یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
کد مقاله: ۱۴۰۰۰۱۰۸۵

زندگی نامه مسیح و آرش گروه موسیقی سبک پاپ و آر اند بی (+ تصاویر)

مسیح و آرش,کنسرت مسیح و آرش ای پی,علت شهرت مسیح و آرشعکسهای مسیح و آرش
مسیح و آرش عدل پرور یک گروه موسیقی ایرانی در سبک پاپ و آر اند بی هستند. آنها با خواندن ترانه ی بیا بازم در بین مردم معروف شدند و جای خودشان را در بین مردم با همکاری های مسعود جهانی تنظیم کننده مشهور، محکم تر کردند.

چکیده ای از بیوگرافی مسیح

نام:مسیح عطاریان

زاده:۲۰ اردیبهشت ۱۳۶۷

زادگاه:تهران

ملیت:ایرانی

پیشه:خواننده

شروع فعالیت:۱۳۸۳ تا کنون

سبک:پاپ،  آر اند بی

چکیده ای از بیوگرافی آرش

نام:آرش عطاریان

زاده:۲۱ مرداد ۱۳۶۹

زادگاه:تهران

ملیت:ایرانی

پیشه:خواننده

شروع فعالیت:۱۳۸۳ تا کنون

سبک:پاپ،  آر اند بی

بیوگرافی آرش عدل پرور زاده

آرش عدل پرور در ۲۱ مرداد سال ۱۳۶۹ در تهران متولد شد. آرش تحصیلاتش را در زمینه آهنگسازی شامل تئوری موسیقی، هارمونی، سازشناسی و ارکستراسیون در کلاسهای هنری اساتیدی صاحب نامی مانند اسماعیل زاده، محسن الهامیان، دکتر ایمان فرهودی سپری کرده است. وی تحصیلات عالی در زمینه موسیقی دارد.

مسیح و آرش ای پی,مسیح و آرش,عکسهای مسیح و آرشکنسرت های مسیح و آرش

بیوگرافی مسیح عدل پرور زاده

مسیح در ۲۰ اردیبهشت سال ۱۳۶۷ در شهر تهران به دنیا آمد. مسیح عدل پرور دوره های تئوری موسیقی، که شامل ساز و هارمونی بود را در کلاس های هنری اساتید مشهوری مانند فرهودی و میخاییل باریشنیکوف سپری کرده است. مسیح یکی از طلایه داران جوان سبکهای تلفیقی و منفرد موسیقی و از مدرسین مشهور این رشته و متدینی حاذق است. وی را به عنوان« AWIP»، محقق و مدرس حوزه ادبیات بین الملل و عضو شاعر یاری داده که نتیجه آن همکاری مسیح و آرش در چند پروژه بزرگ فرامرزی با گروه‌های بین المللی به سرپرستی اشتاین مارک برگ و یوهان کریسلاگ هلندی می باشد.

زندگی نامه مسیح و آرش,فعالیت مسیح و آرش,مسیح و آرشمسیح و آرش گروه موسیقی

مسیح در سال ۱۳۸۳ شمسی یعنی از سن ۱۶ سالگی  وارد عرصه موسیقی شد. مسیح و آرش به ترانه سرایی و آهنگسازی مشغول شدند. وی موسیقی را مثل برادرش نزد استادان بزرگ آموخته است. همینطور در زمینه بافت شناسی موسیقی در حوزه شرق و غرب،  تبارشناسی ادبیات موسیقی و نیز اتنوموزیکولوژی، یکی از مدرسین این حوزه می باشد.

مسیح و آرش,بیوگرافی مسیح و آرش,تصاویر مسیح و آرشتصاویر خانوادگی مسیح و آرش

مسیح و آرش دو خواننده ی جوان و مشهور کشورمان هستند که از دوران نوجوانی به خارج از کشور رفته اند و تحصیلاتشان را در همان جا در رشته ی آهنگسازی سپری کرده اند ! مسیح و آرش انواع سازها و سبک های جدید آواز و خوانندگی را در کنار استادان صاحب نام فرا گرفته اند و بعد از چند سال، مجدداً به ایران بازگشته اند. مسیح برادر بزرگتر آرش است و به گفته خود آرش، نوشتن را از مسیح یاد گرفته است! وی بهمراه برادرش، آرش به ترانه سرایی و آهنگ سازی مشغول شد. از سال ۱۳۹۲ شمسی این دو برادر، فعالیت های موسیقایی متفاوتی را با یکدیگر شروع کردند.

فعالیت مسیح و آرش

مسیح و آرش، به انواع سازها در رشته آهنگسازی مسلط هستند. مسیح برادر بزرگ تر آرش است، همینطور آرش نوشتن را از مسیح یاد گرفته است. مشهورترین و پربازدیدترین آهنگ بیا بازم،  آهنگ مسیح و آرش است که یکی از آهنگ های ماندگار این دو خواننده شد. نام هنری مسیح و آرش Masih  و Arash Ap است.

بیوگرافی آرش عدل پرور زاده,بیوگرافی مسیح عدل پرور زاده,مسیح و آرشعکسهای اینستاگرامی مسیح و آرش

از سال ۱۳۸۷ تا کنون گروه مسیح و آرش در عرصه موسیقی کشورمان فعالیت دارند ولی آن ها فعالیت رسمی خود را از مهر ماه ۱۳۹۵ آغاز کردند. آن ها این فعالیت هنری خود را همراه با مجوز اجرای موسیقی زنده در داخل ایران شروع کردند. از سال ۱۳۹۲ تا به امروز،  مسیح و آرش ای پی از بهترین صداهای مارکت موسیقی ایران به شمار می روند. این دو برادر ترانه سرا، خواننده و آهنگساز خوش ذوق ، به صورت جدی از اواسط دهه هشتاد وارد این عرصه شدند.

مسیح و آرش,بیوگرافی مسیح عدل پرور زاده,شهرت مسیح و آرش برای دیگر خواننده های جوانخوانندگی مسیح و آرش

مسیح و آرش در عرصه موسیقی و سبک R& B فعال هستند که تا به حال قطعاتی را در فضای مجازی و بدون مجوز منتشر کرده اند. بعضی از این آهنگ ها شامل« بیا بازم»،« هنوز همونم»،« خودتو برسون» و« دیوونه وار» هستند که در سال های اخیر از شبکه های مختلف و در فیلم های سینمایی بارها پخش شده اند. گونه ای از موسیقی که به وسیله آمریکایی های آفریقایی تبار در دهه های ۱۹۴۰ و ۱۹۵۰ ابداع شد، ریتم و بلوز( rhythm& blues) نام دارد که مخفف آن، آر_ اند_ بی( R& B) می باشد.

فعالیت مسیح و آرش,مسیح و آرش,کنسرت مسیح و آرش ای پیعکس از مسیح و آرش

آهنگ “دیوونه کن” نخستین آهنگ مجاز مسیح و آرش  بود که توسط شرکت ترانه شرقی به مدیریت محسن رجب پور با مجوز وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی در پاییز سال ۱۳۹۵ پخش شد و آهنگ های بعدی آن ها که با مجوز منتشر شدند نظیر تو که نیستی پیشم، چه قشنگ، آرومه دل و … است.

علت شهرت مسیح و آرش,اولین کنسرت بزرگ مسیح و آرش,مسیح و آرشتفریحات مسیح و آرش

محسن رجب پور، مدیر شرکت ترانه شرقی در خصوص پیشینه مسیح و آرش نقل کرد:باید بدانیم رویه کلی نسبت به افرادی که کار هنری را دانسته یا ندانسته خارج از چارچوب های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجام میدهند ، تنبیهی است و نه حذفی. اینگونه نیست که در صورتیکه کسانی به دلیل کم تجربگی، ندانم کاری یا مشاوره غلط هم‌سن و سالانشان در دوره ای از نوجوانی یا جوانی دست به تولید اثری بدون مجوز زدند، حق کار کردن در چارچوب قانون تا پایان عمر را نداشته باشند. این اساس رفتار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هنرمندانی است که درخواست مجوز می دهند.

مسیح و آرش,آهنگ ها و ترانه های مسیح و آرش,تصاویر مسیح و آرشتصاویر مسیح و آرش در اینستاگرام

محسن رجب پور همینطور ادامه داد :مسیح و آرش قطعاتی را در دوره ای منتشر کرده اند که احتمالا اگر پیش از انتشار به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مراجعه می کردند، می توانستند مجوز برای آن قطعات بگیرند. تمام آن قطعات از نظر من قابلیت گرفتن مجوز را داشت، همانطور که ما اکنون، تمامی اشعار آنها و همه کارهایی را که قبل از این منتشر کرده اند ، به وزارت ارشاد داده ایم و برایشان مجوز گرفته ایم.»

زندگی نامه مسیح و آرش,شهرت مسیح و آرش برای دیگر خواننده های جوان,مسیح و آرشمسیح و آرش خواننده های جوان

شهرت مسیح و آرش برای دیگر خواننده های جوان

مسیح و آرش برای دیگر خواننده ها در کارنامه ی خود سابقه ی ترانه سرایی و آهنگ سازی را دارند! بعضی از این خواننده ها شامل محمدرضا گلزار، مهدی آذر،  مهدی دارابی،  ماکان باند،  علی لهراسبی و… هستند.

اولین کنسرت بزرگ مسیح و آرش

در تاریخ ۱۷ اسفند سال ۱۳۹۶ نخستین کنسرت رسمی مسیح و آرش در تالار وزارت کشور در تهران در هشت سانس برای شرکت کنندگان برگزار شد. استقبال از کنسرت مسیح و آرش ای پی تقریبا کم سابقه است به علت اینکه آن ها در سال ۹۷ با اجرای بیش از ۵۳ سانس در تهران بعنوان پر فروش ترین خوانندگان در زمینه فروش بلیط شدند.

برای اولین بار مسیح و آرش در سال ۹۷ تیتراژ پایانی برنامه ماه عسل را با اجرای احسان علیخانی خواندند. در نوروز سال ۱۳۹۸ مسیح و آرش در برنامه تلویزیونی پر مخاطب عصر جدید حاضر شدند و ترانه گلی را به صورت زنده اجرا کردند.

مسیح و آرش,بیوگرافی آرش عدل پرور زاده,بیوگرافی مسیح عدل پرور زادهمسیح و آرش ای پی

آهنگ ها و ترانه های مسیح و آرش

بعد از توآروم دلچه قشنگ
تو که نیستی پیشمغوغا میکنمدیوونه کن
بیا بازمریز پیچیدهنوز همونم
خودتو برسونبه همه بگومیرمو
نالوطیتابستانزدی پر
گلیتو کی بودیخالی بود دستم
ماه عسل۹۷

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 21
  • 5
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش