یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۴۰۰۲۵

بیوگرافی سعید صادقی فوتبالیست ایرانی (+ تصاویر)

سعید صادقی,بیوگرافی سعید صادقی فوتبالیست,عکس های سعید صادقیسعید صادقی
یکی از بازیکنان فوتبال ایرانی به نام سعید صادقی در لیگ برتر خلیج فارس برای باشگاه پرسپولیس بازی می کند. او با عقد قراردادی در نقل و انتقالات ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ به تیم پرسپولیس ملحق شد.

چکیده ای از بیوگرافی سعید صادقی

نام و نام خانوادگی:سعید صادقی

ملیت:ایرانی

محل تولد:ساری

پیشه:بازیکن فوتبال – عضو تیم ملی فوتبال ایران

پست:هافبک

پا:راست

تاریخ تولد:۵ اردیبهشت ۱۳۷۳

قد:۱۸۰

بیوگرافی سعید صادقی

سعید صادقی در تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۳۷۳ در ساری مازندران دیده به جهان گشود. سعید صادقی دارای دو برادر می باشد. این بازیکن، دارای ۱۸۰ سانتیمتر ، قد است که در باشگاه فوتبال گل گهر سیرجان با شماره ۲۱ به عنوان مهاجم، بازی میکند.

تصاویر سعید صادقی فوتبالیست,همسر سعید صادقی,زندگینامه سعید صادقیسعید صادقی فوتبالیست ایرانی

اظهارات سعید صادقی درباره ی خانواده اش به این شرح است:خانواده ی من همیشه مرا تشویق کرده اند. همچنین ۲ برادرم به من، خیلی کمک کرده اند تا به چنین جایگاه دستیابم. از همین جا سپاسگزار تمام الطاف این عزیزان هستم.

همسر و ازدواج سعید صادقی

سعید صادقی تاکنون متاهل نشده و زندگی مشترکی را تشکیل نداده است.

او درخصوص ازدواجش چنین میگوید:من مجرد هستم و شرایط من، متفاوت از بازیکنان متأهل است. پدرم، سرپرستی مرا بر عهده دارد و مشکلات عدیده ای از لحاظ مالی ندارم.

بیوگرافی سعید صادقی,همسر سعید صادقی,تصاویر سعید صادقی فوتبالیستتصاویر سعید صادقی

فعالیت های سعید صادقی

سعید صادقی در تیم شهید متولی ساری و زیر نظر حمید نشاطی، فعالیت در فوتبال را شروع کرد. مربیان او به نامهای جعفر فلاح، عزیز تقی زاده و رضا تقوی می باشند که زمینه ی پیشرفت این بازیکن فوتبال را فراهم کرده اند.

سعید صادقی، سابقه ی فعالیت در تیمهای صنعت شهید متولی، پرسپولیس ساری و صنعت ساری را دارد. این بازیکن با عملکرد خوبش در بازیهای تیم صنعت ساری توانست سریعا به تیمهای بزرگ کشورمان راه یابد.

سعید صادقی در تیم صبای قم از سال ۲۰۱۲ بازی کرد و پس از انجام دو بازی با تیم نیروی زمینی قرارداد بست. او در تیم مس کرمان از سال ۲۰۱۵ عضو بوده و برای این تیم، ۳۱ بازی انجام داده است. او از سال ۲۰۱۶ با تیم خونه به خونه به مدت یکسال، قرارداد بست و ۲۹ بازی برای این تیم انجام داد اما هیچ گلی را به ثمر نرساند. بعد از آن به تیم پیکان تهران ملحق گردید و ۴ بازی برای این تیم انجام داد ولی موفق به گلزنی نشد. سعید صادقی، سابقه ی فعالیت در تیم های شهرخودرو و گل گهر سیرجان را دارد و هم اکنون در تیم گل گهر، عضو شده است.

زندگینامه سعید صادقی,بیوگرافی سعید صادقی فوتبالیست,سعید صادقیعکس های سعید صادقی

سعید صادقی که بعنوان موثرترین بازیکن لیگ برتر، شناخته میشد؛ از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰ در تیم شهرخودرو فعالیت کرد و برای این تیم، ۶۴ بازی انجام داد و توانست ۵ گل را به ثمر برساند. او در مقابل ذوب آهن دوبل کرد و نام تکنیکی ترین بازیکن لیگ برتر بیست و یکم فوتبال ایران را برای خود به ثبت رساند.

سعید صادقی با قراردادی یکساله در ۶ مهر ۱۳۹۹ به تیم گل گهر سیرجان پیوست و قرارداد خود را در ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ بمدت یک سال دیگر تمدید کرد. او برای این تیم، ۵۸ بازی انجام داد و موفق به زدن ۱۲ گل شد. با این که سعید صادقی به عنوان یک بازیکن شاخص و درجه یکی در گل گهر سیرجان محسوب نمیشد ولی این بازیکن در نقل و انتقالات، نظر چند تیم را به خود جلب کرد.

سعید صادقی,فعالیت های سعید صادقیعکس هایی از سعید صادقی

سعید صادقی در پرسپولیس

سعید صادقی به شاه ماهی نقل و انتقالات در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ معروف شد و در نهایت با عقد قراردادی در ۴ تیر ۱۴۰۱ به تیم پرسپولیس پیوست.

اظهارات وحید قلیچ درباره سعید صادقی به این شرح میباشد :سعید صادقی، دلش بخواهد که به پرسپولیس بیاید! پرسپولیس، جایگاهی برای بازیکنان بزرگ است. بازیکن بدون تجربه ملی و بدون سابقه در فوتبال، اگر بخواهد برای پرسپولیس، کلاس بگذارد؛ بهتر است که به این تیم نیاید. من تا جاییکه میدانم این بازیکن اصلاً سابقه ی فعالیت در فوتبال تا سه چهار سال پیش را نداشت و به تازگی فوتبالیست شده است! اگر مدعی شده پس بازیکنانی که در لیگ برتر فوتبال از ۱۶، ۱۷ سالگی بازی می کنند چه باید بگویند؟ آنهایی که در تیم ملی از سن ۱۹ سالگی شرکت کرده اند چه باید بگویند؟ نباید با ۲۸ سال سن چنین ادعایی داشت! این اعداد و ارقام به درد برنامه بچه ها و کارتون فوتبالیست ها می خورد. پرسپولیس به عنوان تیم قهرمانان، تیم سلاطین شناخته میشود.

تصاویر سعید صادقی,عکس های سعید صادقی,بیوگرافی سعید صادقیتصاویر سعید صادقی

برترین پاسور لیگ برتر

سعید صادقی، خودش را به صدر پاسورهای برتر لیگ برتر با بازی در مقابل تیم شهر خودرو و سانتر زیبایش رساند.

سعید صادقی، زیر نظر یکی از بهترین بازیکنان تیم گل گهر به نام امیر قلعه نویی بوده و مهارت بسیاری در کار گلزنی و بازی سازی دارد.

عکس های ورزشی سعید صادقی,تصاویر سعید صادقی,بیوگرافی سعید صادقیسعید صادقی

تیم گل گهر در ۵ دقیقه پایانی بازی بود که ۲ بر صفر از شهر خودرو عقب بود اما عملکرد سعید صادقی در این زمان به گونه ای بود که توانست ۲ گل را به ثمر برساند و در مقابل تیم شهر خودرو شکست نخورد.

سعید صادقی، پاس گلی را به کیروش استنلی و مرتضی تبریزی داده که توانستند با گلزنی، گل گهر را از باغ نجات دهند. سعید صادقی در لیگ امسال، موفق به زدن ۷ گل شده و در لیگ برتر با دادن ده پاس گل به صدر این لیست راه یافته است.

بیوگرافی سعید صادقی فوتبالیست,سعید صادقیسعید صادقی، بازیکن فوتبال

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 9
  • 1
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش