پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳
کد مقاله: ۱۴۰۲۰۲۰۰۱۲

نشانه های بارز در مردان هوس باز

نشانه های مردان هوس باز,ویژگی های مردان هوس بازنشانه های مردان هوس باز
نشانه هایی که مردان هوس باز دارند به راحتی می تواند عدم تعهد آنها را بیان کند، این افراد به دنبال خوش گذرانی هستند و همانطور که با شما رابطه دارند با افراد دیگری نیز وارد رابطه می شوند. به طورکلی مردان هوس باز نشانه هایی دارند که شناختن آنها به شما در پیشبرد رابطه کمک می کند.

تفاوت میان عشق و هوس:

عشق در صمیمت معنوی، عاطفی و ذهنی ریشه دارد اما هوس مربوط به صمیمت جنسی و جسمی می باشد. شهوت به عنوان بخشی از عشق درنظر گرفته می شود به طوری که برقراری رابطه عاشقانه و صمیمی میان افراد می تواند با شهوت به رشد و تقویت برسد. درصورتی که عشق و صمیمیت وجود نداشته باشد آن رابطه دوام چندانی پیدا نخواهد کرد. 

به طورکلی می توان هوس را جذابیت شدید جنسی به شخصی دیگر دانست. در بهترین حالت هوس اهرمی خواهد بود که فرد را به سمت شریک زندگی اش سوق می دهد و امکان برقراری رابطه فیزیکی عمیق را فراهم می کند. در بدترین حالت شهوت و هوس موجب عشق نمی شوند و صرفا با ارضای نیاز هوس از بین می رود. باید بدانید که مردان هوس باز به برقراری رابطه طولانی با شما علاقه ندارند و بعد از گذشت مدتی و طی کردن تکرار فرد را رها خواهند کرد. 

نشانه های مردان هوس باز,خصوصیات مردان هوس بازهمه نشانه های مردان هوس باز

نشانه های مردان هوس باز:

عدم دسترسی عاطفی:

عشق می تواند فرد را حتی زمانی که از لحاظ جسمی دسترسی وجود ندارد، کنار شما نگه دارد و طرف مقابل را از لحاظ عاطفی ارضا کند. یکی از نشانه های مردان هوسباز همین عدم دسترسی احساسات فرد برای طرف مقابل است. 

عدم اهمیت به دوستان یا خانواده:

مردی که عشق واقعی را کنار شما می خواهد، برخلاف مردان هوسباز علاقه دارد افراد مهم زندگی خود مانند دوستان یا خانواده را با شما یکسان می داند. وی ممکن است دوست داشته باشد شما را بهتر بشناسد و قصد ملاقات با شما را داشته باشد. از طرفی مردی که با هوس کنار شما است، غالبا علاقه ای به دانستن درباره شما یا اطرافیان شما ندارد. 

ترک به تهدید شریک خود:

از جمله نشانه های مردان هوسباز تهدید به ترک شما است. مردی که حقیقتا عاشق شما باشد برای درکنار شما بودن دست از تلاش کردن برنمی دارد نه اینکه بخواهد شما را به ترک کردن تهدید کند. 

انتظار برای زیبایی همیشگی:

مردی که عاشق شریک خود باشد حتی با موهای ژولیده با لباس های اتو نشده هم این علاقه را ادامه می دهد. ظاهر و لباس های شما هیچ تاثیری بر علاقه فرد نخواهد گذاشت. درمقابل مردان هوس باز دائما به ظاهر شریک خود توجه داشته و انتظار دارند وی لباس های عالی و زیبا بپوشد. 

اظهارنظر درباره بدن شریک احساسی:

مردان هوسباز بدن شریک احساسی خود را به عنوان یکی از مهمترین قسمت های رابطه می دانند، درنتیجه همیشه انتظار دارند وزن فرد عالی بماند، البته درباره این موضوع اظهارنظر هم می کنند. مردی که به شما علاقه دارد متوجه نقایص بدن شما می شود و انتظار ندارد که همیشه بدن کامل و بی نقص باشد. 

عدم اهمیت خواسته و نظرات فرد برای مرد هوسباز:

همه افراد ممکن درباره موضوعی نظری دارند که گاهی تمایل دارند آن را با عزیزان خود به اشتراک بگذارند، مردی که هیچ جایی برای نظرات شما نمی گذارند، می تواند به عنوان مردی هوسباز درنظر گرفته شود که ممکن است نیاز به اتمام رابطه داشته باشد. این مردان هیچ اهمیتی به نظر شما نمی دهند. در مقابل مردان عاشق همیشه از شما نظر می خواهند و تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا راهی برای خوشحال شدن شما پیدا کنند. 

عدم اهمیت به کارهای روزمره:

مردان هوس باز با صحبت درباره آشپزی، تمیز کردن یا برنامه روزمره هیچ اهمیتی به فرد نمی دهند. وی هیچ علاقه ای به کارهای روزمره ندارند و شما را برای پیشبرد برنامه های زندگی کمک نخواهند کرد. درحقیقت مردان هوسباز شما را فقط برای خوشگذرانی و لذت های جنسی دوست دارند. 

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید احساسات شهوانی و تمایلات جنسی که درهر فرد عاشقی نیز دیده می شود، اما بین تمایلات جنسی به شخصی که عاشق او هستید و یا نسبت به هوس دارید تفاوت وجود دارد. به غیر از تمایلات جنسی شما دوست دارید با شخص موردنظر در سطح عمیقی از رابطه قرار داشته باشید. شهوت بیشتر درباره علاقه جسمی به کسی است. از جمله نشانه های مردان هوسباز عدم اهمیت به فرد بعد از برآورده شدن نیازهایش یا عدم علاقه به گذراندن وقت با شخص مقابل بدون رابطه جنسی است. 

نشانه های مردان هوس باز,مردان هوس باز را از کجا بشناسیمنشانه های مردان هوس باز؛ عدم اهمیت به کارهای طرف مقابل

زیاد در خانه ماندن:

شما اگر عاشق باشید هم ممکن است این موضوع را در زندگی خود داشته باشید اما درباره مردان هوسباز مقداری متفاوت است، این گروه تنها به وقت گذرانی در اتاق خواب علاقه مند هستند و تمایلی به برقراری ارتباط به دوستان شما ندارد، آنها به قدم زدن با شما علاقه ندارند، خرید مشترک با شما نخواهند داشت با برای برنامه های فرهنگی برنامه ای درنظر نمی گیرند. مردان هوس باز برای شما زمان دارند اما تنها در اتاق خواب.

پیام دادن های محدود:

زمانی که مردان هوس باز پیام می دهید تا ساعت ها به شما جواب نخواهند داد و درنهایت نیز می گویند ببخشید مشغول به کار بودم. درصورتی که همیشه این پیغام را دریافت کردید مطمئن باشید که آنقدرها هم سرشان شلوغ نیست. درصورتی که با شما درطول روز هیچ تماسی نمی گیرد، به شما پیام نمی دهد و یا پیام های شما را خیلی دیر پاسخ می دهد، می توانید به هوسباز بودن او شک کنید و رابطه را از بعد دیگری کاملا بررسی کنید. 

مردان اسرارآمیز:

درصورتی که شریک زندگی شما برخی موارد را از شما مخفی کردند، نشانه ای بد محسوب می شود زیرا ممکن است با مردی هوسباز طرف باشید. زمانی که یک مرد متعهد می شود فقط در صحبت کردن با شما صداقت ندارد بلکه در تمام موارد بدون حساسیت کارهایش را انجام می دهد. 

شلوغ بودن دور و اطراف مرد:

یکی از نشانه هایی که به روشنی بیان می کند فرد به دنبال برقراری رابطه ای همراه با تعهد نیست، خوشگذرانی همزمان با چندین زن است. وی همیشه در محاصره زنان دیگر قرار دارد و حضور شما نیز می تواند بیانگر وجود شما در کنار افراد بسیار زندگی او باشد. مردی که همیشه در محاصره زنان دیگر است احتمالا برای تسخیر احساس آنها با چالش روبرو می شود. یک مرد عاشق و متعهد، رابطه با زنان را به صورت کنترل شده ای کم می کند و تا جایی که امکان داشته باشد شما را نیز شریک می کند.

کنترل زمان شما:

زمانی که عاشق کسی هستید همه چیز را رها می کنید شما حقیقتا نگران این نیستید که شریک زندگی شما همواره کنار شما نیست، درک خواهید کرد که زمانی مشغول به کار است و نمی توانید همدیگر را ببینید. پاریخ گفت : ” عشق می فهمد که ما همه موجودات خودمختار هستیم و به دنبال تحقق فردی خود هستیم که ممکن است کاملاً با چشم انداز شما همسو نباشد .”  

کنترل زمان و زندگی از نشانه های مردان هوسباز است، این دسته از مردان نگران علاقه شما نیستند، پیشرفت، شغل یا زمانی که صرف آنها می کنید برایشان هیچ اهمیتی ندارد. او از شما می خواهد کنارش باشید، در همان ساعت و برنامه تان برایش اهمیتی ندارد. 

نشانه های مردان هوس باز,چگونه با مردان هوس باز رفتار کنیمنشانه های مردان هوس باز؛ کنترل فرد مقابل

نحوه برخورد با مرد هوس باز چگونه است؟

همانطور که دیدید برای شناخت مردان هوس باز راه های مختلفی وجود دارد، دختران محدودی هستند که تمایل به برقراری ارتباط با اینگونه افراد دارند هر چند مدت این موضوع کم باشد. پس باید برای رفتار با مرد هوسباز باید برنامه داشته باشید.

زمانی که با این پسران روبرو می شوید تحت هیچ شرایطی از موضع قدرت خود پایین نیایید و چهارچوب های اخلاقی را دائما به او گوشزد کنید. 

به او یادآوری کنید که شما دنبال رابطه ای درازمدت هستید نه چیزی که به مدت چندهفته یا چندماه ادامه داشته باشد. 

درصورتی که با ارتباط جنسی مشکلی ندارید به او یادآوری کنید که برای سکس هیچ عجله ای وجود نندارد و رابطه باید در مسیر درستی پیش رود. 

در رفتار مرد هوسباز باید شخصیت قوی و ثابت قدمی داشته باشید، رفتار خود را تحت کنترل داشته باشید و از خودتان ضعفی نشان ندهید. 

از چیزی گذر نکنید اگر موضوعی باعث آزار شما می شود حتما به فرد گوشزد کنید. 

احساسات خود را کنترل کنید، حتی اگر برایتان فردی جذاب است اما باز هم در رفتار با پسر هوس باز باید با احتیاز قدم بردارید.

گردآوری: بخش سلامت جنسی سرپوش

  • 19
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
بزرگمهر بختگان زندگینامه بزرگمهر بختگان حکیم بزرگ ساسانی

تاریخ تولد: ۱۸ دی ماه د ۵۱۱ سال پیش از میلاد

محل تولد: خروسان

لقب: بزرگمهر

حرفه: حکیم و وزیر

دوران زندگی: دوران ساسانیان، پادشاهی خسرو انوشیروان

ادامه
صبا آذرپیک بیوگرافی صبا آذرپیک روزنامه نگار سیاسی و ماجرای دستگیری وی

تاریخ تولد: ۱۳۶۰

ملیت: ایرانی

نام مستعار: صبا آذرپیک

حرفه: روزنامه نگار و خبرنگار گروه سیاسی روزنامه اعتماد

آغاز فعالیت: سال ۱۳۸۰ تاکنون

ادامه
یاشار سلطانی بیوگرافی روزنامه نگار سیاسی؛ یاشار سلطانی و حواشی وی

ملیت: ایرانی

حرفه: روزنامه نگار فرهنگی - سیاسی، مدیر مسئول وبگاه معماری نیوز

شغل های دولتی: کاندید انتخابات شورای شهر تهران سال ۱۳۹۶

حزب سیاسی: اصلاح طلب

یاشار سلطانیبیوگرافی یاشار سلطانی

ادامه
زندگینامه امام زاده صالح زندگینامه امامزاده صالح تهران و محل دفن ایشان

نام پدر: اما موسی کاظم (ع)

محل دفن: تهران، شهرستان شمیرانات، شهر تجریش

تاریخ تاسیس بارگاه: قرن پنجم هجری قمری

روز بزرگداشت: ۵ ذیقعده

زندگینامه امامزاده صالح

باورها و اعتقادات مذهبی، نقشی پررنگ در شکل گیری فرهنگ و هویت ایرانیان داشته است. احترام به سادات و نوادگان پیامبر اکرم (ص) از جمله این باورهاست. از این رو، در طول تاریخ ایران، امامزادگان همواره به عنوان واسطه های فیض الهی و امامان معصوم (ع) مورد توجه مردم قرار داشته اند. آرامگاه این بزرگواران، به اماکن زیارتی تبدیل شده و مردم برای طلب حاجت، شفا و دفع بلا به آنها توسل می جویند.

ادامه
شاه نعمت الله ولی زندگینامه شاه نعمت الله ولی؛ عارف نامدار و شاعر پرآوازه

تاریخ تولد: ۷۳۰ تا ۷۳۱ هجری قمری

محل تولد: کوهبنان یا حلب سوریه

حرفه: شاعر و عارف ایرانی

دیگر نام ها: شاه نعمت‌الله، شاه نعمت‌الله ولی، رئیس‌السلسله

آثار: رساله‌های شاه نعمت‌الله ولی، شرح لمعات

درگذشت: ۸۳۲ تا ۸۳۴ هجری قمری

ادامه
آپولو سایوز ماموریت آپولو سایوز؛ دست دادن در فضا

ایده همکاری فضایی میان آمریکا و شوروی، در بحبوحه رقابت های فضایی دهه ۱۹۶۰ مطرح شد. در آن دوران، هر دو ابرقدرت در تلاش بودند تا به دستاوردهای فضایی بیشتری دست یابند. آمریکا با برنامه فضایی آپولو، به دنبال فرود انسان بر کره ماه بود و شوروی نیز برنامه فضایی سایوز را برای ارسال فضانورد به مدار زمین دنبال می کرد. با وجود رقابت های موجود، هر دو کشور به این نتیجه رسیدند که برقراری همکاری در برخی از زمینه های فضایی می تواند برایشان مفید باشد. ایمنی فضانوردان، یکی از دغدغه های اصلی به شمار می رفت. در صورت بروز مشکل برای فضاپیمای یکی از کشورها در فضا، امکان نجات فضانوردان توسط کشور دیگر وجود نداشت.

مذاکرات برای انجام ماموریت مشترک آپولو سایوز، از سال ۱۹۷۰ آغاز شد. این مذاکرات با پیچیدگی های سیاسی و فنی همراه بود. مهندسان هر دو کشور می بایست بر روی سیستم های اتصال فضاپیماها و فرآیندهای اضطراری به توافق می رسیدند. موفقیت ماموریت آپولو سایوز، نیازمند هماهنگی و همکاری نزدیک میان تیم های مهندسی و فضانوردان آمریکا و شوروی بود. فضانوردان هر دو کشور می بایست زبان یکدیگر را فرا می گرفتند و با سیستم های فضاپیمای طرف مقابل آشنا می شدند.

فضاپیماهای آپولو و سایوز

ماموریت آپولو سایوز، از دو فضاپیمای کاملا متفاوت تشکیل شده بود:

ادامه
نیلوفر اردلان بیوگرافی نیلوفر اردلان؛ سرمربی فوتسال و فوتبال بانوان ایران

چکیده بیوگرافی نیلوفر اردلان

نام کامل: نیلوفر اردلان

تاریخ تولد: ۸ خرداد ۱۳۶۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیکن سابق فوتبال و فوتسال، سرمربی تیم ملی فوتبال و فوتسال بانوان

سال های فعالیت: ۱۳۸۵ تاکنون

قد: ۱ متر و ۷۲ سانتی متر

ادامه
حمیدرضا آذرنگ بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ

نام کامل: حمیدرضا آذرنگ

تاریخ تولد: تهران

محل تولد: ۲ خرداد ۱۳۵۱ 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و صداپیشه

تحصیلات: روان‌شناسی بالینی از دانشگاه آزاد رودهن 

ادامه
محمدعلی جمال زاده بیوگرافی محمدعلی جمال زاده؛ پدر داستان های کوتاه فارسی

تاریخ تولد: ۲۳ دی ۱۲۷۰

محل تولد: اصفهان، ایران

حرفه: نویسنده و مترجم

سال های فعالیت: ۱۳۰۰ تا ۱۳۴۴

درگذشت: ۲۴ دی ۱۳۷۶

آرامگاه: قبرستان پتی ساکونه ژنو

ادامه
ویژه سرپوش