شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰
کد مقاله: ۱۴۰۰۰۵۰۰۷۲

بیوگرافی کوین دی بروین فوتبالیست حرفه ای بلژیک (+ تصاویر)

تصاویر کوین دی بروین,تصاویر خانوادگی کوین دی بروین,کوین دی بروین و همسرشعکسهای کوین دی بروین
کوین دی بروین که در پست هافبک فعالیت دارد، یکی از فوتبالیست های حرفه ای بلژیک می باشد.« جینجر پله»، نام مستعار او است. وی در دریبل کردن، پاس توپ، تکل و شوت زدن، مهارت خاصی دارد و به همین علت مشهور شده است. سبک خاص بازی کوین دی بروین از نظر رسانه ها، مربی ها و هم بازی هایش، او را به یکی از بهترین فوتبالیست های جهان تبدیل کرده است.

چکیده ای از بیوگرافی کوین دی بروین

نلم:کِوین دِ بروینه

زاده:۲۸ ژوئن ۱۹۹۱

زادگاه:درونگن، خنت، بلژیک

پست:هافبک

ملیت:بلژیکی

سمت:فوتبالیست

بیوگرافی کوین دی بروین

کوین در تاریخ ۲۸ ژوئن ۱۹۹۱ میلادی در شهر جنک بلژیک دیده به جهان گشود. وی سفرهای زیادی به انگلیس و آفریقا در اوایل زندگی اش داشته است بدین دلیل که محل زندگی خانواده ی مادری اش، انگلیس بود ولی اصالتا اهل آفریقا بودند. شغل پدرش، بیزنس سرمایه گذاری نفت بود و خانواده اش همیشه بخاطر مشکلات شغل پدرش، در سفر بودند. کوین اولین تمایلات خود به فوتبال را در سن ۴ سالگی نشان داد. پس از آن به علت علاقه ای که به فوتبال داشت این بازی را در مدرسه ادامه داد. بزرگ ترين انگیزه اولیه کوین برای فوتبال این بود که هنگام بزرگ شدن او، فوتبال بلژیک در شرایط بسیار حساسی قرار داشت.

بیوگرافی کوین دی بروین,همسر کوین دی بروین,عکس های کوین دی بروینافتخارات کوین دی بروین

کوین دی بروین وقتی که به سن ۱۴ سالگی رسید به علت نبود امکانات کافی در شهرش نتوانست فوتبالیست درجه یک جهانی شود، به همین علت خانه شان را ترک کرد و با آکادمی جنک قرارداد بست و کارش را با افزایش مهارت هایش شروع کرد. او توانست توجه رسانه ها را در سالهای ابتدایی حضورش در آکادمی به خود جلب کند و در نوجوانی به یک ستاره در فوتبال تبدیل شود.

فرزندان کوین دی بروین,کوین دی بروین,کوین دی بروین فوتبالیستکوین دی بروین فوتبالیست حرفه ای بلژیک

با این که خانواده کوین دی بروین مشکلی از نظر مالی در تامین هزینه هایش نداشتند ولی کوین میخواست مستقل شود و به این ترتیب هزینه های زندگی خودش را با همان درامد کمش از فوتبال تامین می کرد. وی آخر هفته ها به دیدار خانواده اش می رفت و به جز آن تمام وقت و انرژی اش را برای فوتبال صرف کرده بود.

کوین دی بروین و همسرش,بیوگرافی کوین دی بروین,همسر کوین دی بروینعکس از کوین دی بروین

ازدواج و فرزندان کوین دی بروین

در سال ۲۰۱۷ وقتی که کوین دی بروین ۲۶ ساله شده بود با شخصی به نام میشل لاکرویکس ازدواج کرد. حاصل این ازدواج، سه فرزند یعنی دو پسر و یک دختر بود که در سال ۲۰۱۶ پسر اولشان به دنیا آمد ، در سال ۲۰۱۸ پسر دوم متولد شد و همچنین دخترشان در سپتامبر ۲۰۲۰ متولد شد.

کوین دی بروین,کوین دی بروین فوتبالیست,افتخارات کوین دی بروینکوین دی بروین بهمراه همسر و فرزندانش

فعالیت فوتبالی کوین دی بروین

کوین دی بروین بعنوان یک شخص مبتدی فعالیت فوتبالی اش را شروع کرد. زحمات او در سال ۲۰۰۸ نتیجه داد و به این ترتیب در جنک برای یک تیم دسته اولی انتخاب شد و در ماه مه ۲۰۰۹ نخستین بازی خود را انجام داد و بعد از گذشت یک سال خودش را در این تیم نشان داد. او در فصل بعد، در تیم جنک مشغول به بازی شد و تیمش را در لیگ ۱۱- ۲۰۱۰ به موفقیت رساند. وی در اکتبر ۲۰۱۱، اولین هتریک خود را در یک بازی مقابل باشگاه بروژ برای گنک به ثبت رساند. کوین دی بروین ۸ گلی را که در این لیگ برای ۲۸ بازی به ثمر رسانده بود به پایان رساند.

کوین دی بروین و همسرش,بیوگرافی کوین دی بروین,همسر کوین دی بروینعکس کوین دی بروین و فرزندش

باشگاه انگلیسی چلسی تا فوریه ۲۰۱۲ تصمیم گرفته بود که با کوین دی بروین قرارداد ببندد و به این ترتیب او نخستین بازی خود را در ژوئیه ۲۰۱۲ برای این تیم انجام داد. پس از مشهور شدن در این تیم در سال ۲۰۱۲ با باشگاه چلسی قرارداد بست. باشگاه چلسی در آگوست سال ۲۰۱۲، انتقال موقت کوین به تیم آلمانی واردر برمن پیش از بوندس لیگا را بطور رسمی اعلام کرد. عملکرد رقابتی وی در بوندس لیگا انتقال موقت او به این تیم را توجیه کرد و او در جولای ۲۰۱۳، مجدداً به تیم چلسی به صورت رسمی بازگشت.

تصاویر کوین دی بروین,تصاویر خانوادگی کوین دی بروین,کوین دی بروین و همسرشتصاویر کوین دی بروین

پیش از شروع فصل ۱۴- ۲۰۱۳ کوین دی بروین در یک بازی دوستانه در برابر مالزی قرار گرفت که بعد از زدن یک گل، زانویش آسیب دید. با این حال، پیش از اینکه در لیگ برتر، نخستین بازی رقابتی خود را مقابل هال سیتی انجام دهد وضعیت جسمی مناسبی داشت.

همسر کوین دی بروین,عکس های کوین دی بروین,فرزندان کوین دی بروینکوین دی بروین بازیکن فوتبال

کوین دی بروین در ژانویه ۲۰۱۴، قراردادی با مبلغی در حدود ۱۸ میلیون پوند با ولفسبورگ بست. او نخستین گل خود را در آوریل ۲۰۱۴، برای این تیم به ثمر رساند. کوین دی بروین در اکتبر ۲۰۱۴، نخستین گل این فصل خود را در لیگ اروپا به ثمر رساند. کمک او به ولفسبورگ باعث شد تا در بوندس لیگا دوم شود و مقام قهرمانی DFB- Pokal را به دست آورد، که جایزه فوتبالیست سال در آلمان باعث افتخار او شد. وی با کمک به ولفسبورگ در شکست دادن بایرن مونیخ ، فصل ۲۰۱۵/۱۶ را در DFL- Supercup آغاز کرد. عملکرد عالی او باعث شد تا مورد توجه باشگاه ها قرار بگیرد و شایعاتی در طول این فصل، در خصوص جدایی اش از ولفسبورگ مطرح شد.

کوین دی بروین و همسرش,بیوگرافی کوین دی بروین,همسر کوین دی بروینعکسهای اینستاگرامی کوین دی بروین

کوین دی بروین در آگوست ۲۰۱۵ با شهر منچستر با مبلغ ۵۵ میلیون یورو قرارداد بسته بود که برای این باشگاه، مبلغ بی سابقه ای بود. وی نخستین بازی خود را در سپتامبر ۲۰۱۵ برای سیتی انجام داد و همچنین در آن ماه موفق شد که برای سیتی گل بزند. وی نقش بسزایی در نخستین بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان یوفا داشت که باعث شد کارشناسان او را تحسین کنند. او با عملکرد عالی در فصل ۲۰۱۶ /۱۷ ظاهر شد و به تیمش در شکست حریفان سرسختی مانند لیورپول و بارسلونا کمک کرد. بهترین عملکرد او در ژانویه ۲۰۱۸ با تمدید قرارداد پاداش داده شد که همین امر به ماندن او در سیتی تا سال ۲۰۲۳ کمک کرد. او باعث شد تا سیتی، موفق به دریافت جام EFL و عنوان قهرمانی لیگ برتر شود. در طول فصل ۱۶/۲۰۱۷، کوین دی بروین توانست ۱۸ گل را به ثمر برساند و به این ترتیب موفق به دریافت نخستین جایزه EPL Playmaker of the Season شد. او همچنین توانست جایزه بهترین بازیکن سال منچسترسیتی و یک مکان در تیم PFA سال را از آن خود کند.

کوین دی بروین,کوین دی بروین فوتبالیست,افتخارات کوین دی بروینتصاویر خانوادگی کوین دی بروین

کوین دی بروین در فصل ۲۰۱۸/۱۹ مصدوم بود و پیش از این در نیمه نهایی جام کارابائو مجددا مصدوم شد که همین امر وی را بمدت ۶ هفته از میادین دور کرد.

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 10
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مطالب پیشنهادی,وبگردی
ویژه سرپوش