پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۲۰۲۰۰۱۲

نشانه های بارز در مردان هوس باز

نشانه های مردان هوس باز,ویژگی های مردان هوس بازنشانه های مردان هوس باز
نشانه هایی که مردان هوس باز دارند به راحتی می تواند عدم تعهد آنها را بیان کند، این افراد به دنبال خوش گذرانی هستند و همانطور که با شما رابطه دارند با افراد دیگری نیز وارد رابطه می شوند. به طورکلی مردان هوس باز نشانه هایی دارند که شناختن آنها به شما در پیشبرد رابطه کمک می کند.

تفاوت میان عشق و هوس:

عشق در صمیمت معنوی، عاطفی و ذهنی ریشه دارد اما هوس مربوط به صمیمت جنسی و جسمی می باشد. شهوت به عنوان بخشی از عشق درنظر گرفته می شود به طوری که برقراری رابطه عاشقانه و صمیمی میان افراد می تواند با شهوت به رشد و تقویت برسد. درصورتی که عشق و صمیمیت وجود نداشته باشد آن رابطه دوام چندانی پیدا نخواهد کرد. 

به طورکلی می توان هوس را جذابیت شدید جنسی به شخصی دیگر دانست. در بهترین حالت هوس اهرمی خواهد بود که فرد را به سمت شریک زندگی اش سوق می دهد و امکان برقراری رابطه فیزیکی عمیق را فراهم می کند. در بدترین حالت شهوت و هوس موجب عشق نمی شوند و صرفا با ارضای نیاز هوس از بین می رود. باید بدانید که مردان هوس باز به برقراری رابطه طولانی با شما علاقه ندارند و بعد از گذشت مدتی و طی کردن تکرار فرد را رها خواهند کرد. 

نشانه های مردان هوس باز,خصوصیات مردان هوس بازهمه نشانه های مردان هوس باز

نشانه های مردان هوس باز:

عدم دسترسی عاطفی:

عشق می تواند فرد را حتی زمانی که از لحاظ جسمی دسترسی وجود ندارد، کنار شما نگه دارد و طرف مقابل را از لحاظ عاطفی ارضا کند. یکی از نشانه های مردان هوسباز همین عدم دسترسی احساسات فرد برای طرف مقابل است. 

عدم اهمیت به دوستان یا خانواده:

مردی که عشق واقعی را کنار شما می خواهد، برخلاف مردان هوسباز علاقه دارد افراد مهم زندگی خود مانند دوستان یا خانواده را با شما یکسان می داند. وی ممکن است دوست داشته باشد شما را بهتر بشناسد و قصد ملاقات با شما را داشته باشد. از طرفی مردی که با هوس کنار شما است، غالبا علاقه ای به دانستن درباره شما یا اطرافیان شما ندارد. 

ترک به تهدید شریک خود:

از جمله نشانه های مردان هوسباز تهدید به ترک شما است. مردی که حقیقتا عاشق شما باشد برای درکنار شما بودن دست از تلاش کردن برنمی دارد نه اینکه بخواهد شما را به ترک کردن تهدید کند. 

انتظار برای زیبایی همیشگی:

مردی که عاشق شریک خود باشد حتی با موهای ژولیده با لباس های اتو نشده هم این علاقه را ادامه می دهد. ظاهر و لباس های شما هیچ تاثیری بر علاقه فرد نخواهد گذاشت. درمقابل مردان هوس باز دائما به ظاهر شریک خود توجه داشته و انتظار دارند وی لباس های عالی و زیبا بپوشد. 

اظهارنظر درباره بدن شریک احساسی:

مردان هوسباز بدن شریک احساسی خود را به عنوان یکی از مهمترین قسمت های رابطه می دانند، درنتیجه همیشه انتظار دارند وزن فرد عالی بماند، البته درباره این موضوع اظهارنظر هم می کنند. مردی که به شما علاقه دارد متوجه نقایص بدن شما می شود و انتظار ندارد که همیشه بدن کامل و بی نقص باشد. 

عدم اهمیت خواسته و نظرات فرد برای مرد هوسباز:

همه افراد ممکن درباره موضوعی نظری دارند که گاهی تمایل دارند آن را با عزیزان خود به اشتراک بگذارند، مردی که هیچ جایی برای نظرات شما نمی گذارند، می تواند به عنوان مردی هوسباز درنظر گرفته شود که ممکن است نیاز به اتمام رابطه داشته باشد. این مردان هیچ اهمیتی به نظر شما نمی دهند. در مقابل مردان عاشق همیشه از شما نظر می خواهند و تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا راهی برای خوشحال شدن شما پیدا کنند. 

عدم اهمیت به کارهای روزمره:

مردان هوس باز با صحبت درباره آشپزی، تمیز کردن یا برنامه روزمره هیچ اهمیتی به فرد نمی دهند. وی هیچ علاقه ای به کارهای روزمره ندارند و شما را برای پیشبرد برنامه های زندگی کمک نخواهند کرد. درحقیقت مردان هوسباز شما را فقط برای خوشگذرانی و لذت های جنسی دوست دارند. 

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید احساسات شهوانی و تمایلات جنسی که درهر فرد عاشقی نیز دیده می شود، اما بین تمایلات جنسی به شخصی که عاشق او هستید و یا نسبت به هوس دارید تفاوت وجود دارد. به غیر از تمایلات جنسی شما دوست دارید با شخص موردنظر در سطح عمیقی از رابطه قرار داشته باشید. شهوت بیشتر درباره علاقه جسمی به کسی است. از جمله نشانه های مردان هوسباز عدم اهمیت به فرد بعد از برآورده شدن نیازهایش یا عدم علاقه به گذراندن وقت با شخص مقابل بدون رابطه جنسی است. 

نشانه های مردان هوس باز,مردان هوس باز را از کجا بشناسیمنشانه های مردان هوس باز؛ عدم اهمیت به کارهای طرف مقابل

زیاد در خانه ماندن:

شما اگر عاشق باشید هم ممکن است این موضوع را در زندگی خود داشته باشید اما درباره مردان هوسباز مقداری متفاوت است، این گروه تنها به وقت گذرانی در اتاق خواب علاقه مند هستند و تمایلی به برقراری ارتباط به دوستان شما ندارد، آنها به قدم زدن با شما علاقه ندارند، خرید مشترک با شما نخواهند داشت با برای برنامه های فرهنگی برنامه ای درنظر نمی گیرند. مردان هوس باز برای شما زمان دارند اما تنها در اتاق خواب.

پیام دادن های محدود:

زمانی که مردان هوس باز پیام می دهید تا ساعت ها به شما جواب نخواهند داد و درنهایت نیز می گویند ببخشید مشغول به کار بودم. درصورتی که همیشه این پیغام را دریافت کردید مطمئن باشید که آنقدرها هم سرشان شلوغ نیست. درصورتی که با شما درطول روز هیچ تماسی نمی گیرد، به شما پیام نمی دهد و یا پیام های شما را خیلی دیر پاسخ می دهد، می توانید به هوسباز بودن او شک کنید و رابطه را از بعد دیگری کاملا بررسی کنید. 

مردان اسرارآمیز:

درصورتی که شریک زندگی شما برخی موارد را از شما مخفی کردند، نشانه ای بد محسوب می شود زیرا ممکن است با مردی هوسباز طرف باشید. زمانی که یک مرد متعهد می شود فقط در صحبت کردن با شما صداقت ندارد بلکه در تمام موارد بدون حساسیت کارهایش را انجام می دهد. 

شلوغ بودن دور و اطراف مرد:

یکی از نشانه هایی که به روشنی بیان می کند فرد به دنبال برقراری رابطه ای همراه با تعهد نیست، خوشگذرانی همزمان با چندین زن است. وی همیشه در محاصره زنان دیگر قرار دارد و حضور شما نیز می تواند بیانگر وجود شما در کنار افراد بسیار زندگی او باشد. مردی که همیشه در محاصره زنان دیگر است احتمالا برای تسخیر احساس آنها با چالش روبرو می شود. یک مرد عاشق و متعهد، رابطه با زنان را به صورت کنترل شده ای کم می کند و تا جایی که امکان داشته باشد شما را نیز شریک می کند.

کنترل زمان شما:

زمانی که عاشق کسی هستید همه چیز را رها می کنید شما حقیقتا نگران این نیستید که شریک زندگی شما همواره کنار شما نیست، درک خواهید کرد که زمانی مشغول به کار است و نمی توانید همدیگر را ببینید. پاریخ گفت : ” عشق می فهمد که ما همه موجودات خودمختار هستیم و به دنبال تحقق فردی خود هستیم که ممکن است کاملاً با چشم انداز شما همسو نباشد .”  

کنترل زمان و زندگی از نشانه های مردان هوسباز است، این دسته از مردان نگران علاقه شما نیستند، پیشرفت، شغل یا زمانی که صرف آنها می کنید برایشان هیچ اهمیتی ندارد. او از شما می خواهد کنارش باشید، در همان ساعت و برنامه تان برایش اهمیتی ندارد. 

نشانه های مردان هوس باز,چگونه با مردان هوس باز رفتار کنیمنشانه های مردان هوس باز؛ کنترل فرد مقابل

نحوه برخورد با مرد هوس باز چگونه است؟

همانطور که دیدید برای شناخت مردان هوس باز راه های مختلفی وجود دارد، دختران محدودی هستند که تمایل به برقراری ارتباط با اینگونه افراد دارند هر چند مدت این موضوع کم باشد. پس باید برای رفتار با مرد هوسباز باید برنامه داشته باشید.

زمانی که با این پسران روبرو می شوید تحت هیچ شرایطی از موضع قدرت خود پایین نیایید و چهارچوب های اخلاقی را دائما به او گوشزد کنید. 

به او یادآوری کنید که شما دنبال رابطه ای درازمدت هستید نه چیزی که به مدت چندهفته یا چندماه ادامه داشته باشد. 

درصورتی که با ارتباط جنسی مشکلی ندارید به او یادآوری کنید که برای سکس هیچ عجله ای وجود نندارد و رابطه باید در مسیر درستی پیش رود. 

در رفتار مرد هوسباز باید شخصیت قوی و ثابت قدمی داشته باشید، رفتار خود را تحت کنترل داشته باشید و از خودتان ضعفی نشان ندهید. 

از چیزی گذر نکنید اگر موضوعی باعث آزار شما می شود حتما به فرد گوشزد کنید. 

احساسات خود را کنترل کنید، حتی اگر برایتان فردی جذاب است اما باز هم در رفتار با پسر هوس باز باید با احتیاز قدم بردارید.

گردآوری: بخش سلامت جنسی سرپوش

  • 19
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مهران احمدی بیوگرافی مهران احمدی؛ بازیگر حرفه سینما تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۹ اسفند ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان، مدیر تولید، برنامه ریز

آغاز فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی بازیگری از دانشگاه هنر و معماری تهران

ادامه
سراج قمری زندگینامه سراج قمری، شاعر هجو گوی سده شش و هفت

شهرت: سراج قمری، قمری آملی

دوران زندگی: سده ششم و هفتم قمری

محل تولد: خوارزم یا گلستان

حرفه: شاعر پارسی گو

آثار: دیوان اشعار سراج قمری

وفات: ۶۲۵ قمری

ادامه
زندگینامه کیان ایرانی زندگینامه دلیر ایرانی؛ کیان و نقش او در قیام مختار

از فعالیت ها و سوابق کیان ایرانی قبل از قیام مختار اطلاعاتی در دسترس نیست البته بعد از اضافه شدن به لشکر مختار از جمله افراد تاثیرگذار و بسیار مهم وقایع قیام شناخته شد. 

در سال ۶۶ قمری مختار با هدف گرفتن انقام از عاملان واقعه کربلا و شکست قاتلان امام حسین در کوفه، کیان ایرانی را به عنوان حرس به عبارتی رئیس نگهبانان خود انتخاب کرد. 

اعتماد و اطمینان مختار به کیان به قدری بود که ریاست انتظامات کوفه و فرماندهی شرطه های کوفه به وی سپرده شد. اموال بسیاری از افراد حین برخورد با جنایتکاران کربلا با فرمان مختار مصادره شد. کیان این موال را بین ایرانیان مسلمانی که عملیات را به عهده داشتند، تقسیم کرد. این موضوع از جمله خدمات بسیار مهمی بود که کیان نسبت به حکومت مختار انجام داد.

کیان ایرانی در جریان دستگیری و هلاکت جنایتکاران کربلا، همچنین اشراف جائن کوفه نقش اصلی را برعهده داشت به طوریکه جنایتکاران اصلی کربلا بعد از شنیدن نام ایشان به وحشت می افتادند. 

ادامه
رسول خطیبی بیوگرافی رسول خطیبی + تصاویر

تاریخ تولد: ۳۱ شهریور ۱۳۵۷

نام مستعار: رسول پاشا

محل تولد: تبریز، ایران

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

باشگاه کنونی: سرمربی باشگاه پیکان

آغاز فعالیت: ۱۳۷۱ تاکنون

ادامه
گیتی قاسمی بیوگرافی گیتی قاسمی بازیگر خوش سابقه ایرانی

تاریخ تولد: ۱۶ آذر ۱۳۵۵

محل تولد: ملایر، همدان، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۵ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران

ادامه
امیرحسین صدیق امیرحسین صدیق بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۸ آبان ۱۳۵۱

محل تولد: نیشابور

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما

ادامه
باران خوش اندام باران خوش اندام و ماجرای جدایی تا ازدواج مجدد

نام کنونی: نها خوش اندام

تاریخ تولد: ۳۰ شهریور ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

اصالت: کورد کورمانج خراسان

حرفه: شاعر، نویسنده، تصنیف سرا

آغاز فعالیت: ۱۳۹۲ تا کنون

ادامه
ویلهلم رونتگن بیوگرافی ویلهلم رونتگن دانشمند تاثیرگذار صنعت پزشکی

تاریخ تولد: ۲۷ مارس ۱۸۴۵

محل تولد: رمشاید، پادشاهی پروس، کنفدراسیون آلمان

ملیت: آلمانی

حرفه: دانشمند

محل تحصیل: مؤسسه فناوری فدرال زوریخدانشگاه زوریخ

درگذشت: ۱۰ فوریه ۱۹۲۳

ادامه
ساناز سعیدی بیوگرافی ساناز سعیدی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۲۴ فروردین ۱۳۶۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس معماری 

ادامه
ویژه سرپوش