چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
کد مقاله: ۹۹۰۴۰۰۰۳۷

بیوگرافی میلاد عبادی‌ پور بازیکن قدرتی تیم والیبال ایران (+ تصاویر)

میلاد عبادی‌ پور,بیوگرافی میلاد عبادی پور,زندگینامه میلاد عبادی پورمیلاد عبادی پور معروف ترین والیبالیست ارومیه ای
میلاد عبادی پور جوان ترین بازیکن ایران در مسابقه های لیگ جهانی ۲۰۱۴ بود. میلاد عبادی پور  سابقهٔ حضور در تیم ملی نوجوانان ایران در مسابقه های قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان ۲۰۱۳ و حضور در تیم ملی جوانان ایران در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا را در کارنامهٔ خود دارد.

چکیده ای از"بیوگرافی میلاد عبادی پور":

اسم کامل: میلاد عبادی پور قره حسنلو

متولد: ۲۵ مهر ۱۳۷۲

محل تولد: قره حسنلو، ارومیه، ایران

قد: ۱۹۶ سانتی متر

پست: دریافت کنندهٔ قدرتی

وضعیت تاهل: متاهل 

بیوگرافی میلاد عبادی پور:

میلاد عبادی پور (متولد ۲۵ مهر ۱۳۷۲ در ارومیه) بازیکن والیبال و عضو تیم ملی ایران است. میلاد عبادی‌ پور اهل روستای قره حسنلوی ارومیه می باشد. همچنین در باشگاه والیبال اسکرا بلچاتوف لهستان هم بازی می کند. 

زندگی شخصی میلاد عبادی پور:

میلاد عبادی‌ پور به علت شرایط سخت خانوادگی و فاصله روستای آن ها تا شهر ارومیه تا سال ۱۳۸۸ یعنی سن ۱۶ سالگی در زمین های خاکی روستا بازی می کرده است. به گفته او وضعیت زندگی شان به او اجازه نمی داد که به کلاس های والیبال برود و زیر نظر مربی باشد.

میلاد عبادی‌ پور می گوید که تمام کار و زندگیش فقط ورزش والیبال میباشد و ادعا دارد که در شهر ارومیه ۶۰ درصد افراد والیبال بازی می کنند.

عکس میلاد عبادی پور,میلاد عبادی پور,میلاد عبادی پور و همسرشتصاویر میلاد عبادی پور بازیکن والیبال

میلاد عبادی پور چگونه والیبالیست شد؟

او در پاسخ به اینکه چطور وارد ورزش والیبال شدی بیان کرد که روستای محل زندگی ما چند کیلومتری با شهر ارومیه فاصله دارد. ما در آن هنگام دو زمین خاکی والیبال داشتیم که در آن چوب ها را داخل خاک فرو می کردیم و روی آن ها تور می کشیدیم و به جای خط کشی محوطه و ابعاد بازی را با طناب مشخص می کردیم.

میلاد عبادی پور ادامه داده است که باور این شرایط بازی کردن الان برای خودم هم سخت است، ولی وضعیت مالی خانواده ام و شرایطی که داشتیم اجازه نمی داد که برای ثبت نام شهریه پرداخت کنم و به سالن والیبال بروم و زیر نظر مربی والیبالیست شوم. بر اساس آنچه میلاد گفته است او تا سن ۱۶ سالگی در همین وضعیت سخت بازی والیبال انجام داده است.

یک روز بواسطه یکی از بچه های روستا در خصوص تست گرفتن باشگاهی در شهر ارومیه خبردار می شود،  وی می رود  و انتخاب میشود و بچه محلی ها را رها می کند زندگی اش ورزش والیبالمیشود  در سالن، در یکی از بازی های تیم اش در سن ۱۸ سالگی به وسیله استعداد یاب تیم ملی نوجوانان انتخاب میشود.

بعد از چند بازی بعنوان جوانترین بازیکن با تیم اله قرار داد می بندد میگوید:همه چیز آن قدر تند گذشت که خودم هم نفهمیدم چه طور وارد لوپ یا اصطلاحا دوران حرفه ای ورزش والیبال شدم.

میلاد عبادی‌پور,قد میلاد عبادی پور,تصاویر میلاد عبادی پورعکس اینستاگرامی میلاد عبادی پور

سوابق ورزشی میلاد عبادی پور:

میلاد عبادی‌ پور سابقهٔ حضور در تیم ملی نوجوانان ایران در مسابقات قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان ۲۰۱۳ و حضور در تیم ملی جوانان ایران در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا را در کارنامهٔ خود دارد.

میلاد عبادی‌ پور جوان ترین بازیکن ایران در مسابقات لیگ جهانی در سال ۲۰۱۴ بود. این بازیکن جوان تیم ملی والیبال ایران در سال ۱۳۹۳ پس از سه فصل حضور در کاله، به تیم والیبال شهرداری ارومیه رفت. میلاد عبادی‌ پور سال بعد را در بانک سرمایه که با قهرمانی در لیگ برتر همراه بود گذراند و در سال ۱۳۹۶ به صورت قرضی به باشگاه فوتبال الریان رفت. میلاد عبادی‌ پور در سال ۲۰۱۷ با عقد قراردادی یک ساله از تیم بانک سرمایه به تیم اسکرا بلچاتوف منتقل شد.

تصاویر میلاد عبادی پور,میلاد عبادی پور,عکس اینستاگرامی میلاد عبادی پورعکس میلاد عبادی پور

میلاد عبادی پور نخستین بازیکن ایرانی میباشد که در لیگ لهستان بازی می کند.

ازدواج میلاد عبادی پور:

مراسم عقد و ازدواج میلاد عبادی پور در سال ۹۵ در روز عید مبعث پیامبر اکرم (ص) برگزار شد.

عکس میلاد عبادی پور,قد میلاد عبادی پور,میلاد عبادی پور میلاد عبادی پور و همسرش

فعالیت حرفه ای میلاد عبادی پور:

میلاد عبادی پور از سال ۱۳۹۰ تا سال ۱۳۹۳ در تیم کاله مازندران بازی کرد. پس از سه فصل حضور در تیم کاله مازندران و کسب عنوان قهرمانی با این باشگاه در لیگ برتر ایران و جام باشگاه های آسیا، مورد توجه کادر فنی تیم ملی والیبال مردان ایران قرار گرفت و برای حضور در مسابقات لیگ جهانی ۲۰۱۴ توسط اسلوبودان کواچ، سرمربی تیم ملی به اردو دعوت شد و نخستین مسابقه ملی میلاد عبادی‌ پور در ال ۱۳۹۲ مصادف با اولین بازی ایران در لیگ جهانی ۲۰۱۴ برابر تیم ملی ایتالیا بود که ایران نتیجه را در سه ست متوالی به حریف خود واگذار کرد.

میلاد عبادی پور که بعد از بازی های آسیایی در سال ۱۳۹۳ به برهه زمانی ۲ سال به تیم شهرداری ارومیه ملحق شده بود با این تیم به دیدار پایانی لیگ برتر ۱۳۹۳ رسید. در تک دیدار این مرحله تیم پیکان توانست ارومیه را ۳–۲ شکست دهد و دست میلاد عبادی‌ پور و شهرام محمودی و دیگر یاران تیم شهرداری را از جام قهرمانی کوتاه کند.

میلاد عبادی پور,عکس اینستاگرامی میلاد عبادی پور,میلاد عبادی پور و همسرشمیلاد عبادی‌ پور والیبالیست

میلاد عبادی پور از سال ۱۳۹۵ تا سال ۱۳۹۶ به تیم بانک سرمایه پیوست. او که با تیم بانک سرمایه توانسته بود قهرمان لیگ برتر والیبال ایران ۱۳۹۵ بشود، در ادامه موفق شد برای بار دوم مداوم با تیم بانک سرمایه و با هدایت مصطفی کارخانه در دیدار پایانی مسابقات قهرمانی آسیا بازی کند و با شکست دادن تیم تویودای ژاپن، بعنوان قهرمانی باشگاه های آسیا دست یابد.

میلاد عبادی‌ پور پس از آن در سال ۱۳۹۶ به تیم فوتبال الریان رفت و در همان سال به بازه زمانی یک سال با اسکرا بلچاتوف لهستان قرارداد بست.

افتخارات تیمی میلاد عبادی پور:

از جمله افتخارات میلاد عبادی‌ پور میتواند این باشد که در سن زیر ۲۱ سال در تیم ملی والیبال ایران بازی کرده است و همینطور در مسابقات سال ۲۰۱۷ ژاپن، تیم ملی ایران مدال برنز گرفت و در قهرمانی ملت های آسیا در سال ۲۰۱۹ تهران به صورت تیمی طلا گرفتند و در بازی های آسیایی سال ۲۰۱۴ اینچئون تیم ایران موفق به دریافت طلا شد و در سال ۲۰۱۸ جاکارتا دوباره تیم ایران موفق به دریافت مدال طلا گردید.

افتخارات باشگاهی میلاد عبادی پور:

  • قهرمانی لیگ برتر کشور و باشگاه های آسیا با تیم کاله مازندران
  • نائب قهرمانی لیگ برتر به همراه شهرداری ارومیهرسابقه بازی در تیم ملی بزرگسالان
  • از سال ۲۰۱۴ تا به حال

میلاد عبادی‌پور,میلاد عبادی پور,زندگینامه میلاد عبادی پورعکس های میلاد عبادی‌ پور

افتخارات ملی:

  • مقام چهارم لیگ جهانی (۲۰۱۴)
  • مقام ششم قهرمانی مردان جهان (۲۰۱۴)
  • قهرمانی بازی های آسیایی (۲۰۱۴)

افتخارات فردی:

- مدال برنز جوانان آسیا (۲۰۱۲)

- حضور در بازی های آسیایی (۲۰۱۴)

- حضور در مسابقه های قهرمانی جهان (۲۰۱۴)

- حضور در جام جهانی (۲۰۱۵)

- حضور در سه دوره لیگ جهانی (۲۰۱۴- ۲۰۱۵- ۲۰۱۶)

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 18
  • 3
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید