شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۱۰۰۳۹

بیوگرافی کایل اسنایدر و افتخارات این کشتی گیر(+ تصاویر)

کایل اسنایدر,بیوگرافی کایل اسنایدر,زندگینامه کایل اسنایدرعکسهای کایل اسنایدر
یکی از کشتی گیران مطرح آمریکایی کایل اسنایدر می باشد که در وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد به رقابت می پردازد. از افتخارات او می توان به کسب مدال نقرهٔ المپیک ۲۰۲۰ توکیوو مدال طلای المپیک ۲۰۱۶ ریو اشاره کرد. طبق گفته ی کارشناسان، کایل اسنایدر با وجود سن کمش می تواند در ورزش کشتی، رکوردهای جهان را جا به جا کند.

چکیده ای از بیوگرافی کایل اسنایدر

نام: کایل

نام خانوادگی: اسنایدر

متولد: ایالات متحده آمریکا

زاده:۲۰ نوامبر ۱۹۹۵

قد:۱۸۱

ملیت: آمریکایی

حرفه: ورزش کشتی ازاد

بیوگرافی کایل اسنایدر

کایل اسنایدر، زاده ی۲۰ نوامبر ۱۹۹۵ می باشد.

بیوگرافی کایل اسنایدر,کایل اسنایدر کیست,کایل اسنایدر,عکس های کایل اسنایدرکایل اسنایدر در کنار همسرش

زندگی شخصی کایل اسنایدر

کایل اسنایدر به جرگه ی متاهلین پیوسته است.

زندگینامه کایل اسنایدر,کایل اسنایدر کشتی گیر آمریکایی,سن کایل اسنایدرکایل اسنایدر کشتی گیر حرفه ای

سابقهٔ فعالیت حرفه ای کایل اسنایدر

>> مسابقه های قهرمانی کشتی جهان ۲۰۱۵:

کایل اسنایدر در لاس وگاس آمریکا در اولین رقابتش در مسابقه های جهانی، موفق به شکست پاولو اولینیک از اوکراین با نتیجه دو بر یک شد. او در مقابل رادوسباو باران از لهستان در مسابقهٔ بعدی اش مبارزه کرد و او را با نتیجه ی ۸ بر هیچ شکست داد و ژوزه روبرتی ونزوئلایی را در یک چهارم پایانی با نتیجهٔ یازده بر یک شکست داد. اسنایدر در نیمه پایانی، موفق به شکست عباس طحان از ایران با نتیجه ی ۶–۳ شد و در مقابل عبدالسلام گادیسف از روسیه در رقابت پایانی با نتیجه ی ۵–۵ پیروز شد و توانست در وزن ۹۷ کیلو گرم مردان، نشان زرین لاس وگاس ۲۰۱۵ را از آن خود کند.

کایل اسنایدر کیست,کایل اسنایدر,عکس های کایل اسنایدرکایل اسنایدر برنده ی مدال طلا در المپیک ریو ۲۰۱۶

>> کایل اسنایدر در المپیک ۲۰۱۶:

کایل اسنایدر در المپیک ریو در سال ۲۰۱۶ میلادی در وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد، موفق به شکست افرادی همچون خاویر کورتینا از کوبا، آلبرت ساریتوف از رومانی و الیزبار اودیکادزه از گرجستان شد و به این ترتیب به دیدار نهایی راه یافت. او توانست با غلبه بر کشتی گیر روسی الاصل آذربایجان به نام ختاگ گازیموف در دیدار نهایی، مدال طلا را به دست آورد.

افتخارات ورزشی کایل اسنایدر,بیوگرافی کایل اسنایدر,نظر کایل اسنایدر درباره رضا یزدانیتصاویر کایل اسنایدر

>> مسابقات قهرمانی کشتی جهان ۲۰۱۷:

کایل اسنایدر در مسابقه های قهرمانی کشتی جهان ۲۰۱۷ پاریس در وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی ازاد شرکت کرد و موفق به شکست کشتی گیرانی از جمله مامد ابراگیموف کشتی گیر قزاقستانی، نائویا آکاگوما کشتی گیر ژاپنی و اصلان بک آلبروف کشتی گیر آذربایجانی گردید و وارد مرحله دیدار نهایی شد. او حریف مشهورش به نام عبدالرشید سعدالله اف را با نتیجهٔ ۶ بر ۵، از روسیه شکست داد و موفق به کسب گردن آویز طلا شد.

>> مسابقات قهرمانی کشتی جهان ۲۰۱۸:

کایل اسنایدر مسابقات قهرمانی کشتی جهان ۲۰۱۸ بوداپست در وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی ازاد با کشتی گیرانی همچون اولزیسایخان باتزول از مغولستان، ناتانیل تواموهلوا از ساموای آمریکا، آبراهام کونیدو از ایتالیا و پاولو اولینیک از مجارستان رقابت کرد و توانست آن ها را شکست دهد. سرانجام عبدالرشید سعدالله اف، موفق به شکست کایل اسنایدر در دیدار نهایی گردید.

کایل اسنایدر کیست,کایل اسنایدر,عکس های کایل اسنایدرکایل اسنایدر قهرمان کشتی جهان ۲۰۱۹

>> مسابقات قهرمانی کشتی جهان ۲۰۱۹:

کایل اسنایدر با شرکت در مسابقه های جهانی در وزن ۹۷ کیلو گرم به مقام سوم رقابت های نورسلطان ۲۰۱۹ رفت. کایل اسنایدر توانست موسام خاطری از هند را در این مسابقات با نتیجه ۱۰–۰ شکست دهد و آن گاه در مقابل ماگومد ابراهیموف از ازبکستان با نتیجهٔ عالی سیزده بر صفر پیروز شد. او در مقابل شریف شریفف آذربایجانی در نیمه نهایی مسابقه با نتیجه ۵ بر دو شکست خورد و موفق به دیدار پایانی مسابقه های جهانی برای بار چهارم نشد. کایل اسنایدر توانست الیزبار اودیکادزه از گرجستان را با نتیجه ی سه به هیچ شکست دهد و مقام سوم را کسب کند. شریفف آذربایجانی در دیدار پایانی این وزن از عبدالرشید سعدالله اف روس، شکست خورد و مقام قهرمانی را دریافت کرد.

>> کایل اسنایدر در المپیک ۲۰۲۰ توکیو:

کایل اسنایدر در المپیک ۲۰۲۰ توکیو در وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد شرکت کرد و موفق به شکست کشتی گیرانی نظیر آبراهام کونیدو از ایتالیا، جردن استین از کانادا و سلیمان کارادنیز از ترکیه شد. او از عبدالرشید سعدالله اف از روسیه در دیدار نهایی شکست خورد و مدال نقره وزن ۹۷ کیلوگرم را دریافت کرد.

عکس های جدید کایل اسنایدر,کایل اسنایدر کشتی گیر,تصاویر جدید کایل اسنایدرعکس از کایل اسنایدر

>> قهرمانی کشتی جهان ۲۰۲۱:

کایل اسنایدر با شرکت در مسابقات قهرمانی کشتی جهان ۲۰۲۱ اسلو در وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد، به پیروزی در مقابل افرادی همچون ماگومدگادجی نوروف از مقدونیه، اولزیسایخان باتزول از مغولستان و مجتبی گلیج از ایران رسید. وی مجددا از عبدالرشید سعدالله اف از روسی در دیدار نهایی شکست خورد و مدال نقره گرفت.

صحبت های کایل اسنایدر در مورد ایران

کایل اسنایدر در مورد ایران چنین گفت:ایران را دوست دارم و از اینکه به ایران سفر کردم؛ ابراز خوش‌حالی میکنم. سال قبل هم به ایران سفر کردم تا در جام جهانی کرمانشاه شرکت کنم و در ذهن همه ی ما خاطرات خوبی به یادگار ماند چون استقبال مردم از ما خیلی خوب بود و به گرمی پذیرای ما بودند.

مردم ایران به استقبال از ما( تیم ملی کشتی آمریکا) با شاخه های گل رُز آمدند و برای ما کیف هایمان را آوردند و مردم عزیز ایران، قصد گرفتن عکس سلفی با ما را داشتند.

کایل اسنایدر کشتی گیر,بیوگرافی کایل اسنایدر,عکس اینستاگرام کایل اسنایدرافتخارات کایل اسنایدر

این مسابقه برای من به عنوان بهترین مسابقه ی کشتی محسوب میشد و بنظر من حتی از مسابقات المپیک ۲۰۱۶ ریو در کشور برزیل، بهتر بود.

صحبتهای کایل اسنایدر درمورد رضا یزدانی و عبدالرشید سعدالله اف

توئیتر کایل اسنایدر به این شرح بود که قصد کشتی گیری در رقابت های جام باشگاه های جهان و رقابت های جام یارگین را دارد و در این دو مسابقه مهم، برای مبارزه با کشتی گیر رضا یزدانی( قهرمان جهان و بازی های آسیایی ) و کشتی گیر عبدالرشید سعدالله اف، کاملاً آماده هستم.

البته این در حالی ست که رضا یزدانی پس از این که بر روی آشیل پایش عمل جراحی بسیار سنگینی انجام شد؛ نتوانست به روی تشک حاضر شود و شروع به انجام تمرینات سنگین کشتی و بدنسازی کند و در حال حاضر روند درمانی خود را می گذراند، ولی عبدالرشیدسعدالله اف که به تازگی به وزن ۹۷ کیلوگرم کوچ کرده، در مقابل کایل اسنایدر در دیدار نهایی( فینال) مسابقات قهرمانی جهانی پاریس سال ۲۰۱۷ شکست خورده بود.

صحبت های کایل اسنایدر در مورد رضا یزدانی

کایل اسنایدر درباره رضا یزدانی به اظهاراتی پرداخت:الگوی من در ورزش کشتی از همان زمان کودکی، رضا یزدانی بود و به سبک کشتی او علاقه وافری داشتم و دوست دارم که شرایط به گونه ای شود که من مسابقه ای با رضا یزدانی( کشتی گیر) بدهم و به مبارزه با یکدیگر بپردازیم.

کایل اسنایدر قهرمان جهان,بیوگرافی کایل اسنایدر,عکس کایل اسنایدرکایل اسنایدر برنده مدال طلای مسابقات جهانی پاریس سال ۲۰۱۷

کایل اسنایدر، شورای رئیس جمهور

کایل اسنایدر در سال ۲۰۱۸ توسط رییس جمهور ترامپ برای آمادگی جسمانی، ورزش و تغذیه در شورای رییس جمهور انتخاب شد.

افتخارات و مدال های کایل اسنایدر

۱. مسابقات قهرمانی المپیک :

مدال طلای مسابقات المپیک سال ۲۰۱۶ در وزن ۹۷ کیلوگرم

۲. مسابقات قهرمانی جهان:

- مدال طلای مسابقات جهانی لاس وگاس سال ۲۰۱۵ در وزن ۹۷ کیلوگرم

- مدال طلای مسابقات جهانی پاریس سال ۲۰۱۷ در وزن ۹۷ کیلوگرم

- مدال نقره مسابقات جهانی مجارستان سال ۲۰۱۸ در وزن ۹۷ کیلوگرم

- مدال برنز مسابقات جهانی نورسلطان سال ۲۰۱۹ در وزن ۹۷ کیلوگرم

۳. مسابقات بازی های پان امریکن:

مدال طلای سال ۲۰۱۵ تورنتو وزن ۹۷ کیلوگرم

عکس های همسر کایل اسنایدر,کایل اسنایدر و همسرش,زندگینامه کایل اسنایدرعکس های کایل اسنایدر و همسرش

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 12
  • 2
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش