۱۴:۳۴ - ۲۵ تير ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۴۰۷۰۴۲
چهره ها در سینما و تلویزیون

کدام بازیگران هالیوودی همسرانشان را مانع موفق شدنشان می‌دانند؟

بازیگران هالیوودی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران
در این میان برخی از این همسران چاره را در خانه نشین کردن یا حبس کردن همسر خود می بینند یا به هر شیوه ای سعی در کاهش حضور او در انظار عمومی دارند. برخی دیگر نیز به طور ناخواسته باعث دور شدن همسران خود از شهرت و حضور در انظار عمومی شده اند.

به گزارش تابناک با تو، همه بر این باورند که سلبریتی های مشهور هالیوودی زندگی های دوست داشتنی و بی نقصی دارند. آن ها به هر آنچه که یک نفر می تواند و می خواهد داشته باشد دست یافته اند: پول، زیبایی، شهرت، اعتبار، خانه ها و ماشین های مجلل و مدرن و …اما شریک شدن در شهرت بسیار سخت از آن است که در ظاهر به نظر می رسد و گاهی اوقات برخی از سلبریتی های مشهور هالیوودی در سایه شهرت همسر خود قرار گرفته و نمی توانند با این موضوع کنار بیایند. برخی دیگر نیز با این موضوع مشکلی ندارند اما به شیوه ای، خواسته یا ناخواسته مانع موفقیت زنان خود می شوند.

 

 ماریا کری

 

بازیگران هالیوودی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

اولین ازدواج ماریا کری با یک مدیر اجرایی حوزه موسیقی به نام تامی موتولا بود که ظاهراً ازدواج ناموفق و ناخوشایندی بوده است. بر اساس ادعای روزنامه نیویورک پست، موتولا حتی در مواردی همسر خود را در داخل خانه بزرگشان حبس می کرد. در گزارش روزنامه مذکور در این باره چنین آمده است: برای کری دو بادیگارد استخدام شده بود که همیشه در کنار او بودند حتی زمانی که وی قصد رفتن به دستشویی را داشت. کری خانه اش را «سینگ سینگ» می نامید که اشاره ای ظریف به شرایط زندگی پرنده اش در قفس بود”.

 

حتی ادعا شده که پس از جدایی این دو در سال ۱۹۹۷ نیز موتولا قصد کنترل کردن کری را داشته است. ایرو گوتی گفته است که موتولا سعی داشته با تهدید و خرابکاری از موفقیت یکی از آهنگ های کری در سال ۲۰۰۱ جلوگیری کرده و حتی از وی جاسوسی می کرده است. موتولا این موضوع را تکذیب کرده و البته بعد از جدایی بود که کری به یکباره در دنیای موسیقی اوج گرفت و به یکی از مشهورترین سلبریتی های هالیوودی تبدیل شد.

 

جنیفر گارنر

 

بازیگران هالیوودی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

در دورانی که بن افلک برای فیلم «آرگو» (Argo) برنده جایزه اسکار شد و نقش بتمن را بازی می کرد، جنیفر گارنر برای نزدیک به یک دهه به یک زن خانه دار تبدیل شده بود. وی در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۰ در مورد آن دوران چنین گفته است:” این موضوع برایم بسیار سخت بود زیرا مدت زمان زیادی را به دور از کار سپری کرده بودم. اما همواره بین این دو مقوله درگیری درونی داشتم که من باید کار کنم و همزمان باید در کنار فرزندانم در خانه باشم و در نهایت بچه ها برنده شدند”.

 

در مارس ۲۰۱۵، در حالی که این زوج در سکوت از هم جدا شدند، گارنر در مصاحبه ای با یو اس ویکلی چنین گفت:” بن بسیار پرکار است و من نیز برای او شدیداً خوشحالم. من انتخاب کردم که امسال در خانه بمانم و به او گفتم: برو دنبالش عزیزم. تا آخرش برو. دختر گمشده رو انجام بده. نقش بتمن رو بازی کن. در فیلم حسابدار بازی کن. هر کاری دوست داری بکن. این چیزی بود که برای او می خواهم و برای او خوشحال هستم. و او نیز همین را به من می گوید اما مسئله این است که سر او واقعا شلوغ است. با این وجود او درک می کند که من نیز زمانی باید این کار را بکنم و راهی برای آن پیدا خواهیم کرد”. اکنون که این دو از هم جدا شده اند به نظر می رسد که گارنر دیگر از سایه همسر مشهورش بیرون آمده و قرار است در فیلم «نعناع» ( Peppermint) بازی کند، یک تریلر انتقامی که برای بازی در آن، گارنر با انجام تمرینات ورزشی بار دیگر به ظاهر یک مبارز درآمده است.

 

هما عابدین

 

بازیگران هالیوودی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

هما عابدین یک زن ایرانی الاصل و یکی از مشاوران مورد اعتماد هیلاری کلینتون در رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری ایالات متحده در سال ۲۰۱۶ بود. وی البته همسر آنتونی وینر، نماینده سابق کنگره از نیویورک بود که رسوایی های جنسی اش در نهایت کار دست او داده و شاید نتوان نقش او را در شکست کلینتون در رقابت با ترامپ نادیده گرفت. در اواخر سپتامبر ۲۰۱۶، دیلی میل گزارش داد که وینر یک رابطه نامشروع آنلاین را با یک دختر ۱۵ ساله اهل کارولینای شمالی به مدت چند ماه ادامه داده و تصاویری از خود و همسرش را برای این دختر ارسال کرده است.

 

دو هفته قبل از روز رأی گیری مشخص شد که اف بی ای تعدادی از ایمیل های کاری خانم عابدین را در لپ تاپ همسرش یافته است. آن ها در هنگام جستجوی متعلقات الکترونیکی وینر در مورد پرونده روابط نامشروع او با این ایمیل ها مواجه شده بودند. بدین ترتیب وینر در نامه ای با قاضی اعتراف کرد که تمامی رویاهای همسرش را با این اشتباه خود نابود کرده است.

جنت جکسون

 

بازیگران هالیوودی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

در آوریل ۲۰۱۶، جنت جکسون اعلام کرد که تور خود را کنسل خواهد کرد تا با همسرش، ویسام ال مانا یک خانواده تشکیل دهد. خیلی زود جکسون فاش کرد که در سن ۵۰ سالگی انتظار تولد اولین فرزندش را می کشد. اما برخی از کسانی که به او نزدیک بودند فاش کردند که همسرش اجازه فعالیت و تمرکز بیشتر در دنیای موسیقی را به جکسون نداده است. همسر وی که مردی مسلمان بود انتظار داشت که جنت به سنت های خانواده های مسلمان و استانداردهای یک زن مسلمان نزدیک تر باشد. حتی بین این دو بارها درگیری پیش آمده بود و جکسون فکر می کرد که چهره موسیقایی اش به شدت آسیب دیده است و ویسام را به این دلیل سرزنش می کرد.

 

به عبارت دیگر جنت به دنبال آزادی های بیشتر بود ولی همسرش به نحوه لباس پوشیدن و حتی غذا خوردن او نیز کنترل داشت. حتی برادر جکسون ادعا کرده بود که همسر خواهرش به او فحاشی کرده و جنت رنج خانوادگی اش را با گریه کردن در یکی از اجراهایش در سال ۲۰۱۷ در تگزاس نشان داده بود. البته چند ماه بعد از به دنیا آمدن پسرشان، عیسی، این دو در سال ۲۰۱۷ از هم جدا شده و جکسون بار دیگر آزادانه به دنیای موسیقی و اجرای تورهای متعدد بازگشت.

 

استفن کری

 

بازیگران هالیوودی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

در ژوئن ۲۰۱۶ عایشه همسر استفن کری، بازیگر مشهور تیم گلدن استیت وریرز، در پیامی توئیتری که خیلی زود آن را پاک کرد نوشت:” من تمام احترامم را از دست داده ام. دیگر ساکت نخواهم ماند”. عایشه بعدها بابت این پیام توئیتری خود عذرخواهی کرد اما به گفته یکی از نزدیکان این زوج، سخنان شدید اللحن عایشه بر اعتبار کری و حتی خود او تاثیر منفی قابل توجهی داشت. چند روز پس از این حادثه، واکنش های منفی زیادی از جانب کاربران به فعالیت های تبلیغاتی عایشه ابراز شد. بدون شک او در کوتاه مدت بر موفقیت کاری خود و همسرش تاثیر منفی گذاشت و این موضوع برای وی و کری گران تمام شد.

 

کیتی هولمز

 

بازیگران هالیوودی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

کیتی هولمز در دوران ازدواج با تام کروز توان رقابت با او در دنیای هالیوود را نداشته و همواره در سایه شهرت او قرار داشت. گفته می شود که هولمز مجبور به کناره گیری از برخی پروژه ها شده و کروز نیز در مواردی به صورت غیرعمد مانع از کار همسر خود شده است. یکی از نزدیکان این دو در ادعایی چنین گفته است:” او فکر می کرد [زندگی با تام] به او کمک خواهد کرد که برای خودش اعتباری دست و پا کند اما این اتفاق نیفتاد. کسانی که علاقه ای به استفاده از تام کروز در فیلم هایشان نداشتند نمی خواستند کیتی هولمز را نیز استخدام کنند”. هولمز ظاهراً با حضور مجدد در نقش کیتی دیوز در فیلم «شوالیه تاریکی» (The Dark Knight) مخالف بود و بدین ترتیب این نقش به بازیگر دیگری سپرده شد.

 

همچنین گفته می شود که تام کروز از همسر خود می خواست که روابطش با همبازی هایش در فیلم «بتمن آغاز می کند» (Batman Begins) را کاهش دهد تا بدین ترتیب در تورهای تبلیغاتی او را در کنار خود داشته باشد. حتی گفته می شود که کروز به سازندگان فیلم «از سیگارت ممنون» (Thank You For Smoking) خواسته بود که تمامی تصاویر عشقبازی هولمز و آرون اکهارت در تبلیغات فیلم را حذف کنند. از زمان جدایی این دو در سال ۲۰۱۲، هولمز به طور مرتب کار کرده اما نتوانسته به شهرت دوران گذشته خود بازگردد.

 

کانیه وست و کیم کارداشیان

 

بازیگران هالیوودی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

بسته به این که از چه کسی سوال کنید، برخی کانیه وست و برخی دیگر کیم کارداشیان را در آسیب زدن به شهرت و اعتبار یکدیگر مقصر می دانند. وقتی که وست و کارداشیان در سال ۲۰۱۲ رابطه خود را آغاز کردند یکی از منابع صنعت موسیقی در مصاحبه با نیویورک دیلی نیوز چنین گفت:” زندگی خصوصی او [وست] بر موسیقی اش چیره شده است. هر باری که او برنامه دارد همه به این فکر می کنند که آیا کیم نیز آنجا خواهد بود. این موضوع برای وی خوب نیست؛به خصوص اگر او بخواهد کسی جدی اش بگیرد”. همچنین به ادعای این منبع، وست علاقه ای به حضور در برنامه ریالیتی شو «همراه با خانواده کارداشیان ها» (Keeping up With the Kardashians) ندارد.

 

به گفته این منبع:” او روشن کرده که نمی خواهد در برنامه او [کیم کارداشیان] حضور داشته باشد اما پس از ناراحت شدن کیم وی رضایت داده است. وی [وست] برای گرفتن مشاوره با مشاوران مطرح دنیای موسیقی ملاقات داشته و از مسیری که در آن قدم برمی دارد رضایت ندارد”. سال ها بعد در جولای ۲۰۱۷ به نظر می رسید که ورق برگشته است. شایعاتی وجود داشت مبنی بر این که کارداشیان از کاهش تماشاگران ریالیتی شو مذکور عصبانی بوده و این موضوع را به گردن همسر خود انداخته است. بدین ترتیب وی بیشتر بر روی کمپانی بزرگ محصولات آرایشی خود متمرکز شد زیرا این بخش از کار تنها چیزی بود که برای وی باقیمانده بود.

 

السا پاتاکی

 

بازیگران هالیوودی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

کریس همسوورث صادقانه اعتراف کرده است که وی حرفه اش را بسیار مهمتر از کار همسرش، السا پاتاکی، در نظر می گیرد و به آن اهمیت می دهد:” در مورد کار، [السا] بسیار بیشتر از من از خود گذشتگی نشان داده است. او دوست دارد که من کمی از کارهایم کم کنم و بیشتر از قبل در خانه و در کنار فرزندانمان باشم و البته که من نیز همین را می خواهم. اما من با خود فکر می کنم که در مرحله ای خاص در زندگی حرفه ای خود هستم. باید دوام خود را تضمین کنم و یا این که سقوط کنم”.

 

شانیا تواین

 

بازیگران هالیوودی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

شانیا تواین در اتفاقی باورنکردنی بیش از ۱۵ سال بدون فعالیت در دنیای موسیقی و انتشار حتی یک آلبوم به سر برد و ظاهراً در این مدت طولانی اتفاقات زیادی رخ داده است. بین سال های ۲۰۰۲ تا ۲۰۱۷، تواین جدایی جنجالی و دردناکی از همسرش، مات لانژ، داشت که ظاهراً در سال ۲۰۰۸ با دوست و دستیار تواین رابطه ای غیراخلاقی و خیانت آمیز برقرار کرده بود.

 

ادعا می شود که تواین در آن مشغول آماده سازی آلبومی بود که قرار بود در ژوئن ۲۰۰۹ منتشر شود اما به دلیل مشکلات ناشی از خیانت همسرش موفق به تکمیل آن نشد. وی همچنین برای مدتی با بیماری عفونی لایم دست و پنجه نرم می کرد اما در نهایت توانست بر این مشکلات غلبه کند و پس از ازدواج با دستیار همسر سابقش، اولین آلبوم خود پس از ۱۵ سال را در سال ۲۰۱۷ منتشر کرد.

 

مگان فاکس

 

بازیگران هالیوودی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

اگر چه مگان فاکس بارها سعی کرد از نقش کلیشه ای و جنسیت زده خود در فیلم های «ترنسفورمرز» ساخته مایکل بی خارج شود اما ظاهراً علیرغم تلاش ها و استعدادش در این امر موفق نبوده است. علاوه بر این گفته می شود که همسرش، برایان آستین گرین، نیز با بازیگری همسرش مشکل داشته و او را تشویق کرده که به طور کلی بازیگری را رها کرده و روی مادر بودنش تمرکز کند.

 

ظاهراً این موضوع باعث درگیری ها و مشکلاتی در زندگی شخصی این دو شده است به نحوی که آن ها برای مدت کوتاهی حتی از هم جدا شدند اما پیش از جدایی رسمی، فاکس باردار شده و سومین پسر آن ها مانع از جدایی این دو شد. بعد از این جدایی کوتاه و به دنیا آمدن پسر سوم، مگان فاکس در برنامه ها و پروژه های سریالی و سینمایی معدودی ظاهر شده است.

 

  • 17
  • 7
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
3.5 stars from 24 votes
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱۱
غیر قابل انتشار: ۱۳
جدیدترین
قدیمی ترین
همه شون زشتن
  • 0
  • 0
مشاهده کامنت های بیشتر
وب گردی
فرهاد مجیدی,بیوگرافی فرهاد مجیدی،اخبار فرهاد مجیدی بیوگرافی فرهاد مجیدی + مصاحبه جدید فرهاد مجیدی (عکس همسر و فرزندانش)

نان کامل: فرهاد مجیدی قادیکلایی

تاریخ تولد: ۱۳ خرداد ۱۳۵۵ (۳ ژوِئن ۱۹۷۷)

محل تولد: تهران

پیشه: فوتبالیست

پست: مهاجم 

باشگاه :استقلال

ادامه
ترلان پروانه,بیوگرافی ترلان پروانه,عکس های ترلان پروانه بیوگرافی ترلان پروانه و حواشی جنجالی ازدواجش + جدیدترین عکس‌های ترلان پروانه

نام کامل: ترلان پروانه

تاریخ تولد: ۱۸ تیر ۱۳۷۷

محل تولد: شیراز

حرفه: بازیگری

زمینه فعالیت: سینما، تلویزیون و تئاتر

تحصیلات:  لیسانس رشته گرافیک

ادامه
مهرداد صدیقیان,بیوگرافی مهرداد صدیقیان,عکس های مهرداد صدیقیان بیوگرافی مهرداد صدیقیان + عکس‌های جدید و جذاب مهرداد صدیقیان

نام کامل: مهرداد صدیقیان

تاریخ تولد:۳۰ بهمن ماه ۱۳۶۷

محل تولد: شهر تهران

تحصیلات: دیپلم ریاضی

پیشه: بازیگری

زمینه فعالیت: سینما، تئاتر و تلویزیون

ادامه
نوید محمدزاده,بیوگرافی نوید محمدزاده,عکس های نوید محمدزاده بیوگرافی نوید محمدزاده + جدیدترین عکس‌ها و مصاحبه جذاب او

نام کامل:نوید محمدزاده

تاریخ تولد: ۱۷ فروردین ۱۳۶۵

محل تولد: ایلام

پیشه: بازیگری

زمینه فعالیت: سینما و تئاتر

مدت فعالیت: ۱۳۸۷ تاکنون

ادامه
شیلا خداداد,بیوگرافی شیلا خداداد,عکس های شیلا خداداد بیوگرافی شیلا خداداد + جدیترین عکسهای خانواده ۴ نفره‌اش

نام کامل: شیلا خداداد

تاریخ تولد: ۱۴ آبان ۱۳۵۹

محل تولد: تهران

مدرک تحصیلی: لیسانس شیمی محض

پیشه: بازیگری

زمینه فعالیت: سینما و تلویزیون

ادامه
نیما شعبان نژاد,بیوگرافی نیما شعبان نژاد,عکس های نیما شعبان نژاد بیوگرافی نیما شعبان نژاد (بازیگر و کمدین) + جدیدترین تصاویر

نام کامل: نیما شعبان نژاد

زمینه فعالیت: تئاتر و تلویزیون

تاریخ تولد: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۶۶ 

محل تولد: شهر کلن در آلمان

محل زندگی: تهران

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته کارگردانی

ادامه
سوگل طهماسبی,بیوگرافی سوگل طهماسبی,عکسهای سوگل طهماسبی بیوگرافی سوگل طهماسبی + مصاحبه و علت ازدواج نکردنش

نام کامل: سوگل طهماسبی

تاریخ تولد: ۲۵ بهمن ۱۳۶۴ 

محل تولد: اهواز

پیشه :بازیگر

زمینه فعالیت: تئاتر، سینما و تلویزیون

سال‌های فعالیت: ۱۳۸۱ تا کنون

ادامه
شیدا یوسفی,بیوگرافی شیدا یوسفی,عکس‌های شیدا یوسفی بیوگرافی شیدا یوسفی، بازیگر نقش نگین در 'ممنوعه'

نام کامل: شیدا یوسفی

تاریخ تولد: ۲۰ آذر ۱۳۶۵

محل تولد: تهران

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته کارگردانی

فعالیت: بازیگر، دستیار کارگردان و منشی صحنه

وضعیت تاهل:مجرد

ادامه
محسن ابراهیم‌ زاده,بیوگرافی محسن ابراهیم‌ زاده,عکس‌های محسن ابراهیم‌ زاده بیوگرافی محسن ابراهیم‌ زاده + عکس‌های فوق العاده جذاب از او

نام کامل: محسن ابراهیم‌زاده

تاریخ تولد: ۱۷ شهریور ۱۳۶۶

محل تولد: تربت حیدریه

تحصیلات: دیپلم

پیشه: خواننده و آهنگساز و ترانه سرا

سبک: پاپ

ادامه
دیالوگ ماندگار فیلم هفت,فیلم هفت,دیالوگ های ماندگار

نویسنده و کارگردان: دیوید فینچر محصول: ۲۰۰۴     جان دو(کوین اسپیسی): اگه بخوای مردم به حرفات گوش بدن،به شونه اونا بزنی کافی نیست… باید از یه چکش استفاده کنی…! اونوقت میبینی که کاملا بهت توجه میکنن…!  

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید