یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
کد مقاله: ۱۴۰۲۱۰۰۰۵۱

بیوگرافی بنوا بادیاشیل بازیکن؛ با استعاداد و جوان فوتبال فرانسه

بنوا بادیاشیلبنوا بادیاشیل
بنوا بادیاشیل یکی از فوتبالیست های جوان و تازه کار فرانسوی است که اکنون به عنوان مدافع برای تیم چلسی و تیم ملی فرانسه بازی می کند. در ادامه این مقاله از سرپوش به بیوگرافی بنوا بادیاشیل اشاره می شود.

چکیده بیوگرافی بنوا بادیاشیل

نام کامل: بنوا ان‌تامبو بادیاشیله موکینانی بایا 

تاریخ تولد: ۲۶ مارس ۲۰۰۱

محل تولد: لیموژ، فرانسه

حرفه: فوتبالیست

پست: مدافع

باشگاه کنونی: چلسی، تیم ملی فوتبال فرانسه

آغاز فعالیت: ۲۰۱۶ تاکنون

درباره بنوا بادیاشیلبیوگرافی بنوا بادیاشیل

بیوگرافی بنوا بادیاشیل

بنوا ان‌تامبو بادیاشیله موکینانی بایا در ۲۶ مارس ۲۰۰۱ در لیموژ فرانسه به دنیا آمد. این بازیکن دارای تبار جمهوری دموکراتیک کنگو می باشد. او از دوران کودکی زمانی که ۶ ساله بود فوتبال را با یک باشگاه محلی آغاز کرد و در سال ۲۰۱۶ به پیرشفت بسیار زیادی در رده جوانان آکادمی موناکو دست پیدا کرد.

این فوتبالیست حرفه ای اکنون به عنوان  مدافع میانی برای باشگاه لیگ برتر چلسی و تیم ملی فرانسه بازی می‌کند و توانسته با قدرت بدنی، توانایی ذاتی و خونسردی خود در نگهداری توپ به شهرت زیادی دست پیدا کند

بنوا بادیاشیل یک برادر کوچکتر لویس بادیاشیل دارد که او نیز یک فوتبالیست حرفه ای است.

بنوا بادیاشیل در باشگاه بدنسازیدرباره بنوا بادیاشیل

فعالیت های باشگاهی بنوا بادیاشیل

موناکو

اولین قرارداد بنوا بادیاشیل به ۵ فوریه ۲۰۱۸ برمی گردد که با آکادمی موناکو امضا شد. این بازیکن اولین بازی حرفه ای خودش را در لیگ یک برای تیم موناکو مقابل پاری سن ژرمن انجم داد که درنهایت با نتیجه باخت ۰ بر ۴ به اتمام رسید. 

قرارداد بنوا بادیاشیل با تیم موناکو قرارداد بنوا بادیاشیل با تیم موناکو

چلسی

بنوا بادیاشیل قراردادی ۷/۵ ساله در ۵ ژانویه ۲۰۲۳ با چلسی امضا کرد که با مبلغی بالغ بر ۳۷ میلیون یورو منعقد شد. اولین بازی بادیاشیل برای چلسی در ۱۵ ژانویه ۲۰۲۳ انجام شد که وی در برابر کریستال پالاس در لیگ برتر بازی کرد. بنوا بادیاشیل تمام بازی را در زمین بود و نتیجه با پیروزی ۱ بر صر به نفع چلسی ثبت شد. 

بازی بنوا بادیاشیل در تیم چلسیبنوا بادیاشیل در چلسی

بنوا بادیاشیل در تیم ملی فوتبال فرانسه

بنوا بادیاشیل یک بازیکن بین المللی بزرگسال فرانسوی است که از سال ۲۰۱۶ تاکنون در تعدادی از تیم های ۱۶ تا ۲۱ سال حاضر بوده است. 

اولین دعوت حضور بادیاشیل در تیم ملی فرانسه به دو بازی لیگ ملت های یوفا مربوط است که در برابر اتریش و دانمارک در سپتامبر سال ۲۰۲۲ انجام شد. 

تمرین بنوا بادیاشیلبازی های بنوا بادیاشیل

سبک بازی بنوا بادیاشیل

سبک بازی بادیاشیل به صورت تحریک روند و جریان توپ در زمین است به طوریکه سعی می کند بازی را در حرکت نگه دارد. او وینگرها را با توپ بلند انتخاب می کند و مرتبا سبک بازی را تغییر می دهد. بادیاشیل توپ را به خوبی پاس می دهد به همین دلیل نقش مهمی در شروع حملات عقب ایفا می کند. 

بادیاشیل یک مدافع بلند قد و از نظر بدنی قدرتمند است که با قد ۱ متر ۹۴ سانتی متر از جمله بازیکنان بلندقد محسوب می شود.

بازی های جهانی بنوا بادیاشیلسبک بازی بنوا بادیاشیل

سخن نهایی درباره بنوا بادیاشیل

بنوا بادیاشیل یک مدافع جوان آینده دار است که پتانسیل تبدیل شدن به یک بازیکن در کلاس جهانی را دارد. او هنوز در حال پیشرفت سبک بازی خود است، اما قبلاً نشان داده است که همه ابزارها را برای موفقیت در سطح بالا در اختیار دارد. او قوی، باذکاوت و حرفه ای است و درک خوبی از بازی دارد. او همچنین پاسور خوبی برای توپ است که او را به یک دارایی ارزشمند تبدیل می کند.

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 15
  • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش