید پولی که دریافت میکنم؛ بر اساس توانایی و موقعیتم باشد و نان حلال سر سفره ببرم و این مبالغ شایعه شده برای بازیکنان ملی پوش است. قرارداد من با سپاهان معقولانه است.

پیام نیازمند درمورد انتخاب وحید شیخ ویسی توسط باشگاه پیکان، بعنوان جانشین خود، گفت:من تا دو هفته پیش هم در حال مذاکره با باشگاه پیکان بودم ولی نتوانستیم بر سر مسائل مالی با هم به توافق برسیم. من توانستم عملکرد خود را در تیم پیکان نشان دهم، از این رو آرزوی موفقیت برای پیکان و شیخ ویسی دارم.

زندگی نامه پیام نیازمند,پیام نیازمندتصاویر پیام نیازمند

لژیونر شدن پیام نیازمند در پورتیمننزه

پیام نیازمند بر طبق اعلام پورتیموننزه پرتغال، تا پایان ژوئن سال ۲۰۲۴ به صورت رسمی با این تیم قرارداد بست. باشگاه پورتیموننزه از دروازه بان جدید ایرانی خود برای پذیرش پیشنهادش، تشکر کرد و در قرارداد نیازمند از وجود بند فسخ ۱۰ میلیون یورویی خبر داد. او که در تیم پیکان به فوتبال کشورمان معرفی شد؛ در سپاهان در سه فصل اخیر لیگ برتر، بازی کرد و سرانجام به تیم پرتغال پیوست.

شیرین ترین خاطره فوتبالی پیام نیازمند در سپاهان، از زبان خودش به این شرح است:شیرین ترین خاطره فردی من با سپاهان، لیگ هجدهم بود. یک هفته قبل از سال اول در مشهد با پدیده( شهر خودروی سابق) بازی داشتیم که فوق العاده بود؛ برای حفظ شانس قهرمانی خود تا هفته آخر نیاز داشتیم که در آن بازی، پیروز شویم یا حداقل امتیاز را دریافت کنیم. در آن زمان ، یحیی گل محمدی به عنوان مربی پدیده بود و به خاطر تیم سرحالش سهمیه گرفت.

هیچ تیمی مثل آن تیم، مرا در میان تیم هایی که مقابل آن ها بازی کردم، تحت فشار قرار نداد. عجیب و غریب بود؛ ۹- ۱۰ سیو که معمولی هم نبودند داشتم. پس از پایان بازی، امیرخان قلعه نویی در صحبت های درون تیمی اش گفت که دو بازی به خاطر دروازه بان هایش همیشه در ذهن او ثبت شده است؛ یکی از آن ها که مرتبط با سالیان قبل بود، مربی استقلال اهواز یا ملوان بود درحالی که دومین بازی، بازی در مقابل پدیده بود.

یعنی امیر قلعه نویی، این خاطره را فراموش نکرد؛ بدین دلیل که نتیجه ی آن تساوی شد تا ما سهمیه مستقیم آسیا را گرفتیم و شانس قهرمانی را تا هفته آخر داشتیم که پرسپولیس، شانس قهرمانی اش با پیروزی در مقابل پارس جنوبی جم ، صددرصد شد.

بازگشت پیام نیازمند به سپاهان:

پیام نیازمند در مرداد ماه ۱۴۰۱ پس از مذاکرات باشگاه سپاهان با پورتیموننزه و توافقات لازم بین دو باشگاه، پیام نیازمند به سپاهان پیوست.

تصاویر اینستاگرام پیام نیازمند,بیوگرافی پیام نیازمند,سن پیام نیازمندتصاویر پیام نیازمند در اینستاگرام

افتخارات پیام نیازمند

۱. انفرادی:

- رکورد:

پیام نیازمند در هفته ی بیست نهم لیگ هجدهم، بعد از گلی که در دقیقه ۴ در مقابل پدیده دریافت کرد، توانست دروازه خود را تا هفته ی نهم لیگ نوزدهم بسته نگه دارد و از کنار افرادی همچون احمدرضا عابدزاده، بهرام مودت، ناصر حجازی، آرمناک پطروسیان و حسین حسینی با ثبت رکورد ۹۴۰ دقیقه گل نخوردن متوالیش عبور کرد و در لیگ فوتبال مردان ایران، رکورددار گل نخوردن شد. او با دریافت گل از روی نقطه ی پنالتی در تاریخ ۹ آبان‌ماه ۱۳۹۸ و در دقیقه ی ۴۵ توسط محمّد نوری، دروازه ی خویش را دربرابر تیم فوتبال پارس جنوبی بازشده دید.

در لیگ ۹۸- ۹۹ فوتبال زنان، زهرا خواجوی( دروازه بان تیم وچان کردستان) با ثبت رکورد ۹۵۳ دقیقه موفق به شکستن رکورد نیازمند شد و در بین زنان و مردان، بهترین آمار محافظت از دروازه در تاریخ فوتبال ایران را در سن ۲۱ سالگی به نام خود ثبت کرد.

زندگی نامه پیام نیازمند,بیوگرافی پیام نیازمند,عکس پیام نیازمندپیام نیازمند بازیکن محبوب فوتبال

۲. باشگاهی:

- لیگ برتر:

نایب قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۹۸–۱۳۹۷ بهمراه تیم سپاهان اصفهان

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 16
  • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش