دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
کد مقاله: ۹۸۱۲۰۰۰۱۵

دکوراسیون بهاری خانه

دکوراسیون اتاق خواب بهاره,نحوه ی درست کردن دکوراسیون قسمت های گوناگون خانه,دکوراسیون آشپزخانه و ناهارخوری,روش بهاره کردن دکوراسیون منزل, دکوراسیون نشیمن خانه
با آغاز فصل بهار و حس و حال پر از رنگ و لعابش وقت آن میرسد که دستی به سر و روی منزل مان بکشیم و دکوراسیون خانه خویش را بهاره کنیم.

برای بهاری شدن دکوراسیون قسمت های گوناگون منزل مثل نشیمن، آشپزخانه و .... لزوما نیازی به صرف هزینه های بسیار زیاد و خرید وسایل گرانبها نیست. شما میتوانید هم با کم ترین هزینه و هم با صرف هزینه هایی بنا بر بودجه خود به خوبی از پس این ماجرا برآیید. در این مطلب همراه ما باشید تا به سراغ قسمت های گوناگون از دکوراسیون منزل برویم و در بهاره کردن دکوراسیون هر کدام از آنها به شما کمک کنیم.

دکوراسیون بهاری نشیمن

برای آن که بتوانید دکوراسیون نشیمن خانه خویش را بهاری کنید، راههای بسیار گوناگونی وجود دارد. چنانچه محدودیت بودجه ندارید و میخواهید تغییراتی اساسی تر را در خانه خود ایجاد کنید میتوانید ، به تعویض مبلمان نشیمن خود فکر کنید. استفاده از رنگ های بهاره مثل رنگ سبز، صورتی، زرد رنگ و ... و تنالیته های مختلفی از آنها ایده بسیار خوبی خواهد بود.

همچنین شما میتوانید روی طرح پارچه مبلمان خود هم تمرکز کنید. در این بین با توجه به فصل بهار انتخاب مبلمانی با پارچه های گل دار انتخاب بسیار خوبی خواهد بود. اگر هم نمی خواهید هزینه زیادی را صرف دکوراسیون بهاری خود کنید، میتوانید در مورد کوسن های مبلمان خویش فکر کنید. استفاده از کوسن هایی با طرح گل یا حتی رنگ های بهاره در کنار مبلمان ساده میتواند ترکیب بسیار زیبایی را ایجاد کند. راه حل دیگری که می توانید برای بهاری کردن دکوراسیون نشیمن منزل خود انجام دهید و فکر تان از بابت هزینه نه آنقدر بالای آن راحت باشد، استفاده از شال مبلمان است. امروزه در خیلی از مدل های طراحی جدید دکوراسیون نشیمن از شال هایی استفاده می شود که روی مبلمان قرار می گیرند و راحتی و البته دنجی فضا را فزونی می دهند. شما می توانید با توجه به طرح و البته رنگ مبلمان خود شال مبلی را انتخاب کنید که با رنگ های بهاری هماهنگی داشته باشد.

دکوراسیون آشپزخانه و ناهارخوری

برای آن که بتوانید دکوراسیون آشپزخانه یا ناهارخوری تان را بهاری کنید، میتوانید از ایده های مختلفی استفاده کنید. در صورتی که تمایل به تغییرات دکوراسیونی بزرگتر و اصلی تر دارید، میتوانید از میز و صندلی غذاخوری جدید با رنگ و طرح های بهاری استفاده کنید. چنانچه میز و صندلی هایتان قدیمی هستند دستی به سر و رویشان بکشید و آنها را رنگ آمیزی کنید.

علاوه بر این استفاده از ظروف رنگی با طرح گل نیز میتواند حال و هوای آشپزخانه شما را بهاری تر کند. به ویژه آن که آنها را با زیبایی هر چه تمام تر روی میز بچینید و سفره زیبا و خوش رنگی را تزئین کنید. علاوه بر این هم چینش گل های زیبا و بهاری روی میز ناهار خوری یا کانتر آشپزخانه هم ایده بسیار خوبی برای بهاره کردن دکوراسیون خانه شما به شمار می آیند.

جدیدترین و زیباترین انواع مدل پرده

دکوراسیون اتاق خواب بهاره

فضای اتاق خواب هم بعنوان یکی دیگر از قسمت های مهم خانه به لحاظ آن که به نوعی یک حریم شخصی برای اعضای خانواده به شمار می آید به دکوراسیونی با حال و هوایی مثبت نیاز دارد. فصل بهار هم بهانه خوبی است که این حس خوب را به دکوراسیون اتاق خواب خود مهمان کنیم و برای این کار نیز راههای متفاوتی وجود دارد. یکی از ساده ترین راهها برای داشتن دکوراسیون اتاق خواب بهاری استفاده از روتختی و کالای خوابی با طرح گل یا هر طرح و رنگ بهاری دیگر است.

همچنین شما میتوانید چند گلدان و گل بهاری را هم در اتاق خواب خود مراقبت کنید. یکی از برترین راه ها برای این کار آن است که گلدان های کوچکی را تهیه کنید و آنها را روی میز پاتختی خود بگذارید تا مدام جلوی چشمتان باشند و به محض از خواب برخاستن ، حس و حال خوب آنها را بخود انتقال دهید. تعویض پرده اتاق خواب یا حتی کاغذدیواری های بهاری هم ایده های دیگری هستند که میتوانند در زیبایی و بهاری تر شدن دکوراسیون اتاق خواب تان به کمک تان بیایند.

zendegisalam.khorasannews.com
  • 17
  • 5
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش