پنجشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۹
کد مقاله: ۹۹۰۳۰۰۰۰۹

بیوگرافی آرمین زارعی(ارمین ۲fm)+ عکس

آرمین 2,زندگینامه آرمین 2afm,بیوگرافی آرمین 2afmتصاویر جدید آرمین ۲afm
آرمین زارعی( آرمین ۲AFM) یکی از خواننده های رپ فارسی است. وی با خواننده های معروف هم همکاري داشته است.

چکیده ای از بیوگرافی" آرمین ۲afm"

نام اصلی:آرمین زارعی

نام مستعار:آرمین ۲ای اف ام(ارمین ۲fm)

تاریخ تولد:۵ اردیبهشت ماه ۱۳۶۵

زادگاه:تهران، ایران

شغل:خواننده

سبک( ها):پاپ، رپ

ملیت:ایرانی

بیوگرافی آرمین زارعی

آرمین زارعی,آرمین 2afm,بیوگرافی آرمین 2afmزندگینامه و بیوگرافی آرمین ۲afm

آرمین زارعی متولد ۵ اردیبهشت ماه ۱۳۶۵ در تهران و همچنین خواننده است. دانشجوی اخراجی رشته مهندسی کامپیوتر میباشد که فعالیت خود را با موسیقی رپ شروع کرد و حالا بیشتر با نام آرمین ۲afm شناخته می شود. ۲AFM مخفف( آرمین- علی- فرهاد- مهراد) نام خود او و سه نفر دیگر از دوستان همکارش در عرصه موسیقی است.

تحصیلات آرمین ۲AFM

آرمین ۲AFM با حسین تهی از دوران دبیرستان تا دانشگاه آزاد واحد دماوند هم‌کلاس بودند تا این که پس از آگاهی دانشگاه از رپر بودنشان آن ها را بااحترام از دانشگاه اخراج کردند.

فعالیت های هنری آرمین ۲AFM

بیوگرافی آرمین 2ای اف ام,آرمین 2afm,آرمین زارعیدوران نوجوانی آرمین ۲afm

آرمین ۲AFM خوانندگی را از دوران دبیرستان با ۴ تا از دوستانش به صورت خانگی شروع کرد بعداز آن زمان تصمیم می گرفت در یک استودیو فعالیتش را ادامه دهد.

طبق گفته های آرمین ۲AFM، نخستین کار جدّي اش« رقص تگزاسی» بوده که بعد از پخش در فضای مجازی بازتاب های مختلفی پیدا کرده است. آرمین ۲AFM فعالیت جدّي خود را با همکاری رضایا شروع کرد. این دو، ترانهٔ« نازی، ناز گل من» را با همکاري شاهین فلاکت اجرا کردند؛ اما بعد از چند وقتی رضایا تصمیم گرفت که ديگر با خوانندگان دیس لاو همکاري نکند و این دو نفر از هم جدا شدند. آرمین پس از قطع همکاري با رضایا با امیرصالح جوادی اشنا شد و با همکاري او بکار خود ادامه داد.

آرمین ۲AFM با خوانندگان مطرحی مثل:تهی، تتلو، فریدون آسرایی، ساسی مانکن و فلاکت نیز همکاري داشته است. آرمین ۲AFM همچنین با همکاري برادران بوشهری ویدیو آهنگ های فوق العاده که در سطح کلیپهای غربی هستند تولید کرده است. نام آهنگ ساز او محسن صادقی است.

آرمین ۲AFM  میگوید که اکثر کارهایش را خودش انجام می دهد و ترانه هم نمی فروشد. برای آهنگ دو صدائه با کسی، پول نمی گیرد، هیچگاه حامی مالی نداشته و همیشه سعی کرده است که سر پای خودش بایستد. سبک های آرمین ۲AFM رپ فارسی، ریتم و بلوز دیس لاو هست و برجسته ترین ساز آرمین ۲AFM پیانوست.

ازدواج آرمین ۲AFM

گفته می شود که آرمین زارعی متاهل است و ازدواج نموده است ولی هرگز عکسی از او و همسرش تابحال منتشر نشده است.

شغل دوم آرمین زارعی

آرمین زارعی وضع مالی خوبی دارد، می گوید خانوادش حامی مالی بودند. خودش تو کار پوشاک است و میگوید:صادقانه می گویم فرد دیگری سرمایه گذاری کرده و من به او کمک می کنم.

علائق آرمین ۲ای اف ام

آرمین ۲ای اف ام از بین بازیگران به تام هنکس و برد پیت بسیار علاقه دارد. در بین غذاها عاشق فسنجان و سالاد ماکارونی است و همچنین خوانندگان به نام  توپاک و امینم بسیار علاقه دارد.

مجوز و فعالیت رسمی آرمین زارعی

آرمین 2afm,سبک آرمین 2afm,فعالیت های هنری آرمین 2afmتصاویر خوانندگی آرمین ۲afm

از سال ۹۲ از طرف دفتر موسیقی اعلام شد که آرمین زارعی میتواند آثارش را به ارشاد بفرستد تا پس از بررسی های لازم در صورت امکان برای کارهایش مجوز بگیرد، ولی آرمین زارعی تا امروز دست نگه داشته و به قول خودش سعی نموده خودش و کارهایش را زیر رادیکال ببرد تا بی گدار به آب نزند و سر انجام موفق شد در تاریخ ۱۴ اسفند ماه ۹۸ نخستین مجوزش را برای آهنگ “رفت” بگیرد. ترانه سرایی و آهنگسازی این اثر به عهده آرمین زارعی بوده و پویا فرامرزی تنظیم کننده آن است. 

مصاحبه با آرمین زارعی

از کودکی ات بگو، چه طور گذشته است؟

بالاخره هرکسی پستی و بلندی های زندگی خودش را دارد. احتمالا خیلی ها من را از دور ببینند و بگویند با حمایت مالی به این جا رسیده است. در صورتی که مطمئنا این آدم ها از هیچ چیز زندگی من خبر ندارند. من هم مشکلات و سختی های زندگی خودم را داشتم ولی چه اهمیتی دارد که بخواهم از مشکلات گذشته ام بگویم، آن هم در‌حالتی که دیگر گذشته و قرار نیست چیزی عوض شود.

فقط همینقدر بگویم که من روی پای خودم بزرگ شدم. در صورتیکه چه در مقاطعی خانواده و دوستانم هم در این راه کمکم کردند ولی همیشه خودم بودم و خودم.گذشته ها برای من گذشته است. من فقط به آينده ام فکر می کنم.

هیچ وقت فکر می کردی رپر معروفی شوی؟

مسلما هر آدم موفقی از بچگی به آینده اش فکر می کند. راستش را بخواهی من همیشه و از کودکی مطرح بودن را دوست داشتم. دوست داشتم بزرگ که شدم آدم معروفی شوم.

اما هیچ وقت فکر نمی کردم رپر شوم. تصورم این بود که یک روز هنرپیشه معروفی می شوم.اما اکنون حقیقتا راضی ام. خوانندگی را از ته دلم دوست دارم. عمرم را پایش گذاشتم و از این به بعد هم می گذارم.

اولین باری که کارت را ضبط کردی کی بود؟

نخستین بار سال ۸۲ بود که کاری را در استودیو خواندم ولی هیچ وقت منتشر نشد. در سال ۸۳ دومین کارم را با رضایا خواندم. کاری بود به اسم« نازی ناز گل» که آن زمان خیلی هم سر و صدا کرد.

یادم می آید که آن زمان تو و رضایا و یکی دو نفر دیگر در یک گروه بودید و کار تولید می کردید. سرنوشت آن گروه چه شد؟

یک سری از بچه ها از کشور ایران رفتند و یک سری هم ماندند. سر همین مسائل گروه از هم پاشید و از آن به بعد همه به صورت انفرادی کار کردیم.

 از چه زمانی به فکر گرفتن مجوز افتادی؟

راستش شاید آرزوی هر خواننده ای در ایران باشد که بتواند کارهایش را با مجوز به بازار بفرستد و در کشور خودش به صورت رسمی کنسرت بگذارد. من هم از همان اول دوست داشتم به صورت مجوزدار کار کنم ولی آنوقت فضای موسیقی بسته تر بود و به کارهای رپ مجوز نمی دادند ولی اکنون این فضا بازتر شده و گویا ارشاد هم تصمیماتی برای مجوز دار کردن این سبک از موسیقی گرفته است. هنگامی که چنین صحبت ها و چنین تصمیماتی گرفته شده مسلما من هم امیدم بیشتر شده و امیدوارم بتوانم در چنین فضایی برای کارهایم مجوز بگیرم.

تصاویر آرمین ۲AFM

ازدواج آرمین 2afm,آرمین 2afm,زندگی نامه آرمین 2afmآرمین ۲afm سبک زندگی
آرمین 2afm,آشنایی با زندگی آرمین 2afm,مجوز آهنگ آرمین 2afmجدیدترین و تازه ترین عکس آرمین ۲afm
زندگی آرمین زارعی,آرمین 2afm,تمرینات ورزشی آرمین 2afmآرمین ۲afm در زمین تنیس
حضور آرمین 2afm در عرصه خوانندگی,آرمین 2afm,علایق آرمین 2afmجدیدترین عکسهای آرمین ۲afm
آرمین 2afm و همسرش,ازدواج آرمین 2afm,آرمین 2afmجدیدترین عکس های آرمین ۲afm
آرمین 2afm,تحصیلات آرمین 2afm,سبک زندگی آرمین 2afmتصاویر جدید آرمین ۲afm
خصوصیات آرمین 2afm,زندگی آرمین 2afm,آرمین 2afmفعالیت های هنری آرمین زارعی
آرمین 2afm,سبک لباس آرمین 2afm,آرمین زارعیسبک لباس عکس آرمین ۲afm در زمستان

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 22
  • 6
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید