یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳
۰۸:۰۶ - ۰۵ مهر ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۷۰۲۹۶
لیگ برتر و جام حذفی

واکنش معنادار مرادمند درباره درخواست کاهش قرارداد/ سعید مهری: قراردادم ۱۶۰ میلیون است!

درخواست برای کاهش قرارداد استقلالی‌ها تکذیب شد/ وعده مدیران: واریزی بعدی در راه است!

باشگاه استقلال,تکذیب درخواست برای کاهش قرارداد استقلالی‌ها
شایعه منتشر شده درباره درخواست مدیران استقلال برای کاهش قرارداد بازیکنان این تیم از سوی نفرات تیم تکذیب شد.

به گزارش ورزش سه، بعد از حضور شبانه بازیکنان استقلال در ساختمان این باشگاه برای دریافت ۱۰ درصد از مبالغ قرارداد فصل جاری شایعه‌ای در برخی صفحات هواداری استقلال منتشر شد.

در این خصوص گفته شد که مدیران استقلال ضمن پرداخت ۱۰ درصد از مبالغ قرارداد بازیکنان از آنها خواسته‌اند برای آنکه با جذب جلال الدین ماشاریپوف، ستاره ازبکستانی، از سقف بودجه مصوب شده عبور نکنند مبالغ قراردادهایشان را کاهش بدهند تا هم جمع قراردادها کمتر شود و هم فضا برای حضور ستاره ازبکستانی مورد نظر نکونام مهیا باشد.

این مسئله سه‌شنبه شب از سوی خبرنگاران مورد پرسش از دو بازیکن استقلال قرار گرفت که البته تایید نشد. محمدحسین مرادمند و آرش رضاوند دو بازیکنی بودند که شایعه درخواست مدیران باشگاه از نفرات برای کاهش رقم قرارداد را تایید نکردند.

مرادمند در پاسخ به این پرسش بدون آنکه جوابی بدهد، محل را ترک کرد. رضاوند نیز با تکذیب این مسئله گفت: «اصلا چنین بحثی نبود و چنین حرفی زده نشده است.»

به نظر می‌رسد مذاکرات مدیران باشگاه استقلال با جلال ماشاریپوف ستاره ازبکستانی ادامه دارد و هنوز توافقی بین دو طرف حاصل نشده که در پی آن در بحبوحه مشکلات مالی از بازیکنان کنونی درخواست کاهش مبلغ قراردادها شود.»

وعده مدیران استقلال: واریزی بعدی در راه است!

بعد از کش و قوس‌های فراوان سرانجام اسپانسر تازه باشگاه استقلال مبلغی را به حساب این باشگاه واریز کرد تا مدیران بتوانند بخشی از مبالغ قرارداد فصل جاری بازیکنان و کادرفنی و اجرایی را به آنها پرداخت کنند.

بازیکنان استقلال سه‌شنبه شب برای دریافت حدود ۱۰ درصد از مبالغ قراردادهایشان امشب به ساختمان باشگاه رفتند.

مدیران باشگاه استقلال در جلساتی که با بازیکنان داشتند به آنها اعلام کردند مبلغ پیش‌قرارداد با اسپانسر ۵۰ میلیارد تومان است که ۳۵ میلیارد تومان روز سه‌شنبه به حساب باشگاه واریز شده و قرار بر این است که تا پایان هفته جاری ۱۵ میلیارد تومان دیگر به حساب باشگاه بیاید.

با توجه به اینکه اسپانسر استقلال قرار است تا روز پنجشنبه مبلغ دوم را به حساب باشگاه واریز کند، مدیران استقلال نیز به بازیکنان وعده دادند از آن مبلغ درصد دیگری از مبالغ قراردادهای آنها را به حسابشان واریز خواهند کرد.

***

رضاوند: برای ما مهم نیست چه کسی مدیرعامل باشد!

آرش رضاوند هم یکی از بازیکنان استقلال بود که سه‌شنبه شب برای دریافت مبلغی از قرارداد امسال خود به ساختمان باشگاه رفت. او بعد از دیدار با مدیران باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران ایستاد و به پرسش‌های مطروحه پاسخ داد.

رضاوند در شروع صحبت‌های خود گفت: «ده درصد از مبلغ قرارداد امسال را پرداخت کردند! هیچ صحبتی هم درباره قرارداد پارسال نشد. باشگاه می‌گوید من ۳۵ درصد از قرارداد پارسالم را طلب دارم، اما خودم می‌گویم ۴۵ درصد از مبلغ قراردادم را طلبکار هستم.»

او در پاسخ به این پرسش که آیا مبلغ قراردادش را در جلسه امشب کاهش داده، بیان کرد: «اصلا چنین بحثی نبود و چنین حرفی زده نشده است.»

هافبک استقلال درباره اینکه تمرینات تیمش از فردا شروع می شود یا خیر، گفت: «در جریان نیستم، ولی واقعا مطالبات زیادی مانده است.»

رضاوند درباره اینکه بازیکنان استقلال از شرایط موجود خسته شده‌اند و نکونام نیز همراه بازیکنان است، گفت: «من نمی‌خواهم وارد مسائل حاشیه‌ای شوم، ولی مشکلات زیاد است. اسپانسرهای قبلی که پول‌های تیم را ندادند. مشکلات از سال‌های قبل به الان اضافه شده و این مشکلات انباشته شده و فشار روی تیم را افزایش داده است. ما پارسال ۷،۸ ماه حقوق نگرفتیم و امسال هم کسی درباره پول‌های پارسال جوابگو نیست...»

او در پاسخ به این سوال که جواب خطیر به بازیکنانی که مطالبات سال گذشته خود را می‌خواهند چیست، بیان کرد: «گفتند تمام تلاش خود را انجام می‌دهند. به ما گفتند می‌خواهیم از قرارداد امسال شروع به پرداخت کنیم.»

رضاوند در بخش بعدی حرف‌هایش گفت: «فوتبالیست جماعت فقط دوست دارد تمرین و بازی کند، حقوقش را هم بر اساس قراردادش بگیرد؛ ولی در ایران و به خصوص استقلال شرایط سخت‌تر است. اگر درست بگویم همه ما در ۱۰، ۱۱ ماه گذشته از پول پارسال ۱۰، ۱۵ درصد از قراردادهایمان را نهایتا گرفتیم. قراردادهای امسال را کاری ندارم، چون همه تیم‌ها ۱۰، ۲۰ درصد یا نهایتا ۳۰ درصد پول گرفته‌اند، ولی مشکل اصلی تیم ما مطالبات سال قبل بازیکنان است. مسئولان و آن بالایی‌ها و هرکسی هستند کمک کنند تا مشکلات ما حل شود.»

هافبک استقلال درباره زمان بازگشت بازیکنان به تمرینات تاکید کرد: «در جریان این موضوع نیستم اما ما برای مطالبات پارسال آمدیم و حرف بزنیم. بحث پول امسال نبود، اولویت ما پول پارسال بود. مشکلات پابرجاست و مسئولان تلاش می‌کنند. امیدوارم زودتر حل کنند، چون فکر کنم وارد دو سال شد.»

رضاوند با اشاره به برنامه‌ریزی مسابقات لیگ برتر و تعطیلی‌های پرتعداد هم اظهار کرد: «برنامه‌ریزی لیگ واقعا فاجعه است. از فاجعه هم گذشته است. ما نمی‌دانیم کی بازی می‌کنیم. منتظریم تا ببینیم تیم ملی در هانگژو چقدر بالا می‌رود و هر چقدر هم بالاتر برود، بازی‌مان عقب‌تر می‌رود! ۱۷، ۱۸ مهرماه هم فکر کنم تیم ملی بزرگسالان بازی دارند. احتمالا این ماه اصلا بازی نداریم. بازیکنان اصلا نمی‌توانند آماده شوند، چون مدام تعطیل می‌شود. یک فکری هم باید به حال بازی‌هایمان کنند. فوتبالیست‌ها اذیت می‌شوند، چون لیگ فرسایشی می‌شود. دو ماه دیگر هم جام ملت‌های آسیا نزدیک می‌شود و مشخص نیست چه می‌شود.»

رضاوند در پاسخ به این سوال که با توجه به در پیش بودن دربی، با شرایط موجود و خستگی بازیکنان آیا هواداران می‌توانند امیدوار به موفقیت مقابل پرسپولیس باشند، تاکید کرد: «شرایط ما واقعا سخت است. در استقلال همیشه مشکلات مالی وجود دارد اما در این دو سال گذشته مشکلات زیاد شد. پولی که از پارسال به امسال اضافه شد شرایط را سخت کرده است. هرکسی مدیر باشد، این شرایط برایش هست. این پول انباشته شده است.»

رضاوند در پایان درباره اینکه آیا علی خطیر در شرایط موجود مدیریت خوبی در استقلال داشته افزود: «درباره این موضوع نمی‌خواهم حرف بزنم. برای فوتبالیست مهم نیست که چه کسی مدیرعامل باشد. ما حقوقمان را می‌خواهیم، اضافی هم نمی‌خواهیم. این پول هم برای پارسال است. یکی ۲۰ درصد طلب دارد و یکی ۳۰ درصد. شخصا هم ۴۵ درصد از طلب سال گذشته‌ام باقی مانده است.»

واکنش معنادار مرادمند درباره درخواست کاهش قرارداد

محمدحسین مرادمند مدافع آبی‌پوشان هم یکی از نفراتی بود که امشب به ساختمان باشگاه رفت تا بخشی از مبلغ قرارداد خود را از مدیران باشگاه دریافت کند. او با وجود دریافت ۱۰ درصد از پول قرارداد فصل جاری خود هنگام قرار گرفتن مقابل خبرنگاران ناراحتی اش مشهود بود.

مرادمند در جمع خبرنگاران خیلی کوتاه درباره موضوعات پیش آمده صحبت کرد و گفت: «یک حرفی با هواداران باید بزنم؛ مطالبات خیلی زیادی از فصل گذشته تا امسال داریم. الان هم به باشگاه آمدیم و ۱۰ درصد از فصل جدید گرفتیم اما مشکلات ما پا برجا است.»

او ادامه داد: «به خاطر اینکه بازیهای لیگ برتر نزدیک شده و هواداران انتظار دارند فردا تمرین کنیم، تحمل می کنیم.»

مرادمند در پاسخ به این پرسش که پولی که امشب دریافت کردند بابت چه چیزی است، گفت: «امشب ۱۰ درصد اولیه از قراردادهای امسال را دریافت کردیم.»

او افزود: «این تمام چیزی بود که داخل ساختمان باشگاه رخ داد و می توانستم با هواداران به اشتراک بگذارم.»

مرادمند در پاسخ به این پرسش که آیا از بازیکنان خواسته شده مبلغ قراردادشان را کاهش بدهند تا جا برای ماشاریپوف باز شود، روشن صحبت نکرد و با بیان این جمله محل را ترک کرد: «بحث دیگری نمی ماند، اتفاقاتی که در ساختمان افتاد، همین ها بود.»

سعید مهری: قراردادم ۱۶۰ میلیون است!

در حالی که آخرین دقایق سه‌شنبه سپری می‌شود، بازیکنان استقلال با دریافت ده درصد از مبالغ قراردادهای امسال خود یکی یکی ساختمان باشگاه را ترک می‌کنند و بعضی از آنها مقابل خبرنگاران می‌ایستند و به گفت‌وگو می‌پردازند.

سعید مهری، هافبک استقلال، یکی از نفراتی بود که لب به صحبت درباره مسائل مالی باشگاه خود گشود. او در ابتدا گفت: «دیر وقت است و نمی‌خواهم وقتتان را بگیرم. خودتان بهتر می‌دانید، مشکلاتی وجود داشت. ولی مشکل من چیز دیگری است. یکی دو هفته پیش هم مشخص شد که قراردادی که بستم موضوعاتی داشت. از طرفی مطالباتی هم داشتیم و به باشگاه آمدیم صحبت کردیم. باید مشکلات حل شود.»

او در پاسخ به این پرسش که آیا صحت دارد قراردادی ۱۶۵ میلیون تومانی با باشگاه امضا کرده، بیان کرد: «بله، درست است. تنها کاری که از دستم برای خودم و تیمم برمی‌آمد همین بود. از من خواسته نشد که این کار را کنم. بازیکنان ملی پوش شرایطشان فرق می‌کند. من فقط در اردوی قبلی تیم ملی بودم و دوست داشتم ادامه‌دار باشد. بازیکنی مثل من که تازه به تیم ملی رفته باید بازی کند. من قراردادم را ثبت کردم و تا به خودم و تیمم کمک کنم. البته مبلغ قراردادم ۱۶۰ میلیون تومان است!»

هافبک استقلال ادامه داد: «چهار، پنج ماه است صحبتی نکردم. گفتند اینقدر می‌خواهد و فلان... گلایه من به خاطر سال قبل بود که من کمترین دریافتی را داشتم و ۳۰ درصد گرفتم. البته یک ماه پیش فهمیدم زبیر نیک‌نفس از من کمتر بود و ۲۹ درصد گرفته است! گلایه من به این خاطر بود. مشکل من قرارداد فصل قبل خودم بود که فسخ کردم. یک بار هم گفتم که ماشینم را به خاطر مشکلات فروختم.»

سعید مهری همچنین گفت: «من معمولا صحبت نمی‌کنم و دوست دارم بدون حاشیه کارم را ادامه بدهم. من اصلا دنبال پول بیشتر نبودم. حتی خواستم در حد توانم به باشگاه هم کمک کنم. به هر حال اخبار یه جوری بیرون آمد. البته اینطور نیست که ۱۶۰ میلیون تومان مبلغ قراردادم بماند و قرار است درست شود.»

او در پاسخ به این پرسش که با وجود قرارداد ۱۶۰ میلیون تومانی، امشب از مدیران باشگاه ۱۶ میلیون تومان دریافت کرده، گفت: « من به خاطر همین به باشگاه آمدم، از سال قبل خیلی طلب دارم. آمدم تا در این خصوص با مدیران صحبت کنم. دریافتی ۱۶ میلیون تومانی که شدنی نیست. با این حال من روی قرارداد امسالم هیچ حسابی نکرده‌ام.»

مهری درباره اینکه مسائل پیش آمده به فوتبالش ضربه زده، خاطرنشان کرد: «چند هفته اول را از دست دادم و دوست داشتم برگردم و بهتر از سال قبل کار کنم. ان‌شاءالله مشکلات حل شود. سال قبل خیلی طلب داشتم و به خاطر همین فسخ کردم. این موضوع را دوست داشتم برای هواداران روشن کنم. الان آنقدر مشکل زیاد است که نمی‌دانم چه کنم؛ نمی‌دانم برای قرارداد امسال صحبت کنم، برای مطالباتم حرف بزنم یا چیز دیگری...»

او در پاسخ به این سوال که آیا مبلغ قراردادش زیاد می‌شود، گفت: «۱۶۰ میلیون تومان ثبت شده است، ولی نمی دانم چه راهکاری دارند. سقف بودجه‌ای گذاشتند که چنین چیزی واقعا درست نیست. مگر فرق بازیکنان با هم چقدر است؟ یکی ۱۰۰، یکی ۷۰ و یکی هم ۵ میلیون تومان بگیرد؟ نداریم چنین چیزی.»

مهری درباره اینکه گفته می‌شود قرارداد هاشمی‌نسب هم با استقلال ۵۰ میلیون تومان ثبت شده و این مسئله باورکردنی نیست، تاکید کرد: «باورش سخت است، اما چون ۱۶۰ میلیون ثبت کرده‌ام، کاری نمی‌توانم بکنم. من باید چه کنم؟ می‌خواهم بازی کنم و فوتبالی ضرر نکنم. یک نفر بیاید بگوید من چه کنم؟»

در این بخش یکی از خبرنگاران خطاب به مهری گفت که با دریافت مطالبات قرارداد سال گذشته باید زندگی‌اش را بگذراند، بیان کرد: «همین است دیگر... ان‌شاءالله که مشکلات حل شود ولی نمی‌دانم چه بگویم...»

او در پاسخ به این سوال که رابطه‌اش با نکونام چطور است، گفت: «هیچ مشکلی نداریم، من به خاطر آقاجواد (نکونام) آمدم. خیلی هم صحبت کردیم و خیلی هم همه چیز اوکی است.»

مهری افزود: «فعلا هر دریافتی که داشته باشم، مطالبات فصل قبل است. ان‌شاءالله راهکاری برای قرارداد جدیدم بگذارند تا درست شود.»

هافبک استقلال درباره اینکه آیا امید دارد مشکل مبلغ قرارداد امسالش حل شود، گفت: «هیچ‌جوره نمی‌شود؛ قوانینی گذاشته‌اند که نمی‌دانم چه بگویم... سقف قرارداد هم انگار فقط برای ماست. خیلی از تیم‌ها را نمی‌دانم دور می‌زنند یا نه ، اما پول پرداخت می‌کنند.»

 • 19
 • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
بزرگمهر بختگان زندگینامه بزرگمهر بختگان حکیم بزرگ ساسانی

تاریخ تولد: ۱۸ دی ماه د ۵۱۱ سال پیش از میلاد

محل تولد: خروسان

لقب: بزرگمهر

حرفه: حکیم و وزیر

دوران زندگی: دوران ساسانیان، پادشاهی خسرو انوشیروان

ادامه
صبا آذرپیک بیوگرافی صبا آذرپیک روزنامه نگار سیاسی و ماجرای دستگیری وی

تاریخ تولد: ۱۳۶۰

ملیت: ایرانی

نام مستعار: صبا آذرپیک

حرفه: روزنامه نگار و خبرنگار گروه سیاسی روزنامه اعتماد

آغاز فعالیت: سال ۱۳۸۰ تاکنون

ادامه
یاشار سلطانی بیوگرافی روزنامه نگار سیاسی؛ یاشار سلطانی و حواشی وی

ملیت: ایرانی

حرفه: روزنامه نگار فرهنگی - سیاسی، مدیر مسئول وبگاه معماری نیوز

شغل های دولتی: کاندید انتخابات شورای شهر تهران سال ۱۳۹۶

حزب سیاسی: اصلاح طلب

یاشار سلطانیبیوگرافی یاشار سلطانی

ادامه
زندگینامه امام زاده صالح زندگینامه امامزاده صالح تهران و محل دفن ایشان

نام پدر: اما موسی کاظم (ع)

محل دفن: تهران، شهرستان شمیرانات، شهر تجریش

تاریخ تاسیس بارگاه: قرن پنجم هجری قمری

روز بزرگداشت: ۵ ذیقعده

زندگینامه امامزاده صالح

باورها و اعتقادات مذهبی، نقشی پررنگ در شکل گیری فرهنگ و هویت ایرانیان داشته است. احترام به سادات و نوادگان پیامبر اکرم (ص) از جمله این باورهاست. از این رو، در طول تاریخ ایران، امامزادگان همواره به عنوان واسطه های فیض الهی و امامان معصوم (ع) مورد توجه مردم قرار داشته اند. آرامگاه این بزرگواران، به اماکن زیارتی تبدیل شده و مردم برای طلب حاجت، شفا و دفع بلا به آنها توسل می جویند.

ادامه
شاه نعمت الله ولی زندگینامه شاه نعمت الله ولی؛ عارف نامدار و شاعر پرآوازه

تاریخ تولد: ۷۳۰ تا ۷۳۱ هجری قمری

محل تولد: کوهبنان یا حلب سوریه

حرفه: شاعر و عارف ایرانی

دیگر نام ها: شاه نعمت‌الله، شاه نعمت‌الله ولی، رئیس‌السلسله

آثار: رساله‌های شاه نعمت‌الله ولی، شرح لمعات

درگذشت: ۸۳۲ تا ۸۳۴ هجری قمری

ادامه
آپولو سایوز ماموریت آپولو سایوز؛ دست دادن در فضا

ایده همکاری فضایی میان آمریکا و شوروی، در بحبوحه رقابت های فضایی دهه ۱۹۶۰ مطرح شد. در آن دوران، هر دو ابرقدرت در تلاش بودند تا به دستاوردهای فضایی بیشتری دست یابند. آمریکا با برنامه فضایی آپولو، به دنبال فرود انسان بر کره ماه بود و شوروی نیز برنامه فضایی سایوز را برای ارسال فضانورد به مدار زمین دنبال می کرد. با وجود رقابت های موجود، هر دو کشور به این نتیجه رسیدند که برقراری همکاری در برخی از زمینه های فضایی می تواند برایشان مفید باشد. ایمنی فضانوردان، یکی از دغدغه های اصلی به شمار می رفت. در صورت بروز مشکل برای فضاپیمای یکی از کشورها در فضا، امکان نجات فضانوردان توسط کشور دیگر وجود نداشت.

مذاکرات برای انجام ماموریت مشترک آپولو سایوز، از سال ۱۹۷۰ آغاز شد. این مذاکرات با پیچیدگی های سیاسی و فنی همراه بود. مهندسان هر دو کشور می بایست بر روی سیستم های اتصال فضاپیماها و فرآیندهای اضطراری به توافق می رسیدند. موفقیت ماموریت آپولو سایوز، نیازمند هماهنگی و همکاری نزدیک میان تیم های مهندسی و فضانوردان آمریکا و شوروی بود. فضانوردان هر دو کشور می بایست زبان یکدیگر را فرا می گرفتند و با سیستم های فضاپیمای طرف مقابل آشنا می شدند.

فضاپیماهای آپولو و سایوز

ماموریت آپولو سایوز، از دو فضاپیمای کاملا متفاوت تشکیل شده بود:

ادامه
نیلوفر اردلان بیوگرافی نیلوفر اردلان؛ سرمربی فوتسال و فوتبال بانوان ایران

چکیده بیوگرافی نیلوفر اردلان

نام کامل: نیلوفر اردلان

تاریخ تولد: ۸ خرداد ۱۳۶۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیکن سابق فوتبال و فوتسال، سرمربی تیم ملی فوتبال و فوتسال بانوان

سال های فعالیت: ۱۳۸۵ تاکنون

قد: ۱ متر و ۷۲ سانتی متر

ادامه
حمیدرضا آذرنگ بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ

نام کامل: حمیدرضا آذرنگ

تاریخ تولد: تهران

محل تولد: ۲ خرداد ۱۳۵۱ 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و صداپیشه

تحصیلات: روان‌شناسی بالینی از دانشگاه آزاد رودهن 

ادامه
محمدعلی جمال زاده بیوگرافی محمدعلی جمال زاده؛ پدر داستان های کوتاه فارسی

تاریخ تولد: ۲۳ دی ۱۲۷۰

محل تولد: اصفهان، ایران

حرفه: نویسنده و مترجم

سال های فعالیت: ۱۳۰۰ تا ۱۳۴۴

درگذشت: ۲۴ دی ۱۳۷۶

آرامگاه: قبرستان پتی ساکونه ژنو

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • یکشنبه ۳۱ تیر
  جی لیگ ژاپن
  ساگان توسو - سانفرسه هیروشیما
  ۱۳:۳۰
 • هندبال قهرمانی جوانان پسر آسیا ۲۰۲۴
  عربستان - عمان
  ۱۳:۳۰
 • هندبال قهرمانی جوانان پسر آسیا ۲۰۲۴
  کویت - کره جنوبی
  ۱۵:۳۰
 • دوستانه
  پاتوم تایلند - دورتموند
  ۱۶:۳۰
 • هندبال قهرمانی جوانان پسر آسیا ۲۰۲۴
  ایران - ژاپن
  ۱۷:۳۰
 • لیگ برتر روسیه
  اورنبورگ - اسپارتاک
  ۱۸:۰۰
 • بسکتبال دوستانه
  فرانسه - استرالیا
  ۲۲:۳۰
 • دوشنبه ۱ مرداد
  سوپرلیگ آرژانتین
  دفنسا و جاستیسیا - بوکاجونيورز
  ۰۲:۳۰
 • دوستانه
  اینتر - پرگولتزه
  ۱۵:۳۰
 • دوستانه
  الهلال - العربی
  ۱۹:۳۰
 • دوستانه
  کوشیچه - آاس رم
  ۲۱:۰۰
 • بسکتبال دوستانه
  آمریکا - آلمان
  ۲۲:۳۰
 • سه شنبه ۲ مرداد
  لیگ قهرمانان اروپا
  لوگانو - فنرباغچه
  ۲۲:۰۰
 • دوستانه
  اسپورتینگ - سویا
  ۲۳:۰۰
ویژه سرپوش