دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳
کد مقاله: ۱۴۰۱۱۰۰۰۶۸

جراحی زیبایی دستگاه تناسلی مردان در موارد مختلف

عمل زیبایی دستگاه تناسلی مردان,جراحی زیبایی دستگاه تناسلی مردانعمل زیبایی دستگاه تناسلی مردان
یکی از عواملی که در اعتماد به نفس آقایان بسیاری تاثیرگذار می باشد؛ سایز آلت تناسلی آنها است. امروزه با استفاده از جراحی های زیبایی می توان تاحد زیادی مطابق با سلیقه آقایان این موضوع را ممکن کرد. در ادامه این مطلب سرپوش بیشتر به این موضوع اشاره خواهد شد.

جراحی زیبایی آلت تناسلی مردان:

اندازه آلت تناسلی در مردان یکی از ملاک های اعتماد به نفس آنها محسوب می شود و مردان همواره در این خصوص وسواس به خرج می دهند. یکی از مسائل مهمی که مردان به متخصصان ارولوژی مراجعه می کنند افزایش سایز و رفع مشکلات مربوط به آلت تناسلی آنها است. 

اولین جراحی آلت تناسلی مربوط به اواخر دهه ۱۹۸۰ می باشد که برای افزایش طول یا ضخامت آلت تناسلی در ایالات متحده صورت گرفت. از آنجایی که نتیجه مناسبی از این جراحی به دست آمد، بسیاری از مردان دیگر داوطلب شدند تا این جراحی را انجام دهند. متاسفانه تبلیغات اشتباهی که در فضای مجازی صورت میگیرد سبب شده بسیاری از جوانان تحت تاثیر اطلاعات اشتباه اقدام کنند و دست به اقدامات خطرناک می زنند. 

به طورکلی عناوینی که برای جراحی زیبایی آلت تناسلی تبلیغ می شود عبارتند از:

- قطور کردن آلت تناسلی

- افزایش سایز آلت تناسلی

- اصلاح کج شدگی آلت تناسلی

- اصلاح هیپوسپادیازیس که مادرزادی می باشد.

عمل زیبایی دستگاه تناسلی مردان,جراحی زیبایی دستگاه تناسلی مردان,جراحی آلت تناسلیهمه چیز درباره عمل زیبایی دستگاه تناسلی مردان

جراحی آلت تناسلی به چه منظور استفاده می شود؟

- این جراحی مناسب ترین روش برای رفع مشکل مردانی است که آلت تناسلی کوچک دارند.

- درمان کردن سرطان آلت تناسلی مردان

- برطرف کردن مشکلات مادر زادی مردان

- جایگزین کردن آلت تناسلی قطع شده

افزایش طول آلت تناسلی:

شاید شما هم روش هایی را برای افزایش طول آلت تناسلی شنیده باشید، باید اشاره کرد که این موارد تنها تبلیغ هستند و هیچ پیش بینی راجب آینده آنها وجود ندارد. متخصصان ارولوژی تنها راه درمان را جراحی زیبایی آلت تناسلی معرفی کرده اند، اما عمده ترین درخواستی که در این خصوص ارائه می شود مربوط به افزایش طول آلت تناسلی است. این روش یکی از پیچیده ترین روش های جراحی است که البته بعد از جراحی می توان نتیجه را مشاهده نمود.

افزایش ضخامت آلت تناسلی مردان:

یکی دیگر از روش هایی که برای جراحی آلت تناسلی استفاده می شود مربوط به افزایش ضخامت آلت است که به صورت همزمان با افزایش طول آلت صورت می گیرد. برای این منظور از تزریق چربی یا قرار دادن گرافت درم در داخل ناحیه مورد نظر استفاده می شود. انتخاب روش مناسب برای افزایش طول آلت تناسلی با توجه به نظر پزشک می باشد.

جراحی کجی آلت تناسلی مردان:

در برخی از موارد جراحی زیبایی به منظور رفع کجی آلت تناسلی انجام می شود که در دو نوع اولیه و ثانویه طبقه بندی می شود. در صورتی که کجی از نوع ثانویه باشد با استفاده از جراحی می توان مشکل را برطرف کرد. البته روش های مختلفی برای رفع کجی آلت تناسلی وجود دارد مانند تزریق به آلت تناسلی، دارو درمانی و... اما هیچ کدام از آنها از دیدگاه پزشکی تایید نشده اند. بنابراین اگر دچار مشکل کجی در آلت تناسلی خود هستید، بهتر است برای درمان به یک متخصص اورولوژی مراجعه نمایید.

عمل زیبایی دستگاه تناسلی مردان,جراحی آلت تناسلی به چه منظور استفاده می شودموارد استفاده از عمل زیبایی دستگاه تناسلی مردان

جراحی بزرگ کردن آلت برای چه افرادی مناسب است؟

- سن بالای ۲۱ سال

- عدم ابتلا به بیماری هایی مانند بیماری‌های عفونی شدید، دیابت کنترل نشده یا فشار خون بالا

- عدم نیاز به مصرف طولانی و مداوم داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین

- در صورتی که سابقه جراحی های آلت تناسلی مانند آلودرم، پیوند پوستی، تزریق سیلیکون/ PMMA و تزریق چربی را داشته اید، حتما به جراح خود اطلاع دهید. 

مراقبت پس از عمل جراحی زیبایی آلت تناسلی:

بعد از اینکه جراحی زیبایی آلت تناسلی به اتمام رسید از بیماران درخواست می شود حداقل به مدت ۶ هفته از برقراری رابطه جنسی خودداری کنند. 

در صورتی که بیمار شرایط مراقبتی بعد از عمل مانند دو هفته استراحت مطلق را کاملا رعایت کند، دوران بهبودی تسریع خواهد شد همچنین دردها کاهش پیدا می کنند.

پانسمان باید بعد از یک هفته برداشته شود بخیه ها هم اگر به صورت جذبی باشند نیازی به کشیدن ندارند در غیر این صورت بیمار باید به پزشک خود مراجعه کند. 

فعالیت های طبیعی و روزمره غالبا بعد از ۴ الی ۶ هفته مجددا قابل انجام خواهند بود، البته باید توجه کرد که برگشت بافت به حالت طبیعی حدود ۹ الی ۱۸ ماه طول خواهد کشید. 

ممکن است ناراحتی مختصری در دوران بهبودی برای بیماران وجود داشته باشد، اما کوچکترین دردی حس نمی کنند، در هر صورت مسکن های خوراکی برای آرام کردن بیمار توسط پزشک تجویز خواهند شد. 

بیمار توانایی دسشویی رفتن، نشستن یا غذا خوردن را دارد اما مواردی به غیر از این عناوین را نباید انجام دهد، همچنین باید به پشت دراز کشیده و بخوابد. 

توصیه می شود تخت بیماران را با گذاشتن دو کتاب قطور زیر پایه ها اندکی بالاتر بیاورند تا سر کمی پایین‌تر از بدن قرار بگیرد و به این ترتیب ورم بیشتر نشود. ورم شدید اجازه جریان خون کافی به پوست آلت را نخواهد داد در نتیجه پوست دچار مرگ خواهد شد و با از بین رفتن پوست آلت تناسلی مواجه خواهیم شد که می‌توان آن را با جراحی اصلاح کرد. اما اگر بیمار به حالت دراز کش قرار بگیرد هیچ مشکلی در این زمینه ایجاد نخواهد شد. 

بعد از گذشت دو هفته بیمار می تواند حرکت کند و به تدریج از هفته سوم شروع به فعالیت کند. البته باید توجه کرد انجام هرگونه فعالیت شدید مانند دویدن، باشگاه رفتن، رابطه جنسی از هرنوعی، بلند کردن اشیاء سنگین تر از نیم کیلو تا شش هفته پس از جراحی مطلقاً ممنوع است. 

عمل زیبایی دستگاه تناسلی مردان,مراقبت های بعد از عمل زیبایی دستگاه تناسلی مردانمراقبت های بعد از عمل زیبایی دستگاه تناسلی مردان

دوران بهبود بعد از جراحی آلت تناسلی:

به بیماران توصیه می شود به مدت دو هفته بعد از عمل اسراحت کنند و اجازه دهند تا بافت ناحیه جراحی شده کاملا بهبود پیدا کند سپس در محل کار خود حاضر شوند. عملکرد آلت پس از عمل افزایش سایز آلت، هم از نظر ادرار کردن و هم از نظر قابلیت نعوظ و شق شدن کاملاً عادی است.

خطرات جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی:

هیچ روش شناخته شده و کاملا ایمنی برای حل مشکلات مربوط به آلت تناسلی وجود ندارد که سازمان های پزشکی آن جراحی را تایید کرده باشند. برخی افراد برای رسیدن به این موضوع تصمیم می گیرند تا به کشورهای دیگر مانند ایالات متحده سفر کنند، البته در این کشور نیز جراحی زیبایی آلت تناسلی به صورت قطعی تصویب نشده است. 

درصورتی که شما هم تصمیم به انجام این کار دارید با پزشک خود مشورت کنید تا از خطرات احتمالی که وجود دارند مطلع شوید. 

عوارض جانبی ناشی از جراحی زیبایی آلت تناسلی متعدد هستند و شامل موارد زیر می باشند:

- عفونت

- آسیب عصبی

- کاهش حساسیت

- مشکل در نعوظ

- کوتاه تر شدن آلت تناسلی از اندازه اولیه که شاید نگران کننده ترین موضوع برای بیماران همین مورد باشد. 

- ناصاف و ناهموار شدن آلت تناسلی که در موضوع پهن کردن آلت تناسلی مطح می باشد و عارضه ای بسیار ناخوشایند خواهد بود. 

- مطالعات محدودی که در این زمینه صورت گرفته اند چندان امیدوار کننده نیستند. براساس مطالعات انجمن اورولوژی اروپا ۴۲ درصد از مردان که برای افزایش طول آلت تناسلی از روش جراحی برش رباط آویزان استفاده می کنند، تنها ۳۵ درصد از نتایج حاصل شده راضی بوده اند و نیمی از آنها مجددا به جراحی های بیشتری نیاز دارند.  

عمل زیبایی دستگاه تناسلی مردان,جراحی بزرگ کردن آلت تناسلیمشورت با پزشک برای عمل زیبایی دستگاه تناسلی مردان

آیا این روش همیشه موفق است؟

براساس آنچه محققان عنوان می کنند موفقیت این روش تاحدودی بالا است و ظاهرا اکثر عوارض جانبی ناشی از عدم رعایت دستورالعمل‌های مراقبت پس از جراحی توسط افراد است. یک مجله پزشکی جنسی طی ارزیابی از ۴۰۰ مردی که تحت عمل جراحی قرار گرفتند، گزارش داد که ۸۱ درصد از افراد رضایت خود را از نتایج حداقل “بالا” یا “بسیار بالا” ارزیابی کردند.

تعداد کمی از افراد عوارضی از جمله سروما، اسکار و عفونت را تجربه کردند و ۳ درصد به دلیل مشکلاتی که در ادامه این روش وجود داشت، نیاز به برداشتن دستگاه ها داشتند.

عمل زیبایی دستگاه تناسلی مردان,هزینه جراحی زیبایی آلت تناسلیمیزان موفقیت عمل زیبایی دستگاه تناسلی مردان

هزینه جراحی زیبایی آلت تناسلی:

جراحی های زیبایی آلت تناسلی یکی از پیچیده ترین انواع جراحی های محسوب می شوند و با توجه به مشکلی که مردان دارند افزایش سایز، افزایش ضخامت و یا رفع کجی، هزینه متفاوتی را خواهد داشت. همین موضوع سبب شده که اطلاع دقیقی از هزینه های برآوردی وجود نداشته باشد و برای تخمین هزینه باید به متخصص اورولوژی مراجعه کنید. 

گردآوری: بخش سلامت سرپوش

  • 17
  • 2
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی: ۷
غیر قابل انتشار: ۱۳
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
زندگینامه امام زاده صالح زندگینامه امامزاده صالح تهران و محل دفن ایشان

نام پدر: اما موسی کاظم (ع)

محل دفن: تهران، شهرستان شمیرانات، شهر تجریش

تاریخ تاسیس بارگاه: قرن پنجم هجری قمری

روز بزرگداشت: ۵ ذیقعده

زندگینامه امامزاده صالح

باورها و اعتقادات مذهبی، نقشی پررنگ در شکل گیری فرهنگ و هویت ایرانیان داشته است. احترام به سادات و نوادگان پیامبر اکرم (ص) از جمله این باورهاست. از این رو، در طول تاریخ ایران، امامزادگان همواره به عنوان واسطه های فیض الهی و امامان معصوم (ع) مورد توجه مردم قرار داشته اند. آرامگاه این بزرگواران، به اماکن زیارتی تبدیل شده و مردم برای طلب حاجت، شفا و دفع بلا به آنها توسل می جویند.

ادامه
آپولو سایوز ماموریت آپولو سایوز؛ دست دادن در فضا

ایده همکاری فضایی میان آمریکا و شوروی، در بحبوحه رقابت های فضایی دهه ۱۹۶۰ مطرح شد. در آن دوران، هر دو ابرقدرت در تلاش بودند تا به دستاوردهای فضایی بیشتری دست یابند. آمریکا با برنامه فضایی آپولو، به دنبال فرود انسان بر کره ماه بود و شوروی نیز برنامه فضایی سایوز را برای ارسال فضانورد به مدار زمین دنبال می کرد. با وجود رقابت های موجود، هر دو کشور به این نتیجه رسیدند که برقراری همکاری در برخی از زمینه های فضایی می تواند برایشان مفید باشد. ایمنی فضانوردان، یکی از دغدغه های اصلی به شمار می رفت. در صورت بروز مشکل برای فضاپیمای یکی از کشورها در فضا، امکان نجات فضانوردان توسط کشور دیگر وجود نداشت.

مذاکرات برای انجام ماموریت مشترک آپولو سایوز، از سال ۱۹۷۰ آغاز شد. این مذاکرات با پیچیدگی های سیاسی و فنی همراه بود. مهندسان هر دو کشور می بایست بر روی سیستم های اتصال فضاپیماها و فرآیندهای اضطراری به توافق می رسیدند. موفقیت ماموریت آپولو سایوز، نیازمند هماهنگی و همکاری نزدیک میان تیم های مهندسی و فضانوردان آمریکا و شوروی بود. فضانوردان هر دو کشور می بایست زبان یکدیگر را فرا می گرفتند و با سیستم های فضاپیمای طرف مقابل آشنا می شدند.

فضاپیماهای آپولو و سایوز

ماموریت آپولو سایوز، از دو فضاپیمای کاملا متفاوت تشکیل شده بود:

ادامه
نیلوفر اردلان بیوگرافی نیلوفر اردلان؛ سرمربی فوتسال و فوتبال بانوان ایران

چکیده بیوگرافی نیلوفر اردلان

نام کامل: نیلوفر اردلان

تاریخ تولد: ۸ خرداد ۱۳۶۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیکن سابق فوتبال و فوتسال، سرمربی تیم ملی فوتبال و فوتسال بانوان

سال های فعالیت: ۱۳۸۵ تاکنون

قد: ۱ متر و ۷۲ سانتی متر

ادامه
حمیدرضا آذرنگ بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ

نام کامل: حمیدرضا آذرنگ

تاریخ تولد: تهران

محل تولد: ۲ خرداد ۱۳۵۱ 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و صداپیشه

تحصیلات: روان‌شناسی بالینی از دانشگاه آزاد رودهن 

ادامه
محمدعلی جمال زاده بیوگرافی محمدعلی جمال زاده؛ پدر داستان های کوتاه فارسی

تاریخ تولد: ۲۳ دی ۱۲۷۰

محل تولد: اصفهان، ایران

حرفه: نویسنده و مترجم

سال های فعالیت: ۱۳۰۰ تا ۱۳۴۴

درگذشت: ۲۴ دی ۱۳۷۶

آرامگاه: قبرستان پتی ساکونه ژنو

ادامه
فردریش نیچه نگاهی ژرف به زندگینامه و اندیشه‌های فردریش نیچه

تاریخ تولد: ۱۵ اکتبر ۱۸۴۴

محل تولد: روکن، آلمان

حرفه: فیلسوف و منتقد فرهنگی

درگذشت: ۱۹۰۰ میلادی

مکتب: فردگرایی، اگزیستانسیالیسم، پسانوگرایی، پساساختارگرایی، فلسفه قاره‌ای

ادامه
هدیه بازوند بیوگرافی هدیه بازوند؛ بازیگر کرد سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۲۷ مرداد ۱۳۶۶

محل تولد: بندرعباس، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۶ تاکنون

تحصیلات: فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری

ادامه
سانجیو باجاج بیوگرافی سانجیو باجاج میلیارد و کارآفرین موفق هندی

تاریخ تولد: ۲ نوامبر ۱۹۶۹

محل تولد: هندی

ملیت: هندی

حرفه: تاجر، سرمایه گذار و میلیارد 

تحصیلات: دکتری مدیریت از دانشگاه هاروارد

ادامه
محمد مهدی احمدی بیوگرافی محمدمهدی احمدی، داماد محسن رضایی

تاریخ تولد: دهه ۱۳۶۰

محل تولد: تهران

حرفه: مدیرعامل بانک شهر

مدرک تحصیلی: دکترای اقتصاد واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران، کارشناسی ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهران، کارشناسی اقتصاد بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی

نسبت خانوادگی: داماد محسن رضایی، برادر عروس قالیباف، برادر داماد رحمانی فضلی

ادامه
ویژه سرپوش