دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳
کد مقاله: ۱۴۰۰۰۶۰۰۹۳

بیوگرافی بوژیدار رادوشویچ دروازه بان فوتبال کرواسی (+ تصاویر)

عکس بوژیدار رادوشویچ در اینستاگرام,زندگی نامه بوژیدار رادوشویچ,بوژیدار رادوشویچ و همسرشعکسهای بوژیدار رادوشویچ
یکی از دروازه بانان فوتبال اهل کرواسی، بوژیدار رادوشویچ نام دارد. او فوتبال حرفه ای خود را از سال ۲۰۰۷ با باشگاه Hajduk Split با بیش از ۱۰۰ سال تاریخچه، شروع کرد. او مشغول به فعالیت در باشگاه های فوتبال بسیاری بوده است.

چکیده ای از بیوگرافی بوژیدار رادوشویچ

نام: بوژیدار رادوشویچ

زاده: ۴ آوریل ۱۹۸۹

زادگاه: اسپلیت

ملیت: کرواسی

پست: دروازه بان

قد: ۱٫۸۷ متر

بیوگرافی بوژیدار رادوشویچ

بوژیدار رادوشویچ در اسپلیت کرواسی در تاریخ ۴ آوریل ۱۹۸۹ دیده به جهان گشود و در تیم فوتبال اهل کرواسی بعنوان دروازه بان فعالیت داشته است. بوژیدار رادوشویچ دارای ۱٫۸۷ متر می باشد.

عکس بوژیدار رادوشویچ در اینستاگرام,زندگی نامه بوژیدار رادوشویچ,بوژیدار رادوشویچ و همسرشبوژیدار رادوشویچ دروازه بان فوتبال کرواسی

همسر بوژیدار رادوشویچ

بوژیدار رادوشویچ به جرگه ی متاهلین پیوسته و نتیجه ی این ازدواج، یک پسر می باشد.

بوژیدار رادوشویچ در تیم پرسپولیس,بیوگرافی بوژیدار رادوشویچ,عکسهای بوژیدار رادوشویچ عکس بوژیدار رادوشویچ در کنار همسر و فرزندش

فعالیت های بوژیدار رادوشویچ

از وقتی که بوژیدار رادوشویچ، کودک بود بازی فوتبال را شروع کرد و بطور حرفه ای از سال ۲۰۰۷ در باشگاه Hajduk Split بازی کرد. او که در مقدماتی لیگ اروپا بازی کرده، راست پا می باشد.

بوژیدار رادوشویچ درخصوص فعالیت هایش در زمینه فوتبال چنین گفت:من برای تیم بزرگسالان هایدوک ۲۰ بازی را به مدت ۴سال انجام دادم و پس از آن به باشگاه« بودوکنوست پودگوریکا» در سال ۲۰۱۱ پیوستم. همچنین در سولین کرواسی در سال ۲۰۱۲ مشغول به فعالیت شدم و ۱۴ بازی برای تیم نوجوانان کرواسی انجام دادم و سابقه ی بازی در تیم جوانان را نیز دارم. من سابقه ی بازی ر تیم های دیگری را داشتم که از آنها می توان به ایسترا ۱۹۶۱( کرواسی)، اینتر زاپرسیچ( کرواسی)، شی بنیک( کرواسی)، کوپر( اسلوونی)، دبرسین( مجارستان) و بالمازوج واروس( مجارستان) اشاره کرد. بعد از فعالیت در چنین باشگاه هایی با تیم پرسپولیس قرارداد بستم.

بیوگرافی بوژیدار رادوشویچ,عکسهای بوژیدار رادوشویچ,دروازه بانان فوتبال اهل کرواسیعکس بوژیدار رادوشویچ در اینستاگرام

بوژیدار رادوشویچ در تیم پرسپولیس از سال ۲۰۱۶ به عنوان دروازه بان بازی می کند و توانست به عنوان قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران در نخستین سال حضورش در پرسپولیس انتخاب شود؛ همچنین برای پرسپولیس در چند مسابقه بازی کرد و در این مسابقات به خاطر عملکرد خوبش موفق شد چند کلین شیت انجام دهد. بسیاری از هواداران پرسپولیس، او را دوست دارند و حتی زمانی که روی نیمکت پرسپولیس بود، حرکاتش( خوش‌حالی های پس از گل و ...) باعث جلب توجه هواداران شد.

زندگی نامه بوژیدار رادوشویچ,بوژیدار رادوشویچ و همسرش,بوژیدار رادوشویچ در تیم پرسپولیسبوژیدار رادوشویچ فوتبالیست

بوژیدار رادوشویچ به جای بیرانوند در لیگ نوزدهم برای دروازه بانی انتخاب شد و به عنوان دروازه بان اصلی در بازی با شهرداری ماهشهر به میدان رفت و در این بازی بیرانوند، دروازه بان نبود.

بوژیدار رادوشویچ پس از بازی در لیگ برتر مجارستان با تیم پرسپولیس قرارداد بست و پیش از این هم در تیم مجارستانی دبرسن، دروازه بان بود اما وقتی که باشگاه پرسپولیس به او پیشنهاد داد قرارداد خود را با باشگاه دبرسن فسخ کرد و به این تیم پیوست.

بوژیدار رادوشویچ دروازه بان فوتبال کرواسی,افتخارات بوژیدار رادوشویچ,بوژیدار رادوشویچعکس از بوژیدار رادوشویچ

شناخت کامل بوژیدار رادوشویچ از تیم پرسپولیس

بوژیدار رادوشویچ درمورد شناخت خود از تیم پرسپولیس چنین گفت:من از قبل نسبت به تیم پرسپولیس شناخت داشتم و می دانستم که این باشکاه به عنوان بزرگ ترين باشگاه فوتبال ایران محسوب میشود و علاوه بر اینها نسبت به این موضوع هم اطلاع داشتم که یکی از مطرح ترین مربیان کرواسی با نام استانکو پوکله پوویچ بمدت بیست و چند سال قبل در این تیم، سرمربی بوده و با پرسپولیس قهرمان ایران شده است. مربی من در هایدوک اشپلیت، شخصی به نام استانکو بود که من اور را خیلی دوست دارم. من آگاهی داشتم که برای رسیدن به تیم پرسپولیس باید تلاش بسیاری داشته باشم بدین دلیل که از قبل می دانستم علیرضا بیرانوند به عنوان دروازه بان اصلی تیم پرسپولیس بوده است. به همین خاطر پیش از این که با پرسپولیس قرارداد ببندم نسبت به این شرایط آمادگی داشتم و الان هم با تمام تلاش در این تیم بازی میکنم تا مثمرثمر باشم.

بیوگرافی بوژیدار رادوشویچ,عکسهای بوژیدار رادوشویچ,دروازه بانان فوتبال اهل کرواسیبوژیدار رادوشویچ دروازه بان تیم پرسپولیس

ماجرای جدایی بوژیدار رادوشویچ از پرسپولیس و توهین به نظام

بوژیدار رادوشویچ بعد از این که در تیم پرسپولیس بمدت ۵ سال مشغول به فعالیت بود، چند وقت قبل گفت که دلیل جدایی اش از باشگاه پرسپولیس بخاطر اختلافاتیست که او با معاون اجرایی پرسپولیس دارد. بعضی از رسانه ها بعد از انتشار چنین خبری، خبرهایی درباره‌ی قرارداد او با تیم سپاهان را عنوان کردند که این خبر توسط بوژیدار رادوشویچ تکذیب شد.

بیوگرافی بوژیدار رادوشویچ,عکسهای بوژیدار رادوشویچ,دروازه بانان فوتبال اهل کرواسیافتخارات بوژیدار رادوشویچ

بوژیدار رادوشویچ نیز می گوید:پس از عدم پرداخت مطالبات من توسط پرسپولیس، یک اخطار کتبی به آن ها دادم که شما هنوز نسبت به پرداخت مطالبات من اقدامی نکردید. پس از این که نامه های اخطار توسط وکیل من به باشگاه ارسال شد ، باشگاه نامه ای را به جای پرداخت مطالباتم، به من دادند که در آن نامه به من تهمت زده بودند که به نظام جمهوری اسلامی توهین کرده ام ولی چنین اتهاماتی شایعه است و من به هیچ وجه آن ها را قبول ندارم.

بیوگرافی بوژیدار رادوشویچ,عکسهای بوژیدار رادوشویچ,دروازه بانان فوتبال اهل کرواسیبوژیدار رادوشویچ و همسرش

اظهارات بوژیدار رادوشویچ درمورد یادگیری زبان فارسی

بوژیدار رادوشویچ درباره ی زبان فارسی می گوید:من در حال حاضر صرفا توانسته ام یک سری از کلمات ساده و محاوره را یاد بگیرم که این کلمات نظیر سلام، خوبی، خداحافظ و… می باشد. همچنین چند واژه ی فوتبالی مثل شوت، چپ، راست، تیر یک، تیر دو و… را آموخته ام.

بوژیدار رادوشویچ در تیم پرسپولیس,بیوگرافی بوژیدار رادوشویچ,عکسهای بوژیدار رادوشویچعکس بوژیدار رادوشویچ درکنار همسرش

راز عدد ۲۴ بوژیدار رادوشویچ

بوژیدار رادوشویچ درخصوص عدد ۲۴ چنین گفت:همسر من در تاریخ ۲۴ مارس به دنیا آمده است و یکی از علل علاقه ی من به این عدد، همین مسئله می باشد.

افتخارات بوژیدار رادوشویچ

پرسپولیس

- لیگ برتر:

قهرمانی بوژیدار رادوشویچ در لیگ برتر:۱۷–۲۰۱۶، ۱۸–۲۰۱۷، ۱۹–۲۰۱۸

عکس بوژیدار رادوشویچ در اینستاگرام,زندگی نامه بوژیدار رادوشویچ,بوژیدار رادوشویچ و همسرشتصاویر اینستاگرامی بوژیدار رادوشویچ

- جام حذفی:

قهرمانی بوژیدار رادوشویچ در جام حذفی:۱۹–۲۰۱۸

- سوپر جام:

قهرمانی بوژیدار رادوشویچ در سوپر جام:۲۰۱۷، ۲۰۱۸، ۲۰۱۹

عکسهای بوژیدار رادوشویچ,دروازه بانان فوتبال اهل کرواسی,بوژیدار رادوشویچ دروازه بان فوتبال کرواسیبوژیدار رادوشویچ بازیکن فوتبال

- لیگ قهرمانان آسیا :

نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷

نایب قهرمانی بوژیدار رادوشویچ در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 13
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش