جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
کد مقاله: ۱۴۰۲۱۲۰۰۰۸

بیوگرافی امین پیل علی بازیکن تازه نفس فوتبال ایران

امین پیل علیامین پیل علی
امین پیل علی یکی از فوتبالیست های ایرانی است که در پست مدافع برای تیم ملی فوتبال ایران بازی می کند. این بازیکن با شماره ۱۵ تا به حال توانسته در این عرصه موفقیت زیادی کسب کند. در ادامه این مقاله از سرپوش به بیوگرافی امین پیل علی اشاره می کنیم.

چکیده بیوگرافی امین پیل علی

نام کامل: امین پیل علی 

تاریخ تولد: ۱۷ دی ۱۳۸۱

محل تولد: گیلان

حرفه: فوتبالیست

پست: هافبک

تیم: تیم ملی فوتبال ایران

شماره پیراهن: ۱۵

قد: ۱ متر ۷۸ سانتی متر

امین پیل علیبیوگرافی امین پیل علی

بیوگرافی امین پیل علی

امین پیل علی در ۱۷ دی ۱۳۸۱ در گیلان به دنیا آمد. او از جمله فوتبالیست های تازه کار ایرانی است که از جمله نفرات اصلی این تیم در رقابت های زیر ۱۹ سال قهرمانی آسیا نیز محسوب می شود. امین پیل علی اکنون به یکی از لژیونرهای جدید کشورمان تبدیل شده است.

بازی های امین پیل علیعکس های امین پیل علی

این بازیکن از جمله اعضای آکادمی کیا است و به تازگی با باشگاه لوسیل قطر توافق کرده تا بعد از امین حزباوی، دومین بازیکن تیم ملی جوانان باشد، پس امسال در فوتبال قطر توپ خواهد زد. 

امین پیل علی در تیم قطریبازیکن تازه کار ایرانی امین پیل علی

باشگاه لوسیل یک رده پایین تر از لیگ ستارگان قطر است و به زودی از بازیکنان جوان و تازه کار ایرانی خودش رونمایی خواهد کرد. حضور بازیکنان ایرانی در این فصل از فوتبال قطر نسبت به سال های گذشته کاهش زیادی داشته است. بعد از ماندن امید ابراهیمی در این کشور و انتقال به الشمال با نظر پویا اسبقی، فقط محمدامین حزباوی توانست راه این کشور را در پیش بگیرد و با السد قرارداد امضاء کند که حالا یک ستاره جوان دیگر به قطر رفت.

تمرینات امین پیل علیبازی های امین پیل علی

امین پیل علی یکی از اعضای تیم جوانان ایران نیز بوده است و در مسابقات قهرمانی آسیا نیز شرکت کرد و از جمله مهره های اصلی و کلیدی این تیم محسوب می شود و اکنون نیز از آکادمی کیا به لوسیل قطر منتقل شده است. 

عکس امین پیل علیتمرینات امین پیل علی

امین پیل علی در پست مدافع راست بازی می کند، سبک تند و تیزی دارد و از قد و قامت بلندی هم برخوردار است. بعد از درخشش وی در جام ملت های آسیا به شدت مورد استقبال مدیران باشگاه لوسیل قطر قرار گرفت و با آنها قرارداد بست.

عکس های شخصی امین پیل علیعکس های اینستاگرامی امین پیل علی

باشگاه لوسیل قطر ابراز امیدواری کرد با جذب بازیکن ملی‌پوش امید ایران و آکادمی کیا، این مدافع راست آینده‌دار بتواند در فصل جدید لیگ یک بدرخشد تا جایگاه بهتری نسبت به سال گذشته به دست بیاورند.

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 14
  • 1
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش