سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۱۰۰۲۴

بیوگرافی گرگ برهالتر سرمربی فوتبال آمریکا (+ تصاویر)

گرگ بلهارتر,بیوگرافی گرگ بلهارتر,گرگ برهالترعکس از گرگ بلهارتر
گرگ بلهارتر بعنوان سرمربی فوتبال آمریکا شناخته میشود که تاکنون سابقه ی بازی در تیم ملی فوتبال ایالات متحده آمریکا را داشته است.

چکیده ای از بیوگرافی گرگ برهالتر

نام: گرگ

نام خانوادگی: بلهارتر ( برهالتر )

زادروز: ۱ اوت ۱۹۷۳ ‏

قد: ۱٫۸۵ متر

پست: مدافع

ملیت: آمریکایی

بیوگرافی گرگ بلهارتر

گرگ برهالتر در تاریخ ۱ اوت ۱۹۷۳ دیده به جهان گشود. از او در ایالات متحده آمریکا بعنوان بازیکن فوتبال و مربی یاد میشود. گرگ برهالتر در کارنامه ی خود، سابقه ی بازی در تیم ملی فوتبال ایالات متحده آمریکا را نیز دارد.

اظهارات گرگ بلهارتر درمورد تقابل با ایران

اظهارات گرگ برهالتر درباره تقابل با ایران در جام جهانی به شرح زیر می باشد: از نظر من در پایان این روز، همه چیز به فوتبال ختم می‌شود و رقابت سخت در زمین به شیوه‌ای جوانمردانه از بهترین نشانه دوستی به شمار می رود که می‌توانید آنرا به وجود آورید و در جام جهانی به همین مسئله اشاره شده است.

گرگ برهالتر درخصوص اینکه تیم ملی آمریکا در برابر ایران در جام جهانی ۹۸ فرانسه شکست خورد؛ چنین گفت:‌ این بازی، هنوز در خاطر من است. من به تفسیر این بازی برای یک شبکه تلویزیونی هلندی پرداختم. برای اولین بار با آنها مسابقه دادیم. علت بازی نکردن ما در طول این چند سال به خاطر تنش سیاسی بین دو کشور بود. آن بازی راهی برای گفتن جمله ی ما هنوز با هم در زمین فوتبال، دوست هستیم؛ بود.

گرگ بلهارتر کیست,گرگ بلهارتر سرمربی تیم ملی آمریکا,تصاویر گرگ بلهارترگرگ بلهارتر سرمربی فوتبال آمریکا

اظهارات گرگ بلهارتر از هم گروهی هایش در جام جهانی ۲۰۲۲

اظهارات گرگ بلهارتر درمورد هم گروهی هایش در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر این چنین بود: ما در گروه سختی هستیم اما در فکر یک بازی غیر سیاسی و فوتبالی زیبا هستیم. 

گرگ بلهارتر درمورد انگلیس سرگروه می گوید:« چشمگیرترین تیم ملی در تمام جهان، انگلیس می باشد. معروف ترین بازیکنان سراسر جهان در این تیم، بازی میکنند و بازی های فوق العاده ای را انجام می دهند. ۹ بازیکن این تیم در باشگاه های مطرحی به فعالیت می پردازند که از آنها میتوان به بارسلونا، چلسی، منچستر سیتی و.... اشاره کرد. بازیکنان تیم ماکه به این سبک بازی ها عادت دارند؛ از باشگاه های بزرگ دنیا هستند. این را به عنوان یک ملت ثابت کرده ایم و جام جهانی برای نمایش آن فرصت بسیار خوبی است. بهترین روش نشان دادن دوستی از نظر من اینست که رقابت سخت ولی در عین حال، سالم را در برابر یکدیگر انجام دهید.»

گرگ بلهارتر در مورد تفاوت بازی ایران و انگلیس با بازی سال ۱۹۹۸ و همچنین سیاسی بودن رویارویی با ایران چنین گفت: « همین ویژگی توسط جام جهانی، منحصر به فرد می شود. با تیم هایی در این جام، بازی خواهی کرد که امکان رویارویی با آن ها را در حالت عادی نخواهی داشت و ما ارادت ویژه ای به ایران و شایستگی آنها داریم. »

بازی سال ۲۰۲۲ برابر ایران از نظر گرگ برهالتر، یک بازی جدید است منتها ویژگی های آن نسبت به بازی قبلی، کاملا متفاوت است. او با توجه به عدم مشاهده ی بازی سال ۱۹۹۸ از نزدیک، در توصیف تفاوت های دو بازی می گوید:« نسلی جدید از بازیکنان و مردم در این تیم قرار دارند. هر دو تیم به نظر من، زحمات زیادی کشیده اند و دید ما به این رقابت، صرفا یک بازی فوتبال می باشد. ما تنها به فوتبال اهمیت می دهیم و میخواهیم که بازی سختی را مقابل رقیبی سر سخت، شروع کنیم. مسائل سیاسی از نظر من، خیلی حائز اهمیت نیست البته از طرف دیگر ماجرا بی خبرم. تنها از این موضوع آگاهم که جایگاه هر دو کشورنسبت به گذشته و سال ۱۹۹۸،  متفاوت است. بنابراین اطمینان داریم که تمرکز تیم ما صرفا بر روی فوتبال است. »

بیوگرافی گرگ برهالتر,گرگ بلهارتر,بیوگرافی گرگ بلهارتر,عکس گرگ بلهارترعکسهای گرگ برهالتر

رابطه ی گرگ برهالتر با ساوت‌گیت

گرگ بلهارتر، سرمربی تیم ملی فوتبال آمریکا به شرح مسائلی درخصوص تیمش در جام جهانی پرداخت:‌ رابطه ی من و ساوت‌گیت (سرمربی انگلیس)، خیلی خوب است. الگوی من در فوتبال، این سرمربی می باشد. او همیشه به من توصیه می کند و در کنار من بوده است.

وقتی به عنوان مربی تیم ملی آمریکا برای اولین بار، فعالیت خود را شروع کردم؛ دید من به ساوت‌گیت، یک الگو بود و  احترام زیادی برای کارهای او قائل هستم. از آن زمان با هم دیگر به صحبت درباره مسائل مختلف فوتبال می پردازیم.

,زندگینامه گرگ بلهارتر,نظر گرگ بلهارتر درباره فوتبال ایران,عکس های گرگ برهالترتصاویر گرگ بلهارتر

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 11
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱۱
غیر قابل انتشار: ۱۲
جدیدترین
قدیمی ترین
بلهارتر یا برهالتر بالآخره؟
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش