جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
کد مقاله: ۱۴۰۲۱۱۰۰۶۷

بیوگرافی اوسمار ویرا سرمربی تیم پرسپولیس

اوسمار ویرااوسمار ویرا
اوسمار ویرا، سرمربی برزیلی فوتبال است که در حال حاضر سرمربی باشگاه پرسپولیس ایران است. وی اصالتا برزیلی است و سابقه مربیگری در تعدادی از باشگاه ها در برزیل را دارد که از جمله آنها کورینتیانس، گوارانی و اسپورته ویتوریا می باشد. در ادامه این مقاله از سرپوش به بیوگرافی این سرمربی می پردازیم.

چکیده بیوگرافی اوسمار ویرا

نام کامل: اوسمار لوس ویرا

تاریخ تولد: ۳ ژوئیه ۱۹۷۵

محل تولد: ریو گرانده دو سول ، برزیل

حرفه: سرمربی تیم فوتبال

باشگاه کنونی: پرسپولیس

آغاز فعالیت: سال ۱۹۹۴

عکس های اوسمار ویرابیوگرافی اوسمار ویرا

بیوگرافی اوسمار ویرا

اوسمار لوس ویرا در ۳ ژوئیه ۱۹۷۵ در ریو گرانده دو سول برزیل به دنیا آمد. وی یک مربی فوتبال اهل برزیل است. او در ۶ ژوئیه ۲۰۰۹، او به عنوان مدیر B-side انتخاب شد. در ۲۳ دسامبر ۲۰۰۹، اوسمار ویرا به عنوان مدیر باشگاه ژوونتود منصوب و در ۱۶ اوت اخراج شد. پس از بازگشت دوباره به تیم جوانان اینتر و فلومیننزه، او برای دومین بار در راس ذخیره های سابق قرار گرفت.

در ۱۸ ژوئیه ۲۰۱۱، اوسمار ویرا به عنوان مدیر موقت تیم اصلی منصوب شد، و به جای پائولو روبرتو فالکائو که از تیم اخراج شده  بود قرار گرفت.

مربیگری اوسمار ویرادرباره اوسمار ویرا

سلطنت او تا ۱۲ اوت ۲۰۱۱ ادامه داشت و او به تیم B بازگشت. در ۲۰ نوامبر سال بعد، او مجدداً به جای فرناندائو برکنار شده موقت بود. او در ۱۲ دسامبر پس از انتصاب دونگا به وظایف قبلی خود بازگشت.

در ۱۷ سپتامبر ۲۰۱۳، پس از تنزل دادن به تیم زیر ۲۰ سال توسط دونگا، لس به کورینتیانس پیوست و به عنوان مدیر تیم زیر ۲۰ سال انتخاب شد.

در ۱۷ آوریل ۲۰۱۵، پس از ایجاد شراکت با کورینتیانس، او در راس براگانتینو منصوب شد؛ او نزدیک به سه ماه در این شرکت بود، سپس به کورینتیانس و تیم زیر ۲۰ سال آن بازگشت.

تیم های اوسمار ویرازندگینامه اوسمار ویرا

در ۳۰ ژانویه ۲۰۱۷، پس از پیروزی در کوپا سائوپائولو د فوتبول جونیور سال، لس به عنوان دستیار فابیو کاریل در تیم اصلی منصوب شد. در ۲۲ مه ۲۰۱۸، او جایگزین  کارلیه به عنوان سرمربی تیم اول شد.

در ۵ سپتامبر ۲۰۱۸، پس از شکست ۲-۱ مقابل سئارا، لس به نقش قبلی خود به عنوان دستیار تنزل یافت. در ۲۸ نوامبر، او به عنوان سرمربی تیم گوارانی سری B برای فصل آینده انتخاب شد.

اوسمار ویرا در ایرانعکس های اوسمار ویرا

اوسمار ویرا در پرسپولیس

با نظر یحیی گل محمدی اوسما ویرا در مرداد ۱۴۰۱ به عنوان مربی جدید به پرسپولیس و جای حمید مطهری قرار گرفت. سپس در بهمن ۱۴۰۲ زمانی که گل محمدی از پرسپولیس جدا شد به واسطه رضا درویش به عنوان سرمربی پرسپولیس در نیم فصل دوم لیگ در فصل ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ انتخاب شد.وی اولین سرمربی برزیلی تاریخ باشگاه پرسپولیس است. 

باشگاه های اوسمار ویراباشگاه های اوسمار ویرا

عملکرد اوسمار ویرا در پرسپولیس در فصل ۲۰۲۳ چندان مناسب نبوده، به طوریکه با نمره منفی گزارش می شود.

قرارداد اوسمار ویرا با پرسپولیسبازی های اوسمار ویرا

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 12
  • 5
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش