۱۲:۳۴ - ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۶۰۸۷۵۰
چهره ها در سینما و تلویزیون

ماجراهای خواهرانِ سلبریتی (قسمت اول)

خواهران سلبریتی ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

سلبریتی‌ها نیز مانند انسان‌های معمولی رفتارهای متفاوتی با خانواده‌شان دارند و در کنار سلبریتی‌هایی که همیشه در کنار خواهرشان دیده می‌شوند سلبریتی‌هایی هم هستند که هیچ خبری از خواهر خود نمی‌گیرند.

 

رفتارهای سلبریتی‌ها با خواهر و سایر اعضای خانواده در نوع خود جالب است و گاهی اوقات شوخی‌های سلبریتی‌ها در شبکه‌های اجتماعی با خواهرانشان دست به دست می‌شود. بعضی از این سلبریتی‌ها حسابی به فکر خواهرشان هستند و در صفحه‌های شبکه‌های اجتماعی پست‌های زیادی از تفریح‌ها و خوش‌گذرانی‌های خواهرانه منتشر می‌کنند.

 

از طرف دیگر سلبریتی‌هایی را نیز سراغ داریم که سال به دوازده ماه خبری از خواهرشان نمی‌گیرند. با این حساب در ادامه قصد داریم به سلبریتی‌هایی که حسابی هوای خواهرشان را دارند و سلبریتی‌هایی که خواهرشان را فراموش کرده‌‌اند اشاره کنیم.

 

۲۰. جی‌جی و بلا حدید

 

خواهران سلبریتی ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

اگر صفحه‌‌های جی‌جی حدید در شبکه‌های اجتماعی را دنبال کنید بدون شک تصاویر زیادی از جی‌جی و بلا مشاهده خواهید کرد. این دو خواهر حسابی هوای همدیگر را دارند و وقتی یکی از آن‌ها به موفقیت جدیدی دست پیدا می‌کند خواهر دیگر بدون اینکه به او حسودی کند خوشحالیش را ابراز می‌کند.

 

جی‌جی حدید در مصاحبه‌ای در خصوص خواهرش گفته زمانی که بلا در کنارش در محیط کار حضور دارد احساس راحتی می‌کند و با به یادافتادن خانه و زندگی‌شان شرایط سخت کاری را فراموش می‌کند. جی‌جی‌، بلا حدید را اولین و بهترین طرفدار خودش می‌شناسد. او تمام سعی خود را انجام می‌دهد تا بلا به عنوان خواهر کوچکتر به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کند.

 

۱۹. نیکول و سوفیا ریچی

 

خواهران سلبریتی ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

این دو خواهر که فرزندان لایونل ریچی، خواننده معروف هستند رابطه خوبی با هم ندارند. خواهران ریچی در شبکه‌‌های اجتماعی حضور فعالی ندارند و به اندازه‌ای از آن‌ها می‌شنویم که گاهی اوقات فراموش می‌کنیم نیکول خواهری با نام سوفیا دارد.

 

شاید اگر نیکول ریچی همانند پاریس هیلتون تمایل زیادی به حضور در صفحه اول مجله‌ها داشت و زندگی پرحاشیه‌‌تری را دنبال می‌کرد شاهد محبوبیت نیکول ریچی نیز می‌بودیم. جالب است بدانید نیکول و ریچی مادر مشترکی ندارند اما هر دو خواهر حسابی عزیزدردانه‌های لایونل ریچی هستند و سوفیا ریچی را مدتی در عرصه مدلینگ شاهد بودیم.

 

عکس این دختر زیبارو در گذشته در مجله‌های معتبر Elle و Teen Vogue منتشر می‌شد اما این روزها خبری از سوفیا نیست. سوفیا خواهر بزرگ‌تر نیکلول است اما کاملاً مشخص است که زیاد به نیکول روی خوش نشان نمی‌دهد

 

۱۸. مایلی و نوآ سایروس

 

خواهران سلبریتی ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

این دو خواهر که همیشه خنده بر لب دارند به صورت حرفه‌ای دنیای موسیقی و هنرپیشگی فعالیت می‌کنند و آوازه مایلی و نوآ را در صدر اخبار سلبریتی‌ها شاهد هستیم. نوآ سایروس ممکن است همانند مایلی محبوبیت نداشته باشد اما آلبوم موسیقی که با نام Labrinth Make Me منتشر کرده است از استعداد خوب نوآ در خوانندگی حکایت دارد.

 

این دو ستاره پرطرفدار همیشه در کنار یکدیگر دیده می‌شوند و کاملاً مشخص است از آن خواهرهایی هستند که حسابی هوای همدیگر را دارند.

 

۱۷. داکوتا و الی فانینگ

 

خواهران سلبریتی ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

بدون شک این دو چهره سرشناس را می‌شناسید اما اگر به فامیل آن‌ها توجه نداشته باشید بعید به نظر می‌رسد که تصور کنید داکوتا و الی با هم خواهر هستند. داکوتا فانینگ فعالیت هنری خود را از سن هفت سالگی با بازی در فیلم من سم هستم شروع کرد و از آن زمان تاکنون به درخشش روی پرده نقره‌ای ادامه داده است.

 

از طرف دیگر الی فانینگ به عنوان خواهر داکوتا سابقه کمتری در دنیای هنر دارد اما بازی درخشان وی در فیلم Maleficent در کنار آنجلینا جولی باعث شد آینده خوبی را پیش‌رو داشته باشد. الی فانینگ چهره‌ای بسیار جذاب و زیبا دارد و به همین دلیل شرکت Tiffany & Co او را به عنوان سخنگوی این شرکت انتخاب کرده است.

 

بدون شک از این دو خواهر در آینده بیشتر خواهیم شنید اما چیزی که در حال حاضر شاهد آن هستیم رابطه نه چندان نزدیک داکوتا و الی است. شاید این دو خواهر زیبارو در آینده فرصت بیشتری برای با هم بودن و گپ‌ و گفتگوهای خواهرانه پیدا کنند اما در حال حاضر مشغله‌های کاری مجالی به داکوتا و الی برای بودن در کنار هم نداده است.

 

۱۶. ونسا و استلا هاجنز

 

خواهران سلبریتی ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

هر بار که نگاهی به صفحه‌های اینستاگرام ونسا و استلا داشته باشید این دو خواهر زیبارو را در کنار یکدیگر خواهید دید. اگر از طرفداران فیلم‌های هالیوودی باشید به احتمال زیاد ونسا هاجنز را می‌شناسید اما جالب است بدانید استلا نیز سابقه خوبی در هنرپیشگی دارد اما هنوز نتوانسته به اندازه خواهرش محبوبیت پیدا کند.

 

این دو خواهر از هر فرصتی برای تعریف و تمجید از هم استفاده می‌کنند و همیشه پیام‌های رویحه‌بخشی در صفحه‌های اینستاگرام یکدیگر می‌نویسند. ونسا در جایی گفته است استلا نوری پنهانی دارد و همیشه قدردان محبت‌های خواهرش است. ونسا هاجنز خواهرش را بهترین دوست خود قلمداد می‌کند.

 

۱۵. دمی لواتو و مدیسون دلا گارزا

 

خواهران سلبریتی ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

مدیسون این روزها تنها ۱۶ سال بیشتر ندارد اما از آن دسته نوجوان‌های فعال و پرتلاش است و اگر اهل سریال‌های هالیوودی باشید به احتمال زیاد مدیسون دلا گارزا را در سریال‌های Desperate Housewives, Bad Teacher و Muertoons دیده‌اید.

 

دمی لواتو به عنوان خواهر بزرگ‌تر مدیسون سابقه درخشان‌تری در خوانندگی دارد و همیشه از مدیسون حمایت کرده است. چندین سال پیش دمی لواتو در توییتر نوشت کسی حق ندارد سر به سر مدیسون بگذارد. در آن زمان مدیسون تنها ۱۲ سال بیشتر نداشت.

 

دمی در جای دیگری نیز نوشت که مدیسون بهترین موهبت زندگی لواتو است و او را همانند یک فرشته کوچک در زندگی‌اش می‌داند و همیشه از او حمایت خواهد کرد.

 

۱۴. بیانسه نولز و خواهرش سولانج

 

خواهران سلبریتی ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

این دو پرنده خوش‌صدای دنیای موسیقی روی صحنه‌ها خوش درخشیده‌اند و ممکن است سولانج به اندازه خواهرش بیانسه محبوبیت نداشته باشد اما بیانسه و سولانج همیشه هوای یکدیگر را داشته‌اند.

 

در این زمینه می‌توان به مشاجره‌هایی که میان بیانسه و جی‌زی رخ داد اشاره کرد که در آن زمان سولانج حسابی طرف خواهرش را گرفت و از خجالت جی‌زی درآمد. سولانج و بیانسه در دنیای موسیقی نیز همکاری خوبی با هم دارند و در چندین اجرا در کنار یکدیگر حضور پیدا کرده‌اند.

 

۱۳. هیلاری داف و هایلی

 

خواهران سلبریتی ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

این دو سلبریتی‌ خوش‌سیما در سریال Lizzie McGuire حسابی خوش درخشیدند و در دنیای واقعی نیز خواهران خوب و وفاداری برای هم هستند. هیلاری و هایلی به عنوان خواهرانی پایبند به خانواده شناخته می‌شوند و حتی بچه‌هایش را نیز در کنار هم بزرگ می‌کنند.

 

هیلاری و هایلی هر فرصتی برای دور هم بودن را به فال نیک می‌گیرند و با به راه انداختن مهمانی‌های مختلف حسابی در کنار هم خوش می‌گذارنند. در این زمینه برای مثال می‌توان به مهمانی که هیلاری برای بارداری دوم هایلی ترتیب داده بود اشاره کرد.

 

هایلی در صفحه اینستاگرام خود نوشت شب گذشته خواهرم مهمانی خوب و دوست‌داشتنی را برای فرزند جدیدم راه انداخته بود و به من به اندازه‌ای خوش گذشت که حتی فرصت عکس گرفتن از این مهمانی دست نداد.

 

۱۲. بلیک لایو‌لی و رابین

 

خواهران سلبریتی ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

بدون شک بلیک لایولی همسر دوست‌داشتنی و زیباروی رایان رینولدز را می‌شناسید اما جالب است بدانید بلیک خواهر بزرگتری دارد که او هم در عالم بازیگری برای خودش آوازه خوبی دست و پا کرده است.

 

رابین لایولی در دهه‌‌های ۸۰ و ۹۰ ستاره درخشان فیلم‌ها و سریال‌ها بود و امروزه نیز همچنان شاهد هنرنمایی‌های رابین هستیم. بلیک و رابین به دلیل اختلاف سنی که با هم دارند آنچنان که باید و شاید خواهران خوبی برای هم نیستند اما باز هم رابین در مراسم عروسی بلیک به همراه برادرشان برای خواهر خود سنگ‌تمام گذاشتند.

 

۱۱. پاریس و نیکی هیلتون

 

خواهران سلبریتی ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

پاریس هیلتون سلبریتی خوش‌آوازه و پرسروصدایی است که هر از گاهی خبرهای حواشی این سلبریتی فضای اینترنت را تکان می‌دهد. همان‌گونه که حتماً می‌دانید نیکی هیلتون خواهر زیباروی پاریس است و این دو از آن خواهرهای سلبریتی‌ هستند که به سختی می‌توان آن‌ها را از هم جدا کرد.

 

جالب است بدانید پاریس و نیکی علاقه زیادی به انتخاب لباس در کنار هم دارند و به سلیقه یکدیگر برای خرید و پوشیدن لباس توجه می‌کنند. پاریس و نیکی به لحاظ حرفه‌ای ممکن است در حوزه‌های مختلفی فعالیت داشته باشند اما در هر جایی که به کمک نیاز باشد دست یاری به سوی هم دراز می‌کنند.

 

محمد کاملان

 

b​artarinha.‎​ir
  • 16
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.0 stars from 20 votes
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
وب گردی
علیرضا طلیسچی,بیوگرافی علیرضا طلیسچی,عکسهای علیرضا طلیسچی بیوگرافی علیرضا طلیسچی + عکسهای فوق‌العاده جذاب او

نام کامل: علیرضا طلیسچی

تاریخ تولد: ۷ مهر ۱۳۶۴

محل تولد: تهران

فعالیت:خواننده، ترانه سرا و آهنگساز

مدرک تحصیلی: فوق دیپلم عمران و لیسانس موسیقی

وضعیت تاهل: مجرد

ادامه
آناهیتا درگاهی,بیوگرافی آناهیتا درگاهی,عکسهای آناهیتا درگاهی بیوگرافی آناهیتا درگاهی + ماجرای طلاق جنجالی‌اش

نام کامل: آناهیتا درگاهی

تاریخ تولد: ۷ بهمن ۱۳۶۵

زمینه فعالیت: نقاشی، بازیگری، تهیه کنندگی

تحصیلات: فوق لیسانس رشته نقاشی

همسر: اشکان خطیبی

همسر سابق: محمد پروین

ادامه
بهنام صفوی,بیوگرافی بهنام صفوی,عکس‌های بهنام صفوی بیوگرافی بهنام صفوی + عکس همسر و پسرش

نام کامل: بهنام صفوی

تاریخ تولد: ۱۵ تیرماه ۱۳۶۲

محل تولد: شیراز

تحصیلات: مدرک کارشناسی رشتهٔ مهندسی عمران

فعالیت: خوانندگی، نوازندگی،تنظیم کننده و آهنگساز

سبک موسیقی: پاپ

ادامه
شیدا یوسفی,بیوگرافی شیدا یوسفی,عکس‌های شیدا یوسفی بیوگرافی شیدا یوسفی، بازیگر نقش نگین در 'ممنوعه'

نام کامل: شیدا یوسفی

تاریخ تولد: ۲۰ آذر ۱۳۶۵

محل تولد: تهران

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته کارگردانی

فعالیت: بازیگر، دستیار کارگردان و منشی صحنه

وضعیت تاهل:مجرد

ادامه
محسن ابراهیم‌زاده,بیوگرافی محسن ابراهیم‌زاده,عکس‌های محسن ابراهیم‌زاده بیوگرافی محسن ابراهیم‌زاده + عکس‌های فوق العاده جذاب از او

نام کامل: محسن ابراهیم‌زاده

تاریخ تولد: ۱۷ شهریور ۱۳۶۶

محل تولد: تربت حیدریه

تحصیلات: دیپلم

پیشه: خواننده و آهنگساز و ترانه سرا

سبک: پاپ

ادامه
میلاد کی‌مرام,بیوگرافی میلاد کی‌مرام,عکس های میلاد کی‌مرام بیوگرافی میلاد کی‌مرام + مصاحبه و عکس‌های جدید

نام کامل: میلاد کی مرام

تاریخ تولد: ۴ اردیبهشت ۱۳۶۵ 

زادگاه: بندر انزلی، گیلان 

سال های فعالیت: ۱۳۷۵ تاکنون 

مدرک تحصیلی: مهندس الکترونیک 

وضعیت تاهل: مجرد

ادامه
بهنام بانی,بیوگرافی بهنام بانی,عکس‌های بهنام بانی بیوگرافی بهنام بانی + رمز موفقیت او در عرصه موسیقی

نام کامل: بهنام بانی

تولد: ۱۱ مهر ۱۳۶۶  

ملیت: ایران

سبک‌: پاپ

حرفه: خوانندگی

سال‌های فعالیت: ۱۳۸۵ تاکنون

ادامه
فاطمه گودرزی,بیوگرافی فاطمه گودرزی,عکس فاطمه گودرزی بیوگرافی فاطمه گودرزی + مصاحبه

نام کامل: فاطمه گودرزی

تاریخ تولد:۱۳۴۲/۴/۱۹

محل تولد:تهران

تحصیلات: دیپلم اقتصاد

فعالیت: بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر

همسر:عبدالرضا گنجی

ادامه
بیوگرافی شهره سلطانی,شهره سلطانی,عکس‌های شهره سلطانی بیوگرافی شهره سلطانی + ماجرای کافه پر حاشیه‌اش

نام کامل: شهره سلطانی

سال تولد: ۱۳۴۸

محل تولد :بجنورد

ملیت: ایرانی

پیشه: بازیگر، خواننده، نوازنده سنتور و پیانو

وضعیت تاهل: متاهل

ادامه
بهنوش بختیاری,بیوگرافی بهنوش بختیاری,عکس بهنوش بختیاری بیوگرافی بهنوش بختیاری + جزئیاتی از زندگی شخصی

نام: بهنوش

نام خانوادگی: بختیاری

تاریخ تولد: ۱۳۵۴/۲/۲۹

محل تولد: تهران

مدرک تحصیلی: لیسانس زبان فرانسه

وضعیت تاهل: متاهل

ادامه
الیزابت دوم,ملکه سلطنتی بریتانیا,ملکه انگلیس الیزابت دوم (ملکه انگلیس)

نام کامل: الیزابت الکسندرا مری

سلطنت: ۶ فوریه ۱۹۵۲ – تاکنون

تاجگذاری: ۲ ژوئن ۱۹۵۳

همسر: شاهزاده فیلیپ، دوک ادینبرو

پدر: جرج ششم

 

ادامه
اندیشه فولادوند,بیوگرافی اندیشه فولادوند,عکس های اندیشه فولادوند بیوگرافی اندیشه فولادوند + مصاحبه

نام کامل: اندیشه فولادوند

تاریخ تولد: ۷ /۷/ ۱۳۶۲

محل تولد: تهران

زمینه فعالیت: بازیگر، شاعر، موسیقی‌دان

مدرک تحصیلی: لیسانس فلسفه 

نام پدر: فرهاد فولادوند (شاعر)

ادامه
پرستو صالحی,بیوگرافی پرستو صالحی,عکس‌های جدید پرستو صالحی بیوگرافی پرستو صالحی + عکس‌های جدید

نام: پرستو صالحی

نام اصلی: الهام صالحی سیاوشانی

تاریخ تولد: ۹/۹/۱۳۵۶

محل تولد: تهران

زمینه فعالیت: بازیگری

تحصیلات: دانشجوی انصرافی رشته نمایش

ادامه
دیالوگ ماندگار فیلم هفت,فیلم هفت,دیالوگ های ماندگار

نویسنده و کارگردان: دیوید فینچر محصول: ۲۰۰۴     جان دو(کوین اسپیسی): اگه بخوای مردم به حرفات گوش بدن،به شونه اونا بزنی کافی نیست… باید از یه چکش استفاده کنی…! اونوقت میبینی که کاملا بهت توجه میکنن…!  

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید