جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳
۲۱:۵۸ - ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ کد خبر: ۱۴۰۳۰۱۱۲۹۷
لیگ برتر و جام حذفی

نیک‌نفس: ۲ سال پیش برای قهرمانی بین مدیر و مربی ما تفاهم بود

انتقاد شدید بازیکنان استقلال از علی خطیر و مدیریت باشگاه؛ حمایت که هیچ، کم‌کاری هم می‌شود

فخرالدینی,انتقاد تند بازیکنان و کادرفنی استقلال از مدیریت باشگاه
مدافع استقلال مدعی شد که پیش از جدایی خود از آلومینیوم اراک، از باشگاه پرسپولیس پیشنهاد دریافت کرده است و سرخپوشان حاضر شدند هزینه فسخ قرارداد او با آلومینیوم را پرداخت کنند.

به گزارش تسنیم، میلاد فخرالدینی پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل آلومینیوم اراک، درباره خشم خود در ابتدای مسابقه اظهار داشت: خاطرات خوبی در آلومینیوم داشتم و خدا را شکر می‌کنم که دوباره به اراک آمدم. خدا را شکر پیروز شدیم و در صدر جدول باقی ماندیم. اتفاق خاصی نیفتاد و فشار زیادی روی من وجود دارد.

وی با اشاره به مشکلات خود پس از پیوستن به استقلال بیان کرد: درباره خودم حرف می‌زنم. من کاپیتان آلومینیوم بودم، اما مشکل خانوادگی داشتم و رضایتنامه خودم را از آلومینیوم گرفتم. از استقلال، پرسپولیس و چند تیم دیگر پیشنهاد داشتم که به‌خاطر دوستانم و کادر فنی استقلال تصمیم گرفتم به این تیم بیایم. با این وجود، شرایطی پیش آمده که نمی‌توانم بازی کنم و ذهن من درگیر است.

مدافع تیم فوتبال استقلال در مورد قرارداد خود با این باشگاه خاطرنشان کرد: من مبلغ پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان برای صدور رضایتنامه (در قالب چک) به آلومینیوم دادم و قرار بود باشگاه استقلال، چک‌های آلومینیوم را پاس کند که این اتفاق نیفتاد. روز ۲۰ اسفند باید دو میلیارد تومان به آلومینیوم پرداخت می‌کردیم که این چک برگشت خورد و حساب‌های ما بسته شد.

فخرالدینی با انتقاد از مدیرعامل باشگاه استقلال تصریح کرد: علی خطیر به جان فرزندش قسم خورد که این چک‌ها را به‌موقع پاس می‌کند تا مشکلی پیش نیاید، اما از روز ۲۰ اسفند پاسخ ما را نمی‌دهد. یک ماه است به سرپرست تیم می‌گویم یک جلسه بین من و خطیر بگذارید که امروز و فردا می‌کنند. استقلال در کورس قهرمانی است و با هفت پیروزی دیگر به قهرمانی می‌رسیم. با این حال تک تک بازیکنان با مشکلاتی روبه‌رو هستند.

وی در ادامه اظهارات خود تصریح کرد: بازیکنان تیمی که در کورس قهرمانی است، باید آرامش داشته باشند. من ۱۵ یا ۱۶ سال است که در فوتبال حضور دارم و این موارد را ندیده‌ام. شرایط به‌گونه‌ای است که انگار نمی‌خواهند استقلال قهرمان شود. من کاپیتان آلومینیوم بودم و اگر باشگاهی می‌خواست رضایتنامه مرا بگیرد، باشگاه با دریافت ۱۵ میلیارد تومان هم رضایت نمی‌داد. با این حال مشکل خانوادگی داشتم و چک شخصی دادم که حاضر نشدند آن را پاس کنند.

مدافع تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه باشگاه آلومینیوم حق دارد روی پول او حساب کند، گفت: من از پرسپولیس پیشنهاد داشتم و در رستوران با حسین بادامکی (معاون ورزشی پرسپولیس) جلسه گذاشتم. از فولاد و نساجی نیز پیشنهاد داشتم و همه این باشگاه‌ها حاضر بودند مبلغ ۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان رضایتنامه مرا به‌صورت نقدی پرداخت کنند. با این حال به‌خاطر باشگاه استقلال، نکونام و دوستانم، این باشگاه را انتخاب کردم و پولی نگرفتم.

فخرالدینی با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر غیبت او در تمرین استقلال اظهار داشت: دو روز تمرین نکردم و فضای مجازی را علیه من کردند. قرارداد من با باشگاه استقلال مبلغ ۸.۵ میلیارد تومان است که پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان باید برای رضایتنامه هزینه شود. اگر در اراک می‌ماندم، بیشتر پول می‌گرفتم. چرا در جلسه قسم خوردید که رقم رضایتنامه را پرداخت می‌کنید؟ هر روز یک حرف می‌زنند. فوتبال حرفه‌ای اینگونه نیست و قهرمانی دو هزار میلیارد ارزش دارد.

«اگر سپاهان جای ما بود، الان ۸۰ درصد دریافتی داشتیم.»، وی ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: دریافتی بازیکنان ما ۴۰ درصد است. من ۱.۵ میلیارد تومان از استقلال دریافتی داشتم که آن را به آلومینیوم پرداخت کردم. یعنی از این دو باشگاه طی شش ماه گذشته هیچ پولی نگرفتم و مطالباتم را به آلومینیوم بخشیدم. اگر می‌خواهند استقلال قهرمان شود، باید خیلی بیشتر کمک کنند تا بازیکن دغدغه مشکل مالی نداشته باشد. می‌گویند ما حمایت می‌کنیم؛ کدام حمایت؟

نیک‌نفس: ۲ سال پیش برای قهرمانی بین مدیر و مربی ما تفاهم بود

زبیر نیک‌نفس بعد از پیروزی استقلال مقابل آلومینیوم اراک در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر، اظهار داشت: چند حاشیه در نیمه اول و ابتدای نیمه دوم وجود داشت که من متوجه نشدم، چرا این موارد وجود دارد. چیز خاصی متوجه نشدم، ولی داوری می‌توانست کمی بهتر باشد.

وی با ارزیابی تیم آلومینیوم اراک، تصریح کرد: آلومینیوم تیم خوبی بود. آقای حسینی همیشه تیم‌های جوان و خوبی دارد و بازی مقابل آنها سخت است.

هافبک تیم فوتبال استقلال با اشاره به حمایت تماشاگران از این تیم تصریح کرد: خدا را شکر که هواداران ما را حمایت کردند و شرمنده آنها نشدیم و توانستیم برنده بازی باشیم.

نیک‌نفس در مورد اینکه در ترکیب اصلی تیمش جایگزین مهدی مهدی‌پور بازیکن مصدوم آبی‌پوشان شده بود، گفت: اولاً که برای مهدی مهدی‌پور آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم زودتر بازگردد. همه بچه‌ها برای او ناراحت شدیم و کادر فنی صلاح دانست که من بازی کنم. تلاش می‌کنم که جواب اعتمادشان را بدهم. من هر جا (هر پستی) بگویند بازی می‌کنم.

وی همچنین یادآور شد: این تیم از ابتدای فصل در صدر جدول است، اما شرایط خوب نیست. این تیم به نظر من لایق احترام و حمایت بیشتری است. باشگاه باید کمی بیشتر هوای ما را داشته باشد. ما روزهای سختی را می‌گذرانیم. منظورم بابت مشکلات در شرایط مالی و همه چیز است. فکر می‌کنم لایق احترام و حمایت بیشتری هستیم. ما از سال گذشته طلب داریم و از امسال عقب هستیم. حالا یکسری مسائل دیگر هم هست. امیدوارم شرایط یک جوری باشد که تیم آرامش داشته باشد و در زمین با خیال راحت برای هواداران بجنگیم.

بازیکن استقلال در مورد تأثیر عدم همدلی بین مدیریت و کادر فنی این باشگاه گفت: برای قهرمانی، شما یادتان می‌آید دو سال پیش چه تفاهمی بین مدیریت و مربی بود. ما هم برای اینکه بتوانیم در زمین تمرکز صد درصدمان را بگذاریم به حمایت بیشتری نیاز داریم.

هاشمی‌نسب: چیزهایی باورنکردنی شنیدم/ نمی‌گذارند قهرمان شویم!

سیدمهدی هاشمی‌نسب پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل آلومینیوم اراک در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر، اظهار داشت: بازی را خوب شروع کردیم و می‌توانستیم خیلی زود به گل برسیم، ولی نرسیدیم. متأسفانه در فوتبال چیزهایی می‌بینیم که می‌خواهیم حرف نزنیم، ولی نمی‌شود. در مساوی گرفتن حرف می‌زنیم می‌گویند بهانه می‌آورید، ولی الان که برد به دست آوردیم، موقعیت خوبی برای حرف زدن است.

فخرالدینی,انتقاد تند بازیکنان و کادرفنی استقلال از مدیریت باشگاه

وی در ادامه افزود: قانونی هست که باید قبل از بازی زمین را آب بدهید، ولی بخشی از زمین آب داده نشده بود. در بین دو نیمه، ۳۰ ثانیه آب دادند در صورتی که باید دو دقیقه آب می‌دادند. اگر استقلال این کار را انجام می‌داد، چه کارهایی که نمی‌کردند؟ یکسری چیزها در ۲۴ ساعت گذشته شنیدم که باورش سخت است. نمی‌گذارند استقلال قهرمان شود. خودی و غیر خودی نمی‌گذارند. به هواداران می‌گویم؛ الان که برده‌ایم این حرف‌ها را می‌زنم.

مربی تیم فوتبال استقلال درباره اینکه منظورش از خودی‌ها چه کسی است، گفت: اگر الان حرف بزنم تیمم را به حاشیه می‌برم، ولی باید یکسری چیزها گفته شود. در مساوی و باخت حرف بزنیم می‌گویند بهانه می‌آورید و به کارتان بچسبید. فوتبال زیبا بازی می‌کنیم و نمی‌بریم می‌گویند از این فوتبال‌ها نمی‌خواهیم! وقتی بد بازی می‌کنیم و می‌بریم، می‌گویند چرا اینطوری بازی می‌کنید؟! ترسی از این نوع حاشیه و جنجال‌ها نداریم، ولی چیزهایی می‌بینیم که نمی‌توانیم هضم کنیم. تا روز گذشته می‌گفتیم توانایی داریم برای هواداران بجنگیم، ولی الان شرایط طوری شده است که نمی‌گذارند قهرمان شویم.

جلالی: من و ۲ بازیکن دیگر استقلال ماشین‌مان را فروختیم

ابوالفضل جلالی بعد از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل آلومینیوم اراک در هفته بیست و سوم لیگ برتر، گفت: به این برد نیاز داشتیم. خدا را شاکرم در حضور هواداران خودمان که ما را خیلی تشویق‌ کردند، برنده شدیم و با ۳ امتیاز به تهران برمی‌گردیم. 

وی درباره شرایط استقلال و مشکلات مالی تصریح کرد: ۱۶ بازیکن ۶۰ درصد از سال قبل طلب دارند. امسال هم که فکر کنم که ۳۵ درصد گرفته‌ایم. از بعد جام جهانی اولین باری است که مصاحبه می‌کنم. ماشینم را فروختم. حسین مرادمند و آرمان رمضانی هم خودروهای خود را فروختند. شرایط خیلی سخت است. تا حالا مصاحبه‌ نکرده و نگفته‌ام ماشینم را فروخته‌ام. اگر هم جای مصاحبه می‌کردم، می‌گفتم این موضوع را نگویید. ولی الان به جایی رسیدیم که شرایط خیلی سخت است.

بازیکن استقلال ادامه داد: با تمام وجود بازی می‌کنیم و می‌جنگیم؛ ولی از مدیریت باشگاه توقع داریم که شرایط را بهتر کند. خدارا شاهد می‌گیرم حتی از کارکنان باشگاه سراغ ما نیامدند که بپرسند حال دلتان چطور است. با این حال بچه‌های تیم ما با تمام وجود مشغول تمرین هستند و بازی می‌کنند. با این شرایط مالی تنها کاری که انجام می‌دهیم، به خاطر شادی دل هواداران مشغول جنگ هستیم تا جایگاه صدرنشینی را حفظ کنیم. هیچ کدام از عوامل باشگاه را ندیدم که سر تمرین حاضر شوند.

جلالی با اشاره به برگزاری تمرین استقلال در حضور تماشاگران، عنوان کرد: چند روز پیش هم شاهد بودید که تمرین ما با حضور تماشاگران برگزار شد. تماشاگران دیدند که با تمام وجود مشغول تمرین و تلاش هستیم. تا اینجا خیلی سخت بوده؛ ولی با تمام وجود می‌جنگیم.

غلامپور: خودی و غیرخودی دوست ندارند استقلال قهرمان شود

بهزاد غلامپور پس از پیروزی استقلال مقابل آلومینیوم در خصوص اعتراض بازیکنان به شرایط تیم گفت: باشگاه همراه تیم نیست. در این شرایط همه سرد می‌شوند. بازیکنان و کادرفنی در کنار هواداران هستند اما از باشگاه هیچ‌کس با ما نیست.

وی ادامه داد: امروز داوری بازی را دیدیم و خدا به ما کمک کرد که ۳ امتیاز با آلومینیوم را گرفتیم. در حق استقلال اجحاف می‌شود. هیچ کس، از خودی تا غیر خودی دوست ندارد استقلال قهرمان شود.

مهرداد محمدی: مشکلی ندارم روی نیمکت باشم
مهرداد محمدی مهاجم تیم فوتبال استقلال در میکسدزون خبری ورزشگاه امام خمینی اراک درباره پیروزی یک بر صفر برابر آلومینیوم گفت: بازی خیلی خوبی انجام دادیم. به ویژه نیمه اول. کنترل بازی دست ما بود و توانستیم سه امتیاز را بگیریم و دل هواداران را شاد کنیم.

او درباره مشکلات استقلال هم صحبت کرد و افزود: یک سری مشکلات را در باشگاه می‌بینیم که واقعا روی تیم تاثیر می‌گذارد. نه تنها از ما حمایت می‌شود که کم کاری هم میشود. واقعا مشکلاتی را اینجا می‌بینم که مغز آدم سوت می‌کشد. ما در کورس قهرمانی هستیم ولی کسی از باشگاه به ما سر نمی‌زند. نمی‌دانم چه باشگاهی است استقلال! 


محمدی ادامه داد: من دلم برای هوادار می‌سوزد. من خودم قراردادم را کم کردم که مشکل تیم حل شود ولی نه تنها مشکل تیم حل نشد که بدتر هم شد. من واقعا نمی‌فهمم. 


او درباره نیکمت نشینی خودش هم حرف زد و اینطور صحبت کرد: اینکه تصمیم سرمربی است و به آن احترام می‌گذارم. من را بیرون گذاشته و تیم نتیجه گرفته. من مشکلی نمی‌بینم. من بازیکن حرفه‌ای هستم و احترام می‌گذارم.

محمدی دوباره به مشکلات باشگاه برگشت و اضافه کرد: من اصلا اهل مصاحبه نیستم. واقعا یک سری از مشکلات را می‌بینیم که اعصاب آدم خرد می‌شود. 

او درباره اینکه چند درصد گرفته، عنوان کرد: من خودم ۳۹ درصد. من خودم مهم نیستم. بچه‌ها از پارسال پول نگرفته‌‍اند. با این حال ما تلاش خودمان را می‌کنیم. انتظار خودمان بیشتر از این‌هاست.

محمدی درباره اینکه چه صحبتی با خطیر مدیرعامل تیم دارد، بیان کرد: دوست دارم از تیم حمایت بشود. ما از اول فصل به خاطر هواداران زحمت کشیدیم و دوست داریم خوب تمام شود. با این روند ما به مشکل می‌خوریم.

رضاوند: سوت‌های داور باعث عقب‌نشینی استقلال شد
آرش رضاوند پس از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل آلومینیوم اراک گفت: در نیمه اول موقعیت‌های زیادی داشتیم و می‌توانستیم حداقل با دو گل از زمین خارج شویم. سوت‌های داور در نیمه دوم، تیم ما را عقب می‌برد که این مسئله نگران‌کننده است.

وی در این زمینه که برخی از اعضای تیم استقلال معتقدند عده‌ای نمی‌خواهند آنها قهرمان لیگ شوند، عنوان کرد: در این مسئله شک نکنید. نمی‌توانیم حرفی در این باره بزنیم و نمی‌توان خیلی چیزها را گفت، اما امروز فاجعه بود.

هافبک استقلال اظهار داشت: به قول روزبه چشمی فقط این مسئله مهم نیست که داوری پنالتی بگیرد یا خیر. گاهی یک سوت داور، تیمی را ۱۰ دقیقه تحت فشار قرار می‌دهد. امیدوارم اجازه دهند تیم کار خودش را انجام دهد و قهرمان در زمین تعیین شود.

 • 18
 • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
علی عسکری بیوگرافی علی عسکری سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۳۳۷

محل تولد: دهق، اصفهان

حرفه: سیاستمدار، نظامی، مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آغاز فعالیت: ۱۳۶۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک، کارشناسی ارشد مدیریت، دکتری مهندسی صنایع - سیستم و بهره‌وری

ادامه
عبدالله دوم پادشاه اردن بیوگرافی عبدالله دوم پادشاه اردن به همراه عکس های خانواده اش

تاریخ تولد: ۳۰ ژانویه ۱۹۶۲ (۶۲ ساله)

محل تولد: عمان، اردن

سمت: پادشاه اردن (از سال ۱۹۹۹)

تاجگذاری: ۹ ژوئن ۲۰۰۰

ولیعهد: حسین بن عبدالله دوم

همسر: رانیا عبدالله (ازدواج ۱۹۹۳)

ادامه
زندگینامه امامزاده داوود زندگینامه امامزاده داوود در تهران

عنوان شده است که ایشان همراه با برخی از بستگان خود در همراه با امام رضا به ایران می آیند اما در منطقه شمال غربی تهران به شهادت رسیدند. مرقد ایشان در زمان صفویه ساخته شد و سپس در زمان فتحعلی شاه گسترش پیدا کرد. 

دلیل مرگ این امامزاده را به صورت دقیق نمی دانند اما براساس روایات بومیان آن منطقه مشخص می شود که وی همزمان با بستگان خود به همراه امام رضا به ایران می آیند که همزمان با امام ایشان نیز به شهادت رسیدند و سال شهادت را نیز به سال ۴۸۰ هجری قمری نسبت داده اند، البته باز هم باید اشاره کرد که این تاریخ دقیق نیست و تنها براساس شواهد محاسبه شده است. 

براساس آنچه مردم محلی می گویند، امامزاده داوود در آبادی کیگا که در نزدیکی روستای کن قرار دارد، شهید شده، همجنین برخی می گویند وی با همدستی فردی به اسم نجیم گبر و یکی از درویش های روستا به شهادت رسیده است. ز منظر دیگر قاتل این حضرت شخصی به نام محمود فرح‌زادی می باشد.

ادامه
کاظم نوربخش بیوگرافی کاظم نوربخش بازیگر کمدین ایرانی

تاریخ تولد: ۱ مهر ۱۳۵۵

محل تولد: بیجار، کردستان، ایران

حرفه: بازیگر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم انسانی

ادامه
جیمی ولز بیوگرافی جیمی ولز نابغه پشت ویکی پدیا

تاریخ تولد: ۷ اوت ۱۹۶۶

محل تولد: هانتسویل، آلاباما، ایالات متحده آمریکا

ملیت: آمریکایی، بریتانیایی

حرفه: موسس بنیاد ویکی مدیا

ثروت: ۱/۵ میلیون دلار

ادامه
مینا ساداتی بیوگرافی مینا ساداتی بازیگر سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۱۰ آذر ۱۳۶۰

محل تولد: کاشان، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون

تحصیلات: فوق لیسانس گرافیک از دانشگاه هنرهای زیبای تهران

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

ادامه
شاه نعمت الله ولی شاه نعمت الله ولی؛ عارف نامدار و شاعر پرآوازه ایرانی

تاریخ تولد: ۱۴ ربیع الاول۷۳۱ هجری قمری

محل تولد: کوهبنان یا حلب سوریه

نام های دیگر: شاه نعمت‌الله، شاه نعمت‌الله ولی، رئیس‌السلسله

پیشه: فلسفه و تصوف

مکتب: عارف و تصوف

آثار: شرح لمعات، رساله‌های شاه نعمت‌الله ولی

ادامه
محمدرضا احمدی بیوگرافی محمدرضا احمدی؛ مجری و گزارشگری ورزشی تلویزیون

تاریخ تولد: ۵ دی ۱۳۶۱

محل تولد: تهران

حرفه: مجری تلویزیون

شروع فعالیت: سال ۱۳۸۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی حسابداری و تحصیل در رشته مدیریت ورزشی 

ادامه
رضا داوودنژاد بیوگرافی مرحوم رضا داوودنژاد

تاریخ تولد: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۹

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

شروع فعالیت: ۱۳۶۵ تا ۱۴۰۲

تحصیلات: دیپلم علوم انسانی

درگذشت: ۱۳ فروردین ۱۴۰۳

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • پنج شنبه ۳ خرداد
  لیگ ملت‌های والیبال
  اسلوونی - فرانسه
  ۱۴:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  کانادا - لهستان
  ۱۷:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  کوبا - آلمان
  ۲۰:۳۰
 • جام حذفی ترکیه
  بشیکتاش - ترابزون اسپور
  ۲۱:۱۵
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  الریاض - النصر
  ۲۱:۳۰
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  الهلال - الطائی
  ۲۱:۳۰
 • سری آ ایتالیا
  کالیاری - فیورنتینا
  ۲۲:۱۵
 • جمعه ۴ خرداد
  لیگ ملت‌های والیبال
  ژاپن - صربستان
  ۰۰:۰۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  آرژانتین - برزیل
  ۰۳:۳۰
 • بسکتبال حرفه‌ای NBA
  بوستون سلتیکس - ایندیانا پیسرز
  ۰۳:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  بلغارستان - کانادا
  ۱۴:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  فرانسه - آمریکا
  ۱۷:۳۰
 • لیگ برتر امارات
  عجمان - شارجه امارات
  ۱۷:۴۵
 • لیگ برتر ایران
  ملوان - مس رفسنجان
  ۱۹:۴۵
 • لیگ برتر ایران
  سپاهان - هوادار
  ۱۹:۴۵
 • لیگ برتر ایران
  صنعت نفت آبادان - شمس آذر قزوین
  ۱۹:۴۵
 • لیگ برتر ایران
  گل گهرسیرجان - آلومینیوم اراک
  ۱۹:۴۵
 • لیگ برتر ایران
  پرسپولیس - استقلال خوزستان
  ۱۹:۴۵
 • لیگ برتر ایران
  فولاد - ذوب آهن
  ۱۹:۴۵
 • لیگ برتر ایران
  نساجی مازندران - استقلال
  ۱۹:۴۵
ویژه سرپوش