پنجشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۳
۱۱:۳۰ - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۲۰۲۴۶۶
سایر وسایل نقلیه

گران‌ترین و با ارزش‌ترین موتورسیکلت‌های جهان

موتورسیکلت‌,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,وسایل نقلیه
این مطلب مخصوص عاشقانه موتورسیکلت‌ها بوده و ما آن‌ها را با گران‌ترین و با ارزش‌ترین موتورسیکلت‌های جهان آشنا می‌کنیم. موتورسیکلت‌هایی که قدرت و کیفیتی باور نکردنی داشته و یا قیمت عیجب و غریبی دارند!

  برخی از مردم خودرو‌ها و وانت‌های غول‌پیکر را دوست داشته و اخبار مرتبط به آن‌ها را دنبال می‌کنند. در مقابل برخی  نیز به دنبال خودرو‌های عضلانی بوده و نمی‌توانند از افسانه‌های صنعت خودروسازی جهان چشم‌پوشی کنند. ولی در این میان گروهی هم هستند که آن‌ها را باید عاشقان سینه چاک موتورسیکلت‌ها دانست!

 

این مطلب مخصوص عاشقانه موتورسیکلت‌ها بوده و ما آن‌ها را با گران‌ترین و با ارزش‌ترین موتورسیکلت‌های جهان آشنا می‌کنیم. موتورسیکلت‌هایی که قدرت و کیفیتی باور نکردنی داشته و یا قیمت عیجب و غریبی دارند! لیست ما موتورسیکلت‌هایی را شامل می‌شود که حتی افراد مشهور هم قادر به خریداری آن‌ها نیستند!

 

گران قیمت‌ها

سوزوکی AEM CARBON FIBER HAYABUSA

 

موتورسیکلت‌,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,وسایل نقلیه

قیمت موتورسیکلتی که می‌بینید؛ حدود ۲۰۰ هزار دلار بوده و اکثر مردم جهان قادر به خریداری این موتورسیکلت رویایی نیستند؛ زیرا می‌توان با پرداخت ۱۵ تا ۳۰ هزار دلار موتورسیکلت‌هایی کارآمد و با کیفیت را خریداری کرده و از ولخرجی فراوان جلوگیری نمود!

 

 

این موتورسیکلت در سال ۱۹۹۹ معرفی شد و سوزوکی ادعا کرد که سرعت آن به ۱۸۸ مایل در ساعت خواهد رسید! به این ترتیب در آن سال‌ها عنوان سریع‌ترین موتورسیکلت جهان به AEM CARBON FIBER HAYABUSA رسید و قیمت آن به میزان قابل توجهی افزایش یافت!

 

دوگاتی TESTA STRETTA NCR MACCHIA NERA

 

موتورسیکلت‌,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,وسایل نقلیه

نام دوگاتی به همه می‌گوید که این موتورسیکلت چیست! این کمپانی برای چندین دهه است که به ساخت موتورسیکلت‌های مختلف پرداخته و یکی از بهترین برند‌های موتورسیکلت‌سازی جهان است.

 

یکی از موتورسیکلت‌های مشهور دوگاتی؛ TESTA STRETTA NCR MACCHIA NERA نام دارد که برای خرید آن باید حدود ۲۲۵ هزار دلار به کمپانی دوگاتی پرداخت کنید! این موتورسیکلت بسیار سبک و سریع بوده و راندن آن را باید آرزو‌هایی برای عاشقان موتورسیکلت‌ها در سراسر جهان بدانیم!

 

دوگاتی DESMOSEDICI D۱۶RR NCR M۱۶

 

موتورسیکلت‌,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,وسایل نقلیه

دوگاتی با معرفی DESMOSEDICI D۱۶RR NCR M۱۶ عاشقان موتورسیکلت را میخکوب کرد! این شرکت در اقدامی عجیب به سراغ مدل TESTA STRETTA NCR MACCHIA NERA رفت و با انجام تغییراتی؛ یک موتورسیکلت جدید با نام DESMOSEDICI D۱۶RR NCR M۱۶ را معرفی کرد.

 

محصول جدید دوگاتی ۲۳۳ هزار دلار قیمت داشت و امروزه از آن به عنوان یکی از گران‌ترین موتورسیکلت‌های جهان یاد می‌کنند! توان DESMOSEDICI D۱۶RR NCR M۱۶ به ۱۷۵ اسب‌بخار رسیده و می‌توان حس واقعی قدرت و سرعت را با این موتورسیکلت جذاب تجربه کرد!

 

ECOSSE FE TI XX TITANIUM SERIES

 

موتورسیکلت‌,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,وسایل نقلیه

این موتورسیکلت زیبا یکی از قدرتمندترین موتورسیکلت‌های جهان است. ولی برای در اختیار داشتن زیبایی و قدرت مثال زدنی آن باید حدود ۳۰۰ هزار دلار پرداخت کرد!

 

به همین خاطر افراد کمی قادر به خریداری آن بوده و فقط تماشاگر زیبایی چشم‌نواز آن از پشت ویترین نمایشگاه‌های لوکسِ موتورسیکلت هستند. پیشرانه ECOSSE FE TI XX TITANIUM SERIES قدرتی معادل با ۲۲۸ اسب‌بخار داشته و یکی از سریع‌ترین موتورسیکلت‌های جهان است.

 

دوگاتی TOMAHAWK V۱۰ SUPERBIKE

 

موتورسیکلت‌,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,وسایل نقلیه

چشمان شما اشتباه ندیده و اکنون یک موتورسیکلت واقعی را می‌بینید! این موتورسیکلت عجیب برای حضور در فیلم‌های هالیوودی ساخته نشده و دوگاتی تعداد کمی از آن‌ها را به تولید رسانده است. TOMAHAWK V۱۰ SUPERBIKE یکی از گران قیمت‌ترین موتورسیکلت‌های جهان بوده و برای خریداری آن تنها باید ۵۵۰ هزار دلار پرداخت کرد!

 

بدنه این موتورسیکلت کاملا کرومی است و از توان یک پیشرانه ۵۰۰ اسب‌بخاری استفاده می‌کند. همچنین شتاب صفر تا ۱۰۰ آن نزدیک به ۳ ثانیه بوده و به تنهایی برای تمام سوپراسپرت‌های مطرح جهان خط و نشان می‌کشد!

 

هارلی دیویدسون COSMIC STARSHIP

 

موتورسیکلت‌,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,وسایل نقلیه

هارلی دیویدسون با تمام وجود به تولید موتورسیکت‌های متفاوت و قدرتمند می‌پردازد. یکی از موتورسیکلت‌های غول پیکر این کمپانی؛ مدل COSMIC STARSHIP است که قیمت آن همه انسان‌های روی کره زمین را متعجب خواهد کرد.

 

برای خریداری مدل COSMIC STARSHIP از محصولات کمپانی هارلی دیویدسون، باید ۱.۵ میلیون دلار پرداخت کرد و دلیل این گرانی عجیب و غریب را باید طراحی یک هنرمند آمریکایی به نام Jack Armstrong برروی بدنه مدل COSMIC STARSHIP دانست!

 

BMS NEHMESIS

 

موتورسیکلت‌,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,وسایل نقلیه

برای خرید یکی از مدل‌های هارلی دیویدسون شما باید ۱.۵ میلیون دلار پرداخت کنید؛ ولی این قیمت‌گذاری در برابر BMS NEHMESIS بسیار ناچیز به نظر می‌رسد!

 

برای ساخت این موتورسیکلت از طلای ۲۴ عیار استفاده شده و طراحی خاص و ویژه آن نظر هر بیننده‌ای را جلب خواهد کرد. همین موارد کافی است تا قیمت ۳.۵ میلیون دلار برای BMS NEHMESIS در نظر گرفته شده و تنها مولتی میلیاردر‌های بزرگ جهان قادر به خریداری آن هستند.

 

HILDEBRAND & WOLFMULLER

 

موتورسیکلت‌,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,وسایل نقلیه

کمی به گذشته‌های دور و سال ۱۸۹۴ سفر کرده و با یک موتورسیکلت لاغر اندام و ضعیف روبرو می‌شویم. این موتورسیکلت عتیقِ یکی از مشهورترین موتورسیکلت‌های جهان است.

 

دلیل شهرت این موتورسیکلت هم قیمت ۳.۵ میلیون پوندی آن بوده و بدون هیچ حرفی باید آن را یکی از گران قیمت‌ترین موتورسیکلت‌های موجود برروی کره زمین دانست!

 

ECOSSE ES۱ SPIRIT

 

موتورسیکلت‌,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,وسایل نقلیه

 

در نگاه اول شاید ECOSSE ES۱ SPIRIT یک موتورسیکلت تقریبا ارزان قیمت به نظر رسیده و احتمالا شما فکر می‌کنید که برای خریداری این موتورسیکلت جالب باید مبلغ کمی پرداخت کرد. اما ECOSSE ES۱ SPIRIT اصلا شاسی ندارد و همین مورد خاص باعث شده که قیمت آن به ۳.۶ میلیون دلار برسد!

 

 

NEIMAN MARCUS LIMITED EDITION FIGHTER

 

موتورسیکلت‌,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,وسایل نقلیه

 

برای خرید موتورسیکلت NEIMAN MARCUS LIMITED EDITION FIGHTER باید ۱۱ میلیون دلار پرداخت کرد! شاسی این موتورسیکلت از قطعات فلزی دست‌سازی ساخته شده و سرعت آن به بیش از ۱۹۰ مایل در ساعت خواهد رسید! کمپانی سازنده این موتورسیکلت عجیب آن را تکاملی در صنعت ساخت موتورسیکلت‌های جهان دانسته و شیوه طراحی و ساخت آن را ستوده است!

 

LIGHTNING LS ۲۱۸ ALL-ELECTRIC SUPERBIKE

 

موتورسیکلت‌,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,وسایل نقلیه

 

موتورسیکلتی که می‌بینید از توان یک پیشرانه الکتریکی استفاده کرده و سرعت آن به بیش از ۲۱۸ مایل در ساعت می‌رسد. این موتورسیکلت پیشتاز و الگوی ساخت موتورسیکلت‌های برقی بوده و برای خرید آن باید ۴۰ هزار دلار پرداخت کرد.

 

با ارزش‌ها

ROYAL ENFIELD INTERCEPTOR

 

موتورسیکلت‌,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,وسایل نقلیه

قیمت‌گذاری عجیب موتورسیکلت ROYAL ENFIELD INTERCEPTOR تعجب تمام کمپانی‌های ساخت موتورسیکلت را برانگیخت! زیرا برای خریداری این موتو سیکلت جالب، تنها کافی است که ۶ هزار دلار پرداخت کنید!  اکثر صاحبان این موتورسیکلت از راندن آن لذت برده و از راندن یک موتورسیکلت با کیفیت و اقتصادی لذت می‌برند.

 

BMW G۳۱۰GS

 

موتورسیکلت‌,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,وسایل نقلیه

BMW فقط خودرو‌های گران قیمت تولید نمی‌کند. این شرکت آلمانی برای موفقیت در بازار موتورسیکلت‌ها تلاش فراوانی داشته و به خوبی دریافته است که باید موتورسیکلت‌های ارزان قیمت‌تری نسبت به سایر کمپانی‌ها تولید کند؛ بنابراین BMW دست به کار شد و مدل G۳۱۰GS را وارد دنیای موتورسیکلت‌ها کرد. این موتورسیکلت در ایالات‌متحده آمریکا حدود ۵۷۰۰ دلار قیمت داشته و یکی از با کیفیت‌ترین و ارزان‌ترین موتورسیکلت‌های موجود در بازار آمریکا است.

 

INDIAN SCOUT SIXTY

 

موتورسیکلت‌,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,وسایل نقلیه

هندی‌ها در صنعت موتورسیکلت‌سازی جهان حضوری قدرتمند داشته و باهوش و کوشش فراوانی؛ موتورسیکلت‌هایی بی‌عیب و نقص را به تولید می‌رسانند. یکی از موتور سیکلت‌های هندی حاضر در بازار جهانی INDIAN SCOUT SIXTY نام دارد و در نگاه نخست به نظر می‌رسد که برای خرید این موتورسیکلت سنگین وزن باید پول زیادی پرداخت کرد.

 

ولی جالب است که برای خرید INDIAN SCOUT SIXTY تنها پرداخت ۸۹۹۹ دلار کافی بوده و شما با پرداخت مبلغی ناچیز؛ صاحب یک موتورسیکلت با کیفیت و مقرون به صرفه خواهید شد.

 

هوندا CB۶۵۰R

 

موتورسیکلت‌,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,وسایل نقلیه

هوندا به دلیل ساخت موتورسیکلت‌های ارزان و مقرون به صرفه؛ یک برند شناخته شده جهانی است. این کمپانی ژاپنی تقریبا به تمام نیاز‌های عاشقان موتورسیکلت توجه داشته و با ساخت موتورسیکلت‌هایی متنوع به آن‌ها پاسخ می‌دهد.

 

یکی از محصولات جالب هوندا موتورسیکلت CB۶۵۰R است که از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده و تقریبا همه می‌توانند آن را خریداری کنند! در واقع هوندا با فروش CB۶۵۰R ثابت کرد که همه انسان‌ها حق دارند که برای یک بار، لذت سواری بر موتورسیکلت را تجربه کنند؛ زیرا موتورسیکلت CB۶۵۰R قیمتی در حدود ۸۸۹۰ دلار داشته و همه توان خرید آن را دارند!

 

یاما‌ها MT-۰۷

 

موتورسیکلت‌,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,وسایل نقلیه

 

یاما‌ها نیز مانند کمپانی هوندا به ساخت موتورسیکلت‌های با کیفیت و مقرون به صرفه می‌پردازد. یکی از مدل‌های متفاوت موتورسیکلت‌های یاما‌ها را باید MT-۰۷ بدانیم که برای خرید آن پرداخت مبلغی در حدود ۷ یا ۸ هزار دلار کافی است. این موتور سیکلت هیچ‌گاه در حدواندازه موتورسیکلت‌های کاوازاکی نبوده و در برابر آن‌ها حرفی برای گفتن ندارد؛ اما یک موتورسیکلت با کیفیت و ارزان قیمت بوده و یاما‌ها برای ساخت آن دقت و تلاش فراوانی کرده است.

 

دوگاتی SCRAMBLER ICON مدل ۲۰۱۹

 

موتورسیکلت‌,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,وسایل نقلیه

دوگاتی فقط موتورسیکلت‌های گران قیمت و عیجب و غریب تولید نکرده و در میان محصولات این کمپانی مشهور می‌توان مدل‌های ارزان قیمت هم پیدا کرد.

 

یکی از مدل‌های مذکور SCRAMBLER ICON است که برای خریداری آن باید ۱۰ هزار دلار پرداخت کرد. این موتورسیکلت برای کسانی که درآمد متوسطی داشته و نمی‌توانند از سواری برروی موتورسیکلت بگذرند؛ گزینه‌ای مناسب و هیجان‌انگیز خواهد بود.

 

ZERO FX

 

موتورسیکلت‌,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,وسایل نقلیه

این موتورسیکلت برای کسانی که در حال آموختن موتورسیکلت سواری هستند؛ بسیار مناسب بوده و آن‌ها می‌توانند با پرداخت ۸ هزار دلار ZERO FX را خریداری کنند. ZERO FX موتورسیکلتی برقی بوده و برای گشت و گذار در خیابان‌ها بسیار مناسب است.

 

هارلی دیویدسون IRON ۱۲۰۰

 

موتورسیکلت‌,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,وسایل نقلیه

نام هارلی دیویدسون با صنعت موتورسیکلت‌سازی جهان عجین شده است. اگر شما عاشق این برند آمریکایی بوده و دوست دارید که صاحب یکی از محصولات با ارزش هارلی دیویدسون شوید؛ باید به سراغ مدل IRON ۱۲۰۰ رفته و با پرداخت مبلغی در حدود ۱۰ هزار دلار آن را خریداری کنید. این موتورسیکلت سبک و ارزان قیمت؛ براساس مدل‌های قدیمی هارلی دیویدسون ساخته شده و یکی از بهترین و مقرون به صرفه‌ترین موتورسیکلت‌های جهان است.

 

bartarinha.ir
  • 18
  • 3
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
بزرگمهر بختگان زندگینامه بزرگمهر بختگان حکیم بزرگ ساسانی

تاریخ تولد: ۱۸ دی ماه د ۵۱۱ سال پیش از میلاد

محل تولد: خروسان

لقب: بزرگمهر

حرفه: حکیم و وزیر

دوران زندگی: دوران ساسانیان، پادشاهی خسرو انوشیروان

ادامه
صبا آذرپیک بیوگرافی صبا آذرپیک روزنامه نگار سیاسی و ماجرای دستگیری وی

تاریخ تولد: ۱۳۶۰

ملیت: ایرانی

نام مستعار: صبا آذرپیک

حرفه: روزنامه نگار و خبرنگار گروه سیاسی روزنامه اعتماد

آغاز فعالیت: سال ۱۳۸۰ تاکنون

ادامه
یاشار سلطانی بیوگرافی روزنامه نگار سیاسی؛ یاشار سلطانی و حواشی وی

ملیت: ایرانی

حرفه: روزنامه نگار فرهنگی - سیاسی، مدیر مسئول وبگاه معماری نیوز

شغل های دولتی: کاندید انتخابات شورای شهر تهران سال ۱۳۹۶

حزب سیاسی: اصلاح طلب

یاشار سلطانیبیوگرافی یاشار سلطانی

ادامه
زندگینامه امام زاده صالح زندگینامه امامزاده صالح تهران و محل دفن ایشان

نام پدر: اما موسی کاظم (ع)

محل دفن: تهران، شهرستان شمیرانات، شهر تجریش

تاریخ تاسیس بارگاه: قرن پنجم هجری قمری

روز بزرگداشت: ۵ ذیقعده

زندگینامه امامزاده صالح

باورها و اعتقادات مذهبی، نقشی پررنگ در شکل گیری فرهنگ و هویت ایرانیان داشته است. احترام به سادات و نوادگان پیامبر اکرم (ص) از جمله این باورهاست. از این رو، در طول تاریخ ایران، امامزادگان همواره به عنوان واسطه های فیض الهی و امامان معصوم (ع) مورد توجه مردم قرار داشته اند. آرامگاه این بزرگواران، به اماکن زیارتی تبدیل شده و مردم برای طلب حاجت، شفا و دفع بلا به آنها توسل می جویند.

ادامه
شاه نعمت الله ولی زندگینامه شاه نعمت الله ولی؛ عارف نامدار و شاعر پرآوازه

تاریخ تولد: ۷۳۰ تا ۷۳۱ هجری قمری

محل تولد: کوهبنان یا حلب سوریه

حرفه: شاعر و عارف ایرانی

دیگر نام ها: شاه نعمت‌الله، شاه نعمت‌الله ولی، رئیس‌السلسله

آثار: رساله‌های شاه نعمت‌الله ولی، شرح لمعات

درگذشت: ۸۳۲ تا ۸۳۴ هجری قمری

ادامه
آپولو سایوز ماموریت آپولو سایوز؛ دست دادن در فضا

ایده همکاری فضایی میان آمریکا و شوروی، در بحبوحه رقابت های فضایی دهه ۱۹۶۰ مطرح شد. در آن دوران، هر دو ابرقدرت در تلاش بودند تا به دستاوردهای فضایی بیشتری دست یابند. آمریکا با برنامه فضایی آپولو، به دنبال فرود انسان بر کره ماه بود و شوروی نیز برنامه فضایی سایوز را برای ارسال فضانورد به مدار زمین دنبال می کرد. با وجود رقابت های موجود، هر دو کشور به این نتیجه رسیدند که برقراری همکاری در برخی از زمینه های فضایی می تواند برایشان مفید باشد. ایمنی فضانوردان، یکی از دغدغه های اصلی به شمار می رفت. در صورت بروز مشکل برای فضاپیمای یکی از کشورها در فضا، امکان نجات فضانوردان توسط کشور دیگر وجود نداشت.

مذاکرات برای انجام ماموریت مشترک آپولو سایوز، از سال ۱۹۷۰ آغاز شد. این مذاکرات با پیچیدگی های سیاسی و فنی همراه بود. مهندسان هر دو کشور می بایست بر روی سیستم های اتصال فضاپیماها و فرآیندهای اضطراری به توافق می رسیدند. موفقیت ماموریت آپولو سایوز، نیازمند هماهنگی و همکاری نزدیک میان تیم های مهندسی و فضانوردان آمریکا و شوروی بود. فضانوردان هر دو کشور می بایست زبان یکدیگر را فرا می گرفتند و با سیستم های فضاپیمای طرف مقابل آشنا می شدند.

فضاپیماهای آپولو و سایوز

ماموریت آپولو سایوز، از دو فضاپیمای کاملا متفاوت تشکیل شده بود:

ادامه
نیلوفر اردلان بیوگرافی نیلوفر اردلان؛ سرمربی فوتسال و فوتبال بانوان ایران

چکیده بیوگرافی نیلوفر اردلان

نام کامل: نیلوفر اردلان

تاریخ تولد: ۸ خرداد ۱۳۶۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیکن سابق فوتبال و فوتسال، سرمربی تیم ملی فوتبال و فوتسال بانوان

سال های فعالیت: ۱۳۸۵ تاکنون

قد: ۱ متر و ۷۲ سانتی متر

ادامه
حمیدرضا آذرنگ بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ

نام کامل: حمیدرضا آذرنگ

تاریخ تولد: تهران

محل تولد: ۲ خرداد ۱۳۵۱ 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و صداپیشه

تحصیلات: روان‌شناسی بالینی از دانشگاه آزاد رودهن 

ادامه
محمدعلی جمال زاده بیوگرافی محمدعلی جمال زاده؛ پدر داستان های کوتاه فارسی

تاریخ تولد: ۲۳ دی ۱۲۷۰

محل تولد: اصفهان، ایران

حرفه: نویسنده و مترجم

سال های فعالیت: ۱۳۰۰ تا ۱۳۴۴

درگذشت: ۲۴ دی ۱۳۷۶

آرامگاه: قبرستان پتی ساکونه ژنو

ادامه
ویژه سرپوش