شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
کد مقاله: ۱۴۰۰۰۸۰۰۰۲

بیوگرافی رضا اسدی هافبک میانی فوتبال (+ تصاویر)

رضا اسدی,بیوگرافی رضا اسدی,تصاویر رضا اسدیعکس رضا اسدی
رضا اسدی به عنوان فوتبالیست محبوب کشور با ۱۹۰ سانتیمتر قد توانسته در باشگاه هایی همچون سپاهان، نفت تهران، سایپا، تراکتور، سنت پولتن، پرسپولیس و … بازی کند.

چکیده ای از بیوگرافی رضا اسدی

نام:رضا اسدی

زاده:۲۷ دی ۱۳۷۴

زادگاه:گرگان

سمت:بازیکن فوتبال

پست:هافبک میانی

ملیت:ایرانی

بیوگرافی رضا اسدی

رضا اسدی در تاریخ ۲۷ دی ماه ۱۳۷۴ در شهر گرگان به دنیا آمد.

رضا اسدی,بیوگرافی رضا اسدی,رضا اسدی فوتبالیسترضا اسدی فوتبالیست

ازدواج رضا اسدی

رضا اسدی تا به این زمان متاهل نشده است.

رضا اسدی,بیوگرافی رضا اسدی,تصاویر رضا اسدیتصاویر رضا اسدی

فعالیت های رضا اسدی

رضا اسدی در شهر گرگان، فعالیت حرفه ایش را شروع کرد و سپس به تیم سپاهان اصفهان ملحق شد. در سال ۲۰۱۶ رضا اسدی با باشگاه نفت تهران به مدت یک فصل قرارداد بست و در این زمان ۱۴ بار بازی کرد و توانست ۳ گل را برایا این باشگاه به ثمر برساند. علی دایی که در تیم نفت تهران، نظاره گر عملکرد خوب رضا اسدی بود؛ این بازیکن را به تیم سایپا برد.

رضا اسدی,بیوگرافی رضا اسدی,تصویر رضا اسدیعکسهای رضا اسدی

رضا اسدی در باشگاه سایپا تهران بمدت دو فصل یعنی در سالهای ۲۰۱۹- ۲۰۱۷ فعالیت داشت و پس از این دوره به باشگاه تراکتور پیوست. این بازیکن در سال ۱۳۹۹ با باشگاه سنت پولتن کشور اتریش ، قراردادی را امضاء کرد. او پس از حواشی اش در باشگاه سن پولتن کشور اتریش ، به ایران سفر کرد. این بازیکن بعد از پیشنهاد تیمهای استقلال و پرسپولیس، برای پیوستن به یکی از تیمها در دو راهی قرار گرفته بود. سرانجام با قراردادی یکساله در ۵ شهریور ماه ۱۴۰۰ با تیم فوتبال پرسپولیس ، قراردادی را امضاء کرد. رضا اسدی بعد از این که به تیم پرسپولیس ملحق شد ، بیان کرد :« من از بابت این که در جایگاه بزرگان فوتبال ایران قرار میگیرم، خوشحال هستم و به خاطر این مسأله از مدیران باشگاه پرسپولیس تشکر می کنم»

رضا اسدی,بیوگرافی رضا اسدی,زندگینامه رضا اسدیرضا اسدی بازیکن فوتبال

اظهارات رضا اسدی در مورد شماره پیراهنش این چنین است:

درباره ی اینکه در تیم پرسپولیس قرار است چه شماره ای را بپوشم، نمی توانم چیزی بگویم. همیشه بزرگترهای باشگاه به عنوان تصمیم گیرنده ها محسوب می شوند و ما با پیروی کردن از تصمیمات آن ها نتایج خوبی می گیریم.

رضا اسدی,بیوگرافی رضا اسدی,عکس های اینستاگرام رضا اسدیعکسهای اینستاگرامی رضا اسدی

لژیونری و پیشنهاد خارجی به رضا اسدی

رضا اسدی در زمان فعالیت در تیم سایپا، از طرف تیم دانمارکی پیشنهاد اروپایی داشت و به لژیونر شدن علاقه داشت. این هافبک در حال حاضر در اردوی تیم ملی بزرگسالان شرکت کرده و هنوز تعيين نکرده که در آینده با چه تیمی میخواهد، قرارداد ببندد. با این وجود طبق ادعای خودش از چند باشگاه لیگ برتری پیشنهاد دارد که از آن ها می توان به استقلال و تراکتور اشاره کرد درحالیکه ادعای مدیر برنامه رضا اسدی اینست که باشگاه سپاهان برای جذب این بازیکن، مذاکراتی را با وی انجام داده است. مدیر برنامه وی گفت که رضا اسدی، یک پیشنهاد اروپایی نیز دارد و همچنین ادعا کرده که باشگاه المپیک دونسک اوکراین بدنبال جذب این بازیکن ایرانى میباشد ولی رضا اسدی پیشنهاد این باشگاه را نپذیرفته است.

رضا اسدی,بیوگرافی رضا اسدی,رضا اسدی هافبک میانی فوتبالرضا اسدی هافبک میانی فوتبال

اظهارات رضا اسدی درخصوص تیم ملی ایران

رضا اسدی در حاشیه تمرین تیم ملی، چنین گفت:خدا را از بابت پوشیدن لباس مقدس تیم ملی شکر می کنم و برای نشان دادن خودم به سرمربی تیم ملی شانس زیادی دارم. سرمربی تیم ملی به تمام رده ها و مربیان باشگاهی، توجه خاصی دارد و علاقه ی بسیاری به حضور ما در لیگ برتر دارد و پیگیر بازی های ما می باشد. این بازیکن فوتبال تأکید دارد:شرایط سنی من خوب است و در فصل گذشته با تلاش های بسیاری توانستم به به تیم ملی راه یابم. هر فوتبالیستی می خواهد که در بهترین شرایطش قرار گیرد و بتواند از پله های ترقی عبور کند. یکی از اهداف خوب من، تیم ملی است؛ چون به من در آینده کمک می کند تا عملکرد بهتری داشته باشم.

رضا اسدی,بیوگرافی رضا اسدی,جدیدترین تصاویر رضا اسدیتصاویری از رضا اسدی

جوایز و افتخارات رضا اسدی

قهرمانی جام حذفی ۹۶–۱۳۹۵ بهمراه تیم نفت تهران

قهرمانی جام حذفی ۹۹–۱۳۹۸ بهمراه تیم تراکتور

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 18
  • 2
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش