چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
۰۸:۵۷ - ۰۵ مرداد ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۵۰۲۲۷
لیگ برتر و جام حذفی

رمضانی: به دنبال فسخ با استقلال هستم/ حسین‌زاده: استقلال اقدامی برای گرفتن رضایتنامه‌ام نکرد

آخرین اخبار استقلال؛ از جذب اسپانسر جدید و جلسه پیشکسوتان تا حواشی درگیری سمیعی با یک هوادار

تیم استقلال تهران,آخرین اخبار استقلال
اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، یکی از کارخانه‌های کشور وظیفه حمایت مالی از استقلال در فصل جدید را بر عهده خواهد گرفت.

به گزارش ورزش سه، بنا بر اخباری که به دست خبرنگار ما رسیده، مدیران باشگاه استقلال در تلاش برای رفع حوائج مالی، مذاکرات با بنگاه‌های اقتصادی مختلف را پیش برده و در نهایت در آستانه عقد قرارداد با یک واحد صنعتی مشهور هستند.

گفته می‌شود این قرارداد در اوایل هفته آینده به امضا می‌رسد و بخش زیادی از مشکلات استقلال در این مقطع زمانی را رفع خواهد کرد تا استقلالی‌ها به شرایط طبیعی بازگردند‌.

در حال حاضر بازیکنان استقلال به واسطه مشکلات مالی تمرین نمی‌کند.

***

واکنش سمیعی به ادعای درگیری با هوادار استقلال

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال با انتشار مطلبی در فضای مجازی به حاشیه‌ اخیر این تیم واکنش نشان داد.

تیم استقلال تهران,آخرین اخبار استقلال

فرشید سمیعی در واکنش به ادعای مطرح شده درباره درگیری و تنش بین او و یک هوادار استقلال در مقابل ساختمان این باشگاه در پستی در فضای مجازی نوشت: مگر می‌شود در بین ۳۰ نفر آدم موبایل به دست دعوایی رخ بدهد اما هیچ فیلمی از آن موجود نباشد؟

در ایام محرم هستیم. اگر دین ندارید، لااقل آزاده باشید. به عنوان یک هوادار ساده استقلال تا روزی که هستم همچون سابق برای منافع استقلال خواهم جنگید و در جهت دفاع از حقوق استقلال کوتاه نخواهم آمد. طراحان پشت پرده بدانند من هرگز با شما معامله نخواهم کرد.

سمیعی: گردانندگان درگیری کمپ حجازی، دسیسه علیه من را هم طراحی کردند

فرشید سمیعی در گفت‌وگو با ایرنا در واکنش به ادعای مطرح شده درباره درگیری و تنش او و یک هوادار استقلال در مقابل ساختمان این باشگاه، اظهار داشت: متاسفانه این یک دروغ بزرگ از سوی افرادی است که به دنبال حاشیه‌سازی و ضربه زدن به استقلال هستند.

وی افزود: سابقه من مشخص است. همواره برای هواداران استقلال احترام و ارزش زیادی قائل هستم و هیچ‌وقت بین من و هواداران تنش به‌وجود نخواهد آمد.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال اضافه کرد: صحنه امروز جعلی و غیر واقعی بود؛ مگر می‌شود در محل باشگاه استقلال که همه دوربین به دست دارند اتفاقی رخ دهد و هیچ فیلم و یا عکسی از آن منتشر نشود. شکایت خواهم کرد تا حقایق مشخص و معلوم شود چه افرادی پشت این ماجرا هستند.

به نظر می‌رسد مقصود سمیعی از «طراحان» حواشی علیه وی، ماجرای حمله اراذل و اوباش به هواداران استقلال در اولین جلسه تمرینی این تیم با جواد نکونام است. در این اتفاق نادر، تعدادی از اراذل مشهور پایتخت با حضور در کمپ حجازی، هوادارانی که علیه حجت کریمی، سرپرست مدیرعاملی وقت استقلال شعار دادند را کتک زدند!

***

گلایه‌های پیشکسوتان از خطیر: اصلا جایگاه ما را نمی‌دانی!

بعد از ظهر دیروز جلسه شرکت پیشکسوت باشگاه استقلال تهران برگزار شد. در این جلسه به میزبانی هتل المپیک علی جباری، حسن روشن، بهتاش فریبا، نصرالله عبداللهی، کاظم اولیایی، ستار همدانی، علی نظری جویباری، و برخی دیگر از پیشکسوتان این باشگاه حضور داشتند.

قرار بود این جلسه با حضور جواد نکونام به عنوان سرمربی تیم و علی خطیر به عنوان مدیرعامل باشگاه برگزار شود. نکونام در تمرین حضور داشت و به دلیل همزمان جلسه تمرینی در این نشست حضور نداشت اما دلیل غیبت خطیر نامشخص بود.

در این جلسه پیشکسوتان باشگاه تلاش داشتند تا به دنبال همفکری و ارائه راهکاری به باشگاه و مدیرانش باشند و حمایت خود را اعلام دارند تا آبی پوشان در این روزها شرایط بهتری بدست آورند اما مدیرعامل و سرمربی استقلال به جلسه نیامدند.

در فاصله کمتر از دو هفته مانده تا شروع فصل جدید آبی‌ها در نقل و انتقالات عملکرد موفقی نداشته‌اند و در جدیدترین اقدام هم بازیکنان دست به اعتصاب زدند تا در تمرینات شرکت نکنند.

حسن روشن به عنوان یکی از اسطوره‌های باشگاه استقلال در این جلسه سخنرانی کرد. روشن در جریان این جلسه گفت: الان اگر من به عنوان پیشکسوت می‌خواهم به باشگاه کمک کنم آقای خطیر باید به اینجا بیایند و ما پیشکسوتان را به تمرین ببرند. من به همه مدیران عامل گفتم که وقتی شما بیکار می‌شوید چرا آدم خوبی می‌شوید و وقتی سرکار هستید اصلا ما را نمی‌شناسید؟ چطور پیشکسوتان نباید سر تمرین حضور پیدا کنیم؟ ما ۳۰ سال پیش الاهلی بازی کردیم هر موقع به اینجا می‌آیند یک ساک پر از لباس می‌آورند. چطور علی جباری و تمام حاضران اینجا نباید حضور داشته باشند؟

روشن ادامه داد: ما از این به بعد دیگر پیشکسوت نخواهیم داشت چون دیگر هر کس یکی دو سال در تیم بازی می‌کند و بعد می‌رود. تمام افرادی که اینجا هستند را با پیشنهادهای بزرگ می‌خواستند اما آن‌ها از استقلال نمی‌رفتند. پیراهن استقلال حداقل ۱۰ میلیارد ارزش دارد. اگر بازیکنی اینجا ۱۵ میلیارد می‌خواهد باید ۵ میلیارد بگیرد. ما این بدبختی‌ها را در استقلال کشیدیم ولی نباید دنبال خطیر باشیم که کارها را درست کنیم. او باید به دنبال علی جباری باشد.

مهاجم سابق استقلال و تیم ملی همچنین گفت: من نه شغلی می‌خواهم و نه حوصله آن را دارم ولی باید یک جایی در باشگاه داشته باشیم. یک اتاق در باشگاه داریم آقای جباری آنجا هستند. یک اتاق داریم که سه نفر باید ایستاده در آن صحبت کنند و نمی‌توانند بنشینند. ما حداقل ۳۰ پیشکسوت هستیم ما اگر می‌خواهیم جواد قراب را ببینیم نباید به در خانه‌اش برویم، باید در باشگاه همدیگر را ببینیم و یک چای کنار هم بخوریم. پیشکسوت جایگاه خاصی دارد، اصلا این را نمی‌دانند و اینکه ما چه مشکلی داریم.

پس از دو سه ساعت، پیشکسوتان استقلال که از آمدن خطیر و نکونام ناامید شدند، این جلسه را ترک کردند.

عضو هیئت مدیره استقلال: برخی قراردادها از ۲.۵ به ۱۲ میلیارد رسیده است!

علیرضا خانی پس از نشست پیشکسوتان استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نشست خوبی برگزار و موضوعات برای حمایت از تیم مطرح شد. خود من ابتدا یک هوادار استقلال هستم بعد عضو هیئت مدیره؛ موضوعی هم که مطرح کردم مربوط به جواد نکونام نبود بلکه بحث شفاف‌سازی بود. خودم طرفدار نکونام هستم و به مربی داخلی عِرق دارم و می‌خواهم که تیم استقلال موفق شود.

وی افزود: دنبال جایگاه چهارمی یا پنجمی نیستیم بلکه می‌خواهیم تیم استقلال نه فقط در ایران که در آسیا اول شود. می‌دانید که حوزه کاری من مسائل مالی است. اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه دنبال جذب بازیکنان خوب و مسائل فوتبالی هستند تا به نکونام کمک کنیم. دغدغه فعلی استقلال مسائل مالی است. نه فقط جذب اسپانسر بلکه به‌دنبال اخذ تسهیلات و تزریق منابع مالی به باشگاه هستیم تا بتواند به موقع به تعهدات مالی‌اش به کادر فنی، بازیکنان و کسانی که از باشگاه طلبکارند، عمل کند تا دچار مشکل نشویم.

خانی درباره مصاحبه‌ای که دیروز انجام داد و ظاهرا به مذاق هواداران استقلال خوش نیامد نیز گفت: شاید این مصاحبه یک شکل دیگر جلوه داده شد و سوتفاهم پیش‌آورد. بحث من این بود که اگر در مسائل مالی باشگاه مشکلی داریم این مسئله ربطی به کسی ندارد. قراردادهای بچه‌ها ۲ سال پیش بسته شده و اکنون به چالشی برای باشگاه تبدیل شده است. مالیات می‌آید حساب من را می‌بندند، بیمه می‌آید از حساب من پول برداشت می‌شود. این مشکلات در واقع اداری است و مرتبط به شخص خاصی نیست.

وی ادامه داد: من نه از شخصی حمایت می‌کنم نه فلان شخص را می‌شناسم. همچنان از نکونام حمایت می‌کنم. ما یک تیم هستیم باشگاه، مدیریت، کادر فنی و همه دست به دست هم داده‌ایم در جهت تعالی باشگاه؛ قرار نیست که من خودزنی کنم و کسی را زیر سوال ببرم. من کاری به شخص ندارم، اما اگر در باشگاه پول داشتیم و می‌توانستیم به تعهدات‌مان عمل کنیم و بازیکنان خوب بخریم و بدهی بازیکنان را بدهیم خواه ناخواه این مشکلات پیش نمی‌آمد.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: اصل کار مسائل مالی است. دوستان ممکن است بگویند اینها می‌گویند این هفته و آن هفته، ولی ما هم براساس قول‌هایی که می‌دهند صحبت می‌کنیم. منابع مالی قطعا به باشگاه تزریق خواهد شد و حساب‌مان باز خواهد شد و می‌توانیم به تعهدات‌مان نسبت به کادر فنی و بازیکنان عمل کنیم. هفته آینده وقتی اسپانسرهای باشگاه مشخص شوند، تبلیغات روی پیراهن استقلال هم مشخص خواهد شد.

خانی با اشاره به اینکه قراردادهای ۲ سال پیش آبی‌پوشان دردسرساز شده است، بیان کرد: قراردادها دو ساله بسته شده و حتی بازیکنی که قرارداد داشته، با متمم قرارداد، مبلغ ۲.۵ میلیاردی تبدیل به ۱۲ میلیارد تومان شده است. بدون هیچ کارشناسی که برای خودمان هم جای تعجب بود! چطور می‌شود قرارداد ۲.۵ میلیاردی، ۱۲ میلیارد تومان و قرارداد ۳ میلیاردی ۱۵ میلیارد تومان بسته می‌شود؟! چه چیزی و چه خط‌کشی وجود داشته و این مسائل از طریق مراجع بازرسی و قضایی در حال پیگیری است.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد ورزشگاه مرغوبکار نیز گفت: این ورزشگاه در رهن بانک است و ماهیانه قسط‌های ۸میلیارد ۶۰۰ میلیون تومانی داریم که پرداخت نشده است و باید برای این اقساط و ورزشگاه فکری کنیم تا از رهن بانک خارج شود و بحث بدهی ما را دچار مشکل نکند. ضمن اینکه بخشی از ورزشگاه مرغوبکار با قراردادی ۱۰ ساله واگذار شده و در حال پیگیری آن هستیم تا ببینیم به چه شکلی است.

***

رمضانی: به دنبال فسخ با استقلال هستم/ حسین‌زاده: استقلال اقدامی برای گرفتن رضایتنامه‌ام نکرد

آرمان رمضانی بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران پس از حضور در باشگاه استقلال بیان کرد: دو هفته است که به دنبال فسخ قرارداد هستم اما تا این لحظه اتفاقی نیفتاده است.

تیم استقلال تهران,آخرین اخبار استقلال

او ادامه داد: پارسال من کمترین دریافتی را داشتم و باشگاه را درک کردم، از صبح در باشگاه هستم اما هنوز اتفاقی نیفتاده است.

رمضانی افزود: امیدوارم مشکلات استقلال حل شود، همیشه سعی کردم با تمام وجود برای استقلال بازی کنم.

او در پایان خاطر نشان کرد: پارسال حتی در یک بازی هم فیکس بازی نکردم، به نظر نکونام درباره قطع همکاری با من احترام می‌گذارم.

همچنین امیرحسین حسین‌زاده که پس از حضور در شارلروا بلژیک با امضای قراردادی به تراکتور پیوست در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: قبول کرده بودم با قراردادی اندک برای استقلال بازی کنم اما اقدامی از سوی این باشگاه صورت نگرفت. سپس مسئولان تراکتور با نمایندگان شالروا به توافق رسیدند و نمی‌دانم چه رقمی را برای دریافت رضایتنامه‌ام پرداخت کرده‌اند.

وی گفت: چند بار با جواد نکونام و روزبه چشمی صحبت کردم اما پیشنهادی که استقلال به شالروا داد خیلی با خواسته این باشگاه بلژیکی متفاوت بود. اکنون هم بسیار خوشحالم در خدمت تراکتور هستم و با تمام توان برای این باشگاه بازی خواهم کرد.

بازیکن جدید تراکتور، ادامه داد: خودم آذری‌زبان هستم و از اینکه کنار هم‌زبانان خودم هستم احساس خوبی دارم. دوست دارم خیلی زود بازی کردن در ورزشگاه یادگار امام (ره) و در حضور تماشاگران خونگرم تراکتور را تجربه کنم.

حسین‌زاده در خصوص شرایط تراکتور، بیان کرد: تراکتور تیم فوق‌العاده‌ای است و از همه لحاظ تکمیل است و قطعا در این فصل مدعی خواهیم بود.

وی در خصوص اینکه آیا روزی به استقلال بازخواهد گشت؟ گفت: قرارداد بلند مدتی با تراکتور امضا کردم و تمام توانم را برای این باشگاه می‌گذارم.

این وینگر جوان در خصوص شناخت از سرمربی تراکتور، اظهار کرد: با او کار نکرده‌ام اما شنیده‌ام مربی خوبی است.

 • 18
 • 3
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
زندگینامه امام زاده صالح زندگینامه امامزاده صالح تهران و محل دفن ایشان

نام پدر: اما موسی کاظم (ع)

محل دفن: تهران، شهرستان شمیرانات، شهر تجریش

تاریخ تاسیس بارگاه: قرن پنجم هجری قمری

روز بزرگداشت: ۵ ذیقعده

زندگینامه امامزاده صالح

باورها و اعتقادات مذهبی، نقشی پررنگ در شکل گیری فرهنگ و هویت ایرانیان داشته است. احترام به سادات و نوادگان پیامبر اکرم (ص) از جمله این باورهاست. از این رو، در طول تاریخ ایران، امامزادگان همواره به عنوان واسطه های فیض الهی و امامان معصوم (ع) مورد توجه مردم قرار داشته اند. آرامگاه این بزرگواران، به اماکن زیارتی تبدیل شده و مردم برای طلب حاجت، شفا و دفع بلا به آنها توسل می جویند.

ادامه
محمدعلی جمال زاده بیوگرافی محمدعلی جمال زاده؛ پدر داستان های کوتاه فارسی

تاریخ تولد: ۲۳ دی ۱۲۷۰

محل تولد: اصفهان، ایران

حرفه: نویسنده و مترجم

سال های فعالیت: ۱۳۰۰ تا ۱۳۴۴

درگذشت: ۲۴ دی ۱۳۷۶

آرامگاه: قبرستان پتی ساکونه ژنو

ادامه
فردریش نیچه نگاهی ژرف به زندگینامه و اندیشه‌های فردریش نیچه

تاریخ تولد: ۱۵ اکتبر ۱۸۴۴

محل تولد: روکن، آلمان

حرفه: فیلسوف و منتقد فرهنگی

درگذشت: ۱۹۰۰ میلادی

مکتب: فردگرایی، اگزیستانسیالیسم، پسانوگرایی، پساساختارگرایی، فلسفه قاره‌ای

ادامه
هدیه بازوند بیوگرافی هدیه بازوند؛ بازیگر کرد سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۲۷ مرداد ۱۳۶۶

محل تولد: بندرعباس، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۶ تاکنون

تحصیلات: فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری

ادامه
سانجیو باجاج بیوگرافی سانجیو باجاج میلیارد و کارآفرین موفق هندی

تاریخ تولد: ۲ نوامبر ۱۹۶۹

محل تولد: هندی

ملیت: هندی

حرفه: تاجر، سرمایه گذار و میلیارد 

تحصیلات: دکتری مدیریت از دانشگاه هاروارد

ادامه
محمد مهدی احمدی بیوگرافی محمدمهدی احمدی، داماد محسن رضایی

تاریخ تولد: دهه ۱۳۶۰

محل تولد: تهران

حرفه: مدیرعامل بانک شهر

مدرک تحصیلی: دکترای اقتصاد واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران، کارشناسی ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهران، کارشناسی اقتصاد بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی

نسبت خانوادگی: داماد محسن رضایی، برادر عروس قالیباف، برادر داماد رحمانی فضلی

ادامه
علی عسکری بیوگرافی علی عسکری سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۳۳۷

محل تولد: دهق، اصفهان

حرفه: سیاستمدار، نظامی، مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آغاز فعالیت: ۱۳۶۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک، کارشناسی ارشد مدیریت، دکتری مهندسی صنایع - سیستم و بهره‌وری

ادامه
ندا قاسمی بیوگرافی ندا قاسمی؛ بازیگر تازه کار و خوش چهره تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی ندا قاسمی

نام کامل: ندا قاسمی

تاریخ تولد: ۳۰ خرداد ۱۳۶۰

محل تولد: کرمانشاه

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، مجری و صداپیشه

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

تحصیلات: دکترای شیمی آلی

ادامه
غلامعلی حداد عادل بیوگرافی غلامعلی حداد عادل؛ سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۲۴

محل تولد: تهران

حرفه: سیاستمدار ایرانی، عضور مجمع تشخیص مصلحت نظام، دانشیار بازنشسته دانشگاه، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی و بنیاد سعدی

آغاز فعالیت: ۱۳۵۷ تاکنون

حزب سیاسی: اصولگرا

تحصیلات: لیسانس و فوق لیسانس فیزیک از دانشگاه تهران و شیراز (پهلوی قدیم)، دکتری فلسفه از دانشگاه تهران

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • سه شنبه ۲۹ خرداد
  لیگ ملت‌های والیبال
  هلند - برزیل
  ۱۲:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  کانادا - ژاپن
  ۱۶:۰۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  بلغارستان - ترکیه
  ۱۸:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  ترکیه - گرجستان
  ۱۹:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  اسلوونی - آرژانتین
  ۲۲:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  پرتغال - جمهوری چک
  ۲۲:۳۰
 • چهارشنبه ۳۰ خرداد
  لیگ ملت‌های والیبال
  آلمان - فرانسه
  ۱۰:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  ایران - آمریکا
  ۱۴:۳۰
 • جام ملت های اروپا
  کرواسی - آلبانی
  ۱۶:۳۰
 • لیگ برتر بسکتبال
  شهرداری گرگان - طبیعت
  ۱۷:۰۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  کوبا - صربستان
  ۱۸:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  آلمان - مجارستان
  ۱۹:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  ایتالیا - لهستان
  ۲۲:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  اسکاتلند - سوئیس
  ۲۲:۳۰
 • پنج شنبه ۳۱ خرداد
  لیگ MLS آمریکا
  اینتر میامی - کلومبوس کرو
  ۰۳:۰۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  آلمان - کانادا
  ۰۶:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  ایران - هلند
  ۱۰:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  برزیل - آمریکا
  ۱۴:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  ترکیه - آرژانتین
  ۱۴:۳۰
 • جام ملت های اروپا
  اسلوونی - صربستان
  ۱۶:۳۰
 • جام حذفی ایران
  مس رفسنجان - سپاهان
  ۱۷:۴۵
 • لیگ ملت‌های والیبال
  بلغارستان - ایتالیا
  ۱۸:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  دانمارک - انگلیس
  ۱۹:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  کوبا - اسلوونی
  ۲۲:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  اسپانیا - ایتالیا
  ۲۲:۳۰
ویژه سرپوش