چهارشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
۰۰:۳۹ - ۱۴ تير ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۴۰۳۹۴۳
سایر ورزشها

روز سوم بازی‌های جهانی کارگران

۱۴ مدال دوومیدانی و ۱۸ مدال ایران در تنیس روی میز و شنا/ قهرمانی کاراته با ۹ مدال

روز سوم بازی‌های جهانی کارگران,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش
در روز سوم بازی‌های جهانی کارگران در اسپانیا ورزشکاران ایران در شنا و تنیس روی میز ۱۸ مدال بدست آوردند.

به گزارش ایسنا، پس‌از کسب ۶ طلا، ۳ نقره و ۳ برنز جودوکاران و قهرمانی تیم کشتی فرنگی کارگران در بخش تیمی، ورزشکاران ایران در سه رشته دیگر به مصاف رقبای خود رفتند که نتایج آن به شرح زیر است:

یک طلا، دو نقره و دو برنز دیگر در تنیس روی میز

در پایان رقابت‌های تنیس روی میز دونفره مردان کارگران جهان تیم پرهام یک با ترکیب مجید احتشام زاده و هادی صبحی به مقام قهرمانی رسید و صاحب مدال طلا شدند. تیم دوم با ترکیب حکیمی و فروغی با پذیرش شکست سه بر صفر در دیدار نهایی مدال نقره گرفتند و تیم سوم ایران هم با ترکیب گلستانی و قطبی با برتری برابر حریف اتریشی با نتیجه سه بر یک به مدال برنز رسیدند و سکوی رقابتهای دونفره را تمام ایرانی کردند.

روز سوم بازی‌های جهانی کارگران,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش

در بخش بانوان هم رقیه حق شناس به مدال برنز گرفت و تیم ویدا عبدی و مهسا کردی پور صاحب مدال نقره شدند.

روز سوم بازی‌های جهانی کارگران,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش

ر اهیابی تیم‌های والیبال ساحلی ایران به جمع ۸ تیم پایانی

دو تیم والیبال ساحلی کارگران ایران به جمع هشت تیم پایانی بازی‌های جهانی اسپانیا راه یافتند.

در ادامه رقابت‌های والیبال ساحلی بازی‌های جهانی کارگران، تیم ملی والیبال ساحلی کارگران ایران پس از پیروزی در مسابقه صبح خود مقابل فرانسه، در دیدار حساس پلی آف به مصاف اتریش رفت. ایران دست اول را ۲۱ بر ۱۹ واگذار کرد اما در دست دوم تیم ایران به خود آمد و به برتری با اختلاف بالا دست یافت و ۲۱ بر ۱۰ برنده شد.

در ست سوم نیز ایران به برتری ۱۵ بر ۷ رسید تا این دیدار را دو بر یک به نفع خود به پایان برساند و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند.

سید امید حسینی، عبدالله آذر، محمد غلامی، کیا شوشتری زاده ترکیب تیم ایران را تشکیل می‌دادند. حمید حق بین (سرمربی) و بهزاد محمودی (مربی) این تیم را هدایت می‌کنند و محمد حسن خوشدل سرپرست تیم است.

اما تیم شهرداری مشهد نیز در سومین مسابقه خود مقابل ایتالیا به میدان رفت که در یک بازی یک طرفه ۲ بر صفر پیروز شد. تیم مشهد دست اول را ۲۱ بر ۱۱ برنده شد و در دست دوم ۲۱ بر ۱۴ پیروز شد تا به جمع هشت تیم برسد.

برای تیم شهرداری مشهد هم مجتبی رجبیان، سعید صفاریان، محسن سالاری و آرش سرابی مقدم بازی می‌کنند.

علی عابدی مربی و احمد صالح آبادی نیز سرپرست تیم هستند.

روز سوم بازی‌های جهانی کارگران,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش

شناگران ۱۳ مدال دیگر صید کردند

تیم شنای کارگری در سومین روز از مسابقات بازی‌های جهانی در تورتوسا اسپانیا امروز ۴ مدال طلا، ۵ نقره و ۴ برنز کسب کرد.

در شنای ۲۰۰ متر پروانه تیم ایران ۲ مدال طلا توسط امین شایسته و فرشاد دادفر و یک نقره توسط میلاد دلفان به دست آورد.

در شنای ۲۰۰ متر گروه سنی ۵۰ تا ۵۵ سال ساسان کریمی هم مدال طلای این رشته را از آن خود کرد.

در ادامه رقابت‌های شنا و در رشته ۴۰۰ متر آزاد فرشاد دادفر یک مدال خوشرنگ طلا برای کاروان طلایه داران رونق تولید بدست آورد.

در همین رشته علیرضا نوری با رسیدن به جایگاه دوم مدال نقره گرفت و ساسان کریمی دیگر شناگر کشورمان مقام سوم و مدال برنز را از آن خود کرد.

در رشته شنای ۵۰ متر کرال پشت غلامرضا شادروان دوم شد و به مدال نقره دست پیدا کرد در همین رشته امین شایسته نیکو سوم شد و برنز گرفت.

در ۱۰۰ متر قورباغه مهراد کشاورز در رده سنی ۲۵ تا ۲۹ سال دوم شد و نقره گرفت.

در ۱۰۰ متر قورباغه علیرضا نوری در رده سنی ۳۴ تا ۲۹ سال دوم شد و نقره گرفت.

در ۱۰۰ متر قورباغه مهراد کشاورز در رده سنی ۲۹ تا ۳۵ سال سوم شد و مدال برنز گرفت.

روز سوم بازی‌های جهانی کارگران,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش

۱۴ مدال دوومیدانی کاران/ قهرمانی کاراته با ۹ مدال

در روز سوم بازی‌های جهانی کارگران در تورتوسای اسپانیا و در دوومیدانی نمایندگان ایران صاحب ۹ مدال طلا، ۲ نقره و ۳ برنز شدند.

مهران رئیسی ۲ مدال طلا در ۱۰۰ و ۲۰۰ متر بر گردن آویخت و در دوی ۴۰۰ متر میلاد سروندی طلا گرفت و سهند توانایی مدال نقره را به گردن آویخت.

در ماده ۴ در ۱۰۰ متر امدادی تیم ایران شامل سجاد زارع، سهند توانایی، حسن میهن دوست و مهران حسینی صاحب طلا شدند.

در دوی ۱۵۰۰ متر در بخش زنان نیز مریم محمودی طلا گرفت و احمد فروغ مدال نقره بدست آورد.

سمیرا حاتمی راد در ماده پرتاب نیزه مدال طلا، حسن میهن دوست در پرش سه گام مدال طلا و امین حسین زاده رهبر مدال نقره را کسب کردند.

روز سوم بازی‌های جهانی کارگران,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش

در پرتاب وزنه مهدی صابری مدال طلا و داود ملک پور مدال نقره را به گردن آویختند.

در پرتاب نیزه صادق خادمی موفق به کسب مدال طلا شد.

همچنین حدیثه احمدی در ماده پرش سه گام موفق به کسب مدال نقره شد.

روز سوم بازی‌های جهانی کارگران,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش

قهرمانی تیم ملی کاراته کارگران در جهان با ۹ مدال

تیم ملی کاراته کارگران ایران در نخستین حضور خود در بازی‌های جهانی موفق به کسب ۹ مدال رنگارنگ شد.

روز سوم بازی‌های جهانی کارگران,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش

در ادامه بازی‌های جهانی کارگران در اسپانیا، تیم ملی کاراته کارگران با هدایت عبدالرضا صحرانورد با ۶ مدال طلا یک نقره و ۲ برنز قهرمان ششمین دوره بازی‌های جهانی کارگران در اسپانیا شد.

یوسفی اولین طلایی ایران

حسین یوسفی پس از اینکه در دور نخست با قرعه استراحت روبرو شد در دور دوم ۹ بر هفت حریفی از ایتالیا را شکست داد و راهی نیمه نهایی شد.

وی در نیمه نهایی ۱۲-۵ نماینده هند را برد و راهی فینال شد.

یوسفی در فینال هم خوش درخشید و ۹-۳ بلژیک را شکست داد و نخستین مدال طلای تیم کومیته را کسب کرد.

یوسفی همچنین در وزن آزاد مدال نقره گرفت.

نماینده وزن ۷۵- کیلوگرم هم طلایی شد

مجتبی کامیاب در مسابقات کاراته بازی‌های جهانی کارگران در دور نخست ۹ بر صفر نماینده کشور میزبان را شکست داد او در مرحله بعد ۴-۱ بلژیک را برد و راهی فینال شد.

کامیاب در فینال ۵ بر یک ایتالیا را برد و قهرمان شد.

کامیاب در مسابقات آزاد هم برنز گرفت.

سومین مدال طلای کاراته باز هم برای ایران

علی رحیمی نماینده وزن ۶۷- ابتدا ۷-۳ هند را برد. در دور دوم در حالی که با نماینده کشور ایتالیا ۲-۲ مساوی بود با یک ضربه جودان گری در لحظات پایانی نتیجه را ۵-۲ کرد.

رحیمی در نیمه نهایی ۳ بر صفر بلژیک را شکست داد و راهی فینال شد.

او در فینال ۲-۰ نماینده کشور میزبان را شکست داد و قهرمان شد.

چهارمین طلا برای تیم کومیته کارگری ایران

بهنام محمدی در ششمین دوره بازی‌های جهانی در دور نخست حریف هندی خود را ۷-۰ شکت داد.

او در دور دوم ۵-۱ اسپانیای میزبان را برد.

و در نیمه نهایی ۴-۲ بلژیک را شکست داد و راهی فینال شد.

محمدی در فینال ۸-۲ ایتالیا را برد و چهارمین مدال را برای ایران کسب کرد.

پنجمین مدال طلا کاراته در اسپانیا

مجید اکبرزاده در دور نخست ۷ بر یک هند را شکست داد.

او با انصراف رقیب بلژیکی خود راهی نیمه نهایی و در این مرحله موفق شد اسپانیا را ۲-۱ شکست دهد و راهی فینال شود.

اکبرزاده در فینال ۸-۳ ایتالیا را شکست داد و قهرمان شد.

اکبر زاده همچنین در مسابقات آزاد هم با شکست همه رقبای خود قهرمان شد.

او در کاتا هم مدال برنز کسب کرد.

  • 15
  • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
محمدرضا احمدی بیوگرافی محمدرضا احمدی؛ مجری و گزارشگری ورزشی تلویزیون

تاریخ تولد: ۵ دی ۱۳۶۱

محل تولد: تهران

حرفه: مجری تلویزیون

شروع فعالیت: سال ۱۳۸۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی حسابداری و تحصیل در رشته مدیریت ورزشی 

ادامه
رضا داوودنژاد بیوگرافی مرحوم رضا داوودنژاد

تاریخ تولد: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۹

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

شروع فعالیت: ۱۳۶۵ تا ۱۴۰۲

تحصیلات: دیپلم علوم انسانی

درگذشت: ۱۳ فروردین ۱۴۰۳

ادامه
فرامرز اصلانی بیوگرافی فرامرز اصلانی از تحصیلات تا شروع کار هنری

تاریخ تولد: ۲۲ تیر ۱۳۳۳

تاریخ وفات : ۱ فروردین ۱۴۰۳ (۷۸ سال)

محل تولد: تهران 

حرفه: خواننده، آهنگساز، ترانه‌سرا، نوازندهٔ گیتار 

ژانر: موسیقی پاپ ایرانی

سازها: گیتار

ادامه
عقیل بن ابی طالب زندگینامه عقیل بن ابی طالب؛ از صحابه پیامبر و امام علی (ع)

تاریخ تولد: ده سال بعد از عام الفیل

محل تولد: مکه

محل زندگی: مکه، مدینه

دلیل شهرت: صحابه و پسرعموی محمد

درکذشت: دوران حکومت معاویه، مدینه

مدفن: بقیع

ادامه
علیرضا مهمدی بیوگرافی علیرضا مهمدی؛ پدیده کشتی فرنگی ایران

تاریخ تولد: سال ۱۳۸۱ 

محل تولد: ایذه، خوزستان، ایران

حرفه: کشتی گیر فرندگی کار

وزن: ۸۲ کیلوگرم

شروع فعالیت: ۱۳۹۲ تاکنون

ادامه
حسن معجونی بیوگرافی حسن معجونی بازیگر کمدی سینمای و تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی حسن معجونی

نام کامل: محمد حسن معجونی

تاریخ تولد: ۲۸ دی ۱۳۴۷

محل تولد: زنجان، ایران

حرفه: بازیگر، کارگردان، طراح، مدرس دانشگاه

تحصیلات: رشتهٔ ادبیات نمایشی از دانشکده سینما تئاتر دانشگاه هنر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۵ تاکنون

ادامه
ابراهیم بن جعفر ابی طالب زندگینامه ابراهیم بن جعفر ابی طالب

نام پدر: جعفر بن ابی طالب

سن تقریبی: بیشتر از ۵۰ سال

نسبت های مشهور: برادر محمد بن ابی طالب

ابراهیم بن جعفر ابی طالبزندگینامه ابراهیم بن جعفر بن ابی طالب

زندگینامه ابراهیم بن جعفر بن ابی طالب

ابراهیم بن جعفر بن ابی طالب فرزند جعفر بن ابی طالب بوده است، برخی از افراد ایشان را همراه با محمد از نوه های جعفر می دانند که عمال بن زیاد وی را به شهادت رساند. برخی از منابع می گویند که ابراهیم و محمد هر دو از لشکر ابن زیاد فرار کرده بودند که بانویی در کوفه آنها را پناه می دهد، اما درنهایت سرشان توسط همسر این بانو که از یاران ابن زیاد بود از جدا شد و به شهادت رسیدند. 

ادامه
مریم طوسی بیوگرافی مریم طوسی؛ سریع ترین دختر ایران

تاریخ تولد: ۱۴ آذر ۱۳۶۷

محل تولد: تهران

حرفه: ورزشکار، دونده دوهای سرعت

تحصیلات: کارشناسی تربیت بدنی از دانشگاه تهران

قد: ۱ متر ۷۲ سانتی متر

ادامه
زهرا گونش بیوگرافی زهرا گونش؛ والیبالیست میلیونر ترکی

چکیده بیوگرافی زهرا گونش

نام کامل: زهرا گونش

تاریخ تولد: ۷ جولای ۱۹۹۹

محل تولد: استانبول، ترکیه

حرفه: والیبالیست

پست: پاسور و دفاع میانی

قد: ۱ متر و ۹۷ سانتی متر

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
  • چهارشنبه ۵ اردیبهشت
    فوتسال جام ملت‌های آسیا
    تاجیکستان - افغانستان
    ۱۰:۳۰
  • فوتسال جام ملت‌های آسیا
    ایران - قرقیزستان
    ۱۲:۳۰
  • لیگ قهرمانان آسیا
    یوکوهاما مارینوس - اولسان اچ دی
    ۱۳:۳۰
  • فوتسال جام ملت‌های آسیا
    تایلند - عراق
    ۱۴:۳۰
  • لیگ برتر هندبال
    مس کرمان - پیکان سبزوار
    ۱۶:۰۰
  • لیگ برتر روسیه
    اورنبورگ - دینامو مسکو
    ۱۶:۳۰
  • فوتسال جام ملت‌های آسیا
    ازبکستان - ویتنام
    ۱۷:۳۰
  • لیگ یک فرانسه
    لوریان - پاری سن ژرمن
    ۲۰:۳۰
  • لیگ برتر انگلیس
    ولورهمپتون - بورنموث
    ۲۲:۱۵
  • لیگ برتر انگلیس
    کریستال پالاس - نیوکسل
    ۲۲:۳۰
  • لیگ برتر انگلیس
    اورتون - لیورپول
    ۲۲:۳۰
  • لیگ برتر انگلیس
    منچستریونایتد - شفیلد یونایتد
    ۲۲:۳۰
  • جام حذفی ایتالیا
    آتالانتا - فیورنتینا
    ۲۲:۳۰
  • پنج شنبه ۶ اردیبهشت
    بسکتبال حرفه‌ای NBA
    بوستون سلتیکس - میامی هیت
    ۰۲:۳۰
  • بسکتبال حرفه‌ای NBA
    اوکلاهاما سیتی تاندر - نیو اورلینز پلیکانز
    ۰۵:۰۰
  • لیگ برتر روسیه
    اورال - روستوف
    ۱۶:۳۰
  • جام ملت های زیر ۲۳ سال آسیا
    اميد قطر - امید ژاپن
    ۱۷:۳۰
  • جام حذفی ایران
    مس رفسنجان - پیکان
    ۱۷:۴۵
  • اردیویسه هلند
    هیرنفین - آیندهوون
    ۲۰:۱۵
  • سری آ ایتالیا
    اودینزه - آاس رم
    ۲۱:۳۰
  • لیگ حرفه‌ای عربستان
    الریاض - الاهلی عربستان
    ۲۱:۳۰
  • لیگ برتر انگلیس
    برایتون - منچسترسیتی
    ۲۲:۳۰
  • اردیویسه هلند
    ایگلز - فاینورد
    ۲۲:۳۰
  • جمعه ۷ اردیبهشت
    بسکتبال حرفه‌ای NBA
    اورلاندو مجیک - کلیولند کاوالیرز
    ۰۲:۳۰
  • بسکتبال حرفه‌ای NBA
    لس آنجلس لیکرز - دنور ناگتس
    ۰۵:۳۰
  • لیگ برتر امارات
    النصر دبی - الاتحاد کلبا
    ۱۷:۳۵
  • جام حذفی ایران
    فجر سپاسی - گل گهرسیرجان
    ۱۸:۰۰
  • جام حذفی ایران
    هوادار - مس سونگون
    ۱۸:۱۵
  • جام حذفی ایران
    آلومینیوم اراک - پرسپولیس
    ۱۸:۱۵
  • جام حذفی ایران
    تراکتور - ذوب آهن
    ۱۸:۳۰
  • جام حذفی ایران
    ملوان - سایپا
    ۱۸:۳۰
  • لیگ حرفه‌ای عربستان
    الهلال - الفتح
    ۱۸:۳۰
  • جام حذفی ایران
    استقلال آبی پوش ملاثانی - سپاهان
    ۱۹:۳۰
  • لیگ برتر امارات
    الامارات - الوحده امارات
    ۲۰:۱۵
  • سوپرلیگ ترکیه
    آدانا دمیراسپور - گالاتاسرای
    ۲۰:۳۰
  • لیگ حرفه‌ای عربستان
    الاتحاد - الشباب
    ۲۱:۳۰
  • لالیگا اسپانیا
    رئال سوسیداد - رئال مادرید
    ۲۲:۳۰
ویژه سرپوش