شنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۰
کد مقاله: ۱۴۰۰۰۷۰۰۱۹

بیوگرافی یانگ هویی یان بازرگان و مدیر ارشد اجرایی چینی (+ تصاویر)

فعالیت های یانگ هویی یان,عکس های یانگ هویی یان,یانگ هویی یانعکس پرتره یانگ هویی یان
یکی از زنان میلیاردر چینی که از پدرش( یانگ گوئو کیانگ)، ثروت خود را به ارث برد، یانگ هویی یان نام داشت. وی از همان زمانی که نوجوان بود در جریان معاملات کسب و کار املاک و مستغلات پدرش بود.

چکیده ای از بیوگرافی یانگ هویی یان

نام:یانگ هویان

زاده:۱۹۸۱

زادگاه:گوانگ دانگ شاند بیجیائو

ملیت:چینی

پیشه:کارآفرین، بازرگان و مدیر ارشد اجرایی چینی

وضعیت تاهل:متاهل

بیوگرافی یانگ هویی یان

یانگ هویی یان متولد سال ۱۹۸۱ در شاند استان گوانگ دانگ چین می باشد. او دارای دو خواهر می باشد. وقتی که او جوان بود، خانواده اش در فقر در یک مزرعه زندگی میکردند. یانگ گوئو کیانگ نام پدر وی بود، که متولد سال ۱۹۵۴ در گوانگ دانگ شاند بیجیائو بود و بعنوان موسس شرکت بیگویی یوان در سال ۱۹۹۷ شناخته میشد. شرکت بیگویی یوان با گذشت زمان، تبدیل به کانتری گاردن شد. وقتی که یانگ هویی یان نوجوان بود در جریان معاملات کسب و کار املاک و مستغلات پدرش بود. او در زمینه املاک و مستغلات به عنوان یک کارآفرین معروف چینی محسوب میشود.

تحصیلات یانگ هویی یان

یانگ هویی یان به قصد تحصیل در دانشگاه ایالت اوهایو حضور یافت و با کسب مدرک بازاریابی و لجستیک در سال ۲۰۰۳ توانست در این دانشگاه، تحصیلات خود را به اتمام برساند.

ازدواج یانگ هویی یان

در سال ۲۰۰۶ یانگ هویی یان متاهل شد و اکنون در فوشان در کشور چین زندگی می کند و در بخش هایی از چین، آسیا و استرالیا، صاحب خانه می باشد.

تصاویر یانگ هویی یان,زندگی نامه یانگ هویی یان,شغل یانگ هویی یانیانگ هویی یان بهمراه شوهرش

فعالیت های یانگ هویی یان

در ابتدا یانگ گوئو کیانگ، بک کارگر ساختمانی بود که بابت این کار، حقوق ناچیز و کمی دریافت میکرد. او در سن ۲۰ سالگی، مشغول به فعالیت در یکی از شرکتهای مهندسی عمران دولتی شد. یانگ گوئو کیانگ به مقام مدیریت کل تا دهه ۱۹۹۰ ارتقاء پیدا کرد و علاوه بر این که در امور کسب و کار فعالیت داشت، در امور خیریه هم کار میکرد و توانست در این عرصه هزینه تحصیلی بیش از ۴۰۰۰ دانشجو را در طی ۱۰ سال تامین کند.

تحصیلات یانگ هویی یان,زنان میلیاردر چینی,یانگ هویی یان و همسرشتصاویر یانگ هویی یان

در سال ۲۰۰۷ پیش از عرضه عمومی سهام شرکت کانتری گاردن در بازار سهام، یانگ گوئو کیانگ بمیزان ۷۰ درصد از سهامش در این شرکت را به دخترش یانگ هویی یان منتقل کرد. مجله فوربز در سال ۲۰۰۷ از یانگ هویی یان که در آن هنگام ۲۶ سال سن داشت و میزان ثروت او ۱۶ میلیارد دلار بود به عنوان ثروتمندترین زن آسیا یاد کرد. او بعد از این که تحصیلات خود را تمام کرد در ابتدا بر استراتژی های تدارکات و منابع شرکت خانوادگی نظارتگر بود، و به عنوان مدیر دپارتمان تدارکات گروه کانتری گاردن در سال ۲۰۰۵ مشغول به فعالیت شد. پدر یانگ هویی یان با وجود این که او سهام دار عمده ی شرکت بود، هم چنان در شرکت به عنوان رییس، فعالیت خود را ادامه داد.

یانگ هویی یان,بیوگرافی یانگ هویی یان,تصاویر یانگ هویی یانیانگ هویی یان یکی از زنان میلیاردر چینی

یانگ هویی یان در سمت مدیر اجرایی شرکت در سال ۲۰۰۶ فعالیت خود را شروع کرد. ایشان با وجود از دست دادن بخش بسیاری از ثروتش در رکود های اقتصادی، ولی هنوز هم در کشور چین بعنوان یکی از ثروتمندترین افراد شناخته می شود. کانتری گاردن، نام شرکتی در گوانگ دانگ چین میباشد که در زمینه توسعه دارایی ها و املاک فعالیت دارد و حوزه ی فعالیت اصلی این شرکت، اینست که برای مشتریان نهایی، املاک مسکونی می سازد.

فعالیت های یانگ هویی یان,عکس های یانگ هویی یان,یانگ هویی یانیانگ هویی یان مدیر ارشد اجرایی چینی

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 17
  • 1
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مطالب پیشنهادی,وبگردی
ویژه سرپوش