چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱
۱۵:۰۹ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۵۰۱۶۳
اپلیکیشن ها و شبکه های اجتماعی

همه چیز درباره افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام 

افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام، دغدغه بسیاری از افراد شده است. اینستاگرام این روزها بیشتر از قبل محبوب شده و این محبوبیت، تنها بین مردم عامه نبوده و بسیاری از کسب و کارها نیز به سمت آن آمده اند. حتی افراد زیادی توانسته اند به کمک اینستاگرام کسب و کار تازه ای را شروع کرده و در حرفه خود دیده شوند. هر چند که اینستاگرام می تواند تاثیر فوق العاده ای در رشد کسب و کارها و افراد با استعداد داشته باشد، اما رشد کردن در آن آنقدرها هم کار ساده ای نیست. 

حتما دیده ای اید که بسیاری از افراد، پس از یکسال توانسته اند تعداد مطلوبی فالوور بدست آورند. اما واقعا هیچ راه سریعی برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام وجود ندارد؟ احتمالا با این سوال، در ذهن شما خرید فالوور اینستاگرام شکل گرفت. اما آیا خرید فالوور اینستا تاثیری در رشد پیج دارد؟ چگونه می توان تاثیر آن را افزایش داده و حفظ کرد؟ در هنگام خرید باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ نگران نباشد، چرا که در ادامه مطلب، به پاسخ تمامی این سوال ها و مسائل دیگر رشد در اینستاگرام، خواهیم پرداخت. 

افزایش فالوور واقعی, افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام , خرید فالوور ایرانیافزایش فالوور اینستاگرام فرآیند زمان بر

آیا خرید فالوور تاثیری در رشد پیج دارد؟ این تاثیر منفی است یا مثبت؟

بله، خرید فالوور واقعی، تاثیر مثبتی در رشد پیج دارد. تصور کنید، می توانید به راحتی در یک شب و با پرداخت هزینه ای کم، فالوورهای خود را دو، سه، چهار یا حتی ۱۰ برابر کنید. احتمالا این رشد ناگهانی را در پیج های بسیاری نیز دیده اید. اما این رشد، همیشه نتیجه مثبتی به دنبال ندارد. بالا رفتن تعداد فالوورهای شما، به تنهایی خبر خوبی است، ولی مهم ترین چیز درباره فالوور گرفتن، فعال بودن آنها است. شما می توانید اقدام به خرید فالوور فیک ارزان کنید، اما اینکار باعث افزایش فالوور واقعی شما نمی شود. شما تنها تعدادی حساب غیرفعال و یا تقلبی در بین دنبال کنندگان خود دارید، که نه محصولی می خرند و نه از شما حمایت می کنند. کنسرت موسیقی را تصور کنید، که تمام بینندگان تنها در سر جای خود بایستند و توجهی به خواننده نکنند. طبیعتاً هیچکس چنین طرفدارهایی نمی خواهد. پس چه باید کرد؟

برای تغییر این مسئله، دو راه کاملا موثر پیش روی شما است:

۱-    خرید فالوور واقعی اینستا، که در پیج فعالیت داشته باشند و از شما حمایت کنند. به عبارتی، واقعا مخاطب هدف شما باشند. 

۲-    علاوه بر خرید فالوور فیک اینستاگرام، اقدام به خرید لایک هم بکنید. 

تنها با انتخاب یکی از این دو راه، می توانید از خرید فالوور برای پیج خود، سود بسیاری ببرید و افزایش فالوور واقعی داشته باشید. البته دقت کنید، که در کنار هر یک از این روش ها، حتما باید تاکتیک ها و استراتژی های رشد پیج و جذاب تر کردن آن را انجام دهید. بدین شکل، مخاطبین دیگر با دیدن تعداد بالای فالوورهای شما، ابتدا به شما اعتماد کرده و با دیدن محتوای جذاب و رعایت استراتژی ها، در پیج شما برای همیشه خواهند ماند. در ادامه، به بررسی نکات خرید فالوور و تاکتیک های رشد و جذابیت پیج پرداخته ایم. 

خرید فالوور ایرانی , افزایش فالوور واقعی,خرید فالوورخرید فالوور واقعی کمکی به رشد پیج

خرید فالوور ارزان و لایک واقعی، چه مزایایی برای پیج  شما دارد؟

-    ایجاد اعتماد در مخاطبین جدید

تصور کنید در اینستاگرام به دنبال یک پیج فروش لباس یا حتی یک پیج کمدی هستید. در میان نتایج جستجو، به دو پیج مربوطه می رسید، که یکی دارای ۲۰۰ فالوور و دیگری دارای ۲۰۰۰۰۰ فالوور می باشد. کدام یک را انتخاب می کنید؟ طبیعتاً آنکه تعداد فالوورهای بیشتری دارد. چرا که تصور پیش فرض ذهن شما، این است که این پیج افزایش فالوور واقعی داشته است. در واقع، تصور می کنید که این شخص، توانسته با فعالیت مثبت خود و ارائه خدمات مناسب، مخاطبین بیشتری جذب کند و حتما در کارش حرفه ای تر است. البته، این انتخاب زمانی نهایی می شود، که تناسب تعداد فالوورها و تعداد لایک ها رعایت شده باشد. اصولا هیچ کس باور نمی کند که یک پیج با داشتن تعداد زیادی فالوور، لایک ها و کامنت های کمی داشته باشد. بنابراین گمان می کنند که آن پیج فیک و تقلبی است. لذا لازمه افزایش فالوور واقعی، داشتن تعداد فالوورهای بالا و لایک و کامنت بسیار است. 

-    همه شما را خواهند دید

به گزارش سایت  cyberg طبق الگوریتم اینستاگرام، افرادی که تعداد فالوور یا لایک و کامنت بیشتری داشته باشند، اول از همه در اکسپلور نمایش داده می شوند. این باعث می شود تا افراد بسیاری که آن پیج را دنبال نمی کنند، محتوای پیج را ببینند و آن را دنبال کنند. البته ورود به اکسپلور با خرید فالوور واقعی ایرانی یا خارجی و همچنین لایک ممکن است، اما برای تحریک مخاطب به کلیک کردن بر روی پست شما در اکسپلور، باید محتوای جذابی ارائه دهید. به علاوه، باید استراتژی های لازم را نیز رعایت کنید. داشتن فالوورها و تعامل بالا، باعث می شود در ابتدای فهرست هشتگ های مربوطه نیز قرار بگیرید. این نیز به افزایش فالوور واقعی کمک بسیاری می کند. 

قبل از خرید فالوور، این نکات را حتما بخوانید.

-    حتما سرویس ارائه دهنده مناسبی انتخاب کنید. متاسفانه با افزایش اهمیت پلتفرم اینستاگرام در کشور، افراد زیادی به بهانه خرید فالوور ایرانی واقعی، کاربران را فریب داده و سرشان کلاه می گذارند. برخی نیز فالوورهای فیک و بدون تعامل را در قالب فالوورهای واقعی می فروشند. لذا حتما از امن بودن سایت یا سرویس مورد نظر مطمئن شوید. می توانید برای اینکار، نماد اعتماد الکترونیک آنها را چک کنید یا درمورد سابقه آنها در پیج های مشتری، تحقیق کنید. 

-    حتما دقت داشته باشید که فالوورهای واقعی خریداری کنید. داشتن فالوورهای فیک باعث می شود تا اینستاگرام، پیج شما را به عنوان ربات تشخیص داده و آن را ببندد. همچنین افزایش ناگهانی فالوور هم می تواند منجر به بسته شدن پیج شما شود. لذا بررسی کنید که سرویس ارائه دهنده مورد نظر، برنامه مناسبی برای جلوگیری از این اتفاق داشته باشد. 

-    برای افزایش فالوور واقعی از طریق خرید دنبال کننده، برنامه مناسب پیج خود را انتخاب کنید. سرویس های ارائه دهنده فالوور، برنامه های متفاوتی دارند، که هر یک تعداد مشخصی فالوور و لایک را به پیج شما می افزاید. همچنین ویژگی ها و قیمت هر یک از این برنامه ها نیز متفاوت است. برای انتخاب برنامه مناسب، می توانید از مشاورین سرویس مورد نظر استفاده کنید. 

-    حتما قبل از خرید فالوور واقعی، پیج خود را آماده کنید. یعنی ساختار پیج، که شامل پروفایل، بیو، اسم، چندین پست اولیه، تم پیج و غیره می شود را، به خوبی ایجاد کنید. 

-    پیج شما یک پیج ایرانی است، پس حتما باید اقدام به خرید فالوور ایرانی برای اینستاگرام خود کنید. بدین شکل، پیج شما برای سایر ایرانیان نیز نمایش داده خواهد شد. 

برای افزایش فالوور واقعی، در کنار خرید فالوور چه کنیم؟ 

همانطور که پیشتر نیز اشاره شد، خرید فالوور ایرانی ارزان و لایک و کامنت، به تنهایی برای رشد پیج شما کافی نیست. شما باید استراتژی های لازم برای رشد پیج را نیز رعایت کنید. برخی از این استراتژی ها و نکات، عبارتند از:

-    صفحه اصلی پیج خود را بهینه سازی کنید. یعنی تصویر پروفایل، بیو جذاب و مربوط، تم رنگی و سایر اجزای مربوط به صفحه خود را به درستی تعیین کنید. 

-    تقویم دقیق و منظمی برای فعالیت خود طراحی کنید و به آن متعهد بمانید. 

-    برای پست های خود برنامه ریزی داشته باشید. سعی کنید ساعت هایی که بیشترین فعالیت وجود دارد را پیدا کرده و در همان ساعت ها پست بگذارید. 

-    با پیج های مربوطه و در حوزه کاری خودتان تعامل داشته باشید. 

-    پاسخگویی مناسبی در قبال سوالات مخاطبین داشته باشید. 

-    صفحه خود را در دیگر پلتفرم ها نیز به اشتراک بگذارید.

-    پست های جذاب و مفید طراحی کنید. 

-    از ابزارهای تعاملی اینستاگرام، همچون نظرسنجی و پرسش، استفاده کنید.

-    هشتگ های مربوطه را قرار دهید. 

جمع بندی 

افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام دشوار و زمان بر است، اما به کمک خرید فالوور ایرانی ارزان و رعایت موارد بالا، به راحتی ممکن است. اما انتخاب سرویس ارائه دهنده مناسب، اولین گام این فرآیند است. مجموعه ما سابقه درخشانی در زمینه فروش فالوورهای واقعی داشته و توانسته به رشد پیج های بسیاری کمک کند. ضمن اینکه مشاورین ما می توانند به شما در زمینه انتخاب برنامه مناسب نیز کمک کنند. 

  • 19
  • 3
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
امین تارخ,بیوگرافی امین تارخ,عکس امین تارخ بیوگرافی امین تارخ و علت درگذشت او (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۱۳۳۲/۵/۲۰

محل تولد: تهران

تاریخ درگذشت: ۱۴۰۱/۰۶/۲۸

تحصیلات: مدرس رشته بازیگری 

همسر: منصوره شادمنش

زمینه فعالیت: سینما، تئاتر و تلویزیون

ادامه
پوریای ولی,زندگینامه پوریای ولی,بیوگرافی پوریای ولی زندگینامه پوریای ولی اسطوره جوانمردی و از نامدارترین پهلوانان ایران

تاریخ تولد: ۶۵۳ هجری قمری

محل تولد: گرگانج خوارزم

محل زندگی: خوارزم

شهرت: پوریای ولی

درگذشت: ۷۲۲ هجری قمری

آرامگاه: خوی

ادامه
امو بند,بیوگرافی امو بند,عکس های امو بند بیوگرافی و تصاویر اعضای امو بند + دانستنی های جالب درباره این گروه

حرفه: نوازندگی و خوانندگی

تاریخ شروع فعالیت: سال ۱۳۹۱ تا کنون

سبک موسیقی: پاپ

نخستین آلبوم: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ به نام آرام

نخستین کنسرت: ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ در هتل نارنجستان شهر نور

ادامه
تهماسب اول,شاه تهماسب اول,زندگینامه شاه تهماسب اول زندگینامه شاه تهماسب اول، دومین پادشاه صفوی

تاریخ تولد: ۳ اسفند ۸۹۲

محل تولد: شه آباد، اصفهان

سلطنت: ۹۳۰ تا ۹۸۴

جانشین: اسماعیل دوم

درگذشت: ۲۴ اردیبهشت ۹۵۵ خورشیدی

آرامگاه: مشهد، حرم امام رضا

ادامه
حضرت شعیب,زندگی نامه حضرت شعیب,خصوصیات حضرت شعیب زندگینامه حضرت شعیب در قران و روایات

سن: ۲۴۲

محل زندگی: مدین، ایکه

نام قوم: قوم مدین، قوم ایکه

آرامگاه: مکه؛ یمن؛ فلسطین؛‌ تستر

تکرار نام در قرآن: ۱۱

ادامه
مایکل دل,بیوگرافی مایکل دل,زندگینامه مایکل دل زندگینامه مایکل دل بنیانگذار شرکت رایانه ای دل

تاریخ تولد: ۲۳ فوریه ۱۹۶۵

محل تولد: هیوستون، تگزاس، ایالات متحده آمریکا

ملیت: آمریکایی

تحصیلات: مدرک دانشگاهی ندارد

حرفه: مؤسس، رئیس و مدیر عامل شرکت دل

ادامه
ابن رشد,زندگینامه ابن رشد,ابن رشد کیست زندگینامه ابن رشد همه‌چیزدان و فیلسوف نامدار

تاریخ تولد: سال ۵۲۰ قمری

محل تولد: قرطبه اندلس

شهرت: حفید

تالیفات: تفسیر مابعدالطبیعة؛ تلخیص الکون و الفساد؛ تلخیص کتاب الشعر؛ تلخیص کتاب العبارة و...

وفات: ۹ صفر ۵۹۵

ادامه
لادن مستوفی,بیوگرافی لادن مستوفی,عکس های لادن مستوفی بیوگرافی و عکس های لادن مستوفی و همسرش

تاریخ تولد: ۲۰ اسفند ۱۳۵۱

محل تولد: تن کابن، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: سال ۱۳۷۳

همسر: شهرام اسدی

ادامه
عارف غلامی,بیوگرافی عارف غلامی,عکس عارف غلامی بیوگرافی عارف غلامی فوتبالیست (+عکس)

تاریخ تولد: ۳۰ فروردین ۱۳۷۶

محل تولد: گرگان

حرفه: فوتبالیست

پست: مدافع میانی

تیم کنونی: استقلال تهران

قد: ۱۸۳ سانتی متر

ادامه
ویژه سرپوش